Motorola Moto G84 (RECENZE): Elegantní design a téměř čistý Android

Zobrazit katalog

Motorola Moto G84 5G, recenze, uvod

Motorola Moto G84 (RECENZE): Elegantní design a téměř čistý Android ve střední třídě

Recenze

Aktualizováno • Autor: Matěj Toul

Telefon Motorola Moto G84 5G reprezentuje svou značku v nižší střední třídě. Zaujme však prémiovým designem a papírově velmi solidními fotoaparáty nebo displejem. Velkým tahákem je také systém – v podstatě čistý Android jen s minimálními úpravami. Jak se mobil používá jako celek? Na to jsme se podívali v recenzi.

Motorola Moto G84 (RECENZE) – OBSAH

 1. Papírové balení Motorola Moto G84 5G potěší adaptérem i krytem
 2. Motorola to s telefonem hraje designově na jistotu
 3. Moto G84 5G potěší skvěle jasným, pohledným 120Hz displejem
 4. Výkonnostně Motorola Moto G84 5G bohužel zásadně zaostává
 5. S denním focením si mobil poradí skvěle, v noci je o něco horší
 6. Moto G84 5G si k čistému Androidu přihazuje řadu užitečných funkcí
 7. Pomalejší nabíjení Motoroly Moto G84 5G vyvažuje výborná výdrž
 8. Jak si Motorola Moto G84 5G stojí oproti konkurenci?
 9. Další varianty Motorola Moto G84 5G
 10. Recenze Motorola Moto G84 5G – verdikt
 11. Co jsme o Motorola Moto G84 psali dříve

Papírové balení Motorola Moto G84 5G potěší adaptérem i krytem

Balení Motorola Moto G84 5G možná není nijak designově převratné, výrobce se však chlubí tím, že je celé balení kompletně bez plastu. Krabička je vyrobena z recyklovaného papíru a i všechno, s výjimkou ochranné fólie na telefonu, je vyrobeno z nějaké formy papíru nebo lepenky.

Motorola Moto G84 5G, recenze, krabička Motorola Moto G84 5G, recenze, balení
Balení Motorola Moto G84 5G je velice bohaté, výrobce ale myslí i na ekologii.

Motorola na balení mimo jiné rozhodně nešetří. V krabičce najdeme všechno potřebné – 33W nabíjecí adaptér, kabel USB-C na USB-A a v neposlední řadě také silikonový kryt na telefon. Ten byl, možná poněkud nezvykle, nasazen na telefonu již z výroby, místo aby byl k telefonu jen přibalen. Zde si tedy rozhodně není u Moto G84 5G na co stěžovat.

Motorola to s telefonem hraje designově na jistotu

Pokud jste již v minulosti přišli s některým telefonem Motorola do styku, na Moto G84 5G vás nic zřejmě nepřekvapí. Recenzovaný mobil je opatřen velmi „motorolovým“ fotomodulem, tedy designově podobným dalším modelům značky, byť od předchůdce G82 (označení G83 výrobce vynechal) jde poměrně o skok. Co však designu telefonu hraje do karet, je moderní, seřízlý rámeček imitující rámy z broušeného kovu, které jsou populární u vlajkových telefonů.

Motorola Moto G84 5G, recenze, přední Motorola Moto G84 5G, recenze, zadní
I plastová záda jsou příjemná na dotyk a mobil dobře drží v ruce. Alternativou je pak zadní strana z eko kůže u jiných barevných variant.

Nenechte se však zmást, rámeček je kompletně plastový stejně jako záda telefonu. V této cenové kategorii to však není žádná ostuda. Pokud by vám však plastová zadní strana vadila, nezoufejte – Motorola Moto G84 5G přichází celkem ve třech provedeních, z nichž plast používá testovaná varianta, tedy modrý mobil Midnight Blue. Další dvě možnosti, šedozelená Marshmallow Blue a červená Viva Magenta, mají zadní stranu pokrytou veganskou kůží.

i

Do konstrukce se Moto G84 5G probojovaly i dva stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos a Spatial Audio. To se u levnějších telefonů vídá jen výjimečně. Příznivce drátových sluchátek také potěší přítomnost 3,5mm jacku.

Motorola Moto G84 v neposlední řadě nabídne alespoň omezenou odolnost proti vodě a prachu, konkrétně dle standardu IP54. Na potápění tedy sice není, průtrže mračen jej však nezastaví.

Moto G84 5G potěší skvěle jasným, pohledným 120Hz displejem

Displej je pro mě osobně jednou z hlavních výsad Motoroly Moto G84 5G. Telefon zaujme 6,5" P- OLED panelem s vynikající jemností díky rozlišení 2 400 × 1 080 pixelů. Velmi efektně zde působí také zvýšená obnovovací frekvence 120 Hz, kterou v této cenové kategorii s radostí uvítám vždy. Displej je mimo jiné velice jasný, s jasem 1 300 nitů se nemusíte bát, že by informace na panelu nebyla vidět, a to ani na přímém slunci.

Motorola Moto G84 5G, recenze, konektory Motorola Moto G84 5G, recenze, Dolby Atmos
Audio nadšence jistě potěší stereo reproduktory s Dolby Atmos nebo 3,5mm jack konektor.

Trochu zarážející jsou u Moto G84 5G barvy. Panel telefonu totiž podporuje bohatší, 10bitové barevné zobrazení, které je tou nejdůležitější podmínkou pro využití HDR. Tak daleko to však Motorola nedotáhla a Moto G84 HDR zobrazení nepodporuje. Samozřejmě, v nižší střední třídě to není až taková povinnost, když však mobil má pro vyšší dynamický rozsah takřka všechny předpoklady, působí to jako promarněná příležitost displej posunout ještě o stupínek výše.

Výkonnostně Motorola Moto G84 5G bohužel zásadně zaostává

Naopak nejslabší je telefon po stránce výkonu a může za to především čipset. Mobil Motorola Moto G84 5G totiž pohání Qualcomm Snapdragon 695 5G, tedy už více než dva roky starý čipset. Ten navíc nebyl nijak výrazně výkonný ani při vydání v říjnu 2021 a jeho hlavní předností je podpora nejrychlejších sítí 5G. Pro tu však i ve střední třídě existují modernější alternativy jako MediaTek Dimensity 1080 (pohánějící např. Samsung Galaxy A34), nebo Snapdragon 4 Gen 1, který jsme viděli u Xiaomi Redmi Note 12 5G.

Motorola Moto G84 5G, recenze, fotomodul
Fotomodul Motoroly Moto G84 je oproti zbytku konstrukce kovový a hoví si v něm celkem dva objektivy a blesk.

Motorola Moto G84 5G si však vede poměrně slušně co do optimalizace. Například mnou dříve recenzovaný Sony Xperia 10 V se totiž se stejným čipsetem a taktéž „skoro čistým“ Androidem sekal i v rámci systému. Tento problém jsem u Moto G84 5G nezaznamenal, a to ani se 120Hz displejem. Stále však počítejte s tím, že si graficky náročnější tituly jako PUBG Mobile komfortně nezahrajete.

Za solidnějším výkonem možná může stát i na poměry nižší střední třídy obrovská operační paměť. Telefon Motorola Moto G84 si jí od výrobce totiž vysloužil rovnou 12 GB.

S denním focením si mobil poradí skvěle, v noci je o něco horší

Motorola Moto G84 je vybavena papírově poměrně skromnou foto sestavou, v praxi je však zcela dostačující. Hlavní snímač je 50Mpx a překrytý je objektivem o světelnosti f/1,9. Velmi příjemně mě překvapila také přítomnost optické stabilizace, která dělá jak snímky, tak videa lepší a celý fotoaparát příjemnější na používání.

i

Nejlepší fotomobily

Hlavní snímač si ve fotomodulu hoví v páru se širokoúhlým fotoaparátem. Ten má podstatně menší snímač s rozlišením 8 Mpx a na fotkách je to dost poznat. Na druhou stranu není až tak neobvyklé, že jsou v této cenové sféře další fotoaparáty spíše do počtu. Širokoúhlý snímač kryje objektiv o světelnosti f/2,2 a zvládne úhel záběru až 120°.

Motorola Moto G84 5G, recenze, fotorecenze Motorola Moto G84 5G, recenze, fotorecenze Motorola Moto G84 5G, recenze, fotorecenze
Ve dne budete schopni s telefonem Motorola Moto G84 5G pořídit řadu pohledných snímků. Vlevo a uprostřed: hlavní fotoaparát, vpravo: širokoúhlý.

Za dobrého světla si vedou oba fotoaparáty vlastně docela dobře. Při bližším ohledání snímkům ze širokoúhlého snímače vyšší rozlišení zkrátka chybí, nenarazíte však na žádné artefakty ani podivné barvy. Všechno je tak, jak má být.

Motorola Moto G84 5G, recenze, fotorecenze Motorola Moto G84 5G, recenze, fotorecenze Motorola Moto G84 5G, recenze, fotorecenze
Noční režim snímkům přidá mnoho světla (levý vs. prostřední snímek), chybí zde však spousta detailů. Detail chybí i rušnějším denním fotografiím.

Trochu hůře si fotoaparáty vedou za nižšího světla, tedy s nočním režimem. Ten snímky osvítí poměrně dost, z velké části za pomoci umělé inteligence, obrazové informace však často jednoduše chybí a snímky působí značně méně kvalitně než ty pořízené za světla.

i

Tyto a další snímky si můžete prohlédnout v plné kvalitě na Google Disku.

Moto G84 5G si k čistému Androidu přihazuje řadu užitečných funkcí

Systém Motorola Moto G84 5G stojí na základu Android 13 s tím, že aktualizace na Android 14 by měla přijít již brzy. Oproti ostatním nástavbám u Motoroly mnohem více prosvítá na povrch čistý Android, a to například v uživatelském rozhraní, nebo i v aplikacích – mobil až na výjimky využívá ekosystému Google.

Mnou velmi uvítaná změna je hlavně aplikace fotoaparátu. Google totiž v základu u telefonů Pixel i přes dlouhodobé prosby fanoušků neumožňuje manuálně upravovat parametry fotografie v tzv. profesionálním režimu. Tuhle funkci Motorola do své jinak velmi podobné aplikace přidává.

Motorola Moto G84 5G, recenze, lockscreen Motorola Moto G84 5G, recenze, aplikace Motorola Moto G84 5G, recenze, aplikace Moto Motorola Moto G84 5G, recenze, oznamovací lišta
Systém Motorola Moto G84 5G je specifický například zamykací obrazovkou, kde se oznámení zobrazují v bublinách místo seznamu. Možností úprav je mnoho, zejména v aplikaci Moto.

Většinu zbylých úprav pak najdete v aplikaci Moto. Ta otevírá dveře přizpůsobení takřka čehokoliv – možnosti jsou tak podstatně širší než v čistém Androidu. Upravovat můžete zamykací i domovskou obrazovku, a to včetně tapety a jejího typu nebo rozvržení ikon. Změnit lze také styl celého systému, a to buď pomocí přednastaveného motivu, nebo po svém – měnit můžete barvu, font písma, tvar ikonek a ještě kupu dalších prvků. A zde možnosti Moto aplikace jen začínají – přizpůsobit si můžete i gesta nebo zabezpečení samotného telefonu.

Pomalejší nabíjení Motoroly Moto G84 5G vyvažuje výborná výdrž

Jak už jsem zmínil u balení, telefon přichází s 33W rychlonabíječkou, mobil se pak popere jen s výkonem o chlup nižším – 30 W. Při vcelku standardní 5 000mAh baterii pak Motorolu Moto G84 5G nabijete za necelou hodinku a půl, což sice žádné rekordy trhat nebude, ale nijak výrazně špatný výsledek to také není. Mobil naopak překvapil výdrží. Při testování každodenního používání mi Moto G84 5G s přehledem vydržel dva dny.

Jak si Motorola Moto G84 5G stojí oproti konkurenci?

A jak si Motorola Moto G84 5G vede oproti ostatním telefonům ve stejné kategorii? Asi nejbližšími sourozenci jsou konkurenční telefony Samsung Galaxy A34 a Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G stojí prakticky stejně jako recenzovaná Motorola Moto G84 5G. Potěší například větším displejem a úctyhodným rozlišením 108 Mpx na hlavním fotoaparátu. Naproti tomu stejně jako Moto G84 5G bojuje s méně výkonným, zastaralým čipsetem – zde se jedná o Qualcomm Snapdragon 732G, který navíc nepodporuje 5G. Mobil tak lze doporučit hlavně díky kameře.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G Samsung Galaxy A34
Konkurence v nižší střední třídě není malá – Motorola Moto G84 5G si však vůbec nevede špatně.

Za letošní Samsung Galaxy A34 si oproti Motorole Moto G84 sice trochu připlatíte, na oplátku však dostanete značně výkonnější čipset MediaTek Dimensity 1080, poprvé představený před rokem. Mobil potěší také vyladěnou foto sestavou od Samsungu, pro kterou je, stejně jako předchůdci z minulých let, u uživatelů velmi oblíbený.

Další varianty Motorola Moto G84 5G

Testovanou variantou je Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB v modrém provedení. Jiné paměťové varianty telefon nemá, k mání jsou však jiná barevná provedení, jak jsem již zmiňoval výše. Jde o modely se zády z umělé kůže v šedé nebo červené barvě. Cena každého z telefonů je k 27. listopadu 2023 stanovena na 7 299 Kč.

Recenze Motorola Moto G84 5G – verdikt

Motorola Moto G84 5G; recenze

Motorola Moto G84 5G

Mobily

V některých ohledech Motorola Moto G84 5G působí ve své cenové kategorii jako zázrak. Vynikající displej, spousta paměti a vyladěný systém se telefonu zkrátka nedají upřít. Vadou na kráse je zde ale hlavně zastaralý a nepříliš výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 695. Pokud ale na vysoký výkon nehrajete, Moto G84 5G vás rozhodně nezklame a ve své kategorii patří k těm lepším volbám.

Klady

 • Design vlajkové lodě, byť z plastu
 • Velmi jemný 120Hz P-OLED displej
 • Fotoaparáty si za světla vedou dobře
 • Velmi dlouhá výdrž
 • Dobře odladěný, skoro čistý Android
 • Stereo s Dolby Atmos, 3,5mm Jack
 • Spousta úložiště i operační paměti

Zápory

 • Nízký výkon zastaralého čipsetu
 • V noci fotoaparáty zaostávají
 • Displej nepodporuje HDR
i Mohlo by vás zajímat

Motorola Moto G84 5G je nejnovějším počinem původně americké značky. Líbí se nám velká porce operační paměti, která vyváží postarší procesor, či barevná provedení. Poměrně nízko je nastavena rovněž cena.

Co jsme o Motorola Moto G84 psali dříve

Článek

Aktualizováno • Autor: Redakce

Na trh míří zástupce střední třídy pod značkou Motorola, který nabídne pěkný design či solidní výbavu s poměrně lákavou cenou. Řeč je o telefonu Motorola Moto G84 5G, u nějž se zájemci mohou těšit například až na 12 GB paměti RAM. Jak vypadá zbytek a co jeho cena a dostupnost v Česku?

Motorola

Motorola Moto G84 – OBSAH

 1. Veganská kůže a barva roku 2023
 2. Motorola Moto G84 5G – displej
 3. Fotoaparát s optickou stabilizací
 4. 12 GB operační paměti
 5. Motorola Moto G84 – parametry
 6. Motorola Moto G84 – cena a dostupnost v ČR

Veganská kůže a barva roku 2023

Design Motorola Moto G84 nijak nevybočuje ze zajetých kolejí střední třídy mobilních telefonů – snad až na jednu výjimku, a tou jsou barevná provedení Viva Magenta (červeno fialová), tedy barva roku 2023, dále pak Marshmallow Blue (světle modrá) a Midnight Blue (tmavě modrá). Odstíny vzešly ze spolupráce se společností Pantone podobně jako v případě několika dalších telefonů značky.

První dvě barvy se navíc budou vyrábět z veganské kůže, což má telefonům dodat eleganci. Tmavě modrou verzi pak bude krýt klasická plastová konstrukce. Za zmínku stojí ještě odolnost konstrukce s certifikací IP54, což by mělo vnitřek telefonu uchránit například před deštěm.

Motorola Moto G84 5G
Motorola Moto G84 5G v barvě roku 2023, Viva Magenta.

Motorola Moto G84 5G – displej

Silnou stránkou Moto G84 se rozhodně zdá být displej, jelikož výrobce nasadil P-OLED technologii. Rozhodl se pro poměrně velkou úhlopříčku 6,55" a Full HD rozlišení. Obnovovací frekvence je 120Hz a práci s telefonem za slunečných dnů usnadní jas 1 300 nitů.

i

Sony Xperia 5 V (PREVIEW): vrcholný čipset i fotoaparát z většího bratříčka

Fotoaparát s optickou stabilizací

Fotoaparát je duální. Hlavní slovo má 50 Mpx snímač, přičemž mu nechybí optická stabilizace. Video zvládne nahrávat ve Full HD rozlišení s až 60 snímky za vteřinu.

K dispozici je i 8Mpx fotoaparát, který bude sloužit jak k ultraširokoúhlému focení, tak k pořizování makra a rovněž bude zajišťovat bokeh efekt při portrétním snímání.

Motorola Moto G84 5G
Motorola Moto G84 v tmavě modrém odstínu (Midnight Blue).

12 GB operační paměti

To vše bude pohánět procesor Snapdragon 695, který je sice již postarší, ale nechybí mu podpora 5G. Motorola Moto G84 5G se bude dodávat jen ve verzi 12 GB / 256 GB, což není málo, zejména vzhledem k ceně přibližně 6 500 Kč. Úložiště navíc jde rozšířit i o paměťovou kartu. Šťávu celému telefonu dodává 5 000mAh akumulátor, jenž lze dobít drátově o výkonu až 33 KW.

i

Motorola Moto G14 je opravdu za hubičku, přitom jako dělaná na hudbu a video

K poslechu slouží stereo reproduktory, a pokud si jej budete chtít vychutnat více v soukromí, připojit si kromě bezdrátových budete moci i drátová sluchátka díky 3,5mm jacku.

Motorola Moto G84 5G má dále ve výbavě rovněž NFC pro platby mobilem, WiFi 6, Bluetoogh 5,1, nebo třeba FM rádio. Běží na Androidu 13, přislíben je pak upgrade na Android 14.

Motorola Moto G84 5G
Poslední barva, ve které se Motorola Moto G84 bude vyrábět, Marshmallow Blue.

Motorola Moto G84 – parametry

Telefon Motorola Moto G84 v následující tabulce porovnáváme s podobným telefonem rovněž ze střední třídy, Motorolou Moto G73.

Parametry/Model Motorola Moto G84 5G Motorola Moto G73
Displej 6,5" (20 : 9) 6,5" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 405 ppi 2 400 × 1 080 px, 405 ppi
P-OLED, 120 Hz IPS, 120 Hz
Zadní fotoaparáty hlavní: 50 Mpx, f/1,9, Full HD s 60 fps hlavní: 50 Mpx, f/1,8, Full HD s 60 fps
ultraširokoúhlý: 8 Mpx, f/2,2 ultraširokoúhlý: 8 Mpx, f/2,2
Přední fotoaparát 16 Mpx, f/2,4, Full HD video s 30 fps 16 Mpx, f/2,5, Full HD video s 30 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 695 5G MediaTek Dimensity 930
GPU Adreno 619 IMG BXM-8-256
RAM 12 GB 8 GB
Interní úložiště 256 GB, microSD 128/256 GB, microSD
Operační systém Android 13 Android 13
Podpora sítí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 30 W/- rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 30 W/-
USB-C
3,5mm jack
Stupeň krytí IP54 IP52
Audio stereo stereo
Rozměry 161,2 × 73,84 × 8,29 mm 161,4 × 73,8 × 8,3 mm
Hmotnost 181 g 181 g
Cena 7 299 Kč 6 290 Kč
*Ceny jsou platné k 15. 9. 2023

Motorola Moto G84 – cena a dostupnost v ČR

Motorola Moto G84 se představila nejprve jen pro indický trh, ale pár dní na to už dorazila i na evropské trhy, a tím pádem i k nám. Cena Motoroly Moto G84 5G je 7 299 Kč (září 2023). Novinku si tedy můžete koupit v těchto variantách:

i Mohlo by vás zajímat
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB modrá - Mobilní telefon Doprava
zdarma
4,5 103×
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB modrá
Mobilní telefon - 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 8Mpx širokoúhlý, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 30W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
5 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SMTR529b1
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB šedá - Mobilní telefon Doprava
zdarma
4,5 103×
Motorola Moto G84 5G 12GB/256GB šedá
Mobilní telefon - 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 695, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 8Mpx širokoúhlý, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 30W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
5 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SMTR529b2
4,7 159×
OnePlus Nord 3 5G 8GB/128GB šedá
Mobilní telefon - 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP54, rychlé nabíjení 80W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
10 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0090b1
4,7 159×
OnePlus Nord 3 5G 8GB/128GB zelená
Mobilní telefon - 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP54, rychlé nabíjení 80W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
10 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0090b2
4,6 50×
HONOR 90 5G 12GB/512GB černá
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2664 × 1200 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, fotoaparát: 200Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 50Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 66W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY10 8 990,-
9 989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: UM325c1
4,6 50×
HONOR 90 5G 12GB/512GB stříbrná
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2664 × 1200 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, fotoaparát: 200Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 50Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 66W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY10 8 990,-
9 989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: UM325c3
4,6 48×
ASUS Zenfone 10 8GB/128GB černá
Mobilní telefon - 5,9" AMOLED 2400 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 13Mpx, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4300 mAh, model 2023, Android
17 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST058b1
4,8 151×
Xiaomi 13T Pro 12GB/512GB černý
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (144Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor MediaTek Dimensity 9200+, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 50Mpx teleobjektiv, přední kamera 20Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 50W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY15 12 742,-
14 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI273b3
4,8 151×
Xiaomi 13T Pro 12GB/512GB modrý
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (144Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor MediaTek Dimensity 9200+, fotoaparát: 50Mpx (f/1,9) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 50Mpx teleobjektiv, přední kamera 20Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 120W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY15 12 742,-
14 990,-
Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Očekáváme 23.07.2024
Objednací kód: XI273b1
4,8 92×
POCO C65 6GB/128GB černá
Mobilní telefon - 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 2Mpx makro, přední kamera 8Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 18W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY15 2 457,-
2 890,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: POCO116b1
4,8 92×
POCO C65 6GB/128GB modrá
Mobilní telefon - 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 2Mpx makro, přední kamera 8Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 18W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY15 2 457,-
2 890,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: POCO116b2
4,8 92×
POCO C65 6GB/128GB fialová
Mobilní telefon - 6,74" IPS 1600 × 720 (90Hz), operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor MediaTek Helio G85, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 2Mpx makro, přední kamera 8Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 18W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY15 2 457,-
2 890,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: POCO116b3
Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací