Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou od 22. 10. otevřené pouze pro výdej objednávek. Využijte bezpečného nakupování z pohodlí domova nebo zkuste jeden z našich AlzaBoxů. Reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vánoce HP, Media Výměna nevhodného dárku

MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G (RECENZE A TESTY)

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

To, že herní řada grafických karet Gaming patří vůbec k tomu nejlepšímu, co můžete v nabídce společnosti MSI najít, je věcí dobře známou, a proto také mnoho hráčů své nové grafické karty loví právě v těchto výsostných vodách. A není se ani čemu divit. Grafické karty právě z edice Gaming jsou totiž vybavovány velmi dobře technicky zpracovaným systémem chlazení TWIN FROZR 7, který jim často zajišťuje nejen vysoké frekvence, a tím i herní výkon, ale současně také nízkou hladinu hluku. Jestli však toto nepsané pravidlo platí i pro grafickou kartu MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G, si otestujeme právě dnes.

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G recenze a testy

MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G (RECENZE A TESTY) – OBSAH

 1. Představení MSI RX 5500 XT GAMING X 8G
 2. Jak testujeme grafické karty
 3. Testy provozních vlastností
 4. Výkon grafických karet
 5. Přetaktování
 6. Hodnocení grafické karty

Představení grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G

Grafická karta MSI RX 5500 XT GAMING X 8G je postavena na nejnovějším herním grafickém čipu Navi 14 (XT) společnosti AMD se dvěma deaktivovanými jednotkami CU (Compute Unit), na který jsou pomocí 128bit sběrnice připojeny moduly grafické paměti typu GDDR6 o kapacitě 8 GB. Svým výkonem pak MSI RX 5500 XT GAMING X 8G spadá do segmentu grafických karet středního výkonu (mainstream), kde zaujímá nižší až střední příčky výkonnostního žebříčku.

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G popis

Frekvence grafické karty

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G GPUZ; Q-mode

Základní frekvence grafického čipu je 1 685 MHz, herní frekvence 1 737 MHz, boost frekvence 1 845 MHz a TDP grafického čipu 130 W. Frekvence grafických pamětí pak je 1 750 MHz, což u pamětí typu GDDR6 představuje efektivní frekvenci 14 000 MHz. Oproti referenčním hodnotám Radeon RX 5500 XT je tedy karta na jádře přetaktovaná v základu o 78 MHz. Grafické paměti jsou taktovány v referenčních hodnotách Radeonu RX 5500 XT. Za povšimnutí pak stojí využití jen 8 propojovacích linek (x8) u rozhraní PCI Express, což by však u takto výkonné grafické karty nemělo být nějak na překážku.

Systém chlazení GPU

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G

Grafická karta MSI RX 5500 XT GAMING X 8G měří na délku 247 mm a na základní desce vašeho počítače zabere 3 rozšiřující sloty. O chlazení se stará pasiv složený z hliníkových žeber, který je pro lepší odvod tepla z grafického čipu vybaven čtyřmi tepelnými trubicemi (heatpipes). Moduly grafických pamětí jsou chlazeny pomocí rozšířené dosedací základny kolem grafického čipu a odpadní teplo z napájecí kaskády grafické karty je odváděno přímo do žebrování.


MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; systém chlazení

Aktivní část systému chlazení tvoří dva 85mm ventilátory typu TORX 3.0 s aerodynamicky tvarovanými lopatkami, které jsou pro delší životnost a nižší hlučnost uloženy ve dvojitých kuličkových ložiskách. Grafická karta MSI RX 5500 XT GAMING X 8G podporuje funkci ZERO FROZR, která v případě nízkých teplot grafického čipu pod 60 °C oba ventilátory úplně zastaví, a zamezí tak její zbytečné hlučnosti (semi-pasivní chlazení). Pěkný je pak decentně podsvícený panel MSI GAMING na hřbetu grafické karty, jehož barvy a efekty si můžete nastavit v nástroji MSI Dragon Center (Mystic Light). Charakteristika závislosti hlučnosti na otáčkách ventilátoru je následující:


MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; závislost otáček a hlučnosti

Účinnost systému chlazení

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; 3DMark Stress Test

Při testování účinnosti chlazení v nástroji 3DMark Time Spy Stress Test dosáhla grafická karta MSI RX 5500 XT GAMING X 8G na skóre 99,5 %, a v těchto testech stability snímkové frekvence tak s velkou rezervou prošla (minimální hranice je 97 %).

Napájení a spotřeba

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; horní strana

O napájení grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G se stará 6(+1)fázová napájecí kaskáda, která vyžaduje přídavné napájení pomocí jednoho 8-pin konektoru. Příkon karty byl výrobcem nastaven na 130 W (navýšit lze o 20 %) a ten pak k jejímu provozu doporučuje zdroj o výkonu minimálně 450 W.

Výstupy na monitor

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; obrazové výstupy

Výstupy na monitor jsou u grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G řešeny pomocí tří konektorů DP 1.3/1.4 (Display Port) a jednoho konektoru HDMI 2.0.

MSI Dragon Center

Nástroj MSI Dragon Center slouží ke snadnému přetaktování grafických karet společnosti MSI. Díky tomuto nástroji pak můžete ze své grafické karty získat ještě nějaký ten výkon navíc, ale nejen to. Pomocí MSI Dragon center si můžete také upravit některá důležitá nastavení počítače a monitoru tak, aby se vám hrálo mnohem lépe. Přes Dragon Center můžete například spravovat přístupy k síti LAN, upravovat kontrast a barvy monitoru, nastavovat chování RGB LED osvětlení grafické karty a podobně.

MSI Dragon Center: hlavní panel
Při zapnutí Gaming Mode se MSI Dragon Center pokusí automaticky optimalizovat vše nutné k plynulému hraní her.
MSI Dragon Center: Performance
K nastavení výkonu grafické karty můžete využít dva přednastavené profily (Extreme Performance a Balanced) nebo využít Creator Mode, který se vám pokusí nastavit vše automaticky. Samozřejmě si můžete vytvořit také profil vlastní. 
MSI Dragon Center: Hardware Monitor
S Hardware Monitorem máte na očích ty nejdůležitější parametry grafické karty v reálném čase.
MSI Dragon Center: Eye Rest
Panel True Color slouží k nastavení barev vašeho herního monitoru.
MSI Dragon Center: Lan Manager
Pomocí LAN Manageru máte možnost spravovat preference přístupu jednotlivých aplikací k síti.
MSI Dragon Center:
Přes panel Mystic Light si můžete nastavit barvy a efekty RGB LED osvětlení na grafické kartě

Ačkoliv je MSI Dragon Center pro hraní počítačových her nástrojem téměř všeobjímajícím, co se týká přetaktování grafické karty, náročnější uživatele asi příliš neuspokojí. Ti však mají vždy možnost ke svým OC hrátkám využít služeb mocnějšího nástroje, jakým je například MSI Afterburner.

Jak testujeme grafické karty

Testy grafických karet se na Alza.cz skládají jednak z testů jejich herního výkonu, ale protože samotný výkon není pro mnoho uživatelů tím jediným a všeobjímajícím parametrem výběru, u grafických karet důkladně testujeme také jejich provozní vlastnosti, jako jsou teploty, hlučnost či spotřeba. Vždyť kdo by chtěl mít ve svém počítači výkonnou, leč nepříjemně hlučnou grafickou kartu?

Testy herního výkonu

V testech herního výkonu se snažíme grafické karty testovat v těch nejnovějších herních titulech tak, abyste měli přehled, které grafické karty podávají nejlepší výkon na nejmodernějších herních enginech, a tedy jestli vaše případná investice do konkrétní grafické karty bude i do budoucna opravdu výhodná.

i

Naše recenze jsou vždy aktuální

Protože se snažíme, aby každá recenze grafické karty byla trvale aktuální, nejsou výsledky testů u jednotlivých her přiřazovány ke konkrétní grafické kartě, ale jen k typu grafické karty, tedy grafickému čipu. Právě to nám totiž zajistí, že v případě výskytu nějakých podstatných změn, které ovlivňují konečné výsledky testů (vydání nových a výkonnějších ovladačů, přidání nové hry do testovací metodiky atd.), můžeme rychle vše přetestovat, a nové výsledky se tak okamžitě promítnou také do recenzí staršího data.

Testy provozních vlastností

Na rozdíl od herních testů, ve kterých jsou výsledky přiřazovány k jednotlivým typům grafických karet, testy provozních vlastností jsou prováděny bez rozdílu u každé grafické karty. V těchto testech se pak snažíme jít do těch úplně nejmenších detailů a u grafických karet měřit co nejvíce provozních parametrů, jako jsou krom teploty a hlučnosti také napětí, spotřeba či reálné frekvence grafického čipu.

V testech provozních vlastností pak samozřejmě nechybí ani jejich podrobné srovnání s ostatními grafickými kartami tak, abyste měli přehled o tom, která grafická karta by právě pro vás byla tou nejvhodnější.

Testovací sestava


Testy provozních vlastností MSI RX 5500 XT GAMING X 8G

Pro měření provozních vlastností grafických karet využívám nástroj 3DMark a jeho zátěžový test s názvem Time Spy Stress Test. Tento test se skládá z celkem 20 průchodů minutové scény Time Spy, a trvá tak poměrně dlouhých 20 minut, během nichž grafická karta pracuje na plný výkon, a zahřeje se tak na svou běžnou provozní teplotu. Teprve po dosažení pracovní teploty grafické karty, nejčastěji v posledním průchodu scény, pak měřím její provozní vlastnosti. Jak tedy grafická karta MSI RX 5500 XT GAMING X 8G v tomto zátěžovém testu dopadla?

Test 3DMark Stress Test
MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; 3DMark Stress Test
SUMARIZACE PROVOZNÍCH VLASTNOSTÍ
MSI RX 5500 XT GAMING X 8G Hodnota Poznámka k měření
Teplota GPU 72 °C měřeno na konci testu
Teplota Junction (Hotspot) 86 °C měřeno na konci testu
Teplota VRAM 74 °C měřeno na konci testu
Reálná frekvence GPU 1 821 MHz měřeno jako průměr v testu
Napětí GPU 1,150 V měřeno jako průměr v testu
Spotřeba GPU (podle ovladačů) 101,1 W měřeno jako průměr v testu
Spotřeba VGA (skutečná) 139,6 W měřeno jako průměr v posledním průchodu
Spotřeba celého systému 208,2 W měřeno jako průměr v posledním průchodu
Otáčky ventilátorů 1 160 ot/min měřeno na konci testu
Hlučnost 33,9 dBA interpolováno z otáček ventilátorů


MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; odběry na jednotlivých větvích


Místo odběru Popis Spotřeba
1 Slot PCI Express větev 3,3 V 3,851 W
2 Slot PCI Express větev 12 V 33,820 W
3 PCIe Cable 1 (8-pin) větev 12 V 101,967 W
TOTAL 139,638 W


Teploty grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G se na konci zátěžového testu držely na 72 °C (86 °C Hotspot) při nízkých otáčkách ventilátorů kolem 1 160 ot/min, které při této rychlosti generovaly také velmi nízkou hlučnost 33,9 dBA. Tuto grafickou kartu tak mohu bezpečně označit za velmi tichou. Frekvence grafického čipu se pak pohybovala v průměru na 1 821 MHz při spotřebě (příkonu) grafické karty 139,6 W.

Porovnání provozních vlastností Radeon RX 5500 XT

Pokud by vás zajímalo také srovnání provozních vlastností MSI RX 5500 XT GAMING X 8G se všemi ostatními grafickými kartami Radeon RX 5500 XT, které jsme na Alza.cz a GPUreport.cz doposud testovali, můžete se podívat do následujících grafů.


Provozní vlastnosti
Provozní vlastnosti


Výkon grafických karet Radeon RX 5500 XT

Měření herního výkonu grafických karet je prováděno v předem zvolených scénách speciálně vybraných počítačových her. Počítačové hry jsou do testovací metodiky vybírány tak, aby co možná nejvíce reprezentovaly současné nároky moderních herních enginů. V samotných testech je pak u každého typu grafické karty měřena snímková frekvence (FPS), která je pro nás také ukazatelem jejího výkonu.

Vzhledem ke značným výkonnostním rozdílům mezi grafickými kartami ze segmentu vysokého výkonu (High-end) a výkonu středního (Mainstream) nemohou být grafické karty porovnávány v úplně všech počítačových hrách při stejném nastavení grafických detailů. Z tohoto důvodu jsou konečné výsledky rozděleny do dvou grafů. V prvním grafu jsou sumarizovány výsledky z úplně všech herních testů pouze pro grafické karty ze segmentu High-end/Mainstream, ve druhém grafu pak můžete vidět relativní výkon úplně všech grafických karet. Výsledky ve druhém grafu jsou však počítány pouze z těch herních titulů, které při testech využívají shodné nastavení grafických detailů pro úplně všechny grafické karty, tedy napříč kategoriemi High-end/Mainstream.


Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Relativní výkon grafických karet uvedený v grafu byl vypočítán jako průměrný výkon ze všech testů níže uvedených počítačových her označených symbolem zaškrtávátka a převeden na procenta. Recenzovaná grafická karta v grafu dosahuje hodnoty 100 %, ostatní grafické karty jsou pak podle svého dosaženého výkonu řazeny relativně výše či níže.

Horizon Zero Dawn
Doom Eternal
Testy Red Dead Redemption 2
Testy Call of Duty: Modern Warfare
Checker Testy Borderlands 3
Checker Testy Rage 2
Checker Testy Tom Clancy's: The Division 2
Checker Testy Metro Exodus
Checker Testy Battlefield V
Checker Testy Shadow of the Tomb Raider
Checker Testy Strange Brigade
Checker Testy Far Cry 5
Checker Testy Wolfenstein II: The New Colossus


Jakým výkonem disponují grafické karty v jednotlivých hrách naší testovací metodiky, či jak byly hry v testech nastaveny a jak bylo měřeno, to si můžete nechat zobrazit kliknutím na obrázek konkrétní počítačové hry.

Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Relativní výkon grafických karet uvedený v grafu byl vypočítán jako průměrný výkon ze všech testů níže uvedených počítačových her označených symbolem zaškrtávátka a převeden na procenta. Recenzovaná grafická karta v grafu dosahuje hodnoty 100 %, ostatní grafické karty jsou pak podle svého dosaženého výkonu řazeny relativně výše či níže.

Horizon Zero Dawn
Testy Red Dead Redemption 2
Testy Call of Duty: Modern Warfare
Checker Testy Borderlands 3
Checker Testy Rage 2
Checker Testy Tom Clancy's: The Division 2
Checker Testy Battlefield V
Checker Testy Strange Brigade
Checker Testy Far Cry 5


Jakým výkonem disponují grafické karty v jednotlivých hrách naší testovací metodiky, či jak byly hry v testech nastaveny a jak bylo měřeno, to si můžete nechat zobrazit kliknutím na obrázek konkrétní počítačové hry.


Výkon grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G je dán zejména výkonem samotného grafického čipu NAVI 14 XT, který se od jiných grafických karet Radeon RX 5500 XT může lišit pouze přednastavenou frekvencí grafického čipu, nastavenou frekvencí grafických pamětí či nastaveným vyšším limitem spotřeby, který pak tolik neomezuje frekvenci grafické karty. K udržení vyšší frekvence grafické karty, a tím i jejího výkonu, pak může napomoci také kvalitní systém chlazení, který udrží grafický čip na nízkých teplotách. V každém případě vždy platí, že čím vyšších frekvencí grafického čipu karta dosahuje, tím vyšší je také její herní výkon. Musíte však počítat s tím, že rozdíly ve frekvencích, a tedy i rozdíly ve výkonu mezi grafickými kartami Radeon RX 5500 XT různých výrobců a značek, nemohou být nijak extrémní.


Frekvence grafických karet


V případě grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G se reálná frekvence grafického čipu v zátěžovém testu 3DMark Time Spy Stress Test pohybovala v průměru kolem 1 821 MHz, a vy si tak z výše uvedeného grafu můžete udělat obrázek o tom, jakým výkonem tato grafická karta disponuje oproti ostatním Radeonům RX 5500 XT, které jsme na Alza.cz a GPUreport.cz doposud testovali. 


Přetaktování MSI RX 5500 XT GAMING X 8G

Jak jsem grafickou kartu taktoval

Přetaktování grafického čipu

Přetaktování grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G jsem prováděl pomocí nástroje MSI Afterburner tak, abych v žádném případě neohrozil kartu, a nepřišel tak o její záruku. Na maximum (+20 %) jsem zvýšil pouze hranici spotřeby (Power Limit). Postupně jsem zvyšoval hodnoty frekvence grafického čipu, a následně pak testoval stabilitu v počítačových hrách. Jako maximální stabilní frekvence se pro grafický čip nakonec ukázala hodnota 2 000 MHz. 

Přetaktování grafických pamětí

U grafických pamětí postupuji obdobně, jen jejich frekvenci z maximálních 1 860 MHz postupně snižuji o 10 MHz (80 MHz efektivně) a opět vždy testuji jejich stabilitu v počítačových hrách. V případě grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G to však nebylo nutné, protože ta pracovala stabilně i na maximální frekvenci 1 860 MHz (14 880 MHz efektivně).


Přetaktování MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; Afterburner

S nastavenou frekvencí jádra navýšenou na 2 000 MHz a pamětí na efektivních 14 880 MHz jsem pak otestoval některé hry z testovací metodiky s následujícími výsledky:

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G; výsledky přetaktování

i

Pomocí manuálního přetaktování se mi z grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G podařilo získat v průměru necelých 7 % dalšího výkonu, což není až tak špatné, a hlavně by se to v některých hrách mohlo hodit. Na spotřebě celé sestavy se pak toto přetaktování projevilo v počítačové hře The Division 2 nějakými 13 W navíc (u spotřeby samotné grafické karty to pak dělalo 9 W).

Toto video ukazuje nárůst výkonu a provozní vlastnosti u takto přetaktované grafické karty MSI RX 5500 XT GAMING X 8G v počítačové hře The Division 2 do těch úplně nejmenších detailů.


Hodnocení MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G

i

Pro koho je tato grafická karta určena?

Grafická karta MSI RX 5500 XT GAMING X 8G, potažmo všechny Radeony RX 5500 XT nabízejí všem méně až středně náročným hráčům počítačových her zajímavý herní výkon, který je však v průměru o něco nižší než u konkurenčních grafických karet GeForce GTX 1660. Svým výkonem jsou pak určeny převážně na hraní v základním rozlišení 1 920 × 1 080p (Full HD), v případě dobře optimalizovaných her pak zvládnou i vyšší rozlišení. Radeony RX 5500 XT jsou nabízeny ve dvou konfiguracích, a to jednak s 8 GB grafické paměti, nebo jen se 4 GB grafické paměti. Vyšší kapacita grafické paměti je samozřejmě lepší volbou, zvláště pak co se týká možné budoucí kompatibility v moderních hrách (DirectX 12 a Vulkan).

Grafická karta MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G jako taková je vybavena dobře známým a skvěle propracovaným systém chlazení TWIN FROZR 7 se dvěma osvědčenými ventilátory typu TORX 3.0. Právě díky tomuto systému chlazení pak může Gaming nabídnout vysoké frekvence grafického čipu při nízkých otáčkách ventilátorů, a tedy i při velmi nízké hlučnosti. Vyznavači tichých počítačů si s touto grafickou kartou jistě přijdou na své.

Také výbava je u grafické karty MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G bohatá. Na kartě nechybí decentní RGB LED osvětlení, jehož barvy a efekty si můžete díky nástroji Dragon Center (Mystic Light) nastavit dle svého vkusu. A nechybí zde ani funkce ZERO FROZR, která v případě nízkých teplot grafické karty odstaví oba ventilátory chlazení, a zamezí tak její zbytečné hlučnosti (semi-pasivní chlazení).

Pokud bych měl mluvit o nevýhodách, tak ať přemýšlím, jak přemýšlím, žádné větší negativum mě u grafické karty MSI RX 5500 GAMING X 8G nenapadá. Snad je ten průběh otáček ventilátorů chladiče v zátěži by mohl být uhlazenější, nicméně na celkově nízkou hlučnost grafické karty to vliv nemá. Pak tu máme ještě pořizovací cenu, která se bohužel pohybuje na úrovni konkurenčních a ještě o něco málo výkonnějších grafických karet GeForce GTX 1660. Na druhou stranu, oproti grafickým kartám GeForce GTX 1660 nabízí tento Gaming zas o 2 GB grafické paměti více, a tedy vyšší šanci na bezproblémové hraní nově příchozích her. To však ukáže až čas.


MSI RX 5500 XT GAMING X 8G

MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G

Grafické karty

MSI RX 5500 XT GAMING X 8G nabízí zajímavý herní výkon všem méně až středně náročným hráčům počítačových her. Grafická karta je vybavena velmi účinným systémem chlazení TWIN FROZR 7, který jí propůjčuje také vynikající provozní vlastnosti.

Aktuální pořizovací cena:

Klady

 • zajímavý výkon (mainstream)
 • 8 GB grafické paměti
 • lehce vyšší takty již od výrobce
 • velmi nízká hlučnost
 • Mystic Light (RGB LED osvětlení)
 • ZERO FROZR (semi-pasivní chlazení)
 • PCI Express 4.0 (máte-li podporu v základní desce)

Zápory

 • cena (může se změnit)
 • otáčky ventilátorů by mohly mít uhlazenější průběh (dají se vyladit)

Recenze dalších

Pavel Šantrůček

Pavel Šantrůček

Jmenuji se Pavel Šantrůček a grafickým kartám se profesionálně věnuji již více než 6 let. Architektura, recenze a testy grafických karet jsou přesně to, co mě poslední dva roky živí a co se stalo nedílnou součástí mého pracovního života na GPUreport.cz. Jako programátor jsem pak také autorem několika nástrojů na analýzu snímkové frekvence grafických karet, z nichž asi nejznámější FLAT (Frame Latency Analytics Tool) je hojně využíván po celém světě.

MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G
Grafická karta 8GB GDDR6 (14000MHz), AMD Radeon RDNA 1.0 (Navi 14, 1685 MHz), Boost 1845 MHz, PCI Express x16 4.0 , 128Bit, DisplayPort 1.4 a HDMI 2.0b

+ ZDARMA Elektronický promo klíč - akční bundle her pro AMD Radeon RX 5000 series - nutno uplatnit do 9.1.2021

6 699,- bez DPH 5 536,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 15:30
Objednací kód: EF839b8k8
Alza GameBox Ryzen RTX2060 - Herní PC
Alza GameBox Ryzen RTX2060
Herní PC AMD RYZEN 5 3600 4.2 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, DVI, HDMI a DisplayPort, 5× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

28 990,- bez DPH 23 959,-
Koupit
Pronájem elektroniky
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: sklRB4a5e7
Alza GameBox GTX1660 SUPER - Herní PC
Alza GameBox GTX1660 SUPER
Herní PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

25 990,- bez DPH 21 479,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 3:50
Objednací kód: sklRB4a7s2
Alza GameBox Ryzen RX5700
Herní PC AMD Ryzen 5 2600X 4.2 GHz, AMD Radeon RX 5700 8GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, DVI, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

26 990,- bez DPH 22 306,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 9:00
Objednací kód: sklRB4a5g2
Alza IEM BattleBox RTX2080S Cougar - Herní PC
-5%
Alza IEM BattleBox RTX2080S Cougar
Herní PC Intel Core i7 9700K Coffee Lake 4.9 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Elektronický promo klíč Intel Marvel’s Avengers Gaming Bundle - nutno uplatnit do 31.3.2021
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-5% 54 990,-
51 990,- bez DPH 42 967,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 3:50
Objednací kód: sklSCL2080S1
Alza GameBox RTX2060 PLAYzone
Herní PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 960 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 27 990,-
26 990,- bez DPH 22 306,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 9:00
Objednací kód: sklRB4b10bw
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi