Alza Dny - Gorenje a Hisense Reklamace či vrácení?

MSI Radeon RX 5600 XT GAMING X 6G (RECENZE A TESTY)

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Grafická karta MSI RX 5600 XT GAMING X 6G spadá do herní edice grafických karet GAMING, kterou naleznete v nabídce společnosti MSI. Tato řada grafických karet se v současnosti může pyšnit opravdu vynikajícím systémem chlazení TWIN-FROZR, který těmto grafickým kartám propůjčuje také vynikající provozní vlastnosti. Jestli to však platí také pro grafickou kartu MSI RX 5600 GAMING X 6G, o tom se přesvědčíme právě v dnešní recenzi, v níž jsme se jí pěkně podívali na zoubky.

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G recenze a testy

MSI Radeon RX 5600 XT GAMING X 6G (RECENZE A TESTY) – OBSAH

 1. Představení MSI RX 5600 XT GAMING X 6G
 2. Jak testujeme grafické karty
 3. Testy provozních vlastností
 4. Výkon grafických karet
 5. Přetaktování
 6. Hodnocení grafické karty

Představení grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G

Grafická karta MSI RX 5600 XT GAMING X 6G je postavena na nejnovějším herním grafickém čipu NAVI 10 (NAVI 10 XLE) se čtyřmi deaktivovanými jednotkami CU (Compute Unit) společnosti AMD, na který jsou pomocí 192bit sběrnice připojeny moduly grafické paměti typu GDDR6 o kapacitě 6 GB. Svým výkonem je pak MSI RX 5600 XT GAMING X 6G zacílena do segmentu grafických karet střední třídy (mainstream), kde zaujímá střední až vyšší patra výkonnostního žebříčku.

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G popis

Frekvence grafické karty

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G GPUZ; Q-mode

Základní frekvence grafického čipu je 1 420 MHz, herní frekvence 1 615 MHz, boost frekvence 1 750 MHz a TDP grafického čipu 160 W. Frekvence grafických pamětí pak je 1 500 MHz, což u pamětí typu GDDR6 představuje efektivní frekvenci 12 000 MHz. Oproti referenčním hodnotám Radeon RX 5600 XT je tedy karta na jádře přetaktovaná v základu o 290 MHz a v boost o 190 MHz. Grafické paměti jsou taktovány v původních referenčních hodnotách Radeonu RX 5600 XT. Při vydání těchto grafických karet však byly jejich specifikace společností AMD změněny a konkrétně frekvence grafických pamětí byla navýšena na 14 000 MHz (efektivně). Znamená to tedy, že frekvence grafických pamětí byla u dnes testované MSI RX 5600 XT GAMING X 6G o 2 000 MHz (efektivně) níže, nežli stanovují aktualizované specifikace AMD.

Systém chlazení GPU

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G

Grafická karta MSI RX 5600 XT GAMING X 6G měří na délku 297 mm a na základní desce vašeho počítače zabere 3 rozšiřující sloty. Systém chlazení je naprosto totožný jako u nedávno testované grafické karty MSI RX 5700 GAMING X 8G. O chlazení se tedy stará dvojice pasivů složených z hliníkových žeber, které jsou pro lepší odvod tepla z grafického čipu propojeny celkem šesti tepelnými trubicemi (heatpipes). Moduly grafických pamětí jsou chlazeny pomocí většího chladicího plátu (heat-sink plate) a odpadní teplo z napájecí kaskády grafické karty je odváděno přímo do žebrování druhého (zadního) pasivu.


MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; systém chlazení

Aktivní část systému chlazení tvoří dva 95mm ventilátory typu TORX 3.0 s aerodynamicky tvarovanými lopatkami, které jsou pro delší životnost a nižší hlučnost uloženy ve dvojitých kuličkových ložiskách. Grafická karta MSI RX 5600 XT GAMING X 6G podporuje funkci ZERO FROZR, která v případě nízkých teplot grafického čipu pod 60 °C oba ventilátory úplně zastaví, a zamezí tak její zbytečné hlučnosti (semi-pasivní chlazení). Pěkný je pak decentně podsvícený panel MSI GAMING na hřbetu grafické karty, jehož barvy a efekty si můžete nastavit v nástroji MSI Dragon Center (Mystic Light). Charakteristika závislosti hlučnosti na otáčkách ventilátoru je následující:


MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; závislost otáček a hlučnosti

Účinnost systému chlazení

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; 3DMark Stress Test

Při testování účinnosti chlazení v nástroji 3DMark Time Spy Stress Test dosáhla grafická karta MSI RX 5600 XT GAMING X 6G na skóre 99,8 %, a v těchto testech stability snímkové frekvence tak s velkou rezervou prošla (minimální hranice je 97 %).

Napájení a spotřeba

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; horní strana

O napájení grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G se stará 9 (+ 2)fázová napájecí kaskáda, která vyžaduje přídavné napájení pomocí dvou 8-pin konektorů. Příkon karty byl výrobcem nastaven na 205 W (max. 237 W) a ten pak k jejímu provozu doporučuje zdroj o výkonu minimálně 450 W.

Výstupy na monitor

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; obrazové výstupy

Výstupy na monitor jsou u grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G řešeny pomocí tří konektorů DP 1.3/1.4 (Display Port) a jednoho konektoru HDMI 2.0.

MSI Dragon Center

Nástroj MSI Dragon Center slouží ke snadnému přetaktování grafických karet společnosti MSI. Díky tomuto nástroji pak můžete ze své grafické karty získat ještě nějaký ten výkon navíc, ale nejen to. Pomocí MSI Dragon center si můžete také upravit některá důležitá nastavení počítače a monitoru tak, aby se vám hrálo mnohem lépe. Přes Dragon Center můžete například spravovat přístupy k síti LAN, upravovat kontrast a barvy monitoru, nastavovat chování RGB LED osvětlení grafické karty a podobně.

MSI Dragon Center: hlavní panel
Při zapnutí Gaming Mode se MSI Dragon Center pokusí automaticky optimalizovat vše nutné k plynulému hraní her.
MSI Dragon Center: Performance
K nastavení výkonu grafické karty můžete využít dva přednastavené profily (Extreme Performance a Balanced) nebo využít Creator Mode, který se vám pokusí nastavit vše automaticky. Samozřejmě si můžete vytvořit také profil vlastní. 
MSI Dragon Center: Hardware Monitor
S Hardware Monitorem máte na očích ty nejdůležitější parametry grafické karty v reálném čase.
MSI Dragon Center: Eye Rest
Panel True Color slouží k nastavení barev vašeho herního monitoru.
MSI Dragon Center: Lan Manager
Pomocí LAN Manageru máte možnost spravovat preference přístupu jednotlivých aplikací k síti.
MSI Dragon Center:
Přes panel Mystic Light si můžete nastavit barvy a efekty RGB LED osvětlení na grafické kartě

Ačkoliv je MSI Dragon Center pro hraní počítačových her nástrojem téměř všeobjímajícím, co se týká přetaktování grafické karty, náročnější uživatele asi příliš neuspokojí. Ti však mají vždy možnost ke svým OC hrátkám využít služeb mocnějšího nástroje, jakým je například MSI Afterburner.

Jak testujeme grafické karty

Testy grafických karet se na Alza.cz skládají jednak z testů jejich herního výkonu, ale protože samotný výkon není pro mnoho uživatelů tím jediným a všeobjímajícím parametrem výběru, u grafických karet důkladně testujeme také jejich provozní vlastnosti, jako jsou teploty, hlučnost či spotřeba. Vždyť kdo by chtěl mít ve svém počítači výkonnou, leč nepříjemně hlučnou grafickou kartu.

Testy herního výkonu

V testech herního výkonu se snažíme grafické karty testovat v těch nejnovějších herních titulech tak, abyste měli přehled, které grafické karty podávají nejlepší výkon na nejmodernějších herních enginech, a tedy jestli vaše případná investice do konkrétní grafické karty bude i do budoucna opravdu výhodná.

i

Naše recenze jsou vždy aktuální

Protože se snažíme, aby každá recenze grafické karty byla trvale aktuální, nejsou výsledky testů u jednotlivých her přiřazovány ke konkrétní grafické kartě, ale jen k typu grafické karty, tedy grafickému čipu. Právě to nám totiž zajistí, že v případě výskytu nějakých podstatných změn, které ovlivňují konečné výsledky testů (vydání nových a výkonnějších ovladačů, přidání nové hry do testovací metodiky atd.), můžeme rychle vše přetestovat, a nové výsledky se tak okamžitě promítnou také do recenzí staršího data.

Testy provozních vlastností

Na rozdíl od herních testů, ve kterých jsou výsledky přiřazovány k jednotlivým typům grafických karet, testy provozních vlastností jsou prováděny bez rozdílu u každé grafické karty. V těchto testech se pak snažíme jít do těch úplně nejmenších detailů a u grafických karet měřit co nejvíce provozních parametrů, jako jsou krom teploty a hlučnosti také napětí, spotřeba či reálné frekvence grafického čipu.

V testech provozních vlastností pak samozřejmě nechybí ani jejich podrobné srovnání s ostatními grafickými kartami tak, abyste měli přehled o tom, která grafická karta by právě pro vás byla tou nejvhodnější.

Testovací sestava


Testy provozních vlastností MSI RX 5600 XT GAMING X 6G

Pro měření provozních vlastností grafických karet využívám nástroj 3DMark a jeho zátěžový test s názvem Time Spy Stress Test. Tento test se skládá z celkem 20 průchodů minutové scény Time Spy, a trvá tak poměrně dlouhých 20 minut, během nichž grafická karta pracuje na plný výkon, a zahřeje se tak na svou běžnou provozní teplotu. Teprve po dosažení pracovní teploty grafické karty, nejčastěji v posledním průchodu scény, pak měřím její provozní vlastnosti. Jak tedy grafická karta MSI RX 5600 XT GAMING X 6G v tomto zátěžovém testu dopadla?

Test 3DMark Stress Test
MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; 3DMark Stress Test
SUMARIZACE PROVOZNÍCH VLASTNOSTÍ
MSI RX 5600 XT GAMING X 6G Hodnota Poznámka k měření
Teplota GPU 55 °C měřeno na konci testu
Teplota Junction (Hotspot) 68 °C měřeno na konci testu
Teplota VRAM 68 °C měřeno na konci testu
Reálná frekvence GPU 1 689 MHz měřeno jako průměr v testu
Napětí GPU 0,981 V měřeno jako průměr v testu
Spotřeba GPU (podle ovladačů) 105,3 W měřeno jako průměr v testu
Spotřeba VGA (skutečná) 148,5 W měřeno jako průměr v posledním průchodu
Spotřeba celého systému 228,5 W měřeno jako průměr v posledním průchodu
Otáčky ventilátorů 1 130 ot/min měřeno na konci testu
Hlučnost 34,0 dBA interpolováno z otáček ventilátorů


MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; odběry na jednotlivých větvích


Místo odběru Popis Spotřeba
1 Slot PCI Express větev 3,3 V 4,159 W
2 Slot PCI Express větev 12 V 13,159 W
3 PCIe Cable 1 (8-pin) větev 12 V 70,262 W
4 PCIe Cable 2 (8-pin) větev 12 V 60,963 W
TOTAL 148,543 W


Teploty grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G se na konci zátěžového testu držely na velmi nízkých 55 °C (68 °C Hotspot) při nízkých otáčkách ventilátorů kolem 1 130 ot/min, které při této rychlosti generovaly také velmi nízkou hlučnost 34,0 dBA. Tuto grafickou kartu tak mohu bezpečně označit za velmi tichou. Frekvence grafického čipu se pak pohybovala v průměru na 1 689 MHz při spotřebě (příkonu) grafické karty 148,5 W.

Porovnání provozních vlastností Radeon RX 5600 XT

Pokud by vás zajímalo také srovnání provozních vlastností MSI RX 5600 XT GAMING X 6G se všemi ostatními grafickými kartami Radeon RX 5600 XT, které jsme na Alza.cz a GPUreport.cz doposud testovali, můžete se podívat do následujících grafů.


Provozní vlastnosti
Provozní vlastnosti


Výkon grafických karet Radeon RX 5600 XT

Měření herního výkonu grafických karet je prováděno v předem zvolených scénách speciálně vybraných počítačových her. Počítačové hry jsou do testovací metodiky vybírány tak, aby co možná nejvíce reprezentovaly současné nároky moderních herních enginů. V samotných testech je pak u každého typu grafické karty měřena snímková frekvence (FPS), která je pro nás také ukazatelem jejího výkonu.

Vzhledem ke značným výkonnostním rozdílům mezi grafickými kartami ze segmentu vysokého výkonu (High-end) a výkonu středního (Mainstream) nemohou být grafické karty porovnávány v úplně všech počítačových hrách při stejném nastavení grafických detailů. Z tohoto důvodu jsou konečné výsledky rozděleny do dvou grafů. V prvním grafu jsou sumarizovány výsledky z úplně všech herních testů pouze pro grafické karty ze segmentu High-end/Mainstream, v druhém grafu pak můžete vidět relativní výkon úplně všech grafických karet. Výsledky ve druhém grafu jsou však počítány pouze z těch herních titulů, které při testech využívají shodné nastavení grafických detailů pro úplně všechny grafické karty, tedy napříč kategoriemi High-end/Mainstream.


Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Relativní výkon grafických karet uvedený v grafu byl vypočítán jako průměrný výkon ze všech testů níže uvedených počítačových her označených symbolem zaškrtávátka a převeden na procenta. Recenzovaná grafická karta v grafu dosahuje hodnoty 100 %, ostatní grafické karty jsou pak podle svého dosaženého výkonu řazeny relativně výše či níže.

God of War
Far Cry 6
Cyberpunk 2077
Assassin's Creed Valhalla
Checker Horizon Zero Dawn
Checker Doom Eternal
Checker Testy Red Dead Redemption 2
Checker Testy Call of Duty: Modern Warfare
Checker Testy Borderlands 3
Checker Testy Rage 2
Checker Testy Tom Clancy's: The Division 2
Checker Testy Metro Exodus
Checker Testy Battlefield V
Checker Testy Shadow of the Tomb Raider


Jakým výkonem disponují grafické karty v jednotlivých hrách naší testovací metodiky, či jak byly hry v testech nastaveny a jak bylo měřeno, to si můžete nechat zobrazit kliknutím na obrázek konkrétní počítačové hry.

Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Relativní výkon grafických karet uvedený v grafu byl vypočítán jako průměrný výkon ze všech testů níže uvedených počítačových her označených symbolem zaškrtávátka a převeden na procenta. Recenzovaná grafická karta v grafu dosahuje hodnoty 100 %, ostatní grafické karty jsou pak podle svého dosaženého výkonu řazeny relativně výše či níže.

God of War
Far Cry 6
Cyberpunk 2077
Assassin's Creed Valhalla
Checker Horizon Zero Dawn
Checker Testy Red Dead Redemption 2
Checker Testy Call of Duty: Modern Warfare
Checker Testy Borderlands 3
Checker Testy Rage 2
Checker Testy Tom Clancy's: The Division 2
Checker Testy Battlefield V


Jakým výkonem disponují grafické karty v jednotlivých hrách naší testovací metodiky, či jak byly hry v testech nastaveny a jak bylo měřeno, to si můžete nechat zobrazit kliknutím na obrázek konkrétní počítačové hry.

Výkon grafických karet:
Výkon grafických karet
i

Výkon grafických karet při využití ray-tracingu byl testován pomocí nástroje 3DMark Port Royal. Jedná se o specializovaný, a hlavně na výrobci grafických karet zcela nezávislý, real-time ray-tracingový benchmark, který využívá podpory rozhraní Microsoft DirectX Raytracing (DXR).

3DMark Port Royal


Výkon grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G je dán zejména výkonem samotného grafického čipu NAVI 10 XLE, který se od jiných grafických karet Radeon RX 5600 XT může lišit pouze přednastavenou frekvencí grafického čipu, nastavenou frekvencí grafických pamětí či nastaveným vyšším limitem spotřeby, který pak tolik neomezuje frekvenci grafické karty. K udržení vyšší frekvence grafické karty, a tím i jejího výkonu, pak může napomoci také kvalitní systém chlazení, který udrží grafický čip na nízkých teplotách. V každém případě vždy platí, že čím vyšších frekvencí grafického čipu karta dosahuje, tím vyšší je také její herní výkon. Musíte však počítat s tím, že rozdíly ve frekvencích, a tedy i rozdíly ve výkonu mezi grafickými kartami Radeon RX 5600 XT různých výrobců a značek, nemohou být nijak extrémní.


Frekvence grafických karet


V případě grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G se reálná frekvence grafického čipu v zátěžovém testu 3DMark Time Spy Stress Test pohybovala v průměru kolem 1 689 MHz, a vy si tak z výše uvedeného grafu můžete udělat obrázek o tom, jakým výkonem tato grafická karta disponuje oproti ostatním Radeonům RX 5600 XT, které jsme na Alza.cz a GPUreport.cz doposud testovali. 


Přetaktování MSI RX 5600 XT GAMING X 6G

Jak jsem grafickou kartu taktoval

Přetaktování grafického čipu a pamětí

Přetaktování grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G jsem prováděl pomocí nástroje MSI Afterburner tak, abych v žádném případě neohrozil kartu, a nepřišel tak o její záruku. V případě grafických karet Radeon RX 5600 XT se však příliš obávat nemusíte. Ačkoliv jsou to potencionální rekordmani v přetaktování (podobně jako grafické karty Radeon RX 5700), společnost AMD tentokrát velkému overclokingu udělala přítrž a omezila frekvence grafických čipů přímo v ovladačích. Maximální frekvenci pro grafický čip lze tedy nastavit jen na 1 820 MHz, grafické paměti na 1 860 MHz (14 880 efektivně) a Power limit na +20 %. I při tomto maximálním nastavení pak byla grafická karta stabilní. Jediné, co jsem při OC nezvedal, byla voltáž grafického čipu.


Přetaktování MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; Afterburner

S nastavenou frekvencí jádra navýšenou na 1 820 MHz a pamětí na efektivních 14 880 MHz jsem pak otestoval některé hry z testovací metodiky s následujícími výsledky:

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G; výsledky přetaktování

i

Pomocí manuálního přetaktování se mi z grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G podařilo získat v průměru ještě o něco více než 8 % dalšího výkonu, což je, myslím, celkem obstojné a v některých hrách by se to hodit mohlo. Frekvence grafického čipu by jistě šla navýšit ještě mnohem více, bohužel tomu však brání umělé omezení frekvence přímo v ovladačích RSAE (Radeon Software Adrenalin Edition). Na spotřebě celé sestavy se pak toto přetaktování projevilo v počítačové hře The Division 2 jen nějakými 5 W navíc (u spotřeby samotné grafické karty to pak dělalo necelých 9 W).

Toto video ukazuje nárůst výkonu a provozní vlastnosti u takto přetaktované grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X 6G v počítačové hře The Division 2 do těch úplně nejmenších detailů.


Hodnocení MSI Radeon RX 5600 XT GAMING X 6G

i

Pro koho je tato grafická karta určena?

Stejně jako ostatní Radeony RX 5600 XT, také grafické karta MSI RX 5600 XT GAMING X 6G je určena především pro všechny středně náročné až náročnější hráče počítačových her, kteří při hraní preferují základní rozlišení 1 920 × 1 080p. Radeony RX 5600 XT nabízejí výkon, který je prakticky srovnatelný s konkurenčními kartami GeForce RTX 2060. Na rozdíl od nich však Radeony nedisponují výpočetními jednotkami na podporu akcelerace real-time ray tracingu. To však tak velká nevýhoda prozatím není, protože herních titulů s podporou ray tracingu dnes není mnoho a navíc, v případě slabších mainstreamových grafických karet s největší pravděpodobností stejně ray tracing raději vypnete a dáte přednost spíše vyšší snímkové frekvenci.

Samotná grafická karta MSI RX 5600 XT GAMING X 6G nabízí vynikající a hlavně velmi účinný systém chlazení TWIN-FROZR se dvěma ventilátory typu TORX, který udrží grafický čip NAVI 10 XLE na velmi nízkých teplotách, a to zároveň při velmi nízké hlučnosti. Všichni milovníci tichých počítačů si tak s touto grafickou kartou přijdou jistě na své. Ve výbavě grafické karty pak nechybí ani decentní RGB LED osvětlení, které si můžete přizpůsobit vlastnímu vkusu za pomoci nástroje MSI Dragon Center (Mystic Light) a společnost MSI nakonec nezapomněla ani na podporu semi-pasivního chlazení pod názvem ZERO FROZR. Mezi další výhody pak můžeme započítat také podporu rychlé sběrnice PCI Express 4.0, tu však mohou využít pouze vlastníci procesorů Ryzen s příslušnou základní deskou podporující toto rychlejší rozhraní.

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, žádné větší negativum u grafické karty MSI RX 5600 Gaming X 6G popravdě nevidím. Tedy samozřejmě krom pořizovací ceny, která je v případě tohoto Gamingu docela vysoká, a atakuje tak pořizovací ceny ještě výkonnějších Radeonů RX 5700.

Pak tu máme také níže nastavenou frekvenci grafických pamětí na efektivních 12 000 MHz, kdy při překotné změně specifikací Radeonů RX 5600 XT společnosti AMD při jejich vydání dala MSI přednost raději stabilitě před výkonem, což si, myslím, zaslouží spíše velké uznání. Frekvenci grafických pamětí si totiž můžete lehce navýšit sami přímo v ovladačích. Vytknout by se nakonec dalo také méně grafické paměti o kapacitě „jen“ 6 GB, ale to je vlastně záležitost všech Radeonů RX 5600 XT, nikoliv jen grafické karty MSI RX 5600 XT GAMING X, která si tak z dnešní recenze odnáší „Zlatého Alzáka“.


MSI RX 5600 XT GAMING X 6G

MSI Radeon RX 5600 XT GAMING X 6G

Grafické karty

MSI RX 5600 XT GAMING X 6G nabízí výborný herní výkon všem středně náročným hráčům počítačových her. Grafická karta je vybavena velmi účinným systémem chlazení, který jí propůjčuje vynikající provozní vlastnosti.

Klady

 • výborný výkon (mainstream)
 • lehce vyšší takty již od výrobce
 • velmi nízká hlučnost
 • Mystic Light (RGB LED osvětlení)
 • ZERO FROZR (semi-pasivní chlazení)
 • PCI Express 4.0 (máte-li podporu v základní desce)

Zápory

 • cena (může se změnit)
 • jen 6 GB grafické paměti (všechny Radeony RX 5600 XT)
 • frekvence VRAM nastavena jen na 12 000 MHz (lze však lehce zvýšit v ovladačích)

Pavel Šantrůček

Pavel Šantrůček

Jmenuji se Pavel Šantrůček a grafickým kartám se profesionálně věnuji již více než 6 let. Architektura, recenze a testy grafických karet jsou přesně to, co mě poslední dva roky živí a co se stalo nedílnou součástí mého pracovního života na GPUreport.cz. Jako programátor jsem pak také autorem několika nástrojů na analýzu snímkové frekvence grafických karet, z nichž asi nejznámější FLAT (Frame Latency Analytics Tool) je hojně využíván po celém světě.


Vytisknout
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací