Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Nákupní rekord padne ve čtvrtek 15. prosince

Alza.cz napěchovala sklady zbožím za rekordní 3,5 miliardy korun

Praha 13. 12. 2016 – Nákupní rekord v největším e-shopu u nás padne 15. prosince. Hodnota skladových zásob, připravených v Alze na vánoční sezónu, dosáhla rekordní 3,5 miliardy Kč. Kdo si pro zásilku přijde osobně, může objednávat ještě 22. 12.

Stříbrná adventní neděle u Alzy potvrdila dosavadní předpoklady. V letošním roce utratíme před Vánoci historicky nejvíc. „Nyní probíhá vlna rekordních prodejů. Nákupní rekord očekáváme ve čtvrtek 15. prosince. Postupně se zvyšující denní tržby vzrostou na samém vrcholu o 300 až 500 procent oproti běžnému dni,“ uvedl Karel Kučera, ředitel marketingu Alza.cz

Na rekordní zájem zákazníků se v Alze připravovali celý rok. „Plné sklady jsou základním předpokladem. My jsme je letos napěchovali atraktivním zbožím za rekordní 3,5 miliardy Kč,“ doplnil Kučera

Alza garantuje doručení do Vánoc. „Kapacitu přepravy máme samozřejmě naddimenzovanou pro případ, že by se některý z přepravců dostal do problémů nebo třeba i do stávky. Dodávky to neohrozí a zákazníka  neovlivní, dodal Kučera. Kromě toho si mohou zákazníci převzít dárky v některé z našich 43 prodejen nebo 52 samoobslužných AlzaBoxů. Centrální showroom v Praze – Holešovicích vydává dokonce nonstop. Dárky je díky tomu možné vyzvednout třeba i o půlnoci.

Zákazníkům, kteří ještě stále váhají s nákupem, doporučují v Alze vybírat pouze zboží dostupné skladem. Rychlost doručení ovlivňuje nejen zvolený způsob dopravy, ale také platby. „Opozdilcům radíme zvolit osobní vyzvednutí zboží na některé z našich prodejen a on-line platbu kartou. Pokud si zákazník vyzvedne dárky osobně na naší pobočce, může objednávat ještě 22. prosince,“ řekl Kučera.

Ze všeho nejdůležitější je však uskutečnit objednávku co nejdříve. S blížícím se Štědrým dnem atraktivní zboží rychle mizí, proto Alza doporučuje nákupy neodkládat. Velmi rychle objednáte i přes mobil. Právě v nákupech prostřednictvím mobilních zařízení letos Alza očekává další rekord – meziroční růst o 40 %.

O společnosti Alza.cz, a.s. 

Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen obrat, který v roce 2015 překročil rekordních 14 miliard Kč bez DPH, ale také působnost v 26 zemích EU. V roce 2015 Alza spustila unikátní klubový program Alza Premium, odstartovala AlzaVenture na podporu start-upů, AlzaBoxy pokryla celou republiku, otevřela zbrusu novou Alza TechZone v Holešovicích, rozšířila své produktové portfolio, vybudovala obří logistické centrum na Slovensku a v Bratislavě otevřela jediný slovenský Apple Shop. Za své úspěchy získala nespočet ocenění, například absolutní vítězství východní Evropu, a celou řadu dalších. Ve druhém ročníku Alza Awards 2015 ocenila nejlepší firmy a produkty roku. Nejdůležitější Alza milníky naleznete zde.

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB5