Všechny dárky jako na dlani Windows 11

Nejlepší televize a nové technologie pro rok 2021

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Začátek ledna je každoročně věnován veletrhu spotřební elektroniky CES. Nicméně pro rok 2021 je nutné zapomenout na ohromné výstavní plochy v Las Vegas a přejít na online formu. Jaké novinky si nachystali ti největší výrobci v oblasti televizorů? Máme pro vás souhrn z již proběhlých streamovaných konferencí. Na co se můžeme společně těšit v roce 2021?

Samsung Micro LED TV

Nejlepší televize a nové technologie pro rok 2021 – OBSAH

 1. Samsung uvádí Neo QLED a Micro LED
 2. Sony Bravia XR sází na 8K
 3. Panasonic má OLED TV JZ2000
 4. První generace QNED Mini LED od LG
 5. TCL uvádí televize s Mini LED
 6. TriChroma Laser TV od Hisense

Samsung uvádí Neo QLED a Micro LED

Už v předvečer oficiálního startu CES 2021 představil svoje portfolio korejský gigant Samsung. Právě tato společnost udává již několik let hlavní trendy v rámci celého TV segmentu.

Rok 2021 bude ve znamení zmenšení uhlíkové stopy a optimalizace energetických nároků. Samsung například zjednoduší barevný potisk krabic, které stejně každý obratem vyhodí. Zajímavěji však působí, že nové dálkové ovladače se budou dobíjet prostřednictvím solárních článků (venkovním a interiérovým světlem) nebo pomocí USB portu. Výsledek? Očekáváná úspora 99 miliónů AAA baterií během sedmiletého provozu televize.

Řada Neo QLED

Máme radost, že vám konečně můžeme představit nejvyšší modelovou řadu Samsung QN900A s 8K rozlišením a Samsung QN90A s podporou 4K. Obě TV využívají úplně novou generaci podsvícení Quantum Mini LED. Diody Quantum Mini LED dosahují jen 1/40 výšky běžné LED diody. Místo obvyklé technologie, kdy se světlo rozptyluje čočkou a každá dioda je připevněná samostatně, využívá systém Quantum Mini LED tenoučkých mikrovrstev pro větší počet diod současně. Mezi plusy tohoto řešení lze zařadit zcela minimální spotřebu i extrémně dlouhou životnost. Po designové stránce pak u nových modelů ubral Samsung i na tloušťce rámečků, které tak jsou prakticky neznatelné.

Samsung;Smart TV;CES 2021;nejlepší TV;
Modelová řada Samsung Neo QLED 8K pro rok 2021 využívá designovou koncepci Infinity One Design, tedy provedení prakticky bez rámečku, což divácký zážitek ještě vylepšuje.

O precizní práci obrazovky se dále stará technologie Quantum Matrix s možností ovládat jas ve 12bitové hloubce a 4 096 krocích. Co to znamená v praxi? Jednoduše se rozšiřuje oblast mezi nejtmavším a nejsvětlejším bodem a sledování obrazu v HDR kvalitě je opravdovým zážitkem. O famózní výslednou kvalitu obrazu se stará výkonný čip Neo Quantum Processor s rozšířenou podporou upscalingu. Díky neuronovým sítím umělé inteligence totiž dokáže konvertovat obraz ze 4K do 8K v dosud nevídané kvalitě.

Micro LED (The Wall) nabídne novou úroveň zážitku

V případě modelové řady Micro LED se často setkáte s obchodním názvem Samsung The Wall, protože půjde o televize s úhlopříčkou 88, 99 nebo 110 palců, tedy až neskutečných 279 cm. Obě TV jsou vybaveny pokročilými mikrometrovými LED diodami, díky nimž není zapotřebí podsvícení a barevných filtrů známých z konvenčních LED obrazovek. Micro LED diody totiž produkují vlastní světlo, díky čemuž obraz vyniká špičkovým barevným podáním i jasem. K přednostem patří i designové provedení Monolith s poměrem obrazovky k tělu v hodnotě přes 99 % – není vidět žádný rámeček, jen vynikající obraz.

Kvitujeme, že Samsung ve velké míře nasadí nejmodernější konektory HDMI 2.1, nebo dokonce dojde k návratu USB kamer. Díky tomu půjdou přes TV vést videohovory nebo se například pohodlně účastnit školní výuky.

Samsung;Smart TV;CES 2021;nejlepší TV;
Díky velkému obrazu Samsung přidává funkci 4Vue (Quad View), díky níž lze na displeji zobrazit až čtyři samostatné obrazy z různých zdrojů.

Nové modely Samsung Neo QLED 8K a 4K pro rok 2021 dále nabízejí celou řadu chytrých funkcí, díky nimž televize vystupuje ze své běžné role a stává se z ní centrum pro domácí zábavu, práci i fyzické aktivity.

 • Díky vestavěnému systému Samsung Health se váš domov změní v osobní tělocvičnu, dokonce i s trenérem v podobě nové mobilní aplikace Smart Trainer. Ta v reálném čase sleduje vaše cvičení a hlídá, zda vše děláte správně.
 • Užijí si také náruživí hráči – pro ně jsou k dispozici hned dvě nové funkce. Super Ultrawide GameView umožňuje hrát nejen v tradičním širokoúhlém formátu 21:9, ale i s nevídaným poměrem stran 32:9. Druhou novinkou je Game Bar, tedy samostatná lišta, která hráčům umožňuje neustále sledovat a případně měnit klíčové aspekty hry (poměr stran, připojená sluchátka apod.).
 • O skvělý obraz a plynulé překreslení rychlého pohybu se v herním režimu stará technologie FreeSync Premium Pro.
 • Stranou nezůstanou ani milovníci videohovorů, pro něž je připravený systém Google Duo. V něm se přes telefon může do kvalitní videokonference připojit až 32 lidí s libovolným operačním systémem, kameru lze jednoduše připojit přes USB port.
 • A máme tu i další funkci pro podporu práce z domova. K TV lze připojit libovolný počítač nebo notebook a využít tak velkou obrazovku jako monitor. Novinkou je však možnost samostatného připojení klávesnice nebo myši. A následně prostřednictvím vestavěného webového prohlížeče lze i bez počítače otevřít kancelářské programy MS Office 365 a vytvářet či editovat dokumenty. A když si na počítač nainstalujete aplikaci Easy Connection a přihlásíte se ke svému účtu Samsung, bude se televize připojovat k počítači automaticky, takže se obývák v případě potřeby změní v domácí kancelář.

Sony Bravia XR sází na 8K

Japonská konkurence nikdy nespí, a proto přichází televizory Sony Bravia XR opatřené speciálním Kognitivním procesorem XR. Sony se snaží čarovat s obrazem s velkou pomocí umělé inteligence, která křížově analyzuje prvky, jako je barva, kontrast i obrazové detaily. Ve výsledku tak rozpoznává jednotlivé objekty v obraze. Ty jsou tak v naprosté rovnováze a působí maximálně přirozeně. Kognitivní procesor XR se pochopitelně dostane do celé modelové řady Bravia XR. Ta zahrnuje televizory MASTER Series Z9J 8K LED, MASTER Series A90J a A80J OLED. A těšit se můžete i na X95J a X90J 4K LED.

Kromě obrazu se můžete těšit i na větší změny v uživatelském rozhraní, protože Sony přechází z Android TV na rozhraní Google TV. Snadno v něm najdete obsah, na který se chcete dívat díky personalizovaným doporučením. Vše můžete spravovat pomocí jednoho seznamu sledování. Nechybí ani možnost používat Google Assistant pro hledání filmů nebo ovládaní chytré domácnosti.

Samsung;Smart TV;CES 2021;nejlepší TV;
Užijte si dechberoucí kontrast na naší obrazovce OLED s realisticky působící hloubkou. Náš revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků.

Na cenu a dostupnost nových televizí Sony Bravia XR si musíme ještě pár týdnů počkat.

Panasonic má OLED TV JZ2000

Naprostým vrcholem nabídky společnosti Panasonic je právě představená řada JZ2000. Parametrově jde možná o vůbec nejlepší OLED panel na trhu. Nabízí totiž výrazně lepší úrovně jasu ve světlých i v průměrně tmavých scénách. Díky tomu výrobce panel označuje jako Master HDR OLED Professional Edition. O zpracování obrazu se stará speciálně vyladěný procesor AI HCX Pro s automatickou optimalizací obrazu podle sledovaného obsahu. Mimochodem, o vyladění výsledného obrazu se i letos postaral Stefan Sonnenfeld, který patří mezi oceňované spolupracovníky celé řady nejlepších světových filmařů. Jsme rozhodně natěšení, jak to bude fungovat v praxi.

Panasonic;Smart TV;CES 2021;nejlepší TV;JZ2000;
Díky mimořádné obrazové kvalitě bude Panasonic JZ2000 vhodná TV k moderním herním konzolím. Na hráče rovněž cílí speciální režim Game Mode Extreme minimalizující vstupní odezvu z 21,7 na 14,4 ms.

Důležitým prvkem ve výbavě je podpora rozhraní HDMI 2.1 s variabilní obnovovací frekvencí nebo všech formátů HDR, včetně Dolby Vision IQ, Dolby Vision nebo Filmmaker Mode i možnost přes Bluetooth připojit dvoje sluchátka současně. Panasonic nijak nešetřil ani na zvuku, protože k reproduktorům směřujícím dopředu a nahoru přidal také další pár reproduktorů šířících zvuk do strany. Soustavu reproduktorů Panasonic označuje jako 360° Soundscape Pro a přidává k němu i kompatibilitu s formátem Dolby Atmos.

Panasonic;Smart TV;CES 2021;nejlepší TV;JZ2000;
Řešení nazývané 360° Soundscape Pro je schopno poskytovat úchvatné zvukové zážitky systému Dolby Atmos. Rozhodně by nás zajímalo srovnání zvukové kvality s nějakým řekněme obyčejnějším soundbarem.

Trošku zklamání způsobuje fakt, že i pro rok 2021 zůstává Panasonic u vlastního operačního systému My Home Screen. Asi bychom raději viděli otevřený systém Android TV (Google TV) se širší nabídkou aplikací. Televizor Panasonic JZ2000 bude k dispozici o velikostech 55" a 65" na začátku června 2021.

První generace QNED Mini LED od LG

Nejnovější televizory LG představují obrovský skok v kvalitě obrazu LCD TV. Díky technologiím quantum dot a NanoCell s Mini LED jako zdrojem světla jsou hodnoty jasu a kontrastu mnohem lepší než u konvenčních LCD televizorů. Produktová řada pro rok 2021 zahrnuje hned 10 nových modelů s rozlišením 4K a 8K, které pokrývají širokou škálu velikostí obrazovek s úhlopříčkou až 86 palců.

My se trochu zastavíme u TV s Mini LED podsvícením. Jde o modely označené jako QNED Mini LED TV, ve kterých se spojují technologie quantum dot a NanoCell. Inovativní Mini LED podsvícení zahrnuje až 30 000 malých LED, které produkují extrémně vysoký jas a kontrastní poměr 1 000 000 : 1 ve spojení s téměř 2 500 zónami podsvitu a pokročilou technologií lokálního stmívání. Výsledkem je skvělá kvalita HDR obrazu s vynikajícím kontrastem a zobrazením černé barvy, široký barevný gamut a neuvěřitelná přesnost barev.

LG;Smart TV;CES 2021;nejlepší TV;QNED Mini LED od LG;
Nová řada televizí QNED představuje možnost prémiové domácí zábavy, která rozšiřuje a vylepšuje obrazové možnosti na novou úroveň. To musíte vidět na vlastní oči. Určitě se objeví na našich showroomech.

V těchto dnech také společnost LG oznámila uvedení nové verze platformy webOS s označením 6.0 pro své OLED, QNED Mini LED, NanoCell a UHD Smart TV. Ve spojení s novým dálkovým ovládačem Magic Remote tak nabízí divákům zábavnější a intuitivnější zážitek z objevování obsahu. Zajímavostí je, že ovladač má integrované NFC, takže pouhým dotykem kompatibilního smartphonu můžete bleskově přenést obraz z telefonu na velkou obrazovku televize.

LG;Smart TV;CES 2021;nejlepší TV;Magic Remote;
Díky nejnovější technologii umělé inteligence, hlasovému ovládání televizoru a dálkovému ovládání Magic Remote stačí jen promluvit a získáte informace, které potřebujete.

A máme tu ještě jednu lahůdku od LG, která zaujme především hráče. LG se jako první výrobce televizí domluvil na úzké spolupráci s Googlem a společností NVIDIA. Díky tomu si majitelé nových televizí LG vyrobených v roce 2021 mohou vyzkoušet, co všechno umí Google Stadia nebo NVIDIA GeForce Now. Jde o zcela nativní podporu, takže nebudete potřebovat ani například Google Chromecast. Aplikace se v druhé polovině roku 2021 postupně objeví ke stažení v rámci webOS 6.0.

TCL uvádí televize s Mini LED

Ani průbojná čínská TCL nesmí chybět na virtuálním CES 2021. První televize s Mini LED podsvícením má TCL v nabídce už od roku 2019, ale letos se povedlo systém ještě vylepšit pomocí technologie OD Zero. Výrobci se totiž podařilo zcela redukovat vzdálenost mezi vrstvami Mini LED podsvícení z 1,2 mm na 0 mm. Díky tomu bude možné vyrábět ještě tenčí panely. A v čem je ještě Mini LED technologie tak zajímavá? Citelně posouvá kontrast, věrnost obrazu a HDR na úplně nový level. S více než 15 000 ultra tenkými LED diodami rozloženými v 768 zónách si detailněji užijete jasné bílé i bohatší černé.

Podobně jako u ostatních výrobců dojde v modelové řadě k výměně operačního systému. Místo Android TV bude k dispozici modernější rozhraní Google TV, což do budoucna zaručuje lepší přísun různých zajímavých aplikací. Na představení konkrétních modelů pro evropský region si však ještě musíme počkat.

TriChroma Laser TV od Hisense

V našem výčtu nesmíme opomenout ani novinky od společnosti Hisense. Mimochodem, jde o jednoho z hlavních partnerů chystaného fotbalového šampionátu EURO 2020, který by se měl uskutečnit v červnu 2021. Ten nejlepší fotbal tak budete moci sledovat například na nové generaci Tri Chroma Laser TV, které vypadají jako ze sci-fi filmu. Zjednodušeně řečeno dostanete krabici plnou moderní technologie, která vysílá obraz na projekční stěnu s úhlopříčkou obrazu od 190 cm až po 775 cm.

Jde tak o zajímavou volbu pro filmové nebo sportovní fanoušky, kteří vyžadují skutečně obří úhlopříčky. Instalovat doma klasický projektor je nesrovnatelně náročnější a často si vynutí i některé stavební úpravy, což obvykle není možné. V případě laserové TV od Hisense vám stačí jen dostatečně velká volná stěna na projekční plochu.

Nové modelové řady se u Hisense dočkáme i v případě klasických 4K, nebo dokonce 8K televizí. Konkrétně půjde o modely označené jako ULED, což u Hisense neukazuje na typ podsvícení, ale na patentovaný soubor vylepšení obrazu za každé situace.

Dočkáme se i již zmíněného 8K rozlišení, které doprovodí technologie plošného podsvícení s lokálním zhasínáním Dolby Vision HDR a Dolby Atmos Audio. Samozřejmě, moc zdrojů obrazů nebo dokonce vysílání v 8K nemáme, proto jsou televizory ULED kvůli dosažení ostrého obrazu vybaveny výkonným CPU Hi-View Engine Pro, který využívá technologii umělé inteligence k rozpoznávání a upscalování obsahu z nízkého rozlišení až na kvalitu 8K z různých zdrojů signálu.

Nejlepší televize a nové technologie pro rok 2020

 1. Budoucnost televizorů ve flexibilních displejích?
 2. Samsung představil rotující televizor The Sero
 3. 16K Micro LED TV Samsung a Sony – The Wall vs. Crystal LED
 4. Jak vybrat ten správný televizor dle technologie?
 5. Unikátní podsvětlení TCL Vidrian Mini-LED
 6. Nejlepší nové televizory v prodeji v roce 2020

Budoucnost televizorů ve flexibilních displejích?

LG představilo své nejnovější televizory, jejichž hlavní doménou je schopnost rolování do základny, pokud je právě nepoužíváte. Kromě toho dokáží při reprodukci ultra širokoúhlých formátů vysunout pouze část obrazovky, a zbavit vás tak otravných černých pruhů. Kromě LG představil rolovací televizor také Sharp.

Samsung představil rotující televizor The Sero

Jedním z hlavních taháků společnosti Samsung byl rotující televizor The Sero. Jakmile ho spárujete s mobilním telefonem Galaxy S10 nebo novějším, začne natáčet obrazovku podle vás. Můžete tak pohodlně procházet například sociální sítě, selfie nebo vertikální fotografie. U ostatních telefonů a tabletů můžete rotaci ovládat dedikovaným tlačítkem na dálkovém ovladači. Podle výrobce se už ale pracuje i na aplikaci pro ostatní chytré smartphony a tablety.

16K Micro LED TV Samsung a Sony – The Wall vs. Crystal LED

Samsung představil již na loňském CESu koncept The Wall. Jedná se o modulární systém Micro LED obrazovek s úhlopříčkou 24" a rozlišením 320 × 360, které jsou zcela bez rámečku, a odběratel si je může poskládat libovolným způsobem. Pokud bychom se drželi běžných standardů, na jednu 110" Full HD obrazovku byste potřebovali matici 6 × 3, na 220" Ultra HD 4K matici 12 × 6 a na Ultra HD 8K neuvěřitelných rozměrů 440" matici 24 × 12.

Sony Crystal LED
Sony Crystal LED není zrovna levným řešením.

Při orientační ceně 10 000 USD za panel se pak nelze divit, že Samsung nenabízí koncept The Wall vůbec v koncovém prodeji, ale musíte si jej objednat přímo u něj. Naproti tomu Sony by maticové řešení Crystal LED do koncového prodeje nabídnout chtělo. Otázkou je, ve kterých světových regionech. Jediná jistota je, že se nebude jednat o levné řešení do domácích obýváků, ale spíše někam do multikin nebo prezentačních sálů. 

i Jaký je rozdíl mezi Micro LED a OLED? Dozvíte se v našem článku Hit veletrhu CES 2018, MicroLED od Samsungu.

Jak si vybrat ten správný televizor dle technologie?

Televizory se dělí na tři základní kategorie dle technologie obrazového panelu. 

 • OLED – vhodné zejména pro filmové fanoušky, kteří se dívají v ideálních podmínkách a s nízkou úrovní okolního osvětlení (OLED dokáží dosáhnout extrémních úrovní kontrastu).
 • QLED – vhodné pro fanoušky zimních sportů a sledování při vysoké úrovni okolního osvětlení (dokáží dosáhnout extrémních úrovní jasu).
 • LED – spíše pro nenáročné uživatele, pro běžné sledování seriálů a filmů.

Unikátní podsvětlení TCL Vidrian Mini-LED

Společnost TCL je u nás možná méně známá, ale světově se jedná o druhého největšího výrobce televizorů. Pro své vrcholné modelové řady roku 2020, X10 a X11 použije nejen kvantové tečky (QLED), ale rovnou také podsvětlení Vidrian Mini-LED. Jedná se o systém zadního podsvětlení rozdělený do nadstandardně velkého počtu mikrobloků. U 55" modelu X10 je to celkem 15 360 diod v 786 zónách. U špičkového 8K televizoru TCL 75X11 se pak jedná o více než 25 tisíc diod v 5 184 zónách. Diody s podsvícením jsou natavené přímo na skleněném substrátu, nad nimi je pak film s kvantovými tečkami a dále už jen samotný LCD panel.

TCL Vidrian Mini-LED
Slovo Vidrian znamená v galicijštině sklo.

Nejlepší nové televizory v prodeji v roce 2020

Připravili jsme pro vás stručný přehled pětice zajímavých televizorů, kterou letos naleznete v prodeji.

LG Signature OLED65R9

 • Obrazovka vyjíždí přímo ze základny
 • Dokonalý obraz a téměř neomezený kontrast
 • 3 režimy použití, dle aktuálních požadavků
 • Podpora Siri a Google Asistenta

Vlastní šasi základny je vyrobeno z odolného hliníkového odlitku a průzvučná tkanina je od prémiového výrobce Kvadrat. Použité měniče využívají léty osvědčené kevlarové membrány a dva subwoofery pro hluboké a dynamické basy.

Samsung Q950R tím nejlepším QLED

 • Výborná černá, jas, kontrast i celoplošná bílá
 • Perfektně odladěný operační systém
 • Celkově špičková kvalita zpracování

Televizory řady Q950R jsou tím nejlepším, co Samsung aktuálně nabízí. Vzhledem k tomu, že dosahují excelentní úrovně černé, kterou by kdekdo zaměnil i s OLED, a mají téměř neomezené pozorovací úhly, ale stále si zachovávají všechny benefity QLED, není téměř proč kupovat jiný model. Barvy jsou fantasticky vykreslené a celoplošná bílá stejně tak. Je třeba rovněž zmínit perfektně odladěný operační systém se spoustou aplikací. 

Samsung série 7

 • Výborný obraz vzhledem k pořizovací ceně
 • Odladěný operační systém se spoustou funkcí
 • Několik designových variant a úhlopříček na výběr

Cenově dostupný Samsung UE43RU7472 je přímo napěchovaný funkcemi a technologiemi. Nabídne 4K, HDR (včetně HDR10+) a odladěný operační systém se spoustou aplikací. To vše ve stále populárnější úhlopříčce 43" a s opravdu dostupnou cenovkou. Podání barev je, jak byste od Samsungu očekávali, prémiové ve své třídě. Samsung nabízí celkově čtyři modely s totožným panelem a pouze designovými odlišnostmi. Jedná se o UE43RU7452, UE43RU7472 a UE43RU7412. U designové řady 7402 si můžete dokonce zvolit úhlopříčky od 43" až do 65".

LG série C9

 • Nejdostupnější OLED TV s výbornými parametry
 • Téměř neomezený kontrast a skvělý detail
 • Elegantní design a kvalitní zpracování

Televizor LG OLED55C9PLA, respektive jeho 65" a 75" variace jsou bezpochyby modely, kterým byste se měli věnovat, pokud se poohlížíte po OLED TV. Dominují zejména téměř neomezeným kontrastem a nádherným zpracováním barev, a to vše v neuvěřitelném detailu rozlišení 4K. Jedinou „slabší stránkou“ této řady je kvalita zvukové reprodukce. Pokud si tedy chcete užít filmové trháky naplno, doporučíme minimálně investici do kvalitního soundbaru, nebo rovnou systému domácího kina s Hi-Fi komponenty.

Televizory Panasonic GZ2000 excelují obrazem i zvukem

 • Nejlepší OLED na trhu (v dané úhlopříčce)
 • Excelentní zvuk Dolby Atmos v šasi
 • Vítězství v mnoha recenzích

Televizory Panasonic TX-55GZ2000E, respektive TX-65GZ2000E obsahují velmi nadstandardní systém ozvučení Dolby Atmos již v základu. V recenzích sbírají jedno vítězství za druhým a v segmentu OLED porážejí veškerou konkurenci. Bohužel ji porážejí také cenou. Pokud pro vás ale pořizovací náklady nejsou hlavním měřítkem, můžete televizor řady GZ2000 bez obav zakoupit.

Umělá inteligence pro řadu Philips OLED805

 • Čtvrtá generace obrazového procesoru P5
 • Umělá inteligence vylepšující každou scénu
 • Třístranný Ambilight

Premiéru si odbyla řada Philips OLED805, která náročné zákazníky láká nejen na třístranný Ambilight, ale především na novou generaci obrazového procesoru P5. Ta nabízí vycvičený systém umělé inteligence, který snímek po snímku analyzuje všechny myslitelné parametry obrazu a následně vylepšuje kvalitu jeho reprodukce. Nechybí podpora všech standardů HDR videa, maximální jas přes 1 000 nitů a všechny funkce operačního systému Android TV 9. Nové modely Philips OLED805 (55" a 65") budou k dispozici v květnu 2020.

i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:
77" LG OLED77W9PLA
Televize SMART OLED, 195cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, Dolby Vision, duální tuner DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV, herní režim, hlasové ovládání, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO GO, Voyo, Google Assistent, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párování s mobilním zařízením, WebOS, repro 40W, DTS dekodér, Ultra Surround, G

+ ZDARMA Reproduktory LG

-31% 199 990,-
137 590,- bez DPH 113 711,-
Koupit
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem poslední 2 ks
Objednací kód: WK607y7z7
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi