Všechny dárky jako na dlani Kolofix
Zobrazit katalog

Nejlepší robotické vysavače

Nejlepší robotické vysavače

Článek

Aktualizováno

Robotické vysavače prošly za poslední roky inovacemi, které z nich udělaly samostatné inteligentní spotřebiče s praktickým využitím. Přesto jsou rozdíly mezi jednotlivými modely obrovské a odpovídá tomu i široké cenové rozpětí. Abyste nemuseli ztrácet čas hledáním a porovnáváním desítek modelů na trhu, přinášíme vám přehled nejlepších robotických vysavačů, které představují úplnou špičku ve světě robotiky, ale také robotických vysavačů se skvělým poměrem ceny a výkonu nebo levné robotické vysavače, které vás nezklamou a má smysl do nich investovat. Jaké jsou tedy nejlepší robotické vysavače?

Nejlepší robotické vysavače (PŘEHLED) – OBSAH

Co musí mít dobrý robotický vysavač?

Každý má na robotický vysavač jiné požadavky, ale jsou vlastnosti, které by prostě každý robot měl mít, aby vás svou nesamostatností či lajdáctvím nedohnal k šílenství. Za vyšší cenou se zpravidla skrývá i nákladnější vývoj, vyšší kvalita, a hlavně dokonalejší technologie, takže pokud si chcete pořídit robotický vysavač a opravdu si jeho služby užít, nemá cenu přehnaně šetřit. Ale není důvod k panice, kvalitní a spolehlivý robotický vysavač si dnes můžete dovolit v různých cenových kategoriích.

Ovládání přes chytrý telefon nebo dálkový ovladač je dnes již samozřejmostí všech robotů, stejně jako senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu nebo automatické dobíjení. Dobře vysát tvrdé podlahy v nenáročném prostoru by měl zvládnout taky každý model, dále však nastávají značné rozdíly.

Zcela zásadní je způsob orientace a pohybu v prostoru, který má vliv na to, jak systematicky, efektivně a samostatně bude robotický vysavač pracovat. Ty nejlepší robotické vysavače se již neobejdou bez kvalitního navigačního systému, který dokáže zmapovat okolní prostor a následně stanovit nejvhodnější trasu pro úklid. Robot je pak schopen velmi efektivně provést úklid i v dispozičně složitém prostoru a pokryje až 99 % plochy místnosti. Díky navigaci si také dokáže zapamatovat místo, kde skončil s úklidem a na stejném místě pokračovat. Naopak robotické vysavače bez navigace vybavené pouze senzory (nejčastěji infračervenými nebo ultrazvukovými) se pohybují náhodným způsobem a v členitém prostoru nedokáží tak dobře pokrýt podlahovou plochu.

Další vlastnosti, které hrají u robotického vysavače významnou roli, jsou výdrž baterie, funkce a vysávací schopnosti. Nenechte se ovšem unést pouze vysokými hodnotami sacího výkonu. U robotických vysavačů je důležitý i kartáčový systém, který se výrazně podílí na tom, jak důkladně bude vyluxováno. Nezapomeňte si také ohlídat, jak vysoké překážky dokáže robot překonat, aby se pak bezradně netočil u prahu ve snaze pokračovat v úklidu v další místnosti.

A ještě malé upozornění na závěr. Robotickým vysavačům musíte prominout, že na černý koberec nenajedou nebo koberec s černými motivy špatně vysají. Černou barvu totiž jejich senzor vyhodnotí jako okraj schodiště a vjezd jim zakáže.

Celkově nejlepší robotické vysavače roku 2020

Nejlepší robotické vysavače na trhu jsou samostatné spotřebiče, o které se prakticky nemusíte starat. Jejich navigační systémy a algoritmy jsou tak dokonalé, že si bez zádrhelů poradí i v členitém prostoru a díky možnosti ukládání několika map do paměti je můžete používat ve více podlažním domě. Neodpouští se jim vynechání neuklizeného prostoru či jakékoliv zmatečné jednání, stejně tak i sací výkon a kartáčový systém mají natolik schopný, že nezanechají na podlaze ani ten nejjemnější chlup vašeho domácího mazlíčka. Pokud jsou vedle automatického nabíjení schopni se i samy vysypat, jejich prostorová kapacita úklidu je pak neomezená, bohužel tato vlastnost je zatím výsadou jen některých modelů. Výrobci prémiových robotů se předhání v inovacích a uživatel si tak může vychutnávat různé praktické funkce a vychytávky, které jednotlivé aplikace nabízí.

iRobot Roomba s9+

iRobot Roomba s9+

 • Kamerová navigace iAdapt 3.0 (vSLAM)
 • Vysoká efektivita úklidu
 • Neomezená velikost uklízené plochy
 • Zvládne překážky do výše 2 cm

Nejpokročilejší robotický vysavač na trhu Roomba s9+ přichází s inovativními technologiemi a s obrovským sacím výkonem, který díky funkci Power Boost ani na kobercích nezanechá smítko prachu. Ve spolupráci s filtrem AeroForce zachytí 99 % pylu a alergenů a nový Edge design zefektivnil i úklid v rozích. Díky kamerové navigaci iAdapt 3.0 s technologií vSLAM se v prostoru dokonale orientuje, a i když jeho „uvažování” je pevně spjato s čisticími algoritmy, dělá více lidských rozhodnutí o tom, kam má jít než jakýkoliv jiný robotický vysavač. Po uložení mapy do aplikace rozeznává jednotlivé místnosti a vy si pro každou místnost můžete nastavit jiný časový plán úklidu, stejně jako neomezené množství Keep Out Zones, které ho udrží mimo vyznačená místa. Velikost jeho uklízené plochy je neomezená, neboť po dobití či automatickém vysypání koše opět pokračuje v úklidu tam, kde skončil. Průlomová je jeho schopnost komunikace a spolupráce s robotickým mopem iRobot Braava m6.

iRobot Roomba s9+ iRobot
iRobot Roomba i7+

iRobot Roomba i7+

 • Kamerová navigace iAdapt 3.0 (vSLAM)
 • Nejmodernější funkce
 • Neomezená velikost uklízené plochy
 • Zvládne překážky do výše 2 cm

iRobot Roomba i7+ zaslouženě patří k nejlepším robotickým vysavačům. S Roombou s9+ jsou si poměrně podobní, oba používají k orientaci kamerovou navigaci s inteligentním mapováním (uložit si můžete až 10 map) a oba lze naprogramovat tak, aby vyčistili celý byt nebo jen jeden pokoj. Oba se ovládají pomocí aplikace iRobot Home a reagují na hlasové příkazy, automaticky se dobijí i vyprázdní a pokud není dokončeno, obnoví úklid tam, kde přestali. Oproti Roombě s9+ nedocílí iRobot Roomba i7+ tak účinné čištění hran a rohů, na kobercích nedosahuje tak excelentního sacího výkonu a roli hraje i o něco užší kartáčový váleček. Nicméně perfektně odvedenou práci dosáhne pomocí funkce dvojitého úklidu, kdy první úklid provede jako základní a pak následuje průjezd prostorem pro zajištění ještě dokonalejšího odstranění veškerého prachu i zvířecích chlupů. Ale uživatelsky velmi přívětivá aplikace iRobot HOME vám nabídne i celou řadu dalších užitečných funkcí, včetně plánování úklidu, statistik i údržby.

iRobot Roomba i7+ iRobot
iRobot Roomba 976

iRobot Roomba 976

 • Kamerová navigace iAdapt 2.0
 • Úklid až 185 m² na jedno nabití
 • Třístupňový čisticí systém AeroForce
 • Zvládne překážky do výše 1,6 cm

Sofistikovaný systém navigace iAdapt 2.0 s vizuální lokalizací zajistí perfektní úklid malého i velkého bytu. Poradí si s úklidem všech typů podlah včetně koberců. Svou cestu si pečlivě naplánuje, rozpoznává nábytek i překážky a na jedno nabití vyčistí až 185 m². Nezastaví ji ani přechodové lišty, prahy či nerovnosti do výšky 1,6 cm. Pomocí akustických a vizuálních senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se pak věnuje s ještě větší intenzitou, zatímco virtuální zeď ho udrží v bezpečné vzdálenosti od věcí, které chcete chránit. Je vybaven čisticím systémem AeroForce, který výrazně zvyšuje efektivitu vysávání od prachu a zvířecích chlupů. Nechybí mu všechny důležité vlastnosti, jako jsou funkce proti zamotání kabelů, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu a automatické nabíjení.

iRobot Roomba 976 iRobot
Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6

 • Extra výdrž baterie
 • Laserový navigační systém
 • Tichý provoz
 • Zvládne překážky do výše 2 cm

Po velmi úspěšném robotu Xiaomi Roborock S5 přišla jeho nová verze Xiaomi Roborock S6, který s pomocí laserového dálkoměru a vylepšeného algoritmu SLAM uklidí ještě rychleji a oproti svému předchůdci i znatelně tišeji (58 dB při max. výkonu). To vše se skvělým výkonem díky opravdu silnému motoru, který se projeví hlavně po najetí na koberec, kdy aktivuje režim maximálního sání. Pouze rohy zůstávají jeho slabinou, nebudou tak dokonale uklizené, jako zbytek podlahy. Díky funkci mopování podlahu nejen vysaje, ale i vytře, a to bez zanechání mokrých šmouh. Ve funkci Floor Plan si můžete uložit 3 půdorysy a určit No-Go zóny. Díky funkci Zone cleaning můžete nadefinovat jednotlivé úklidová pásma a jejich úklid různě naplánovat. Jak je u robotů Xiaomi již standardem, vysokokapacitní Li-ion baterie s extra výdrží umožňuje vysát na jedno nabití až 250 m² a ovládání odkudkoliv umožní mobilní aplikace Mi Home v angličtině.

Xiaomi Roborock S6 Xiaomi
Miele Scout Rx2 Runner

Miele Scout Rx2 Runner

 • Kamerová 3D Smart navigace
 • Kvalitní kartáčový systém
 • Pečlivý i v rozích
 • Zvládne překážky do výše 1,7 cm

Miele Scout RX2 orientující se prostřednictvím svých dvou předních kamer mapuje prostor z různých úhlů pohledu a bezpečně se vyhne všem možným překážkám. Jeho slušný sací výkon spolu s propracovaným kartáčovým systémem zaručují kvalitní úklid. I přes svůj kulatý tvar dobře zvládá rohy a okrajové plochy, což je zásluha jeho dvou výkyvných bočních kartáčů, které přesahují šířku přístroje. Vybrat si můžete ze 4 režimů čištění: automatický provoz, režim Spot pro cílené čištění menších ploch, Turbo pro rychlé čištění a režim Silent s tichým provozem. Akumulátor dovolí vysavači Miele Scout RX2 Runner pracovat non-stop 120 min. a v případě nutnosti si sám zajede do dokovací stanice a po dobití pokračuje v čištění tam, kde skončil. Akorát poměrně malá nádoba na prach (0,4 l) bude vyžadovat častější vyprazdňování.

Miele Scout Rx2 Runner Miele
Neato Botvac D7 Connected

Neato Botvac D7 Connected

 • Laserová navigace
 • Funkce No-Go zóny
 • Bezsáčková nádoba na prach
 • Zvládne překážky do výše 2 cm

Nejvyšší model značky Neato patří k těm nejefektivnější robotům na trhu. Přesná laserová navigace zmonitoruje a zmapuje každou místnost v reálném čase a zajistí efektivní úklid s velmi nízkým procentem vynechaného prostoru, a to i ve tmě. Pohybuje se poměrně rychle a jeho D-tvar v kombinaci s extra širokým rotačním kartáčem vpředu s jistotou zaručí vysátí nečistot i u stěn a v rozích. Především majitelé chlupatých mazlíčků si ho chválí pro dokonalé vysátí všech chlupů, a to díky kombinaci dobrého sacího výkonu a precizních kartáčů. Neato Botvac D7 nepostrádá ani praktickou funkci No-Go zón nahrazující virtuální stěny či nevzhledné magnetické pásky, kdy přímo v aplikaci na mapě vysavači vyznačíte čáry, za které robot nesmí projet.

Neato Botvac D7 Connected Neato

Nejlepší robotické vysavače střední třídy

Mají podobné schopnosti jako roboti nejvyšší třídy jen s menší mírou samostatnosti a rozhodovacích schopností. Na základě kvalitního skenovacího algoritmu si analyzují prostor a s pomocí inteligentních senzorů se v něm pohybují vesměs bez zádrhelů. Bezpečnostní i základní praktické funkce nechybí ani jednomu robotu této kategorie, ale například ukládání více půdorysů byste v této cenové kategorii hledali marně. Rozdíly jsou pak v kapacitě baterie, schopnosti překonávat překážky, ale i přehlednosti aplikace. Svým výkonem zvládnou i koberec, a pokud hledáte robotický vysavač, který podlahu i vytře, v této kategorii jich najdete hned několik spolehlivých.

ETA Falco 1515 90000

ETA Falco 1515 90000

 • Vysává i mopuje
 • Gyroskopická navigace
 • Velká nádoba na vodu i nečistoty
 • Zvládne překážky do výše 1,5 cm

Uživatelsky velmi příjemný robotický vysavač ETA Falco 1515 90000 vysává i mopuje a obojí zvládá na výbornou. Po bytě se pohybuje za pomocí Gyro navigace, zakázaný prostor má vyhraněný systémem virtuálních zdí. Na jedno nabití vytře až 100 m2 podlahy a pokud ho chcete využít pouze k vysávání stačí odepnout mopovací textilii. Určitě potěší extra velká nádoba na prach a nečistoty (600 ml), především s ohledem na to, že robot se sám nevysype. Jeho Anti-collision systém zajistí bezdotykové rozpoznání překážek, takže do ničeho nenaráží a dokáže pracovat ve 4 režimech – důkladném, automatickém, lokálním nebo speciálním úklidu podél stěn.

ETA Falco 1515 ETA
Concept VR3000 REAL FORCE

Concept VR3000 REAL FORCE

 • Vysává i mopuje
 • Gyroskopická navigace
 • Výdrž až 150 minut
 • Zvládne překážky do výše 1,5 cm

Všestranný robotický pomocník, který vysaje všechny typy tvrdých podlah a koberce, ale také vytře a rozhodně to neodflákne. Pro vysávání je k dispozici extra velká nádobka s objemem 600 ml, která se určitě využije, neboť Concept VR3000 díky digitálnímu bezkartáčovému motoru a širokému středovému turbo kartáči uklidí veškerý prach a nečistoty včetně chlupů. Jen je škoda, že se i sám nevysype. Baterie vydrží až 150 minut provozu a díky gyroskopické navigaci s mapovací funkcí dosahuje až 98 % pokrytí uklizených podlah. Snadno ho budete ovládat i na dálku přes aplikaci dostupnou pro iOS i Android a přes domácího asistenta Alexu nebo Google Home ho můžete ovládat i hlasem. Za velmi příznivou cenu se nabízí kvalitní produkt, což dokazuje i velká oblíbenost a spokojenost u spotřebitelů.

Concept VR3000 Concept
TESLA RoboStar iQ500

TESLA RoboStar iQ500

 • Vysává i vytírá zároveň
 • Laserová navigace
 • Velká kapacita baterie
 • Zvládne překážky do výše 1 cm

Spolehlivý robotický vysavač s mopem, kterému není moc co vytknout. Pyšní se celou řadou smart funkcí, úctyhodným sacím výkonem a také nadstandardní kapacitou baterie, která zajistí až neuvěřitelných 220 minut provozu. Orientuje se pomocí spolehlivé pokročilé laserové navigace SLAMtrack 5.0 a dokáže vysávat a vytírat současně. K setření podlahy používá mokrý mop z mikrovlákna, který zbaví podlahu zbytkového mikroprachu. Dva boční kartáče zvyšují efektivitu a kvalitu čištění. Hodí se pro všechny druhy podlahových krytin včetně koberců, ale koberce zvládá jen ty s nižším chlupem. Za zmínku určitě stojí jeho velmi tichý chod s hlučností 55 dB, což TESLU RoboStar iQ500 řadí k nejtišším robotickým vysavačům. Ovládá se pomocí aplikace pro smartphone a reaguje na hlasové povely v češtině. O stavu a pohybu vysavače informuje hlas herce Pavla Soukupa.

TESLA RoboStar iQ500 Tesla
Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum

 • Laserový navigační systém (SLAM)
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Výkonný motor
 • Zvládne překážky do výše 1,5 cm

Pečlivý robotický vysavač, který se pohybuje systematicky a téměř nic nevynechá. Pouze rohy jsou jeho slabinou. Jeho centrálou jsou tři samostatné procesory, které navzájem spolupracují a synchronizovaně sbírají a zpracovávají data několika různých senzorů včetně laserového a dokáží vytvořit podrobnou mapu místnosti a podle ní následně přesně naplánovat efektivní pohyb v prostoru. Bohužel si mapu neukládá a po zapnutí vysávání generuje mapu znovu od začátku. Baterie dovoluje až 2,5 hodiny provozu, poté si robot sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití naváže tam, kde předtím přestal. Vaší jedinou starostí bude vysypat nádobu na nečistoty, která je poněkud malá (0,42 l) a tudíž bude vyžadovat vyprazdňování po každém úklidu. Pomocí mobilní aplikace můžete přepínat mezi 3 výkonnostními stupni pro konkrétní typ povrchu, připravte se ale na komunikaci v angličtině.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Xiaomi
Xiaomi Roborock Sweep One S5

Xiaomi Roborock Sweep One S5

 • Vysává a vytírá
 • Laserový navigační systém (SLAM)
 • No-Go zóny
 • Zvládne překážky do výše 2 cm

Velmi slušný sací výkon, nadstandardní výdrž baterie i systematický úklid jsou vlastnosti, kvůli kterým si robotické vysavače Xiaomi zákazníci velmi oblíbili. Za málo peněz hodně muziky – v případě těchto vysavačů to rozhodně platí. Vylepšená verze Xiaomi Roborock Sweep One S5 je doplněná o nádobku na vodu s mopovací textilií, díky které podlahu nejen vysaje, ale také vytře a zbaví zbytkového prachu. Nepočítejte ovšem s tím, že umyje zaschlou špínu, nicméně když skvrnu předem stříknete vodou, tak si s ní poradí. Díky aplikaci Mi Home můžete Roborock S5 ovládat i chytrým telefonem a jednoduchým klepnutím na plánek bytu ho navést na požadované místo. Na rozdíl od Roborock S6 si dokáže uložit pouze jeden půdorys, ale pokud máte jen jedno podlaží, nebude vám to nijak vadit. Nově lze v mapě nastavit No-Go zóny a vyhnout se magnetickým páskům.

Xiaomi Sweep One S5 Xiaomi
Samsung VR05R5050WK s mopem

Samsung VR05R5050WK s mopem

 • Vysává a vytírá
 • Nastavitelná intenzita vytírání
 • Gyroskopická navigace
 • Zvládne překážky do výše 1,5 cm

Robotický vysavač s mopem, který díky inteligentnímu senzorickému systému nevynechává neuklizená místa a jakmile detekuje, že je na něm připevněná hlava mopu, zapne vytírání s automatickým dávkováním vody a vysává i vytírá zároveň. Ručně nebo přes WiFi můžete měnit sací výkon nebo rychlost vytírání a průtok vody. Čtyři režimy umožní dle potřeby úklid v náhodném pohybu, cik-cak módu, soustředěně na určeném místě, nebo podél zdí. Nechybí mu ani plánování úklidu na každý den v jinou dobu. Na jedno dobití zvládne až 150 minut provozu, poté se sám dopraví do nabíjecí stanice. Nádoba na prach je menších rozměrů (0,2 l), ale její vysypávání je hygienické – jedním stisknutím tlačítka ji otevřete a snadno vysypete.

Samsung VR05R5050WK Samsung

Nejlepší levné robotické vysavače

Levné robotické vysavače nominované mezi ty nejlepší robotické vysavače jsou vhodné spíše na tvrdé podlahy. Pokud máte v bytě koberce, nebude to zcela to pravé ořechové. Nicméně zvládnou spolehlivě prach, hrubé nečistoty i chlupy a mohou se pochlubit dlouhou výdrží. Navigaci používají základní, senzorovou, takže se pohybují nahodile a stává se jim, že na jedno místo se vrací i víckrát a nějaký úsek mohou i vynechat. Výjimku tvoří iRobot, který nemá v této cenové kategorii konkurenci, pokud se jedná o pohyb v prostoru. Na druhou stranu postrádá funkci mokrého vytírání, což se při převaze tvrdých podlah v domácnosti hodí.

Rowenta RR6871WH Explorer

Rowenta RR6871WH Explorer

 • Vysává a vytírá současně
 • Senzorová navigace
 • Až 150 min. provozu
 • Zvládne překážky do výše cca 1 cm

Rowenta RR6871WH je robotický vysavač se základními schopnostmi, které ale zvládá dobře. Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah, umí současně vysávat i vytírat, takže se postará o kompletní úklid podlah v jediném kroku. Dva postranní kartáče zvyšují efektivitu úklidu v rozích. Nasazování nástavce na vytírání je velmi jednoduché, pouze se nacvakne. Vysavač je silný, pobere spolehlivě i zvířecí chlupy, a má velkou výdrž baterie (150 min provozu). Po místnosti se pohybuje za pomoci infračervených snímačů, nárazníků a senzorů. Objem nádoby 0,25 l je dosti malý, je třeba počítat s vysypáváním po každém úklidu. Vysavač je vybaven třemi úklidovými režimy – pro komplexní plochy, pro krátké rychlé vysávání a režimem Edge, ve kterém uklízí podél krajů a stěn. Naplánovat si můžete několik úklidových cyklů podle časového rozvrhu. Ovládá se pomoci dálkového ovládání, ale postrádá připojení na Wi-Fi. Občas se zamotá do kabelů.

Rowenta RR6871WH Rowenta
SENCOR SRV 4250SL

SENCOR SRV 4250SL

 • Vysává a vytírá zároveň
 • Gyroskopická navigace
 • Až 6 úklidových režimů
 • Zvládne překážky do výše 1,5 cm

Velmi šikovný robotický vysavač, uklízí skutečně pečlivě, nejdříve před sebou vysaje a následně vytře, v prostoru se díky infračerveným senzorům dobře vyhne nábytku (pouze černý nábytek mu dělá potíže), pokud se dostane do kabelů, sám se vymotá. Je poměrně tichý (60 dB), takže rušit vás nebude. Ovládat ho můžete pomocí dálkového ovladače nebo mobilní aplikace, kde si můžete vybrat až z 6 úklidových režimů nejvhodnějších pro danou místnost. Nechybí režim úklidu podél stěn, kdy systematicky se dvěma bočními kartáči perfektně zbaví prachu i místa podél rohů a lišt. Díky velké nádobě na prach i vodu a díky výdrži baterie 120 minut provozu zvládne uklidit i velký byt. Poté, co mu dojde šťáva, si sám najde cestu do nabíjecí stanice.

SENCOR SRV 4250SL Sencor
iRobot Roomba 605

iRobot Roomba 605

 • Inteligentní navigace iAdapt
 • Velkokapacitní sběrný koš
 • Mnoho praktických funkcí
 • Zvládne překážky do výše 2 cm

iRobot nezklame ani v té nejnižší cenové kategorii. Výčet jeho kladů začíná u inteligentní navigace iAdapt, která vede Roombu 605 spolehlivě napříč celým prostorem a za pomoci desítek senzorů monitoruje prostor až 70 × za sekundu, čímž dosáhne až 99 % vyčištěné plochy v místnosti. Pomocí akustických senzorů navíc detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se pak věnuje intenzivněji. Kvalitně odvedený úklid tvrdých podlah i nižších koberců má pod palcem třístupňový čisticí systém, který vytáhne prach, nečistoty i zvířecí chlupy z každého zákoutí místnosti a nasaje je do velkého sběrného koše. Virtuální zeď mu zamezí přístup na chráněná místa. Funkce lokálního úklidu vám poslouží jako smetáček a lopatka, když se vám něco vysype. Nechybí mu žádné důležité funkce jako automatické dobíjení, funkce proti zamotání kabelů, senzor proti pádu ze schodů a přizpůsobení povrchu podlahy.

iRobot Roomba 605 iRobot
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi