Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny
Vánoční trháky Vánoce? Stíháme!
Zobrazit katalog
Nejlepší robotické vysavače

Nejlepší robotické vysavače

Článek

Aktualizováno

Robotické vysavače prošly za poslední roky inovacemi, které z nich udělaly samostatné inteligentní spotřebiče s praktickým využitím. Přesto jsou rozdíly mezi jednotlivými modely obrovské a odpovídá tomu i široké cenové rozpětí. Abyste nemuseli ztrácet čas hledáním a porovnáváním desítek modelů na trhu, přinášíme vám přehled nejlepších robotických vysavačů, které představují úplnou špičku ve světě robotiky, ale také robotických vysavačů se skvělým poměrem ceny a výkonu i levné robotické vysavače, které vás nezklamou a má smysl do nich investovat. Jaké jsou tedy nejlepší robotické vysavače?

Nejlepší robotické vysavače (PŘEHLED) – OBSAH

Co musí mít dobrý robotický vysavač?

Každý má na robotický vysavač jiné požadavky, ale jsou vlastnosti, které by prostě každý robot měl mít, aby vás svou nesamostatností či lajdáctvím nedohnal k šílenství. Za vyšší cenou se zpravidla skrývá i nákladnější vývoj, vyšší kvalita, a hlavně dokonalejší technologie, takže pokud si chcete pořídit robotický vysavač a opravdu si jeho služby užít, nemá cenu přehnaně šetřit. Ale není důvod k panice, kvalitní a spolehlivý robotický vysavač si dnes můžete dovolit v různých cenových kategoriích.

Ovládání přes chytrý telefon nebo dálkový ovladač je dnes již samozřejmostí všech robotů, stejně jako senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu nebo automatické dobíjení. Dobře vysát tvrdé podlahy v nenáročném prostoru by měl zvládnout taky každý model, dále však nastávají značné rozdíly.

Nejlepoší robotické vysavače

Zcela zásadní je způsob orientace a pohybu v prostoru, který má vliv na to, jak systematicky, efektivně a samostatně bude robotický vysavač pracovat. Ty nejlepší robotické vysavače se již neobejdou bez kvalitního navigačního systému, který dokáže zmapovat okolní prostor a následně stanovit nejvhodnější trasu pro úklid. Robot je pak schopen velmi efektivně provést úklid i v dispozičně složitém prostoru a pokryje až 99 % plochy místnosti. Díky navigaci si také dokáže zapamatovat místo, kde skončil s úklidem a na stejném místě pokračovat. Naopak robotické vysavače bez navigace vybavené pouze senzory (nejčastěji infračervenými nebo ultrazvukovými) se pohybují náhodným způsobem a v členitém prostoru nedokáží tak dobře pokrýt podlahovou plochu.

Jaký robotický vysavač

Další vlastnosti, které hrají u robotického vysavače významnou roli, jsou výdrž baterie, funkce a vysávací schopnosti. Nenechte se ovšem unést pouze vysokými hodnotami sacího výkonu. U robotických vysavačů je důležitý i kartáčový systém, který se výrazně podílí na tom, jak důkladně bude vyluxováno. Nezapomeňte si také ohlídat, jak vysoké překážky dokáže robot překonat, aby se pak bezradně netočil u prahu ve snaze pokračovat v úklidu v další místnosti.

A ještě malé upozornění na závěr. Robotickým vysavačům musíte prominout, že na černý koberec nenajedou nebo koberec s černými motivy špatně vysají. Černou barvu totiž jejich senzor vyhodnotí jako okraj schodiště a vjezd jim zakáže.

Celkově nejlepší robotické vysavače roku 2021

Nejlepší robotické vysavače na trhu jsou samostatné spotřebiče, o které se prakticky nemusíte starat. Jejich navigační systémy a algoritmy jsou tak dokonalé, že si bez zádrhelů poradí i v členitém prostoru a díky možnosti ukládání několika map do paměti je můžete používat ve více podlažním domě. Neodpouští se jim vynechání neuklizeného prostoru či jakékoliv zmatečné jednání, stejně tak i sací výkon a kartáčový systém mají natolik schopný, že nezanechají na podlaze ani ten nejjemnější chlup vašeho domácího mazlíčka. Pokud jsou vedle automatického nabíjení schopni se i samy vysypat, jejich prostorová kapacita úklidu je pak neomezená, bohužel tato vlastnost je zatím výsadou jen některých modelů. Výrobci prémiových robotů se předhání v inovacích a uživatel si tak může vychutnávat různé praktické funkce a vychytávky, které jednotlivé aplikace nabízí.

Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care

Rowenta X-PLORER S95 Total Care

 • BLDC motor se sacím výkonem až 12 000 Pa
 • Elektronický mop
 • Smart laserová navigace
 • Baterie až 225 minut

Robotický vysavač Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care spojuje moderní design s extrémně výkonným sáním. Je vybaven silným a tichým digitálním motorem BLDC se sacím výkonem až 12 000 Pa a elektronicky ovládaným mopem Smart Aqua Force s detekcí koberců pro vysávání a vytírání v jednom kroku. Elektronický mop nabízí speciální scrubbing mód pro odstranění zaschlých nečistot. Vylepšená technologie mimořádně přesné laserové navigace poskytuje chytré bodové vysávání, trvalé mapování a individuální nastavení včetně no-go a no-mop zón. Lithium-iontová baterie vydrží až 4 hodiny provozu na jedno nabití. V případě potřeby si vysavač sám zajede do dokovací stanice a po dobití pokračuje v čištění tam, kde skončil. Vysavač nabízí 4 výkonové režimy (Eco, Standard, High, Boost), které lze kontrolovat v mobilní aplikaci v českém jazyce. Aplikace nabízí jednoduché plánování úklidu včetně real-time mapy pro sledování, kde už vysavač uklidil. Do paměti uloží až 4 mapy pro úklid více podlaží. Chytrá funkce Auto Boost automaticky přizpůsobí úroveň výkonu pro hloubkové čištění běhounů a koberců. Total Care výbava obsahuje 3 speciální mopy a 3 kartáče včetně Animal příslušenství na zvířecí nepořádek. Součástí je protialergenní mop na jemné částečky prachu, který doplňuje vysoce výkonný filtr zachycující až 99,9 % prachových částic a zásobník na prach o objemu 0,5 l. Je kompatibilní také s hlasovými asistenty.

Cena:

Rowenta X-PLORER S95 Rowenta
ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI

ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI

 • Vysavač a mop v jednom
 • Až 200 minut provozu a 300 m2 na jednou
 • Technologie TrueMapping
 • Vícepodlažní mapování

Robotický vysavač a mop v jednom ECOVACS DEEBOT OZMO je doslova řízen umělou inteligencí a ohromí vás moderními technologiemi, úžasnou délkou úklidu a pokročilou možností nastavení komplexního úklidu. O dokonalý pohyb a přehled o prostoru se postará pokročilá technologie TrueMapping vybavená senzorem na bázi laseru D-ToF, který zaručí ještě větší přesnost mapování. Technologie AIVI se naopak dokonale postará o detekci překážek a postará se tak o plynulý provoz robotického vysavače. Úklid pod kontrolou budete mít díky živému video streamu z kamery umístěné přímo na robotickém vysavači. Baterie o vysoké kapacitě vydrží až na 3 hodiny úklidu na jedno nabití, což odpovídá zhruba 300 m2. Mobilní aplikace maximalizuje potenciál DEEBOTA OZMO na plno. Úklid přizpůsobíte vždy aktuálním potřebám domácnosti. Nespornou výhodou je možnost vícepodlažního mapování, takže vždy bude přesně vědět, kde se nachází a jaký prostor má uklidit. Řídit úklid můžete snadno pomocí virtuálních zdí přímo v aplikaci. Systém Ecovac zajišťuje efektivní využití energie a zajištění maximálního sacího tlaku. Elektricky poháněný disk na vytírání si snadno poradí i se zaschlými nečistotami pomocí vibrací. Mop můžete nastavit pomocí aplikace na několik stupňů průtoků vody podle druhu vytírané podlahy.

Cena:

ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI Deebot
iRobot Roomba i7+

iRobot Roomba i7+ light silver

 • 3stupňový čisticí systém
 • Laserová navigace
 • Tichý provoz
 • Neomezená velikost uklízecí plochy

iRobot Roomba i7+ light silver obstará dokonalý úklid vašeho domova a udělá téměř vše za vás. Když je potřeba, zajede se sám během úklidu dobít a v případě plné prachové nádoby se zajede sám vyprázdnit. Je vybaven unikátním navigačním systémem iAdapt 3.0, který rozpozná překážky v místnosti, uloží je do paměti a vytvoří přesnou mapu prostoru, kterou využívá při následném úklidu. Inteligentní mapování Imprint™ umožňuje uložení až 10 map na podlaží a umožňuje volbu úklidu jen ve vybrané místnosti. Vylepšená technologie sacího výkonu a třístupňový čisticí systém Aero Force maximalizuje sací výkon vysavače. Dva speciální rotující kartáče se postarají o důkladné odstranění nečistot jak z tvrdých podlah, tak z koberců. Pro úklid na konkrétních místech můžete využít program SPOT, který uklidí prostor o velikosti 1 m2. V případě potřeby je robotický vysavač schopen si sám zajet do dokovací stanice, kde se dobije a po dobití pokračuje dále v úklidu. Výdrž baterie je 75 minut. Roombu můžete ovládat pomocí mobilní aplikace iRobot HOME a individualizovat váš úklid. Při ovládání můžete využít také hlasové asistenty Alexa a Google Assistant. Díky čisticí stanici Clean Base se už nemusíte starat o kapacitu prachové nádoby. V případě, že je naplněna, zajede ji vysavač automaticky vyprázdnit, čímž se nabízí neomezená velikost uklízené plochy. 

Cena:

iRobot Roomba i7+ iRobot
Samsung Jet Bot+

Samsung Jet Bot+

 • Pro alergiky, antibakteriální a na suché čištění
 • Funkce No-Go zóny
 • Neomezená kapacita úklidu pomocí vysýpací stanice
 • Pokročilá navigace

Robotický vysavač Samsung Jet Bot+ je vybaven několika stupňovou filtrací, takže je vhodný pro alergiky, je antibakteriální a můžete jej využití na suché čistění. Digitální invertorový motor se postará o maximální sací výkon, takže si snadno poradí se všemi druhy podlah a dokáže se jim plynule přizpůsobovat. Sací výkon robotický vysavač upravuje na základě druhu povrchu a také množství detekovaného prachu. Vysoce účinný kartáč opatřený vlákny z měkkých textilií a antistatického stříbra podpoří precizní úklid podlah. Neomezený úklid zajistí vysýpací stanice, do které si robotický vysavač zajede sám podle potřeby vyprázdnit prachovou nádobu pomocí technologie Air Pulse. Kapacita baterie vydrží na 90 minutový úklid. V případě potřeby se sám vydá do dokovací stanice se dobít a následně pokračuje dále v úklidu. Ovládat ho můžete jednoduše pomocí mobilní aplikace na dálku a také zde řídit a nastavovat plány úklidu a sledovat jejich průběh. O dokonalý úklid na všech místech se stará pokročilá navigace se senzorem LiDAR, který v čase vypočítává dokonalou trajektorii úklidu.

Cena:

Samsung Jet Bot+ Samsung
iRobot Roomba j7+

iRobot Roomba j7+

 • Vysoká efektivita úklidu
 • Vhodný pro alergiky – účinná filtrace
 • Zvládne překážky do výše 2 cm
 • Automatické vyprázdnění nádoby na prach

Nejpokročilejší robotický vysavač na trhu iRobot Roomba j7+ přichází s inovativními technologiemi a s obrovským sacím výkonem BLDC motoru, takže se dokonale postará o každý povrch vašeho domova. Robotický vysavač má velmi kvalitní několikastupňovou filtraci, včetně Hepa filtrů je tedy vhodný pro alergiky, na zvířecí chlupy a je antibakteriální. Nejmodernější navigace vSLAM se v prostoru dokonale zorientuje. Funkce PrecisionVision rozpoznává během úklidu předměty ležící na zemi, jako jsou boty, kabely, ponožky a vyhodnotí čemu se vyhnout. Roomba j7+ má dokonalý přehled okolo sebe. Po uložení mapy do aplikace rozeznává jednotlivé místnosti a vy si pro každou místnost můžete nastavit jiný časový plán úklidu, stejně jako neomezené množství Keep Out Zones, které ho udrží mimo vyznačená místa. Velikost uklízené plochy je neomezená, neboť po dobití či automatickém vysypání koše opět pokračuje v úklidu tam, kde skončil. iRobot Roomba j7+ pomocí funkce Imprint™ Link umí spolupracovat s robotickým mopem Braava Jet m6. Po dokončení úklidu Roomba j7+ automaticky vyšle pokyn mopu Braava, který pak sám vytře.

Cena:

iRobot Roomba j7+ iRobot
Roborock S7 černý

Roborock S7 černý

 • Precizní kamerová navigace LiDAR
 • Vysává i vytírá
 • Sonická technologie mopování
 • Neomezená velikost uklízené plochy

Nejmodernější robotický vysavač Roborock s7 v černé barvě účinně kombinuje vysávání a vytírání. Jeden přístroj se tak postará o komplexní úklid všech podlah ve vaší domácnosti maximálně komfortně a téměř bezpracně. Sonické mopování robotického vysavače Roborock zvládne až 3 000 vibrací za minutu a během krátké chvíle vás zbaví i odolných a zaschlých skvrn. Nádržka na vodu o velikosti 300 ml je dostatečná pro úklid většího bytu a doplnění je snadné. O úklid podlah a koberců se postará motor za pomoci 2 500 Pa Hyper Force sacího výkonu. Funkce automatického zvednutí mopu nadzvedne mop při nájezdu na koberec nebo v dokovací stanici. Pro perfektní úklid vašeho domova má robotický vysavač Roborock s7 plovoucí hlavní kartáč, což mu dovoluje dokonale kopírovat povrch, ať už je hladký nebo nerovný. Samozřejmostí je možnost ukládání map úklidu, plánování času úklidu jednotlivých místností za využití hlasových asistentů. To vše můžete plánovat pomocí mobilní aplikace odkudkoliv. Převratná dokovací stanice Roborock Auto-Empty Dock je volitelné příslušenství, které vám usnadní život ještě více pomocí automatického vyprázdnění prachové nádoby.

Cena:

Roborock S7 černý Xiaomi

Nejlepší robotické vysavače střední třídy

Mají podobné schopnosti jako roboti nejvyšší třídy jen s menší mírou samostatnosti a rozhodovacích schopností. Na základě kvalitního skenovacího algoritmu si analyzují prostor a s pomocí inteligentních senzorů se v něm pohybují vesměs bez zádrhelů. Bezpečnostní i základní praktické funkce nechybí ani jednomu robotu této kategorie, ale například ukládání více půdorysů byste v této cenové kategorii hledali marně. Rozdíly jsou pak v kapacitě baterie, schopnosti překonávat překážky, ale i přehlednosti aplikace. Svým výkonem zvládnou i koberec, a pokud hledáte robotický vysavač, který podlahu i vytře, v této kategorii jich najdete hned několik spolehlivých.

Rowenta X-PLORER Serie 75 Animal

Rowenta X-PLORER Serie 75 Animal

 • BLDC motor s výkonem až 2 700 Pa
 • Smart laserova navigace
 • Vytírá a vysává v jednom
 • Mapa s nastavením po místnostech

Robotický vysavač Rowenta RR7675WH X-PLORER Serie 75 Animal představuje řešení pro profesionální úklid, které s naprostou lehkostí pokryje celou vaši domácnost. Vysavač s mimořádně přesnou laserovou navigací, trvalým mapováním, 4 výkonovými režimy (Eco, Standard, High, Boost) a individuálním nastavením včetně zakázaných zón pro vysávání je možné pohodlně ovládat přes bezplatnou mobilní aplikaci v českém jazyce a také kompatibilní hlasové asistenty. Aplikace nabízí jednoduché plánování úklidu včetně real-time mapy pro sledování, kde už vysavač uklidil. Do paměti zvládne uložit 4 mapy pro úklid více podlaží. Dva oboustranné kartáče zvládnou rohy a těžko dostupná místa, kartáč Animal Turbo Brush si poradí se zvířecí srstí a větším nepořádkem, BLDC motor zajišťuje špičkový sací výkon až 2 700 Pa a Aqua Power System zajistí vytření povrchů. Nastavení Auto Boost automaticky přizpůsobí výkon pro úklid na kobercích a běhounech, zatímco Animal Scrub mop si poradí s odolnými skvrnami na podlahách. Lithium-iontová baterie vydrží až 150 minut provozu na jedno nabití. V případě potřeby si vysavač sám zajede do dokovací stanice a po dobití pokračuje v čištění tam, kde skončil. Zásobník na prach vystačí na 0,4 l nečistot. Výsledkem je výjimečné automatické řešení úklidu, které vám zajistí dokonale čistý domov a spoustu volného času.

Cena:

Rowenta S75 Animal Rowenta
CONCEPT VR3210 3 v 1 Laser UVC

CONCEPT VR3210 3 v 1 Laser UVC

 • Vysává i mopuje
 • Laserová navigace LaserTec 2.0
 • Výdrž až 250 minut na jedno nabití
 • UVC sterilizační režim

Všestranný výkonný robotický pomocník, který vysaje všechny typy tvrdých podlah a koberce, ale také vytře a rozhodně to neodflákne. Laserová technologie LaserTec 2.0 zmapuje vaši domácnost do nejmenšího detailu a pečlivě naplánuje úklid. Výkonný motor se sací silou 3 330 Pa zajistí dokonalý úklid každého prostoru. Vysokokapacitní baterie 5200 mAh vám dopřeje až 250 minut nepřetržitého výkonu a v případě potřeby se vysavač sám odebere do nabíjecí stanice. Jedinečný UVC sterilizační režim s LED technologií zajistí dokonale čisté podlahy bez bakterií a virů. Robotický vysavač Concept VR3210 má dva výměnné hlavní kartáče a dva boční kartáče pro vysávání v hůře dostupných místech. Funkce Carpet Turbo ocení všichni, kteří mají doma koberce. Vysavač sám automaticky zvýší sací výkon na maximum a perfektně jej vysaje. Robotický vysavač můžete ovládat pomocí dálkového ovladače nebo mobilní aplikace. Chytrá aplikace vám pomůže mít vždy váš robotický vysavač pod kontrolou a plánovat úklid odkudkoliv a kdykoliv. Režim kompletního automatického úklidu vytvoří mapu, kterou si chytře rozdělí na menší, které důkladně vysaje podél stěn. Zóny úklidu vám pomohou při pravidelném úklidu a nastavit můžete až 15 zón včetně zakázaných oblastí. 

Cena:

CONCEPT VR3210 3 v 1 Laser UVC Concept
SENCOR SRV 9250BK-EUE3 2v1 Active

SENCOR SRV 9250BK-EUE3 2v1 Active

 • Vysává a vytírá
 • Přesná laserová navigace LIDAR
 • Výkonný BLDC motor
 • HEPA filtr pro dokonale čistý vzduch

Velmi slušný sací výkon, komplexní úklid, HEPA filtr, Multi-mapping a navigace LIDAR dělají z robotického vysavače SENCOR SRV kvalitní vysavač, který se postará o komplexní úklid vašeho domova. Silný a výkonný BLDC motor s dlouhou životností a vysoký sací výkon se postará o všechny druhy podlah. Laserová navigace LIDAR umožňuje efektivní pohyb v prostoru a vyhnutí se různým překážkám a nástrahám. Pět přednastavených režimů se postará o běžný každodenní úklid, ale i jednorázový nepořádek. Díky malé výšce se dostane i do hůře přístupných míst pod postelí, gaučem nebo nábytkem. Robotický vysavač můžete snadno ovládat pomocí mobilní aplikace a naplánovat mu úklid, i když zrovna nejste doma. Robotický vysavač nabízí suché i mokré vytírání. Postará se o důkladné odstranění i zaschlých nečistot. Účinná filtrace pomocí HEPA filtrů zachytí i ty nejmenší částice alergenů. Funkce Multi-room nastaví optimální úklid pro každou místnost zvlášť a funkce Multi-mapping vám umožní nastavení až pro 5 různých podlaží. Pomocí magnetické pásky vymezíte prostor úklidu. Baterie má vydrž až 120 minut, což dokonale postačuje k úklidu většího bytu. V případě potřeby se sám vysavač vrátí do nabíjecí stanice. 

Cena:

SENCOR SRV 9250BK-EUE3 2v1 Active Sencor
Concept VR3000 REAL FORCE

Concept VR3000 REAL FORCE

 • Vysává i mopuje
 • Gyroskopická navigace
 • Výdrž až 150 minut
 • Zvládne překážky do výše 1,5 cm

Všestranný robotický pomocník, který vysaje všechny typy tvrdých podlah a koberce, ale také vytře. Pro vysávání je k dispozici extra velká nádobka s objemem 600 ml, která se určitě využije, neboť Concept VR3000 díky digitálnímu bezkartáčovému motoru a širokému středovému turbo kartáči uklidí veškerý prach a nečistoty včetně chlupů. Jen je škoda, že se i sám nevysype. Baterie vydrží až 150 minut provozu a díky gyroskopické navigaci s mapovací funkcí dosahuje až 98 % pokrytí uklizených podlah. Snadno ho budete ovládat i na dálku přes aplikaci dostupnou pro iOS i Android a přes domácího asistenta Alexu nebo Google Home ho můžete ovládat i hlasem. Za velmi příznivou cenu se nabízí kvalitní produkt, což dokazuje i velká oblíbenost a spokojenost u spotřebitelů.

Cena:

Concept VR3000 Concept
Proscenic M8 PRO

Proscenic M8 PRO

 • Vysává i vytírá zároveň
 • Laserová navigace
 • Velká kapacita baterie 256 minut
 • Zvládne překážky do výše 2 cm

Spolehlivý robotický vysavač s mopem na mokré i suché vysávání, kterému není moc co vytknout. Pyšní se celou řadou smart funkcí, úctyhodným sacím výkonem a také nadstandardní kapacitou baterie, která zajistí až neuvěřitelných 256 minut provozu. V případě potřeby se sám dojet nabít do nabíjecí stanice. Vysavač má menší zásobník na prach, ale součástí balení je vysýpací stanice, kde si vysavač v případě plného zásobníku na prach dojede a následně pokračuje v úklidu, kde přestal. Robotický vysavač sám snadno zmapuje prostor v plném rozsahu, rozpozná volné plochy a překážky a naplánuje a uklidí váš domov. K setření podlahy používá mokrý mop z mikrovlákna, který zbaví podlahu zbytkového prachu a volit můžete mezi suchým nebo mokrým čištěním. Nastavit lze 3 úrovně množství použité vody. Ovládá se pomocí aplikace pro smartphone a reaguje na hlasové povely v češtině. Funkce Boost rozpozná, když najede robotický vysavač na koberec a maximalizuje svůj výkon.

Cena:

Proscenic M8 PRO Proscenic
ETA Master 5229 90000

ETA Master 5229 90000

 • Vysává a vytírá
 • UV lampa 
 • Výdrž až 230 minut
 • Zvládne překážky do výše 1,5 cm

Robotický vysavač s mopem, který se pyšní chytrou laserovou navigací, jež dokáže zmapovat celý prostor a úklid je tak preciznější a efektivnější. ANTI-COLLISION systém dokáže monitorovat překážky a přístroj se tak snadno pohybuje v prostoru. Digitální motor s extra dlouhou životností má vysoký výkon. Robotický vysavač ETA dokáže nejen vysávat, ale v jednom kroku také zvládne vytřít. Pro dokonalé vytření je vysavač vybaven nádobkou o objemu 600 ml a můžete si vybrat ze tří stupňů mopování. Pokud potřebujete mít domácnost skutečně hygienicky čistou, použijte UV lampu, která povrch vydezinfikuje. Funkce vícepatrového mapování si dokáže zapamatovat až 5 různých map a pomocí mobilní aplikace můžete jednoduše řídit a nastavovat váš úklid. Určitě vás potěší hlasový doprovod, který je kompletně v českém jazyce. Vysokokapacitní baterie zajistí provoz až na 230 minut, takže uklidí i větší byt na jeden zápřah.

Cena:

ETA Master 5229 90000 Eta

Nejlepší levné robotické vysavače

Levné robotické vysavače nominované mezi ty nejlepší robotické vysavače jsou vhodné spíše na tvrdé podlahy. Pokud máte v bytě koberce, nebude to zcela to pravé ořechové. Nicméně zvládnou spolehlivě prach, hrubé nečistoty i chlupy a mohou se pochlubit dlouhou výdrží. Navigaci používají základní, senzorovou, takže se pohybují nahodile a stává se jim, že na jedno místo se vrací i víckrát a nějaký úsek mohou i vynechat. Výjimku tvoří iRobot, který nemá v této cenové kategorii konkurenci, pokud se jedná o pohyb v prostoru. Na druhou stranu postrádá funkci mokrého vytírání, což se při převaze tvrdých podlah v domácnosti hodí.

Rowenta X-PLORER S 60 Allergy

Rowenta X-PLORER S 60 Allergy

 • Vysoký sací výkon
 • Navigace s TOF kamerou
 • Výška pouze 6 cm
 • Systém Aqua Force

Super tenký robotický vysavač Rowenta RR7447WH X-PLORER Serie 60 Allergy s výškou pouhých 6 cm projede i pod nízkým nábytkem, aby snadno zachytil nečistoty a prachové alergeny i v těžce dostupných místech. Inteligentní navigační systém kombinuje gyroskopickou technologii a infračervené senzory, které přesně pokryjí váš domov a pohybují se velmi logickou cestou. Vysavač nabízí 3 režimy úklidu: metodický, bodový a úklid podél stěn. Chytrá funkce detekce koberců pro rozeznání typu podlahy zajišťuje automatické přizpůsobení sacího výkonu pro optimální účinnost. Výkonný BLDC motor zajišťuje špičkový sací výkon 2 300 Pa a Systém Aqua Force během vysávání rovnou i vytře podlahu. Jeho vysoce účinný filtr zachytí 99,9 % prachu a prachových alergenů. Lithium-iontová baterie vydrží až 90 minut provozu na jedno nabití. Zásobník na prach vystačí na 0,4 l nečistot. Po připojení k aplikaci v českém jazyce můžete snadno naplánovat a nastavit úklid – kdykoliv a odkudkoliv. Aplikace nabízí jednoduché plánování úklidu včetně real-time mapy pro sledování, kde už vysavač uklidil. Vysavač je kompatibilní také s hlasovými asistenty.

Cena:

Rowenta X-PLORER S60 Allergy Rowenta
Concept VR2100

Concept VR2100

 • Vysává a vytírá zároveň
 • Gyroskopická navigace GyroTec 2.0
 • Třístupňová filtrace – vhodné pro alergiky
 • Až 150 minut úklidu

Velmi šikovný robotický vysavač Concept VR2100 uklízí skutečně precizně díky výkonnému BLDC motoru, nejdříve před sebou vysaje, a následně vytře. Vysokokapacitní 2600mAH baterie zajistí až 15 minut úklidu, takže v klidu zvládne i větší prostor uklidit najednou. O bezproblémovou orientaci v prostoru se postará nová navigační technologie GyroTec 2.0. Robotický vysavač disponuje sací silou 2200 Pa a funguje ve 3 režimech, které můžete nastavit, nebo je sám přizpůsobuje vysávanému povrchu. Tří hlavní kartáče se postarají o dokonalý úklid všech druhů podlah včetně koberců. Pokročilý filtrační systém TripleAirClean zajistí kvalitní vzduch bez bakterií a prachu. Ovládat ho můžete pomocí dálkového ovladače nebo mobilní aplikace. Díky velké nádobě na prach i vodu a díky výdrži baterie 150 minut provozu zvládne uklidit i velký byt. Poté, co mu dojde šťáva, si sám najde cestu do nabíjecí stanice.

Cena:

Concept VR2100 Concept
Xiaomi Mi Robot

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

 • Vysává a vytírá zároveň
 • Velkokapacitní sběrný koš
 • Laserová navigace LDS
 • Podpora hlasových asistentů

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop nezklame ani v té nejnižší cenové kategorii. Kombinace vysavače a mopu v jednom zařízení se postará o rychlý a jednoduchý úklid celého vašeho bytu. Laserový navigační systém LDS mapuje půdorys uklízené plochy 6× 3600 za vteřinu, takže naplánuje tu nejefektivnější trasu pro celkový úklid. Sací síla 2100 Pa si bez problémů poradí i s větší špínou a koberci. Robotický vysavač má 3 režimy pro vytírání, vysání nebo kombinovaný úklid. Můžete jej snadno ovládat pomocí mobilní aplikace a využívat hlasové asistenty. V aplikaci najdete mapy místností a můžete tak snadno nastavovat zóny úklidu. Vysokokapacitní baterie zajistí až 110 minut úklidu, takže bez problémů zvládne úklid většího bytu a v případě potřeby si sám zajede do nabíjecí stanice. Kombinovaná nádoba na prach a vodu má objem 550 ml. 

Cena:

Xiaomi Mi Robot Xiaomi
0
Vytisknout
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací