Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Mastercard Obchodník roku 2021 Zachumlejte miminko do tepla

NF Seňorina

Centrum Seňorina

Centrum Seňorina funguje jako středisko podpory pro klienty s kognitivními poruchami mozku, pro klienty se sníženou soběstačností z důvodu neurodegenerativních onemocnění mozku, například s Alzheimerovou chorobou nebo jinými typy demence v raném stádiu nemoci. Seňorina podporuje také rodiny a přátele nemocných, kteří se rozhodli o svého blízkého pečovat doma. A to díky odlehčovací službě, ať už formou péče v rámci krátkodobého pobytu či návštěvou ambulantní odlehčovací služby na denní bázi. Hodnoty, na kterých staví své služby, jsou - profesionalita, respekt, bezpečí a potenciál.

5 položek
Nadační fond Seňorina
Charitativní projekt – Fond finančně podporuje Centrum Seňorina, které se zabývá péčí o pacienty s Alzheimerovou nemocí či jiným typem demence. Primárně se zaměřuje na takové aktivity, které udržují lidi s touto chorobou co nejdéle soběstačné a začleněné do společnosti. Nemalé prostředky pak věnuje také na osvětovou a vzdělávací činnost a podporu všech, kteří se o blízkého nemocného starají. Příspěvkem pomůžete provozu organizace a realizaci pomoci.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZI0011
NF Seňorina - Alzheimer café
Charitativní projekt - alzheimer Café je příjemným a neformálním místem pro setkávání lidí s demencí, jejich rodinných pečujících a odborníků. Každé první úterý v měsíci tu mohou všichni návštěvníci společně s ostatními sdílet nejen své obavy, ale i zkušenosti a radosti spojené s péčí. V bezpečném prostředí se zde lidé díky pozvaným odborníkům dozvídají o různých tématech a zejména také o tom, že v tom, navzdory zdání, nikdy nejsou sami. Projekt NF Seňorina za 110 000 Kč.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00041
Nadační fond Seňorina - Zvedací židle HEBIX ulehčí život klientům i pečujícím
Charitativní projekt - klienty Centra Seňorina jsou lidé s Alzheimerovou nemocí. Mnozí mají omezenou pohyblivost a přes veškerou snahu personálu se může stát, že upadnou. Pak je nutné je rychle, šetrně a bezpečně zvednout. Se skládací židlí HEBIX zvedne i drobná žena ze země stokilového člověka. Pečovatelky si ji vyzkoušely. Mají náročnou práci, která je bez zvedací židle ještě těžší. Projekt NF Seňorina za 31 200 Kč.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00150
NF Seňorina - aktivitou proti Alzheimerově nemoci
Charitativní projekt - Účelem projektu “Aktivitou proti demenci" je zprostředkovat a zajistit pravidelné aktivizační terapie pro lidi trpící Alzheimerovou nemocí či jinými typy demence v odlehčovací službě Centrum Seňorina. To usiluje o celkové zkvalitnění péče o tyto lidí. Cílem projektu je zajistit vybrané terapeutické aktivity a kognitivní tréninky mozku kvalifikovanými pracovníky. Projekt za 39 750 Kč.

Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00030
NF Seňorina - psí terapeuti pro lidi s Alzheimerovou nemocí
Charitativní projekt - "Psí terapeuti pro lidi s demencí" je sbírka, jejímž účelem je zprostředkovat návštěvy psích terapeutů v Centru Seňorina, jež pečuje o lidí s Alzheimerovou nemocí i jiným typem demence. Cílem je pořádat dvakrát měsíčně návštěvy psích terapeutů, kteří mají prokazatelný pozitivní vliv na nemocné. Projekt za 12 000 Kč.

Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00029

NF Seňorina

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi