Nová generace praček a sušiček Gorenje WaveActive pro jednodušší praní a sušení

Zobrazit katalog

Hlavní filozofií značky Gorenje je zjednodušit život svým zákazníkům. Proto přichází s novou generací praček a sušiček řady WaveActive, které představují zcela nový způsob praní a sušení prádla. Pračky a sušičky WaveActive vám starost o špinavé prádlo výrazně zjednoduší a urychlí, a to při vynaložení menšího úsilí a s ještě lepšími výsledky. Navíc nyní máte jedinečnou možnost využít akce značky Gorenje, která chce odměnit své zákazníky. K pračkám WaveActive získáte prací gel Perwoll zdarma, nebo si můžete vyzkoušet novou sušičku prádla WaveActive až na 60 dní. Navíc můžete využít prodlouženou 15letou záruku na invertorový PowerDrive motor praček a sušiček WaveActive. Tak neváhejte a nechte se hýčkat technologií, která vám ušetří čas a přinese do vašeho života větší pohodlí. 

Udělejme praní a sušení prádla jednodušší

Nová generace praček a sušiček Gorenje WaveActive přichází, aby vám usnadnila život

Gorenje představuje evropskou špičku ve světě domácích spotřebičů. Její technologicky vyspělé a inovativní domácí spotřebiče s výjimečným designem zjednodušují a zkvalitňují lidem jejich každodenní život již šedesát let.

Nyní Gorenje přichází s novou generací praček a sušiček WaveActive, které jsou zcela výjimečné. Disponují špičkovými technologiemi a funkcemi, které vám dopřejí více času pro sebe, méně námahy a ještě dokonalejší výsledky v péči o prádlo. A protože si je Gorenje jistá kvalitou, životností a funkčností svých výrobků, nabízí svým zákazníkům akci, kterou se vyplatí využít. 

Pračky Gorenje WaveActive myslí za vás

Nové pračky Gorenje z řady WaveActive jsou chytrými spotřebiči tak, jak si to žádá moderní domácnost. A chytrá pračka není v tomto případě jenom fráze. Důkazem toho je program AutoWash a funkce DoseAid.

Funkce AutoWash – vždy ten správný program

Chcete mít prádlo perfektně a zároveň šetrně vyprané, ale v záplavě různých materiálů někdy tápete, jaký program vůbec zvolit, aby byl pro daný materiál nejvhodnější? Přesně takových otázek vás ušetří nová pračka Gorenje s programem AutoWash. Nevíte, který program vybrat? Zvolte jednoduše program AutoWash. O zbytek se postará pračka a sama za vás vybere ten správný cyklus pro vaše prádlo. S programem AutoWash můžete být v klidu, že vaše prádlo bude vypráno správně a dokonale bez ohledu na materiál.

Po zvolení programu AutoWash je vám k dispozici funkce DoseAid pro optimální dávkování pracího prostředku, abyste si mohli být jisti, že prací prášek používáte nejen v hospodárném množství, ale také ve zdraví prospěšném.

S technologií IonTech můžete zapomenout na starosti se skvrnami

Značka Gorenje ví o praní prádla všechno. Proto může přicházet na trh s inovativními funkcemi, které jejím zákazníkům praní skutečně ještě více usnadní, urychlí a zdokonalí. Trápí vás různé skvrny na oblečení? Nikdo z nás se jim nevyhne. Ale s pračkami s unikátní technologií IonTech se se skvrnami na oblečení již trápit nemusíte. Funkce IonTech využívá přirozený proces ionizace na ještě účinnější odstraňování nečistot, aniž byste museli prát při vysokých teplotách. Díky této technologii se prací prostředek lépe rozpouští ve vodě a čisticí roztok tak pronikne rovnoměrně do praného prádla. Výsledkem je odstranění o 30 % více skvrn než při běžném praní. To vše při nízkých teplotách, bez přidaných chemikálií a s maximální šetrností. Navíc funkce IonTech zabraňuje usazování vodního kamene, čímž významně přispívá k prodloužení životnosti pračky.

Funkce SteamTech – méně žehlení, více času pro vás

Zákazníci Gorenje mohou být na domácí spotřebiče nároční. Chcete mít prádlo po doprání dokonale čisté, zbavené pachů a alergenů, a ještě k tomu jemné na dotek a téměř bez nutnosti žehlení? Tak přesně tohle vám vaše nová pračka WaveActive může dopřát díky technologii SteamTech. Pára, která ošetří vaše prádlo v pračce nahradí veškerá změkčovadla, zbaví ho pachů a bakterií a znatelně snižuje pomačkání.

Užitečné programy pro život jaký je

Máte v rodině alergika nebo miminko? S programem AllergyCare ochráníte jeho citlivou pokožku. Za použití vyšší teploty a dodatečného oplachování důkladně odstraní zbytky pracího prášku z tkanin. Citlivá pokožka tak nepřichází do styku s alergeny, které by ji mohly způsobit podráždění.

Potřebovali byste rychle něco vyprat, ale nemáte moc času? Tak program PowerWash 59 je vhodný právě pro vás. Tento intenzivní prací cyklus vhodný i na poloviční náplň vám vypere prádlo za méně než hodinu.

Nové sušičky Gorenje WaveActive s funkcí IonTech – svěží prádlo téměr bez pomačkání

Minimálně zmačkané prádlo a maximální svěžest. Sušičky WaveActive vám takové výsledky mohou zaručit. Díky funkci IonTech, která obohacuje vzduch o negativně nabité ionty, bude vaše prádlo vysušené téměř bez pomačkání, pachů a elektrostatických nábojů. Ze sušičky WaveActive vytáhnete jemné a svěží prádlo, které se velmi lehce žehlí.

Ještě jemnějšího prádla bez záhybů dosáhnete s funkcí SteamTech

Pokud chcete, aby vaše prádlo bylo ještě jemnější a bez stop alergenů a bakterií, použijte funkci SteamTech. Pára na konci zvoleného programu dodá vašemu oděvu ještě větší jemnost a nadýchanost a desinfikuje ho. Dosáhnete neuvěřitelné hebkosti a jemnosti vašeho prádla, ve kterém se budete cítit úžasně. Prádlo ošetřené párou nevyžaduje téměř žádné žehlení a vám tak zbývá více času pro příjemnější aktivity.

Refresh programy sušiček WaveActive navrací prádlu svěžest během chvíle

Rádi byste obnovili svěží vzhled vašich dek, zimních bund či jiného oblečení? Sušičky WaveActive jsou i na tohle připravené. 18minutový program funkce SteamRefresh odstraní pomocí páry většinu pomačkání, eliminuje pachy a celkově jim dodá svěží vzhled.

Nebo potřebujete vaše jinak čisté prádlo rychle zbavit zápachů? S ionizačním programem IonRefresh to je hračka. Vaše oblečení bude téměř jako vyprané a připraveno k nošení za pouhých 30 minut.

Načichl váš oděv jídlem nebo kouřem z cigaret? S funkcí AirRefresh bude již za 30 minut opět vonět jako čerstvě vyprané.

Funce SteamRefresh Funkce IonRefresh Funkce AirRefresh
Speciální programy pro obnovení kondice vašeho prádla. Během chviličky bude vaše načichlé či pomačkané oblečení krásně vonět a vypadat svěže.

Unikátní vlnový typ bubnu WaveActive – šetrné zacházení s jakýmkoliv prádlem

Unikátní vlnovitý typ bubnu, kterým jsou sušičky WaveActive vybaveny zajistí to nejjemnější zacházení se všemi druhy textilií. Budete tak mít ideálně vysušené oblečení s minimálním zmačkáním.

Systém TwinAir se nezalekne ani těch největších kusů prádla

Pokud se bojíte dávat do sušičky velké kusy prádla s tím, že to sušičku jednak příliš zatěžuje, a jednak vytahujete dokonale zauzlované kusy, tak s novou sušičkou WaveActive tyto obavy můžete pustit z hlavy. Systém TwinAir, čili systém obousměrného foukání vzduchu, zvládne vysušit i největší kusy prádla, které budou navíc po vytažení z bubnu krásně měkké a rovnoměrně vysušené.

Rychlý program 40´ je přesně pro ty uspěchané dny, kdy jsme rádi, že máme moderní spotřebiče

Každý občas spěcháme. A v těch chvílích se rádi spolehneme na naše moderní spotřebiče v domácnosti. Sušičky WaveActive jsou na to skvěle připravené. Rychlý program 40´ je určený přímo pro tyto chvíle. Máte své prádlo vyprané, ale potřebujete si ho již vzít na sebe a běžet. S tímto rychlým programem bude suché již za 40 minut.

i Využijte právě probíhající akce na pračky a sušičky WaveAcvite. 45 praní zdarma, 60 dní na vyzkoušení sušičky a 15letá záruka na invertorový PowerDrive motor. Značka Gorenje si věří, proto může svým zákazníkům poskytnou prodloužený záručný servis a možnost vyzkoušet si její produkty v pohodlí vašeho domova. Akce probíhá od 20. 9. 2018 do 31. 12. 2018

Proč se rozhodnout pro pračku Gorenje WaveActive?

Funce AutoWash 45 praní zdarma Prodloužená záruka až na 15 let
S pračkou WaveActive získáte nejmodernější pračku Gorenje s funkcí AutoWash, prodlouženou záruku 15 let na invertorový motor PowerDrive a dárek v podobě pracího prostředku Perwoll Color.

Proč se rozhodnout pro sušičku Gorenje WaveActive?

Funkce IonTech 60 dní na vyzkoušení Prodloužená záruka až na 15 let
Sušičky WaveActive s funkcí IonTech vysuší vaše prádlo s minimálním pomačkáním a maximální svěžesti. Nyní máte možnosti si novou technologii vyzkoušet až po dobu 60 dní. Navíc získáte záruku 15 let na invertorový motor PowerDrive.

Prodloužená záruka 15 let na invertorový PowerDrive motor praček a sušiček WaveActive

Kvalita a dlouhá životnost je u praček a sušiček Gorenje již prověřenou vlastností, se kterou můžete zcela jistě počítat. Přispívá k tomu i invertorový motor PowerDrive, kterým jsou pračky a sušičky WaveActive vybaveny. Tento extrémně výkonný a zároveň tichý motor byl navržen přímo pro dlouhou životnost domácích spotřebičů. Zároveň si můžete být jistí jeho maximální úsporou energie při každém pracím a sušícím cyklu.

Nevynakládejte své peníze na opravy. Volte spolehlivou pračku a sušičku s dlouhou životností a utrácejte své peníze příjemněji.

Jak získat prodlouženou 15letou záruku na invertorové PowerDrive motory praček a sušiček WaveActive?

Akce probíhá v termínu od 20. 9. 2018 do 31. 12. 2018 a vztahuje se na vybrané modely praček a sušiček WaveActive. Úplné znění podmínek probíhající akce Gorenje naleznete zde.

K pračce WaveActive prací prostředek zdarma

Zjednodušte si praní a perte až 45 dní zdarma. Ke všem pračkám z nové generace WaveActive získáte 2,7 litru tekutého pracího prostředku Perwoll Color & Fiber, který vám vydrží až na 45 praní. Tento dárek je součástí zakoupené pračky.

Akce „Prací gel až na 45 dní zdarma” probíhá od 20. 9. 2018 do 31. 12. 2018 a dárek v podobě pracího gelu Perwoll Color je součástí těchto modelů praček WaveAcitve. Úplné znění podmínek probíhající akce Gorenje naleznete zde.

Vyzkoušejte si sušičku WaveActive na 60 dní a přesvěčte se sami o její výjimečnosti

Pořiďte si v době od 20. 9. 2018 do 31. 12. 2018 sušičku Gorenje WaveActive a vyzkoušejte si bez obav nejmodernější technologie v oblasti sušení prádla. Gorenje vám poskytne až 60 dní na vyzkoušení.

Jak akce „60 dní na vyzkoušení sušičky Gorenje WaveActive” probíhá?

  1. Zakupte vybraný model sušičky Gorenje v době od 20. 9. 2018 do 31. 12. 2018.
  2. Do 14 dnů ode dne nákupu sušičky registrujte svůj nákup na stránkách www.gorenje.cz/pracky-susicky-akce.
  3. Formulář pro vyplnění registrace naleznete zde.
  4. Po úspěšné registraci obdržíte na uvedený email potvrzení o registrování sušičky do akce.
  5. S účinností od data nákupu sušičky můžete využít dobu 60 kalendářních dnů pro její případné vrácení zpět.

Podívejte se na modely sušiček, na něž se akce vztahuje. Úplné znění podmínek probíhající akce Gorenje naleznete zde.

i Spojení pračky a sušičky WaveActive vám přinese dokonalého pomocníka v péči o vaše prádlo. Pořiďte si do své domácnosti set pračky a sušičky gorenje WaveActive a užívejte si spousty ušetřeného volného času. Vybere si například set GORENJE WA824 + GORENJE DA82IL, nebo GORENJE WA824 + GORENJE DA83ILS/I či třeba GORENJE WE723 + GORENJE DE72/G.

Inovativní funkce praček a sušiček WaveActive stojí prostě za to

Udělejte praní a sušení prádla jednodušší. Nová generace praček a sušiček WaveActive vám život usnadní. A vám tak zbyde čas na aktivity, které jste do teď nestíhali.

Vytisknout
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací