Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Black Friday květen 2021 HP, Media Přihraj si

Obecně prospěšná společnost Rozlet

24.6.2014 - Rozlet, o. p. s. pomáhá dětem a mladým lidem, kteří vyrůstají v nepříznivém rodinném prostředí a v dětských domovech v Praze a ve Středočeském kraji na jejich cestě k samostatnému životu.Realizací obecně prospěšných projektů usiluje o. p. s. Rozlet o to, aby mladí lidé, kteří vyrůstají v obtížnějších podmínkách než většina z nás, dokázali obstát v běžné společnosti.
 

V současné době provozuje společnost Rozlet sociální firmu Café Bazaar, ve které poskytuje svým klientům tréninkový pracovní program. Cílem zaměstnávání je podpořit tréninkové zaměstnance v rozvoji jejich základních pracovních návyků a dovedností a získání uznatelné praxe, které umožní těmto mladým lidem následně získat a udržet si zaměstnání na běžném pracovním trhu.


 Připravované projekty:
 

  • individuální provázení mladých lidí vyrůstajících v nefunkčním rodinném prostředí a v dětských domovech
  • komunitní aktivity pro vybrané dětské domovy
  • klub zaměstnavatelů


 

 

Tréninkový program pro sociálně znevýhodněné mladé lidi podpořila Alza.cz darováním multifunkčního kuchyňského robotu CATLER pro Café Bazaar. 

 

Rozlet, o. p. s.

rozlet-ops.cz

FB Restaurace Café Bazaar

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi