Nejlepší odolné telefony 2024 (AKTUALIZOVÁNO)

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno • Autor: Redakce

Odolné mobilní telefony jsou stále oblíbenější. Nerozhodí je déšť, prach, a některé dokonce bez problémů přežijí i pád na zem. Zástupce telefonů se zvýšenou odolností přitom najdeme ve všech cenových kategoriích. Bude pro vás vhodný telefon s certifikací IP68, nebo mobil odolný proti nárazům? A jaké jsou nejlepší odolné telefony?

CAT a voděodolnost

Nejlepší odolné telefony – OBSAH

  1. Proč si pořídit telefon se zvýšenou odolností
  2. Mobily se zvýšenou odolností vs. extrémně odolné telefony
  3. Prémiové odolné telefony aneb to nejlepší na trhu
  4. Odolné mobilní telefony do 15 000 Kč jsou voděodolné a mají styl
  5. Nerozbitné telefony do 10 000 Kč nabízí solidní výkon a výbavu
  6. Odolné mobily do 5 000 Kč mají méně funkcí, jsou však robustní
  7. Odolné tlačítkové telefony nabízí perfektní odolnost v kompaktním balení

Proč si pořídit telefon se zvýšenou odolností

Odolné telefony nemusí být nutně určeny jen pro dobrodruhy a ty, kteří pracují v extrémních podmínkách. Využijete je také v podstatně běžnějších situacích. Není to tedy pouze o tom, že s telefonem odolným proti vlhkosti můžete pracovat i v dešti. To je jen jeden z benefitů. Odolný telefon využijete i při sportu, protože odolnost proti vlhku znamená i odolnost proti potu.

Nemusíte tak složitě shánět speciální pouzdra určená pro sportovce. Odolný mobil se hodí i v tak časté situaci, jako je jeho polití tekutinou. V zimě pak vyšší odolnost oceníte v případě, kdy se přemístíte ze zimy do tepla a v telefonu následně zkondenzují páry.

Odolný telefon více vydrží. Na obrázku Samsung Galaxy XCover7.

Mobily se zvýšenou odolností vs. extrémně odolné telefony

Než se dostaneme k samotným modelům, vysvětlíme si rozdíl mezi telefony se zvýšenou odolností a velmi odolnými mobily. Ne všechny odolné telefony totiž vydrží totéž. Prvotním kritériem, podle kterého poznáte odolný mobilní telefon, je stupeň krytí IPxx. Jedná se o certifikaci, která pomocí dvou koncových čísel říká, jak je mobil odolný vůči vodě a prachu. Nejvyšší odolnost představuje IP68, běžné jsou ale i IP67 nebo třeba IP57. Tabulky níže znázorňují, jakou ochranu jednotlivé stupně nabízejí.

Tabulka s jednotlivými stupni krytí – první číslice

Stupeň Před nebezpečným dotykem Před vniknutím cizích předmětů
IP 0x bez ochrany bez ochrany
IP 1x dlaní (> 5 × 5 cm) velkých
IP 2x (IPxxB) prstem (> 12 × 12 mm) malých
IP 3x nástrojem (> 2,5 mm) drobných
IP 4x (IPxxD) nástrojem, drátem (> 1 mm) velmi drobných
IP 5x jakoukoliv pomůckou prachu částečně
IP 6x jakoukoliv pomůckou prachu úplně

Tabulka s jednotlivými stupni krytí – druhá číslice

Stupeň Před vniknutím vody (specifikace IPX) Praxe
IP x0 bez ochrany
IP x1 Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu. Jednotka je umístěna ve své pracovní poloze a otáčí se kolem vertikální osy. Doba zkoušky 10 minut. Kapající voda
IP x2 Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu, Jednotka je testována ve 4 pozicích, nakloněných o 15° od normální provozní polohy. Doba zkoušky 2,5 minuty na polohu. Mírné mrholení
IP x3 Chráněno proti vodní tříšti. Voda stříká na přístroj v úhlu 60° vertikálně, v množství 10 litrů za minutu a při tlaku 80–100kN/m2 po dobu nejméně 5 minut. Mrholení
IP x4 Chráněno proti stříkající vodě. Stejné jako u IP x3, jen s rozdílem, že voda stříká ve všech úhlech. Déšť
IP x5 Chráněno proti tryskající vodě. Voda míří 6,3mm tryskou ve všech úhlech při průtoku 12,5 litrů za minutu při tlaku 30 kN/m2 po dobu nejméně 3 minut ze vzdálenosti 3 metrů. Proud vody ze zahradní hadice
IP x6 Chráněno proti intenzivně tryskající vodě. Voda míří 12,5mm tryskou ve všech úhlech při průtoku 100 litrů za minutu při tlaku 100 kN/m2 po dobu nejméně 3 minut ze vzdálenosti 3 metrů. Voda pod vysokým tlakem
IP x7 Chráněno proti ponoření do vody. Ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr. Ponoření do vody na půl hodiny
IP x8 Chráněno proti potopení do vody. Zařízení je schopné nepřetržitého potopení do vody za podmínek, které určí výrobce zařízení. Ponoření do vody nepřetržitě dlouho
IP x9 Chráněno proti tlakové vodě (WAP) Vysokotlaký vodní čistič

Mobily s certifikací IPxx – voděodolné telefony – jsou zařízení „jen“ se zvýšenou odolností. Přežijí ponoření do vody a poradí si i s prašným prostředím, pád na tvrdou zem pro ně ale může být osudným. Na takové zacházení jsou ovšem připravené mobilní telefony odolné proti nárazům. Poznat je lze na první pohled. Jsou to obrněná zařízení, u nichž výrobci garantují zvýšenou odolnost vůči mechanickému poškození či pádu z určité výšky. Aby telefon ustál pád bez úhony, je vybaven pogumovaným povrchem, výztužemi či výstupky na rizikových místech, tedy typicky v rozích.

Poněkud specifické je pak označení MIL-STD-810G. Jedná se o vojenský standard testů prováděných americkou armádou. Telefony, které na základě náročného testování obdrží toto označení, ustojí extrémně vysoké i nízké teploty, déšť, plísně, solnou mlhu, nárazy, vibrace a další nepříznivé podmínky.

i

Odolný parťák do nepohody. Nový Samsung Galaxy Xcover7 chce zaujmout vysokou odolností

Prémiové odolné telefony aneb to nejlepší na trhu

A nyní už k samotnému výběru nejlepších odolných mobilních telefonů. Začíná kategorií prémiových zařízení, které představují to nejlepší, co si lze momentálně koupit. Mají skvělé fotoaparáty, nejmodernější funkce, dokonalé zpracování a často i zvýšenou odolnost, ať už je to IP67, nebo IP68. Ovšem pozor, ani v této cenové relaci se nejedná o pravidlo. Pořád existují „vlajky“, které certifikací zvýšené odolnosti nedisponují. Jaké jsou nejlepší odolné telefony s cenou nad 20 tisíc Kč?

Řada iPhone 15

iPhony patřily ve funkčnosti a designu vždy ke špičce mezi mobilními telefony, jejich odolnost je však na velmi vysoké úrovni. Nejnovější modely řady iPhone 15 bez potíží ustojí ponoření až do hloubky 6 metrů po dobu 30 minut díky IP68. Američtí zákazníci mohou vzít jeden z nových modelů na otestování jeho výdrže někam do divočiny a v případné pomoci se dovolají pomoci i bez signálu operátora. Modely iPhone 15 Pro a 15 Pro Max mají ještě větší odolnost díky svému titanovému rámečku.

i

iPhone 15 Pro Max (RECENZE): Pevný a lehký titan a více změn, než by člověk čekal

iPhone 15 Pro, titan

Samsung Galaxy S24

Další hlavní řadou smartphonů je Samsung Galaxy S24. Skládá se z modelů Galaxy S24, Galaxy S24+ a také nejlepšího Galaxy S24 Ultra. Právě ten má tělo nově poprvé vyrobené z titanu, respektive týká se to rámečku. Dalším materiálem je sklo, ale ne jen tak obyčejné. Odolné sklo Gorilla Glass Armor kryje obří displej před jakoukoliv újmou. Všechny modely nové generace samozřejmě stále nabízí maximální odolnost IP68.

i

Noví králové Androidu. Špičkově vybavené telefony Samsung Galaxy S24 integrují AI a model Ultra přidává titan

Samsung Galaxy S24

Google Pixel 8 Pro

Nejnovější řada Google Pixel 8 samozřejmě neubírá na nastavené laťce odolnosti z let minulých. Proto zde máme nejvyšší odolnost IP68. A to jak u Pixelu 8, tak Pixelu 8 Pro, který zařazujeme do tohoto výběru. Vpředu i vzadu kryje vnitřnosti odolné sklo Corning Gorilla Glass Victus 2. Na bocích zůstává hliník. Nově model 8 Pro navíc disponuje rovným displejem, nikoliv zaobleným, což také hraje roli při pádu na hranu.

i

Google Pixel 8 Pro (RECENZE): Skvělý, ale předvídatelný nástupce řady Pixelů

Google Pixel 8 Pro

Odolné mobilní telefony do 15 000 Kč jsou voděodolné a mají styl

Kategorie odolných smartphonů do 15 000 korun není tak početná jako jiné kategorie. Přesto je zde hned několik telefonů, které stojí za pozornost. O které jde? 

UleFone Power Armor 19T

Nová generace populárního smartphonu s jednou užitečnou vychytávkou, to je UleFone Power Armor 19T. Odolnost dosahuje certifikace IP69K, která značí vysokou míru odolnosti. Power Armor 19T dostal pro odolné telefony standardní IPS displej. Jeho kvalitu povyšuje jemnější Full HD+ rozlišení a pěkných 120 Hz obnovy. K procesoru Mediatek Helio G99 se váže i po roce masivních 12 GB RAM. Ani úložiště nezamrzí, 256 GB navíc povýšíte paměťovými kartami.

UleFone Power Armor 19T

Na zádech se vyhřívá fotoaparát s rozlišením úctyhodných 108 Mpx. Vysoká rozlišení tedy přichází i do řad těch nejpevnějších smartphonů na trhu. Obyčejně méně kvalitní makro tu pořídíme v solidní kvalitě 5 Mpx. Vychytávka v podobě termokamery příznivce značky nepřekvapí. Kamera Flir zvládne i širší rozptyl teplot. Telefon dále ohromí kapacitou baterie, jež dosahuje 9 600 mAh. Nadstandardem třídy je i 66W rychlonabíjení.

Blackview BL9000

Zčásti odolný drsňák, zčásti elegantní šperk. Telefon Blackview BL9000 patří mezi opravdu zajímavé kousky. Masivní konstrukce odolná vůči všemu, nač si vzpomenete, by mezi konkurencí velmi snadno zapadla, kdyby neměla sekundární displej na zadní straně. Ten slouží jako prostor pro notifikace, supluje hodinky či zobrazí přehrávanou hudbu. Potěší ale i přední panel, který má velkorysou úhlopříčku téměř 6,8" a vysoké Full HD+ rozlišení.

i

Neotřelý design, slibný foťák i lákavá cena. Nothing Phone (2a) chce přinést svěží vítr do střední třídy

Procesor Mediatek Dimensity 8020 není špatný, obzvlášť, když je mu po ruce parádních 12 GB operační paměti. Také vnitřní úložiště si zaslouží pochvalu za nadprůměrnou kapacitu 512 GB. Překvapivě kladlo Blackview důraz na fotoaparáty. Máme zde optickou stabilizaci obrazu a 50Mpx rozlišení pro hlavní a 13 Mpx pro širokoúhlou kameru. Vpředu se vysoký počet obrazových bodů opakuje, i zde je na selfie 50 Mpx. Dále ohromí 8 800mAh baterie a 120W nabíjení.

Blackview BL9000

Nerozbitné telefony do 10 000 Kč nabízí solidní výkon a výbavu

V kategorii odolných mobilů do 10 tisíc korun již nenajdete ta nejvýkonnější a nejvybavenější zařízení na trhu, schopná však ano. Zahrnuje už i mnoho telefonů, které na odolnosti přímo staví. Schopnost vypořádat se s nepříznivými podmínkami prezentují jako svou hlavní přednost.

UleFone Armor 21

Poctivý UleFone Armor 21 má především zaujmout svou zadní stranou s centrálním reproduktorem. U odolného telefonu se hlasitá siréna může hodit, přičemž výrobce uvádí hlasitost až 122 dB. Stále tu máme odolnost IP68/IP69K a téměř 6,6" LCD obrazovka potěší 120Hz obnovovací frekvencí. Vnitřních 256 GB navýšíte přes paměťové karty. Hlavnímu 64Mpx foťáku pomáhá i 24Mpx kamera pro noční vidění. Očekáváte-li velkou baterku, máte ji mít. Celkem 9 600 mAh.

UleFone Armor 21

Doogee V20S 5G

Smartphone Doogee V20S 5G se kromě své odolné stránky hravě řadí i mezi smartphony se zajímavými a méně viděnými funkcemi. Narážím především na přítomnost zadního sekundárního displeje citlivě zasazeného poblíž čoček trojice fotoaparátů. Je typu AMOLED s vysokou jemností a zobrazuje například aktuální čas. 

Samotný odolný mobil pak vidí ve tmě, má, dle výrobce, AI fotoaparát, odolnost IP69K i standard MIL-STD-810H. Velmi slušných je 12 GB paměti RAM a V20S 5G podporuje i paměťové karty a pohání jej 6 000mAh akumulátor. Hlavní 6,43" displej chrání sklo Gorilla Glass.

Doogee V20S 5G

Odolné mobily do 5 000 Kč mají méně funkcí, jsou však robustní

V kategorii odolných mobilů do 5 tisíc Kč najdete outdoor telefony, které již nemohou konkurovat těm nejdražším svou technologickou vyspělostí, výbavou ani výkonem. Odolností a dalšími schopnostmi však stále ano. Pokud tedy vybíráte primárně odolný mobilní telefon do přírody a výkon ani design u vás není na prvním místě, neuděláte zde chybu. Naopak, v kategorii do 5, ale i do 10 tisíc často naleznete praktičtější přístroje.

i

Hledáte levný, ale odolný smartphone? Pak pro vás máme dva tipy: Blackview BV4800 a Aligator RX850 eXtremo. Ať už si vyberete kterýkoli z nich, neuděláte chybu.

F150 Air1 Pro

Telefon s krkolomným názvem F150 Air1 Pro dává svou odolnou konstrukci na odiv. Vodě a prachu vzdoruje pod certifikací IP68, ale má také armádní MIL-STD-810G. Vpředu dominuje 6,5" displej a zaujmou vyztužené rohy zařízení. Záda však mají zajímavě vyhlížející vystouplou část se 3 fotoaparáty, 3 blesky a s notifikačními LED proužky. Fotoaparáty dosahují zajímavých rozlišení 48 a 20 Mpx, k nim patří ještě 2Mpx makro. Svou pozornost poutá i trojicí barevných variant.

F150 Air1 Pro

UleFone Power Armor 14 Pro

Další UleFone v našem žebříčku prokazuje schopnosti značky. Obrněný UleFone Power Armor 14 Pro s 6,5" IPS displejem má dostačující rozlišení 720p. Odpovídající ceně je i procesor MediaTek Helio G85, ale nadstandardem se zdá být 8 GB operační paměti. Trojitému foťáku vládne hlavní 20Mpx. Odolnost IP69K není nic neobvyklého, přítomnost sluchátkového konektoru určitě potěší. Telefon exceluje zejména výdrží na baterii, ta má totiž kapacitu 10 000 mAh a rovněž možnost si ji nechat bezdrátově dobít.

UleFone Power Armor 14 Pro

Odolné tlačítkové telefony nabízí perfektní odolnost v kompaktním balení

Poslední kategorií, kterou si v oblasti odolných telefonů představíme, jsou přístroje bez dotykového displeje, zato s klasickými tlačítky. Jejich výhodou je cena a jednoduché použití. Nedisponují velkým množstvím funkcí, na základní komunikaci pomocí volání a SMS zpráv však naprosto dostačují. I v této kategorii však najdeme přístroje, které mají velmi zajímavé doplňkové funkce.

EVOLVEO StrongPhone Z6

Nejnovější generace Evolveo StrongPhone Z6 se chlubí poctivými parametry zaručující odolnost, ale i další doplňkovou výbavou. Certifikace odolnosti IP68 je podpořena gumovým tělem. Velkou výhodou je vysokokapacitní baterie o kapacitě 4 000 mAh. S tou dává smysl funkce powerbanky, kdy z mobilu dobijete jiné zařízení. Bonusem jsou svítilna a boční SOS tlačítko.

Evolveo Strongphone Z6

Maxcom MM920

Pro fanoušky tlačítek tu je další kousek s povedeným odolným tělem. Maxcom MM920 disponuje 2,8" displejem, pod kterým nacházíme dostatečně velké klávesy. Vnitřek směrového tlačítka je zvrásněný pro jistější stisk. Rám telefonu je pogumovaný, dodatečný kryt tedy opravdu není potřeba. Na mobilu samozřejmě najdeme svítilnu, která slouží jako blesk 2Mpx foťáku. USB port a 3,5mm jack chrání krytka.

Maxcom MM920
i Mohlo by vás zajímat
S odolnými telefony se nemusíte bát vyrazit ani do toho nejnáročnějšího prostředí. Jak je vidět i z našeho článku, dnešní odolné telefony už nejsou pouze nevzhlednými obrněnci, ale na první pohled jsou velmi odolnými přístroji. Moderní telefony svou odolnost skrývají za vzhledem klasického smartphonu, jenž se nebudete stydět vytáhnout na firemní poradě.
Samsung Galaxy S24 8GB/128GB šedá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 133×
Samsung Galaxy S24 8GB/128GB šedá
Mobilní telefon - 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4000 mAh, model 2024, Android
21 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0259b1
Samsung Galaxy S24 8GB/128GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 133×
Samsung Galaxy S24 8GB/128GB černá
Mobilní telefon - 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4000 mAh, model 2024, Android
21 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0259b2
Samsung Galaxy S24+ 12GB/256GB fialová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,7 65×
Samsung Galaxy S24+ 12GB/256GB fialová
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 3120 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4900 mAh, model 2024, Android
27 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0260b3
Samsung Galaxy S24+ 12GB/256GB žlutá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,7 65×
Samsung Galaxy S24+ 12GB/256GB žlutá
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 3120 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4900 mAh, model 2024, Android
27 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0260b4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB černý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 203×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB černý titan
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3120 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
35 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0261b1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB šedý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 203×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/256GB šedý titan
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3120 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
35 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0261b2
Google Pixel 8 8GB/128GB Obsidian - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 81×
Google Pixel 8 8GB/128GB Obsidian
Mobilní telefon - 6,2" OLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Google Tensor G3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,68) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10,5Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, baterie 4485 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY30 14 693,-
20 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GPX1074b1
Google Pixel 8 8GB/128GB Hazel - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 81×
Google Pixel 8 8GB/128GB Hazel
Mobilní telefon - 6,2" OLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Google Tensor G3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,68) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10,5Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, baterie 4485 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY30 14 693,-
20 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GPX1074b2
Google Pixel 8 8GB/128GB Rose - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 81×
Google Pixel 8 8GB/128GB Rose
Mobilní telefon - 6,2" OLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Google Tensor G3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,68) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10,5Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 18W, baterie 4485 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY30 14 693,-
20 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GPX1074b3
Google Pixel 8 Pro 12GB/128GB Obsidian - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,6 69×
Google Pixel 8 Pro 12GB/128GB Obsidian
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2992 × 1344 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Google Tensor G3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,68) hlavní + 48Mpx širokoúhlý + 48Mpx teleobjektiv, přední kamera 10,5Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 18W, baterie 4950 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY30 18 499,-
Zlevněno -7 %
26 427,- 28 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GPX1075b1
Google Pixel 8 Pro 12GB/128GB Bay - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,6 69×
Google Pixel 8 Pro 12GB/128GB Bay
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2992 × 1344 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Google Tensor G3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,68) hlavní + 48Mpx širokoúhlý + 48Mpx teleobjektiv, přední kamera 10,5Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 18W, baterie 4950 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY30 18 499,-
Zlevněno -7 %
26 427,- 28 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GPX1075b2
Google Pixel 8 Pro 12GB/128GB Porcelain - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,6 69×
Google Pixel 8 Pro 12GB/128GB Porcelain
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2992 × 1344 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Google Tensor G3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,68) hlavní + 48Mpx širokoúhlý + 48Mpx teleobjektiv, přední kamera 10,5Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 30W, bezdrátové nabíjení 18W, baterie 4950 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY30 18 499,-
Zlevněno -7 %
26 427,- 28 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GPX1075b3
iPhone 15 Pro 128GB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 410×
iPhone 15 Pro 128GB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Super cena
25 590,- Ušetříte 400,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047b4
iPhone 15 Pro Max 256GB modrý titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 250×
iPhone 15 Pro Max 256GB modrý titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
Zlevněno -4 %
31 990,- 33 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI048b3
iPhone 15 128GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 272×
iPhone 15 128GB černá - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
21 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI045b1
iPhone 15 Plus 128GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 47×
iPhone 15 Plus 128GB zelená - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,7" Super Retina XDR OLED 2796 × 1290, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023
23 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI046b3
4,8 411×
iPhone 14 128GB černá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
Super cena
17 690,- Ušetříte 300,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI041b1
4,8 123×
iPhone 14 Plus 128GB modrá - s výkupním bonusem 1 350 Kč
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,5) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 15W, bezdrátové nabíjení, model 2022, iOS
Super cena
17 490,- Ušetříte 500,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI042b3
4,1
Oukitel WP20 Pro černá
Mobilní telefon - 5,93" TFT 1440 × 720, operační paměť 4 GB, vnitřní paměť 64 GB, hybridní slot, procesor MediaTek Helio P22, fotoaparát: 20Mpx (f/2) hlavní + 0,3Mpx makro, přední kamera 5Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP69K, rychlé nabíjení 10W, baterie 6300 mAh, model 2022, Android
Koupit s kódem ALZADNY20 2 607,-
3 259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OUK118b1
4,7 31×
UleFone Armor 21 black
Mobilní telefon - 6,58" IPS 2408 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor MediaTek Helio G99, fotoaparát: 64Mpx (f/1,9) hlavní, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, LTE, USB-C, voděodolný dle IP68 a IP69K, rychlé nabíjení 33W, baterie 9600 mAh, model 2023, Android
6 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ULF076b1
4,7 159×
OnePlus Nord 3 5G 8GB/128GB šedá
Mobilní telefon - 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP54, rychlé nabíjení 80W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
10 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0090b1
4,7 159×
OnePlus Nord 3 5G 16GB/256GB zelená
Mobilní telefon - 6,74" AMOLED 2772 × 1240 (120Hz), operační paměť 16 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 9000, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP54, rychlé nabíjení 80W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem ALZADNY15 9 937,-
11 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0090c2
4,6
F150 Air1 Pro 6GB/128GB Orange
Mobilní telefon - 6,5" IPS 2400 × 1080, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, hybridní slot, procesor MediaTek MT6765, fotoaparát: 48Mpx hlavní + 20Mpx teleobjektiv + 2Mpx makro, přední kamera 8Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, USB-C, rychlé nabíjení 10W, baterie 5000 mAh, model 2022, Android
5 949,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PP713b2
4,7
Blackview BL9000 12GB/512GB zlatý
Mobilní telefon - 6,78" IPS 2460 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8020, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 13Mpx širokoúhlý, přední kamera 50Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68 a IP69K, rychlé nabíjení 120W, baterie 8800 mAh, model 2023, Android
13 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OBCW010b2
4,7
Blackview BL9000 12GB/512GB černý
Mobilní telefon - 6,78" IPS 2460 × 1080 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8020, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 13Mpx širokoúhlý, přední kamera 50Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68 a IP69K, rychlé nabíjení 120W, baterie 8800 mAh, model 2023, Android
13 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OBCW010b1
Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací