Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Nakupování budoucnosti HP + média Letní sleva

Optické kabely v akci

V této kategorii najdete optické kabely v akci - ve slevě. Ve výprodeji máme v současné době 6 položek. Hledáte optické kabely ve výprodeji a nevadí vám ani použité zboží? Pak se podívejte do kategorie levné optické kabely.
6 položek
Inakustik HDMI 2.1 1m - Video kabel
-55%
1 m
Inakustik HDMI 2.1 1m
Video kabel propojovací, 1 m, male konektory: 2× HDMI (HDMI 2.1), optický

-55% 7 139,-
3 189,- bez DPH 2 636,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 16:00
Skladem 1 ks
Objednací kód: INA00a10a
PremiumCord SPDIF -> 2x CINCH - Redukce
-36%
PremiumCord SPDIF -> 2x CINCH
Redukce - male konektory: 1× vidlice typu C, female konektory: 1× toslink, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, 1× cinch (RCA) digitální­ zvuk (S/PDIF), rovné zakončení

-36% 899,-
579,- bez DPH 479,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes do 4:55
Skladem > 5 ks
Objednací kód: FV202s4
OPTIX LC-SC Optický patch cord  09/125 1m G.657A - Datový kabel
-20%
1 m
OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m G.657A
Datový kabel propojovací, 1 m, male konektory: 1× LC (Full-duplex), 1× SC (Full-duplex), rovné zakončení

-20% 199,-
159,- bez DPH 131,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít v úterý 22.6.
Skladem > 10 ks u partnera
Objednací kód: OPTIXa10
Datacom LC-SC 09/125 SM 2m duplex - Optický kabel
-38%
2 m
Datacom LC-SC 09/125 SM 2m duplex
Optický kabel - optický

-38% 369,-
229,- bez DPH 189,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem 3 ks
Objednací kód: MN410a2
Datacom LC-SC 09/125 SM 1m duplex - Optický kabel
-37%
1 m
Datacom LC-SC 09/125 SM 1m duplex
Optický kabel - optický

-37% 349,-
219,- bez DPH 181,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:15
Skladem > 10 ks
Objednací kód: MN410a1
Datacom LC-ST 62.5/125 MM 2m duplex - Optický kabel
-37%
2 m
Datacom LC-ST 62.5/125 MM 2m duplex
Optický kabel - optický

-37% 349,-
219,- bez DPH 181,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MN412a2

Optické kabely v akci

USB-CUSB-C vs. Thunderbolt: Čím se liší? USB, HDMI, Thunderbolt, VGA, ... Jde vám hlava kolem z nepřeberného množství kabelů a portů? V tomto...
Chaos v kabelech na radosti nepřidá. V našem článku poradíme, jak zamotané kabely zkrotit. Nabídneme tipy...
USB kabely a konektory využíváme dnes a denně. Je jich však takové množství, že se v nich můžeme lehce...
článekJak propojit notebook s TV nebo monitorem (NÁVOD) Bádáte, jak připojit notebook k televizi či monitoru? Připravili jsme pro vás článek, který celý postup...
Máme pro vás tipy na správný výběr záložního zdroje UPS nebo přepěťové ochrany. Stačí totiž jedna bouřka a...
Více článků

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi