AlzaPlus+ AlzaPlus+

Nový Full Frame BEZ KOMPROMISŮ - Panasonic Lumix S

Zobrazit katalog

Lumix S - Full-Frame bez kompromisů

Nový nekompromisní LUMIX S je tady! Využijte jedinečnou nabídku a pořiďte si špičkový Full-Frame fotoaparát s výhodným cenovým bonusem výměnou za Váš starý fotoaparát.

Nový Lumix S

Získejte cenový bonus až 15.600 Kč

Při nákupu LUMIX DC-S1 / LUMIX DC-S1M nebo LUMIX DC-S1R / LUMIX DC-S1RM získáte výměnou za váš starý fotoaparát slevu 5.200 Kč. Pokud si navíc k fotoaparátu koupíte zároveň ještě další až dva objektivy, získáte na každý z těchto dvou objektivů slevu 5.200 Kč. Váš cenový bonus při nákupu nového LUMIX S může být až 15.600 Kč!

Postup pro získání zvýhodněných podmínek:

Osoba, která si předobjedná/objedná u Pořadatele fotoaparát Lumix nové řady S, který je v Akci, a pak odevzdá svou starou digitální zrcadlovku (DSLR) nebo bezzrcadlovku (DSLM) v kamenné prodejně Pořadatele, získá slevu na nákup objednaného fotoaparátu Lumix S ve výši stanovené Pravidly.

Osoba využívající akce může získat také dodatečnou slevu na nákup objektivu Lumix S, který je v Akci, s předpokladem, že objektiv Lumix S objedná a zakoupí společně s fotoaparátem Lumix S.


PRAVIDLA PRODEJNÍ KAMPANĚ „ODEVZDEJTE STAROU DIGITÁLNÍ ZRCADLOVKU (DSLR) NEBO BEZZRCADLOVKU (DSLM) A ZÍSKEJTE SLEVU NA FOTOAPARÁT LUMIX S NOVÉ SÉRIE S“

1.Tato pravidla (dále jen „Pravidla“) stanovují podmínky prodejní kampaně s názvem „Odevzdejte starou digitální zrcadlovku (DSLR) nebo bezzrcadlovku (DSLM) a získejte slevu na fotoaparát Lumix nové série S“ (dále jen „Akce“). Akce se můžete zúčastnit za podmínek stanovených v těchto Pravidlech.

2.Pořadatelem Akční nabídky je Alza.cz, a.s.(dále jen „Pořadatel“).

3.Akce se uskuteční v kamenné prodejně Pořadatele, která jsou v Praze, ul. Jateční 33a, a v internetovém obchodě www.alza.cz a bude probíhat od 1. února 2019 do 30. dubna 2019, přičemž fotoaparáty Lumix S budou k dispozici od 1. dubna 2019.

4.Akce se mohou zúčastnit jak podnikatelé, tak i fyzické osoby, kteří nakupují jako spotřebitelé ve smyslu občanského zákoníku.

5.Akce spočívá v tom, že osoba, která si objedná u Pořadatele fotoaparát Lumix nové řady S, který je v Akci, a pak odevzdá svou starou digitální zrcadlovku (DSLR) nebo bezzrcadlovku (DSLM) v kamenné prodejně Pořadatele, získá slevu na nákup objednaného fotoaparátu Lumix S ve výši stanovené těmito Pravidly. Osoba využívající akce může získat také dodatečnou slevu na nákup objektivu Lumix S, který je v Akci, s předpokladem, že objektiv Lumix S objedná a zakoupí společně s fotoaparátem Lumix S. Modely fotoaparátů Lumix S, které jsou v Akci, a výše slev jsou uvedeny v bodě 6 těchto Pravidel. Modely objektivů Lumix S, které jsou v Akci, a výše dodatečných slev jsou uvedeny v bodě 7 těchto Pravidel.

6.Výše poskytnuté slevy závisí na modelu fotoaparátu Lumix nové řady S, který je zakoupen. Pořadatel poskytuje následující slevy pro následující modely fotoaparátů Lumix nové série S: Lumix S1 - 5200 Kč; Lumix S1R - 5200 Kč; Lumix S1M - 5200 Kč; Lumix S1RM - 5200 Kč

7.Výše dodatečné slevy na objektiv Lumix S, poskytnuté pouze v případě objednávky objektivu a nákupu společně s fotoaparátem Lumix S, závisí na modelu objektivu Lumix S, který je zakoupen. Pořadatel poskytuje následující slevy pro následující modely objektivů Lumix S: 50mm - 5200 Kč; 24-105mm - 5200 Kč; 70-200mm - 5200 Kč

8.Pokud chcete využít Akce, je třeba:
a)od 1. února 2019 do 30. dubna 2019 zašlete Pořadateli objednávku nákupu fotoaparátu Lumix S, který je v Akci, eventuálně také objektivu Lumix S, který je v Akci.
b)po obdržení od Pořadatele zprávy o dostupnosti zboží, odevzdejte nejpozději do 30. dubna 2019 svou starou digitální zrcadlovku (DSLR) nebo bezzrcadlovku (DSLM) (libovolný model libovolné značky) Pořadateli v jeho kamenné prodejně a kupte si u Pořadatele objednaný fotoaparát Lumix S, který je v Akci, eventuálně objednaný objektiv Lumix S, který je v Akci.

9.Objednávku můžete podat pouze do 30. dubna 2019. Objednávky podané po tomto termínu nebudou spadat do Akce. Překročení termínu stanoveného v odst. 8 bod 2 pro odevzdání starého fotoaparátu a nákup znemožní využití Akce.

10.Poskytnutou slevu nelze vyměnit za hotovost nebo jiné výhody, a to i v případě, že sleva nebyla využita do 30. dubna 2019.

11.Akci nelze spojovat s jinými akcemi na fotoaparáty Lumix S a s jinými akcemi Pořadatele.

12.V případě vrácení zakoupeného fotoaparátu Lumix S nebo objektivu Lumix S bude uhrazená cena vrácená s přihlédnutím k poskytnuté slevě.

13.Podmínky Akce jsou uvedeny v těchto Pravidlech. Veškeré informace o Akci uvedené v reklamních materiálech mají pouze informační charakter.

14.Veškeré reklamace týkající se způsobu provádění Akce lze nahlašovat Pořadateli písemně, nejpozději do 15. května 2019. O dodržení lhůty pro podání reklamace rozhoduje datum poštovního razítka. Reklamace musí obsahovat: jméno a příjmení a přesnou adresu reklamující osoby a také podrobný popis a důvod jejího podání. Reklamace se zasílá doporučeným dopisem na adresu Pořadatele. Reklamace budou vyřízeny do 14 dnů ode dne jejich doručení. Reklamující osoba bude informována o výsledku reklamačního řízení písemně, na adresu uvedenou v podané reklamaci.

15.Účastníci Akce mají právo uplatňovat zamítnuté nároky u obecného soudu. Uplatňování nároků u soudu nevyžaduje předchozí podání reklamace.

16.Veškeré záležitosti neupravené těmito Pravidly Akční nabídky podléhají ustanovením občanského zákoníku.

17.Tato Pravidla jsou dostupná v sídle Pořadatele a na webových stránkách na adrese www.alza.cz/panasonic-lumix-s-trade-in 01.02.2019, Pořadatel: Alza.cz, a.s.

Vytisknout
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací