Alza pelíšek: Podmínky kampaně na podporu útulků

Zobrazit katalog
Aktualizováno 31. srpna 2021

Chcete pomoci opuštěným zvířátkům? Nyní máte příležitost podpořit spolek Dog Planet. Stačí u nás zakoupit dary, které za vás spolku předáme. Podmínky akce najdete níže.

 1. Organizátorem marketingové kampaně (dále jen „Kampaň“) je obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573 (dále jen „Alza“).
 2. Kampaň potrvá od 1. 9. 2021 do 30. 9. 2021 (dále jen „Doba trvání“).
 3. Po Dobu trvání Kampaně Alza spustí stránku www.alza.cz/pelisek, na které bude zákazníkům nabízet speciální sortiment z kategorie PET zboží pro spolek Dog Planet (https://dog-planet.cz/), které mohou zákazníci vybrat a pro spolek jej zakoupit. 
 4. Nákup zboží proběhne stejným způsobem, jako kdyby zákazník zboží kupoval pro sebe, nicméně zákazník zboží fakticky neobdrží, nýbrž toto zboží bude po ukončení Kampaně Alzou dopraveno do spolku Dog Planet.
 5. Zákazník svou účastí v Kampani souhlasí s tím, že jej Alza bude zastupovat jakožto dárce v uzavřené darovací smlouvě mezi Alzou a spolkem Dog Planet.
 6. Alza k zakoupeným produktům přidá spolku navíc ještě finanční dar ve výši 20.000 Kč (slovy: dvacet tisíc korun českých).
 7. Nabídka speciálního sortimentu PET zboží obsahuje 871 položek, přičemž žádná z těchto položek nepřesahuje částku 2.000 Kč a jedná se o zboží, které bylo vybráno dle aktuálních potřeb spolku Dog Planet. V okamžiku, kdy některý ze zákazníků zakoupí poslední kus konkrétní položky, nebude již tato položka dále v nabídce uvedena.  
 8. Po předání zboží spolku Dog Planet bude o této skutečnosti zákazník informován Alzou e-mailem.
 9. Alza nebude veřejně uvádět jména, ani jiné identifikační údaje zákazníků, kteří se do Kampaně zapojili.
 10. Správcem osobních údajů zákazníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt
 11. Účelem zpracování osobních údajů účastníka je řádná účast v Kampani a s tím související činnosti jako je např. vystavení potvrzení o poskytnutí daru.
 12. Zákazník svou účastní v Kampani souhlasí s tím, že v případě, kdy si vyžádá potvrzení o daru, Alza za účelem vystavení tohoto potvrzení předá osobní údaje zákazníka spolku Dog Planet se sídlem: Dykova 728, 276 01 Mělník zapsaném v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou L 73208, zastoupeným Jitkou Kovaříkovou předsedkyní spolku.
 13. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy.
 14. Všem zákazníkům za zapojení do této Kampaně srdečně děkujeme.

V Praze, dne 31. 8. 2021

Vytisknout
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací