Během svátku 28. 9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejen Čakovice (otevřen pouze AlzaDrive), Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Reklamace či vrácení? Visa + AP+

Doplňky stravy Canvit pro zdravé, vitální a spokojené psy

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Potřebuje váš pes doplňky stravy? Základem dobré kondice a zdravotního stavu každého psa je pestrá a vyvážená strava, ale jste si jisti, že váš mazlíček dostává opravdu vše, co jeho tělo i aktivity potřebují? Nesprávná životospráva či vitamínový deficit se dříve nebo později projeví ve formě zdravotních problémů. Správným výběrem kvalitních doplňků stravy proto můžete vašemu psovi účinně pomoci.

popis toho, co je na obrázku

Doplňky stravy Canvit pro zdravé, vitální a spokojené psy – OBSAH

 1. Doplňky pro psy Canvit – na co dát při výběru pozor
 2. Kloubní výživa Canvit – běhání bez bolesti
 3. Canvit vitamíny pro psy
 4. Probiotika pro psy
 5. Canvit pro krásnou srst
 6. BARF doplňky
 7. Pamlsky pro psy

Doplňky pro psy Canvit – na co dát při výběru pozor

Doplňky stravy a vitamíny Canvit dokážou významně přispět ke zlepšení zdravotního stavu psího mazlíčka. Fungují také jako účinná prevence, a předchází tak nejčastějším zdravotním problémům. V našem článku se seznámíte s jednotlivými skupinami doplňků stravy Canvit a zjistíte, kdy a proč je psi potřebují. A pokud je váš pes vybíravý, určitě oceníte, že přípravky Canvit psům chutnají.

Veškeré produkty Canvit jsou bez chemických barviv, umělých dochucovadel a aromat. Celá veterinární řada vitamínů a minerálů je pak ve formě vysoce chutných játrových tablet, a psi je tak ochotně přijímají jako pamlsky. Produkty Canvit jsou ověřeny více než 20 lety výzkumu a vývoje a od počátku jsou vyráběny i baleny výhradně v České republice – díky tomu si také drží nejlepší poměr ceny a kvality na českém trhu.

Při výběru doplňků stravy berte kromě věku a velikosti psa ohled i na jeho aktivity a zdravotní stav. Ujasněte si, zda od doplňku stravy očekáváte preventivní účinek, či bude sloužit jako podpora léčby. Konzultace s veterinářem, který zná anamnézu vašeho mazlíčka a dokáže posoudit možné kontraindikace i upřesnit dávkování, vám dá jistotu, že jste skutečně vybrali správně. 

i Společnost Canvit je přední český výrobce a distributor vysoce kvalitních krmiv a vitaminominerálních doplňků pro domácí mazlíčky. Do jejího sortimentu patří kromě přípravků Canvit pro psy, kočky a další zvířata i granulovaná krmiva pro psy Nutrican, vitaminominerální doplňky a krmiva pro koně NutriHorse a Pavo. Cílem společnosti Canvit jsou zdraví a spokojení mazlíčci.

A pak je na vás, jakou formu doplňku stravy pro svého psa vyberete:

Sirupy a oleje – jednoduše přimícháte do žrádla nebo necháte vsáknout třeba do piškotu. Velmi rychle se vstřebávají do organismu a účinné látky mají vysokou využitelnost. Nekapejte je ale do misky s vodou, nebudete mít přehled, kolik z dávky pes skutečně pozřel.

Tablety a kapsle – zabalte do pamlsku nebo přidejte do žrádla. Všechny tablety jsou ochuceny 100% játry, psi je tak obvykle bez problémů přijímají i samostatně jako pamlsek. Pokud není pes schopen tabletu přijmout běžným způsobem (nechutenství, úraz čelisti apod.), můžete ji rozdrtit a smíchat s malým množstvím vlhkého krmiva.

Canvit doplňky stravy pro psy
Pokud pes nechce tabletu spolknout samostatně, zabalte mu ji třeba do plátku šunky nebo jiné oblíbené dobroty.

Gely a pasty – psi je konzumují bez problémů, jsou ochucené tak, aby psům chutnaly, a proto jsou mezi majiteli psů velmi oblíbené.

Přípravky ve formě prášku – jednoduše zamícháte do jídla a podáváte (někteří psi však žrádlo, kde cítí neznámý pach, odmítají).

Kloubní výživa Canvit – běhání bez bolesti

Přestože je prevence nejlepší cestou ke zdravým kloubům, mnoho majitelů ji podceňuje. Většina psů během svého života potřebuje doplňky stravy na klouby, aby si udržela radost z pohybu. Poskytují chrupavkám potřebnou výživu, podporují správný růst kloubů u štěňat, pomáhají při rekonvalescenci v případě onemocnění kloubů, tlumí záněty a dokáží prodloužit aktivní věk psa. Riziko poškození a bolestí kloubů roste úměrně s aktivitou, velikostí a věkem psa. Proto pokud vidíte, že váš pes kulhá, pomalu vstává nebo se nechce moc hýbat, zpozorněte.

i Před podáváním doplňků stravy či vitamínů se poraďte s veterinářem. Banální problém, který se dá vyřešit podáváním vitamínů, může totiž signalizovat i vážnější zdravotní potíže.
popis toho, co je na obrázku
Při vhodné prevenci si váš pes bude užívat pohybu bez bolesti i ve vyšším věku. 

Kdy pes potřebuje zvýšenou péči o klouby:

 • štěňata při řešení genetických i vývojových vad a v období přezubování;
 • v případě aktivního životní stylu nebo zvýšené zátěže, např. cvičení poslušnosti, agility, dogtreking, canicross;
 • starší a obézní psi pro prevenci artrózy či zánětů a opotřebení kloubů;
 • psi s onemocněním kloubů, po úrazu nebo v rekonvalescenci.

Komplexní veterinární doplňky stravy Canvit Chondro (pro malé psy) a Canvit Chondro Maxi (pro psy velkých plemen) jsou ideální k prevenci i podpoře léčby kloubních potíží. Obsahují komplex účinných látek, jako je hydrolizovaný kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát a vitamín C, který pomáhá posilovat chrupavky, zpevňovat vazy a šlachy, a posilovat tak kloubní aparát. Navíc díky obsahu jater skvěle chutnají.

Tablety Canvit Chondro Super jsou účinné pro rychlé zastavení bolesti a pro intenzivní regeneraci kloubů. Jsou určeny pro psy po úrazech, operacích a pro psy s akutním nebo chronickým onemocněním.

popis toho, co je na obrázku
Canvit Chondro Maxi pomáhá regeneraci kloubních chrupavek a vaziva u psů s pohybovými obtížemi.

Obsahují unikátní kombinaci látek, glukosaminu, chondroitinu, MSM, kyseliny hyaluronové a vitamínu C, s těmito prokázanými účinky na regeneraci kloubů:

 • rychlé zmírnění bolestí kloubů,
 • výrazné posílení chrupavek,
 • zvýšení elasticity a mechanické odolnosti kloubů,
 • zpevnění vazů a šlach.
i Doporučuje se, aby každý pes dvakrát za rok podstoupil preventivní, minimálně dvouměsíční kloubní kúru. Lze tak předejít kloubním problémům ve stáří. Při bolestech kloubů je vhodné podávání kloubní výživy Canvit Chondro Super společně s produktem Canvit Fish oil, který má silný protizánětlivý účinek.

Canvit vitamíny pro psy

Pokud chcete mít 100% jistotu, že váš pes dostává opravdu všechny vitamíny, minerály a stopové prvky, které pro zdravé fungování jeho organismus potřebuje, podávejte mu pravidelně Canvit Nutrimin. Předejdete tak riziku vzniku hypovitaminózy a zabezpečíte ideální přísun živin a dalších nepostradatelných látek.

Každodenní podporu zdraví pak poskytuje Canvit Multi, jenž obsahuje vyváženou kombinaci 13 nepostradatelných vitamínů, které podporují zdraví, posilují imunitu, paměť a činnost kardiovaskulárního systému.

popis toho, co je na obrázkupopis toho, co je na obrázkupopis toho, co je na obrázku
Vitamínové doplňky zajistí vhodnou kombinaci látek potřebných k udržení skvělé kondice vašeho psa.

Probiotika pro psy

Při řešení problémů se zažíváním a průjmových onemocněních pomůže Canvit Probio pro psy. Má příznivý vliv na metabolismus i baktericidní účinky. Obsahuje bakteriální kmen Enterococcus faecium, který kolonizuje střevní sliznice a svým působením zabraňuje množení nežádoucích patogenních mikroorganismů.

Doporučuje se také pro podporu imunity i při léčbě antibiotiky, při virovém onemocnění nebo alergii. Působením probiotických bakterii je střevní sliznice lépe prokrvována, což zvyšuje její funkčnost a přispívá ke zlepšení celkové obranyschopnosti organismu. Navíc obsahuje biologicky dostupné aktivované beta-glukany, které stimulují makrofágy – první buňky imunitního systému, a tím podporují imunitní systém. 

Velmi vhodná doba pro užívání probiotik je po podání přípravků k odčervení, což je u psů obvykle 2–4× ročně. 

pes jack russelCanvit probiotika pro psy
Canvit Probio posílí imunitu a zajistí vhodnou střevní mikroflóru.

Canvit pro krásnou srst

Jestliže chcete, aby měl váš pes krásnou a lesklou srst, nebo právě prochází obdobím výměny srsti, pak právě pro něj je určen přípravek Canvit Biotin s komplexem proaktivních látek – biotinu, zinku, vitamínů skupiny B a methioninu. Užívání přípravku Canvit Biotin podporuje zdravý vývoj kůže, kvalitu a lesk srsti a pozitivně ovlivňuje i rohovinu drápků. 

Přípravek Canvit Linseed oil pomáhá v řadě kožních problémů, jako je ekzém, svědění či lámavost srsti. Obsahuje olej ze lněného semínka, který je bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin a pozitivně ovlivňuje trávení i zdravý stav kůže a srsti. Kyselina linolová má pak pozitivní vliv na funkce imunitního systému při alergiích i přecitlivělosti na krmivo. Protizánětlivého účinku je dosaženo díky obsahu kyseliny alfa-linolenové. 

Canvit biotinCanvit olej
Krásná zdravá srst bude nyní chloubou vašeho mazlíčka.

BARF doplňky

Jestliže psa krmíte syrovou stravou, je třeba maso a zeleninu doplnit vitamíny i minerály, které pes pro správnou funkci organismu potřebuje. BARF doplňky stravy dodají vašemu psovi minerální látky, omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny a také probiotika pro doplnění prospěšných střevních bakterií a podporu detoxikačních mechanismů.

Užitečným prostředkem, který pomůže s problémy v dutině ústní, je Canvit BARF Kelp – jedná se o 100% přírodní mořskou řasu, která účinně odstraňuje zubní kámen a dokáže také dokonale potlačit zápach z tlamy.

i BARF, Bones and Raw Food – tedy kosti a syrová potrava, je metoda výživy syrovou stravou, kdy krmivo neprochází tepelnou úpravou. Vychází z toho, že psi se vyvinuli z vlků a jejich zažívací soustavy jsou podobné. Uvádí se také, že zvíře na syrové stravě nemívá tak často potíže s parazity, má zdravější srst a je vitálnější.

Pamlsky pro psy

Pokud vašeho psího parťáka trápí zubní kámen, trávení či zhoršená kvalita srsti, nebo jen chcete preventivně posílit jeho imunitu či klouby, máme pro vás jednoduché řešení v podobě chutných pamlsků Canvit:

Canvit Snacks Immunity – poloměkký pamlsek pro psy obsahuje přírodní látky a vitamíny k posílení obranyschopnosti organismu, např. prebiotika, spirulinu, šípek, vitamín C.

Canvit Snacks Anti-Parasitic – pamlsek pro kontrolu střevní mikroflóry, působí zejména proti střevním parazitům a udržuje skvělý stav střevního prostředí.

Canvit Snacks Skin & Coat – funkční pamlsek pro psy s náročnou péčí o srst, který obsahuje sleďový olej, měsíček, zinek, niacin, kalcium pantotenát a biotin pro podporu regenerace kůže a kvality srsti.

Pamlsky CanvitPamlsky CanvitPamlsky Canvit
Pes si může pochutnat na odměně a zároveň získávat cenné látky pro dlouhodobou vitalitu.

Canvit Snacks Dental - pamlsek pro dospělé psy pro každodenní péči o zuby s obsahem účinných látek a bylin s protizánětlivým účinkem a unikátním tvarem pro efektivní obrus zubů.

Canvit Snacks Mobility - poloměkký pamlsek určený pro psy s pohybovými obtížemi, který díky kombinaci chondroprotektiv a účinných látek, např. glukosaminu, chondroitinu, MSM, vitamínu C či membráně vaječných skořápek, napomáhá k regeneraci kloubů a zlepšení pohyblivosti.

Díky širokému spektru doplňků stravy můžete podpořit zdraví svého psa a účinně předejít různým onemocněním. Proto je prevence ve formě výživových přípravků Canvit efektivní cestou k dlouhému, zdravému a spokojenému životu vašeho domácího mazlíčka.

4,9 12×
Canvit Snacks Dental Large Breed Duck 250 g
Pamlsky pro psy - pro čištění zubů, pro velká plemena s normální aktivitou, receptura: kachní, tuky 7,5%, bez obilovin, mořské řasy - 29,20 Kč/100 g
Zlevněno -6 %
73,- 78,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KRMrk0582
4,9 11×
Canvit Biotin ochucené pro psy 100 g
Doplněk stravy pro psy vhodný pro malá a středně velká plemena, forma: tableta, 100 tablet v balení, hmotnost balení: 100 g, účel: vitamíny a minerály pro celkové zdraví, na srst a kůži
od  140,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPrk0753
5,0
Canvit Nutrimin pro psy 1000 g plv.
Vitamíny pro psy vhodné pro plemena všech velikostí, forma: prášek, hmotnost balení: 1000g, účel: vitamíny a minerály pro celkové zdraví
409,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPrk0775
5,0
Canvit Chondro Maxi pro psy ochucené 230 g
Kloubní výživa pro psy - vhodná pro velká a obří plemena, tableta, 76 tablet v balení, hmotnost balení 230 g, vitamíny a minerály pro celkové zdraví, pro zdravé klouby a chrupavku
471,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: CHPrk0758
4,8 35×
Canvit Snacks Mobility 200 g
Pamlsky pro psy pro všechna seniorní plemena s nízkou a normální aktivitou, receptura: kuřecí, tuky 7,5%, s kloubní výživou, bez obilovin
od  70,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KRMrk0584
5,0
Canvit BARF Silybum Marianum 160 g
Doplněk stravy pro psy a kočky, vhodný pro plemena všech velikostí, určeno pro dospělé psy, forma: prášek, hmotnost balení: 160 g, účel: vitamíny a minerály pro celkové zdraví, na trávení a zažívání, proti zánětům
327,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: CHPrk0743
4,5 10×
Canvit Senior pro psy 500 g
Doplněk stravy pro psy vhodný pro plemena všech velikostí, určeno pro dospělé psy a psí seniory, forma: tableta, 500 tablet v balení, hmotnost balení: 500 g, účel: vitamíny a minerály pro celkové zdraví, pro zdravé klouby a chrupavku
539,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPrk0781
4,8 35×
Canvit Snacks Dental 200 g
Pamlsky pro psy pro všechna seniorní plemena s normální aktivitou, receptura: kuřecí, tuky 7,5%, bez obilovin, mořské řasy - 29,50 Kč/100 g
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KRMrk0581
4,5
Canvit BARF Kelp 180 g
Doplněk stravy pro psy a kočky,, forma: prášek, hmotnost balení: 180 g, objem balení: 180 ml, účel: vitamíny a minerály pro celkové zdraví, na srst a kůži, pro zdravé zuby a dásně
229,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPrk0740
4,8 35×
Canvit Snacks Immunity 200 g
Pamlsky pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, receptura: jehněčí, hrubé bílkoviny 17 %, tuky 7,5%, bez obilovin
Zlevněno -22 %
51,- 65,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KRMrk0583
4,7
Canvit BARF Yucca Schidigera 160 g
Doplněk stravy pro psy a kočky, vhodný pro plemena všech velikostí, forma: prášek, hmotnost balení: 160 g, účel: na trávení a zažívání, pro urychlení rekonvalescence
415,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: CHPrk0818
4,8 35×
Canvit Snacks Skin & Coat 200g
Pamlsky pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, receptura: lososová, tuky 7,5%, bez obilovin
Skladem > 20 ks u dodavatele
Objednací kód: KRMrk0585
5,0
Canvit BARF Konopná vláknina 800 g
Doplněk stravy pro psy a kočky, vhodný pro plemena všech velikostí, forma: prášek, hmotnost balení: 800 g, účel: vitamíny a minerály pro celkové zdraví, na trávení a zažívání
199,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPrk0738
Canvit BARF Mineral Balancer 260 g
Doplněk stravy pro psy a kočky, vhodný pro plemena všech velikostí, forma: prášek, hmotnost balení: 260 g, účel: vitamíny a minerály pro celkové zdraví, pro zdravé klouby a chrupavku, na srst a kůži, na trávení a zažívání
Cenová bomba
239,- Ušetříte 26,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPrk0741
Vytisknout
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací