Vyneseme. Zapojíme. Výhodné nákupy pro živnostníky

Sluchátka Philips: buďte hudbě vždy nablízku

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Hudba je nedílnou součástí našich životů. Bezpochyby to je částečně i díky možnostem, které nabízí moderní sluchátka či přenosné reproduktory. Někteří z nás tak sluchátka skoro nesundají z hlavy, provází nás při cestě do zaměstnání, v práci, při sportu i odpočinku. A známá společnost Philips, sídlící v holandském Amsterdamu, patří k jejich předním výrobcům. Pojďme se podrobněji podívat na to, jaká sluchátka Philips nabízí.

Sluchátka Philips

Sluchátka Philips – OBSAH

  1. Philips nabízí široké portfolio sluchátek
  2. Philips Fidelio jsou sluchátka pro nejnáročnější posluchače
  3. Sluchátka s ANC: když nechcete být vyrušováni
  4. True Wireless sluchátka aneb bez kabelů je to ještě lepší
  5. Sluchátka do uší: pohodlí se skvělými basy
  6. Sportovní sluchátka: v hlavní roli technologie
  7. Náhlavní sluchátka: pro špičkový zážitek z poslechu
  8. Sluchátka k televizi: pro ještě hlubší zážitky z filmů a seriálů
  9. Dětská sluchátka: bezpečná a barevná

Philips nabízí široké portfolio sluchátek

Sluchátka od společnosti Philips uspokojí širokou škálu posluchačů. Hledáte lehoučká sluchátka na sport či na cestování? Preferujete vysokou kvalitu poslechu a rádi byste náhlavní sluchátka, která si propojíte se svou domácí audio sestavou? Nebo snad sluchátka speciálně určená pro děti? Z portfolia sluchátek společnosti Philips si vyberete.

Philips L3 Philips TAT2206WT

Philips Fidelio jsou sluchátka pro nejnáročnější posluchače

Patříte-li mezi skutečně náročné posluchače a od svých sluchátek vyžadujete jen to nejlepší, neměli byste minout prémiovou řadu Philips Fidelio. Ve všech ohledech se zaměřuje na kvalitu: zvuku, materiálů i samotného provedení sluchátek. K dispozici jsou jak klasická náhlavní sluchátka, tak bezdrátové špunty. Nabízí pokročilé technologie jako podpora špičkových kodeků AAC, LDAC a SBC nebo aktivní potlačení hluku.

To všechno umí např. špunty Philips T1BK s 10mm měniči a frekvenčním rozsahem od 7 Hz do 40 000 Hz. Náhlavní sluchátka Philips L3 vás díky pokročilému ANC, tedy aktivnímu potlačení okolního hluku, uzavřou do ničím nerušeného hudebního světa. Vychutnáte si tak vysokou zvukovou kvalitu, a to včetně Hi-Res audia, tedy zvuku ve vysokém rozlišení. K 32 hodinám poslechu a kvalitnímu hardwaru přidávají ještě kovový rám a luxusní design, snadné nastavení všech zvukových parametrů umožní mobilní aplikace Philips Headphones, která je dostupná pro iOS i Android

Doporučujeme i klasický „drátový“ model Philips X3 s frekvenčním rozsahem 5 až 40 000 Hz, citlivosti 98 dB/mW, impedancí 30 Ohmů a s otevřenou konstrukcí. Nechybí ani podpora zvuku ve vysokém rozlišení, tedy tzv. Hi-Res audio. To vše jsou prvky, jež se starají o vysoce kvalitní zvuk, který snese i ta nejnáročnější měřítka.

Sluchátka Philips

Sluchátka s ANC: když nechcete být vyrušováni

Pokud si chcete poslech hudby opravdu vychutnat nebo se soustředit na práci, bezpochyby nechcete být rušení. V takovém případě jsou pro vás jako stvořená sluchátka s ANC, tedy aktivní eliminací okolního hluku. S jejich pomocí se snadno zbavíte ruchu v kanceláři, šumu ulice i hluku MHD, takže si hudbu či podcasty vychutnáte bez vyrušování.

i

Sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC): jak fungují a která vybrat?

ANC je nejúčinnější s velkými náhlavními sluchátky. Ty kromě aktivní eliminace nabízí i tzv. pasivní. Svými náušníky totiž uši skvěle obklopují a vytváří první hráz proti ruchu okolí. Taková jsou např. Bluetooth sluchátka s mikrofonem Philips TAH6506BK. Skvěle těsní a jsou lehoučká a tudíž ideální na cestování. A navíc umožňují připojení více zařízení zároveň. 

Vyzkoušejte i model Philips TAH9505BK, který se chlubí až 27 hodinami přehrávání, velkými 40mm měniči a podporou špičkového kodeku AAC. Nabídnou i podporu Hi-Res audia, tedy zvuku ve vysokém rozlišení. Navíc se jedná o velmi pohodlná sluchátka, která vás tak mohou provázet i na dlouhých cestách bez toho, aniž byste je museli často nabíjet. Potěší i aplikace Philips Headphones (k dispozici pro iOS i Android) pro pohodlné ovládání sluchátek. 

Philips TAH6506BK Philips TAH9505BK

True Wireless sluchátka aneb bez kabelů je to ještě lepší

Asi se shodneme na tom, že kabely mají své výhody, občas se ale docela pletou. Obzvláště, když od sluchátek vedou klasicky dopředu. Tento problém řeší True Wireless sluchátka, tedy sluchátka kompletně bez drátů, které mají podobu pouze lehkých pecek či špuntů do uší. Jsou skvělou volbou na nošení při celé řadě činností včetně pohybu po městě, domácího uklízení nebo i sportu. U True Wireless sluchátek Philips se můžete spolehnout i na vysoce kvalitní zvuk, takže poslech i s těmito malými sluchátky bude velice příjemný. Samozřejmostí je i funkce handsfree pro pohodlné vyřizování telefonických hovorů.

i

Skutečně bez drátů: Co nabízí True Wireless sluchátka?

Škála TWS sluchátek od společnosti Philips potěší nejrůznější typy posluchačů. Najdete zde cenově dostupné entry-modely, ale i oceněné produkty, které mají co nabídnout i velice náročným uživatelům. Například sluchátka Philips TAT2206BK pořídíte v pastelových barvách a pokud využijete dobíjecí pouzdro, naservírují vám až 18 hodin poslechu. 

Chcete-li sluchátka využívat při venkovních aktivitách, vyzkoušejte model Philips TAT5506BK/00 s odolností proti vlhkosti certifikovanou na úroveň IPx5, která už si poradí i s deštěm. O klid při poslechu se stará integrované ANC a svou oblíbenou hudbu si budete moci pouštět až 32 hodin.

Philips TAT2206B Philips TAT5506BK/00

Sluchátka do uší: pohodlí se skvělými basy

Nevyhovují vám velká náhlavní sluchátka, ale zároveň posloucháte hudbu, která bez pořádných hutných basů není to pravé? Zvolte klasická špuntová sluchátka od Philips. Jsou konstruována s důrazem na pohodlí a co nejméně kompromisů ve výsledném zvuku. Na rozdíl od výše uvedených True Wireless sluchátek je propojuje kabel za krkem, díky němuž dobře drží na svém místě. Se zdrojem zvuku je pak propojuje technologie Bluetooth.

Vyzkoušejte i kompaktní špuntová sluchátka Philips TAE1105. Ačkoliv jsou malá, schovávají se v nich měniče o průměru 8,6 mm, skvěle těsní, dobře drží v uchu a podporují též funkci hlasového asistenta. Také model Philips TAE1205 nabídne špuntové provedení s výbornou izolací okolního hluku, v tomto případě si ale zamilujete rovněž kvalitní mikrofon. Sluchátka jsou bezdrátová a jedno nabití zajistí až 7 hodin přehrávání. Odolnost proti vlhkosti s certifikací IPx4 pak dává jistotu, že je nezaskočí ani běh v dešti.

Philips TAE1105 Philips TAE1205

Sportovní sluchátka: v hlavní roli technologie

Sportovní sluchátka, to není jenom tak. Musí dobře držet, poradit si s potem i deštěm, ale zároveň musí také dobře hrát. To všechno sluchátka od společnosti Philips splňují a navíc přidávají technologické specialitky. Např. zabudovaný monitor srdečního tepu, chladivé náušníky nebo vodotěsnost s UV čištěním. S nimi budete trénovat chytřeji a déle.

Monitor srdečního tepu má zabudovaný například model Philips TAA4205. Díky použitému 10mm měniči si s těmito sluchátky vychutnáte dynamický poslech, a to až po dobu 6 hodin na jedno nabití. Dobíjení je navíc velmi rychlé, už za 15 minut máte k dispozici hodinu přehrávání. Vysoká odolnost sluchátek určených pro sport je samozřejmostí, zde se můžete spolehnout i na kevlarový kabel.

Specialitkou jsou sluchátka Philips TAA6606, která využívají technologie Bone Conducting. Zvuk je v tomto případě veden přes lícní kosti a zvukovody zůstávají otevřené. Můžete tak vnímat své okolí, což oceníte například při běhání ve městě.

Sluchátka Philips

Náhlavní sluchátka: pro špičkový zážitek z poslechu

Pokud si rádi vychutnáváte poslech v klidu doma a ze své audiosestavy (gramofonu, CD přehrávače, tape decku a podobně), tak právě pro vás budou vhodná náhlavní sluchátka. Jejich projev je velice detailní a najdeme mezi nimi i otevřené audiofilské modely, které vyhoví i velmi náročným posluchačům.

i

Jak vybrat sluchátka

Philips SHP2500 jsou sluchátka s výbornou kvalitou reprodukce a účinnou izolací okolí. 40mm měniče mají frekvenční rozsah od 15 do 22 000 Hz a zvuk je prokreslený a detailní. Pokud dáváte přednost volnosti, vyzkoušejte pokročilá bezdrátová sluchátka Philips TAH5205. K jejich kladům patří kvalitní zvuk, integrovaný mikrofon a také výdrž 29 hodin na jedno nabití. 

Sluchátka Philips TAH4205BL jsou určena pro ty milovníky zvukové kvality, kteří chtějí mít na uších přece jenom něco zábavnějšího, než je obvyklá univerzální černá. K dispozici jsou ještě v bílé, modré a červené barvě. Pohodlná náhlavní sluchátka si poradí s frekvencemi v rozsahu od 20 do 20 000 Hz a hravě zvládnou 29 hodin poslechu. Samozřejmostí je podpora hands-free díky zabudovanému mikrofonu, který automaticky potlačuje šum.

Philips TAH5205 Philips X3

Sluchátka k televizi: pro ještě hlubší zážitky z filmů a seriálů

Chcete-li sledovat televizi tak, abyste ostatní nerušili, tedy typicky například v noci, je vhodné si pořídit sluchátka. S těmi od Philipsu se do svých oblíbených pořadů a filmů ponoříte skutečně hluboce. Jedná se bezdrátová sluchátka, ale od běžných modelů s Bluetooth se liší použitím vysílací technologie FM.

Příkladem takových sluchátek je uzavřený model Philips TAH6005 s pohodlnými náušníky, který na jedno nabití vydrží velmi solidních osmnáct hodin. Zvládnete tak s nimi nejeden filmový či seriálový maraton. Váží jen 207 gramů, což je další výhoda při delším sledování. Nepřehlédněte ani model Philips SHD8850 s otevřenou konstrukcí a frekvenčním rozsahem 8–40 000 Hz. Vydrží až 21 hodin na jedno nabití a o dobíjení se postará dodávaná dokovací stanice. U sluchátek této třídy je pak samozřejmostí podpora Hi-Res audia.

Philips TAH6005 Philips SHD8850

Dětská sluchátka: bezpečná a barevná

Kvalitní dětská sluchátka musí být v prvé řadě bezpečná – sluch je u dětí stále ve vývoji a při vyšší hlasitosti hrozí jeho poškození. Kromě bezpečnosti je pak žádaný i barevný a líbivý design, který děti zaujme. Přesně to splňují dětská sluchátka od společnosti Philips. Nabízí mimo jiné i vychytávku v podobě aplikace Philips Headphones

Výše uvedené vlastnosti platí i pro sluchátka Philips TAK4206, která pořídíte v růžové a modré barvě. Náušníky jsou pohodlné a dobře padnou na dětské uši. Kvalita zvuku není nijak ochuzena, tento model nabídne frekvenční rozsah od 20 do 20 000 Hz. Sluchátka jsou bezdrátová, takže kabel nebude překážet při hraní či jiných činnostech.

Další model Philips SHK2000 sice nenabídne podporu aplikace, hlasitost ale omezuje na 85 dB, takže poslech s ním bude pro děti naprosto bezpečný. Mezi jeho další výhody patří snadno nastavitelný hlavový most, díky němuž sluchátka rostou s dítětem.

Sluchátka Philips
i Mohlo by vás zajímat

Sluchátka Philips jsou pro poslech hudby, podcastů či sledování videí skvělou volbou. Pokrývají širokou škálu potřeb – nabídnou pohodlí, pokročilé technologie, ale hlavně kvalitní zvukový projev. Ať už si vyberete kterákoliv, spokojeni budete v každém případě.

Philips L3/00
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth, podpora AAC, aptX a aptX HD, aktivní potlačení hluku (ANC), Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 7 Hz-40000 Hz, citlivost 103 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 40 mm, výdrž baterie až 38 h

9 799,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JPI822e1
Philips X3/00 černá
Sluchátka přes hlavu, okolo uší, otevřená konstrukce, 3,5 mm Jack, 6,3 mm Jack, Hi-Res audio, frekvenční rozsah 5 Hz-40000 Hz, citlivost 100 dB/mW, impedance 30 Ohm, měnič 50 mm, odnímatelný kabel 3 m

9 799,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem 2 ks
Objednací kód: JPI903c
Philips TAH6506BK
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, na uši, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.0, aktivní potlačení hluku (ANC), hlasový asistent, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 110 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 32 mm

1 929,-
Můžete mít zítra od 8:20
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JPI902b11
Philips TAH9505BK/00 černá
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), Ambient sound, herní režim, Hi-Res audio, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, měnič 40 mm, odnímatelný kabel 1,2 m, výdrž baterie až 27 h

7 149,-
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem 1 ks
Objednací kód: JPI901g8
Philips TAT2206BK
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 101 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 6 mm, výdrž baterie až 18 h (6 h+12 h)

719,-
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JPI902b14
Philips TAT5506BK/00
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), Ambient sound, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX5, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 105 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 10 mm, výdrž baterie až 32 h (8 h+24 h)

-29% 3 999,-
2 859,-
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: JPI902b27
Philips TAE1105BL
Sluchátka s mikrofonem, špunty, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 102 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 8,6 mm, kabel 1,2 m

-23% 279,-
od 215,-
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: JPI902b07
Philips TAE1205BK
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 108,5 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 8 mm, výdrž baterie až 7 h

539,-
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 10 ks
Objednací kód: JPI902c1
Philips TAA4205 černá
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, za uši, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IPX5, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 95 dB/mW, měnič 10 mm, výdrž baterie až 6 h

1 629,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem 3 ks
Objednací kód: JPI902c4
Philips SHP2500
Sluchátka přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, 6,3 mm Jack, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 15 Hz-22000 Hz, citlivost 95 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, kabel 6 m

od 488,-
Můžete mít ihned na 14 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: JPI810a
Philips TAH4205BL modrá
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, na uši, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, přepínání skladeb, přijímání hovorů, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 110 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 32 mm, výdrž baterie až 29 h

-6% 989,-
929,-
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem poslední 2 ks
Objednací kód: JPI901g2
Philips TAH6005BK/10 černá
Bezdrátová sluchátka přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 115 dB/mW, impedance 24 Ohm, měnič 30 mm, výdrž baterie až 18 h

1 919,-
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JPI901g7
Philips TAK4206BL
Bezdrátová sluchátka přes hlavu, na uši, Bluetooth 5.0, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 83 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 32 mm, výdrž baterie až 28 h

939,-
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: JPI902b12
0
Vytisknout
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací