Podmínky pro výpůjčku 3D tiskáren

Podmínky budoucí spolupráce dle programu „Výpůjčka 3D tiskáren“

ÚVODNÍ USTANOVENÍ

 1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 18:00 hodin dne 23. 3. 2020 do 16:00 hodin dne 30.04.2020 (dále jen „Doba konání“) program zvaný „Výpůjčka 3D tiskáren“ (dále jen „Program“)
 2. Předmětem Programu je bezplatné půjčení 3D tiskáren ze strany Alzy spolkům a obchodním společnostem, které se podílejí v rámci své činnosti na výrobě ochranných zdravotnických pomůcek, jako jsou např. roušky či respirátory (dále jen „Dílo“).
 3. Smyslem Programu je podpořit produkci ochranných zdravotnických prostředků a přispět tak k zastavení šíření nemoci COVID-19.

                                                                                                                                                                  

ZÁKLADNÍ PODMÍNKY ÚČASTI V PROGRAMU

 1. Do Programu se může přihlásit každý spolek a/nebo obchodní společnost a/nebo podnikající fyzická osoba, zapsané v příslušném veřejném rejstříku dle zákona č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob (dále jen „Zájemce“), pokud splní podmínky Programu uvedené v těchto pravidlech, zejména, nikoliv však výlučně:
  1. Zájemce zašle na e-mailovou adresu [email protected] e-mail, ve kterém vysloví svůj zájem o účast v Programu, popíše svou stávající činnost a přiloží fotografie z provozu jím realizované činnosti.
  2. Žádná z osob vykonávající funkci statutárního orgánu Zájemce, není v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.
 2. Z účasti v Programu budou vyloučeni, případně jim nebudou poskytnuty výhry, ti, kteří:
  1. Nesplní podmínky Programu uvedené v těchto pravidlech;
  2. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Programem;
  3. Uvedou v Programu nepravdivé nebo neúplné informace.

 

PRAVIDLA ÚČASTI V PROGRAMU

 1. Každý Zájemce splňující podmínky a pravidla tohoto Programu zašle Alze e-mail, ve kterém vysloví svůj zájem o účast v Programu, popíše svou činnost, která musí směřovat k výrobě ochranných zdravotnických pomůcek, a přiloží fotografie z provozu této činnosti. Tento e-mail slouží jako přihláška do Programu.
 2. Alza obdržené přihlášky od Zájemců vyhodnotí a vybrané Zájemce osloví s nabídkou spolupráce. Takto vybraní Zájemce následně uzavřou s Alzou smlouvu o výpůjčce, na základě které jim Alza půjčí 3D tiskárnu.
 3. Výběr účastníků programu z řad Zájemců záleží plně na úvaze Alzy. Na účast v Programu nevzniká Zájemci právní nárok.
 4. Po předání 3D tiskárny účastníkovi Programu se účastník zavazuje zaslat Alze fotografie z provozu zapůjčené tiskárny, včetně výrobků na ní vytisknutých. Alza si vyhrazuje právo užívat fotografie pro marketingové účely Alzy, zejména jejich zveřejněním na webu Alzy a sociálních sítích.

 

OSOBNÍ ÚDAJE

 1. Správcem osobních údajů Zájemců je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt.
 2. Pro účely zpracování osobních údajů se Zájemcem rozumí též takový Zájemce, který bude Alzou vybrán k účasti v Programu.
 3. Účelem zpracování osobních údajů Zájemce je řádná účast v Programu a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení Zájemců, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Programu ze strany Zájemců a kontaktování vybraných Zájemců s nabídkou spolupráce.
 4. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji Zájemce za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý Zájemce se Programu účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje Zájemce nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Program nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky).
 5. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy.

 

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

 1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.
 2. Alza si vyhrazuje právo změnit podmínky Programu, případně Program zcela zrušit.
 3. Zájemce nemá právo na náhradu nákladů spojených s účastí v Programu.
 4. Tato pravidla Programu nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Zájemce projevením zájmu účastnit se Programu vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly.
 5. Veškeré případné spory, které vyplývají z tohoto Programu nebo vzniklé v souvislosti s ním, řeší výhradně Alza.

 

V Praze, dne 25.03.2020

Vytisknout

P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací