LEGO boost duben AD schízovačka

Podrobná pravidla a podmínky soutěže s Diablo III

Marketingová soutěž: Alza GameBox Diablo III edition

1.      ÚVODNÍ USTANOVENÍ

  • Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 17000, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Organizátor“) organizuje v termínu od 00:00 hodin dne 15. 5. 2012 do 23:59 hodin dne 31. 5. 2012 v České republice marketingovou soutěž zvanou „Alza GameBox Diablo III edition“ (dále jen „Soutěž“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/soutezte-s-diablo-iii-o-ceny-za-250-000-kc-art5095.htm provozované Organizátorem a jsou platné a účinné na území České republiky.

2.      ZÁKLADNÍ PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI

 
2.1.       Každá fyzická osoba starší 18-ti let (dále jen „Účastník“), která splní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech, se může účastnit Soutěže, předně:
a.         Zakoupí v termínu konání Soutěže, tj. od 00:00 hodin dne 15. 5. 2012 do 23:59 hodin dne 31. 5. 2012 v České republice na internetové stránce www.alza.cz provozované Organizátorem počítačovou hru Diablo III vyvinutou společností Blizzard Entertainment (tedy pořídí si jednu licenci);
b.         Prokáže řádnou úhradu a nabytí licence počítačové hry Diablo III vyvinutou společností Blizzard Entertainment dle shora uvedeného;
c.         Účastník se může účastnit s jedním daňovým dokladem na počítačovou hru Diablo III pouze jedenkrát. Vícenásobná účast v této Soutěži je možná, ale vždy s novým číslem daňového dokladu, to jest s novým nákupem hry Diablo III;
d.         Není v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Organizátorovi, jakož i k osobám s Organizátorem personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.
2.2.       Ze Soutěže budou vyloučeni ti, kteří:
a.         Nesplní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech;
b.         Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy;
c.         Uvedou nepravdivé nebo neúplné informace.
 

3.      PRAVIDLA ÚČASTI V SOUTĚŽI

 
3.1.       Každý Účastník odpoví v termínu konání Soutěže emailem na adresu [email protected] na otázku „Kolik her Diablo III vyvinuté společností Blizzard Entertainment prodá společnost Alza.cz a.s. v období od jejího oficiálního vydání v 00:00 hodin dne 15. 5. 2012 do 23:59 hodin dne 31. 5. 2012 v České republice?“ (dále jen „Otázka“), přičemž v předmětu tohoto emailu uvede odpověď na Otázku a do těla emailové zprávy uvede své jméno a příjmení, svůj trvalý pobyt a číslo nákupního dokladu týkající se pořízení počítačové hry Diablo III.
3.2.       V případě, že bude z jakéhokoliv důvodu zrušena smlouva na hru Diablo III, jehož fakturace byla využita k účasti a výhře v soutěži, bude výherce povinen neprodleně výhru vrátit, případně mu nebude vydána.
 
 

4.      CENY V SOUTĚŽI

 
4.1.       Účastníci Soutěže mohou při splnění podmínek v těchto pravidlech vyhrát následující ceny:
a.    1. cena - Počítač Alza GameBox Diablo III edition;
b.    2.-12. cena - Grafická karta GIGBYTE R787OC-2GD;
c.    13.-17. cena - Reprodukory Logitech Z906;
d.    18.-23. cena - LCD monitor 24“Samsung S24A300H;
e.    24.-26. cena - Operační paměť CORSAIR 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Blue Vengeance;
f.     27.-31. cena - Disk OCZ Agility 3 Series 60GB;
g.    32.-41. cena - Myš STEELSERIES Diablo III Mouse;
h.    42.-65. cena - Šek na nákup na portálu www.alza.cz provozovaného Organizátorem v hodnotě 1000,- Kč včetně DPH.
4.2.       Organizátor vyhodnotí dne 14. 6. 2012 ve svém sídle došlé odpovědi na Otázku a prověří, že příslušný Účastník splnil podmínky v těchto pravidlech.
4.3.       Výhercem Soutěže se stává Účastník Soutěže, který splnil podmínky v těchto pravidlech a odpověděl správně na Otázku, přičemž první cenu obdrží ten, jehož tip bude co nejblíže správné odpovědi na Otázku. Ostatní ceny budou rozděleny právě podle blízkosti ke správné odpovědi na Otázku. V případě shody dvou či více tipů na Otázku, tedy tzv. blízkosti ke správné odpovědi na Otázku, bude mít přednost ten, který byl doručen Organizátorovi dříve.
4.4.       Organizátor bude považovat za správnou odpověď na Otázku údaj získaný u informačního systému Organizátora.
4.5.       Organizátor bude výherce kontaktovat emailem na email výherce, z něhož zasílal Účastník odpověď na Otázku, a to nejpozději ve lhůtě tří (3) pracovních dnů po skončení Soutěže.
4.6.       Nepřevzaté výhry, či výhry účastníků, kteří nereagují na zprávu Organizátora o výhře, propadají po uplynutí lhůty třiceti (30) dnů od vyhlášení výsledků Soutěže Organizátorovi.
4.7.       Cena bude výherci předána v sídle Organizátora Soutěže, nebude-li dohodnuto jinak.
 

5.      OSOBNÍ ÚDAJE

 
5.1.       Zasláním odpovědi na Otázku dává Účastník Organizátorovi Soutěže ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon“), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména jméno, příjmení, adresa, tel. číslo za účelem prověření jeho účasti v Soutěži, předání ceny. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Organizátorovi a má za následek vyloučení Účastníka z další účasti v soutěži včetně ztráty nároku na předání výhry, stane – li se tak před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.
5.2.       Účastí v Soutěži dává Účastník souhlas tím, že jeho jméno, příjmení, fotografie a slovní projevy mohou být použity pro účely propagace Organizátora a Organizátor může zdarma použít veškeré slovní projevy, audio i video nahrávky a fotografie Účastníka, které pořídil v souvislosti s pořádáním a vyhodnocením Soutěže a předáním ceny, a to na období pěti (5) let od počátku Soutěže.
 

6.      ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

 
6.1.       Ve smyslu ust. § 845 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů nelze výhru ze Soutěže vymáhat.
6.2.       Organizátor prohlašuje, že není odpovědný za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.
6.3.       Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky Soutěže a nahradit ceny v Soutěži za ceny podobného typu nebo odpovídající stejné hodnotě.
6.4.       Tato pravidla Soutěže nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník zasláním odpovědi na Otázku vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly.
6.5.       Veškeré případné spory, které vyplývají z této Soutěže nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Organizátor dle svého uvážení.
 
 
 
V Praze dne 4. 5. 2012

Vytisknout

P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací