![]() |
No Products to Compare
|
|
|
|
|---|---|
|
JBL 104SET-BT
Winner
|
|
5,790,-
3.5
|
|
Weight |
|
| Total weight | 3.8 kg |
Characteristics |
|
| Maximum power | 60 W |
| Frequency from | 60 Hz |
| Frequency up to | 20,000 Hz |
| Impedance | 8 Ohm |
Soundbar dimensions |
|
| Width | 15.3 cm |
| Height | 24.7 cm |
| Depth | 12.4 cm |
Power outlet type |
|
| Country | Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia |
System type |
|
| System type | Active |
| Number of channels | 2.0 |
Features and functions |
|
| Control | Android, iOS |
Audio transmission |
|
| Bluetooth version | 5.0 |
Usage |
|
| Usage | For PC |
Connections |
|
| Wireless features | Bluetooth |
| Connection type | 3.5 mm jack, 6.3 mm Jack, RCA - Cinch |
| Outputs | 3.5mm Jack |
Colour |
|
| Colour | Black |
|
Price
|
|
| You Save / MSRP | |
| Price excl. VAT | |
| Price incl. VAT | 5,790,- |
| JBL 104SET-BT | |
|
Need help?
Call us Mon-Fri 8:30am-7pm or Sat-Sun 9am-6pm(GMT)
+44 203 514 4411 (UK)
|
|
|
Currently Unavailable
|