![]() |
Žádné zboží k porovnání
|
|
|
|
|---|---|
|
Jabra Evolve2 85 MS Stereo USB-A Stand Black
Vítěz
|
|
4,3
|
|
Připojení |
|
| Délka přívodního kabelu | 1,2 m |
| Typ připojení | 3,5mm Jack, Bluetooth, Bluetooth s donglem, USB Type-A |
| Vedení kabelu | Jednostranné (do jedné mušle) |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Podporované kodeky | AAC, SBC |
Charakteristika sluchátek |
|
| Frekvence od | 20 Hz |
| Frekvence do | 20 000 Hz |
| Citlivost | 117 dB/mW |
| Velikost měniče | 40 mm |
Charakteristika mikrofonu |
|
| Frekvence od | 5 Hz |
| Frekvence do | 20 000 Hz |
| Citlivost | -26 dB |
| Směrová charakteristika | Směrové snímání |
| Konstrukce mikrofonu | Sklápěcí |
| Funkce | Ztlumení mikrofonu |
Baterie |
|
| Maximální výdrž baterie | 37 h |
| Nabíjení akumulátoru | Bezdrátové nabíjení, USB-C |
Hmotnost |
|
| Hmotnost | 286 g |
Typ sluchátek |
|
| Konstrukce | Uzavřená |
| Provedení | Okolo uší |
| Mikrofon | Ano |
Podsvícení |
|
| Podsvícení | Vícebarevné |
Platforma |
|
| Platforma | PC |
Vlastnosti a funkce |
|
| Funkce | Přepínání skladeb, Přijímání hovorů, S ovládáním hlasitosti |
| Další vlastnosti | Aplikace pro nastavení sluchátek, Otočné mušle |
| Certifikace | Avaya, Cisco, MS Teams |
| Potlačení hluku | Aktivní (ANC) |
Barva |
|
| Barva | Černá |
|
Cena
|
|
| Ušetříte / Původní cena | |
| Cena bez DPH | |
| Cena s DPH | |
| Jabra Evolve2 85 MS Stereo USB-A Stand Black | |
|
Potřebujete poradit s výběrem?
225 340 111
|
|
|
Prodej skončil
|