![]() |
No Products to Compare
|
|
|
|
|---|---|
|
TechniSat DIGITRADIO 371 CD IR, white
Winner
|
|
5,539,-
Buy
4.5
|
|
Basic parameters |
|
| Number of presets | 40 × |
| Performance | 10 W |
| Design | Classic |
| Radio type | Classic, Internet |
| Tuner type | DAB+, FM, RDS |
Dimensions and weight |
|
| Width | 350 mm |
| Weight | 3 kg |
| Height | 120 mm |
| Depth | 210 mm |
Connection and playback |
|
| Outputs | 3.5mm Jack |
| Inputs | 3,5mm Jack , USB |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi |
| Playable media | CD, USB flash drive |
| Supported formats | mp3 |
Colour |
|
| Colour | White |
Power Supply |
|
| Power Supply | Mains-powered |
Features and functions |
|
| Equipment | Display, hours |
Packaging |
|
| Included | Remote control |
|
Price
|
|
| You Save / MSRP | |
| Price excl. VAT | |
| Price incl. VAT | 5,539,- |
| TechniSat DIGITRADIO 371 CD IR, white | |
|
Need help?
Call us Mon-Fri 8:30am-7pm or Sat-Sun 9am-6pm(GMT)
+44 203 514 4411 (UK)
|
|
|
In stock 2 pcs
|