![]() |
No Products to Compare
|
|
|
|
|---|---|
|
NAIPO oCuddle-C1
Winner
|
|
1,699,-
Buy
4.7
|
|
Massage type |
|
| Number of programs | 1 |
| Intensity levels | 3 |
| Massage type | Shiatsu massage |
Dimensions and weight |
|
| Width | 13.5 cm |
| Weight | 1.7 kg |
| Height | 13 cm |
| Length / Depth | 30 cm |
Features |
|
| Power Consumption | 30 W |
| Colour | Grey |
| Features | breathable material, Ergonomic shape, Travel |
| Functions | Automatic shutdown, Bidirectional rotation, Intensity settings |
Massage configuration |
|
| Number of programs | 1 |
| Intensity levels | 3 |
| Massage area | Calves, Hips, Neck, Stomach, Waist |
| Massage type | Shiatsu |
Features |
|
| Power Consumption | 30 W |
| Functions | Automatic shutdown, Bidirectional rotation, Intensity settings |
| Colour | Grey |
| Features | Breathable, Travel |
| Power Supply | Mains-powered |
Type |
|
| Designation | Home |
Power supply |
|
| Power Supply | Car socket, Mains-powered |
Type |
|
| Type | Collar |
Use |
|
| Use | Whole body |
Packaging |
|
| Package contents | Case, Charger |
Usage |
|
| Use | Massage, Pain relief, Relaxation |
Packaging |
|
| Included | Charger, Travel case |
|
Price
|
|
| You Save / MSRP | |
| Price excl. VAT | |
| Price incl. VAT | 1,699,- |
| NAIPO oCuddle-C1 | |
|
Need help?
Call us Mon-Fri 8:30am-7pm or Sat-Sun 9am-6pm(GMT)
+44 203 514 4411 (UK)
|
|
|
In stock > 5 pcs
and in the 2 stores
|