![]() |
Žádné zboží k porovnání
|
|
|
|
|---|---|
|
Acer Extensa 2508 Black + 1 rok McAfee LiveSafe
Vítěz
|
|
4,8
|
|
Výbava |
|
| Webkamera | 1 Mpx |
| Výbava | Čtečka paměťových karet, Numerická klávesnice, Operační systém, Optická mechanika |
Procesor |
|
| Frekvence procesoru | 1,83 GHz (1 830 MHz) |
| Cache procesoru | 2 MB |
| Core Boost Frekvence | 2,25 GHz (2 250 MHz) |
| Funkce procesoru | Automatické přetaktování, Model se sníženou spotřebou, Podpora Virtualizace |
| Typ procesoru | Intel Celeron |
Rozhraní |
|
| USB 2.0 | 2 × |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 1 × |
| WiFi | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth | Bluetooth v4.0 |
| Grafické výstupy | HDMI |
| Audio | Combo Audio Jack |
| Síťové | RJ-45 (LAN) |
Displej |
|
| Úhlopříčka displeje | 15,6 " |
| Maximální rozlišení | 1366 × 768 px |
| Poměr stran | 16:9 |
| Typ displeje | Antireflexní |
| Typ panelu | TN |
| Rozlišení displeje | Malé |
Hmotnost |
|
| Hmotnost | 2,4 kg |
Rozměry |
|
| Šířka | 381,6 mm |
| Hloubka | 258 mm |
Pevný disk |
|
| Kapacita úložiště (celková) | 500 GB |
| HDD Kapacita | 0,5 TB (500 GB) |
| Typ úložiště | HDD |
Baterie |
|
| Maximální výdrž baterie | 6,86 h |
| Počet článků | 3× |
Operační paměť |
|
| Velikost operační paměti RAM | 4 GB |
| Celkový počet slotů | 2× |
| Typ paměti | DDR3L |
Operační systém |
|
| Operační systém | Windows 8.1 |
Jazyk klávesnice |
|
| Jazyk klávesnice | CZ |
Grafická karta |
|
| Typ grafické karty | Integrovaná |
GPU řada/model |
|
| Řada grafické karty | Intel |
| Model grafické karty | Intel HD Graphics |
|
Cena
|
|
| Ušetříte / Původní cena | |
| Cena bez DPH | |
| Cena s DPH | |
| Acer Extensa 2508 Black + 1 rok McAfee LiveSafe | |
|
Potřebujete poradit s výběrem?
225 340 111
|
|
|
Prodej skončil
|