![]() |
No Products to Compare
|
|
|
|
|---|---|
|
ORICO 3.5" HDD/SSD Protection Box Grey
Winner
|
|
4.6
|
|
Storage properties |
|
| Max. number of disks | 1 |
| Disk size | 3.5" |
| Disc type | HDD, SSD |
Packaging |
|
| Number of pieces in package | 1 pc(s) |
External dimensions |
|
| External depth | 3 cm |
| Outter width | 18 cm |
| External height | 13 cm |
Features |
|
| Weight | 158 g |
| Colour | Grey |
| Case elasticity/solidity | Hard |
| Material | Plastic |
| Features | Dust-resistant, Impact-resistant, Lock, Waterproof |
|
Price
|
|
| You Save / MSRP | |
| Price excl. VAT | |
| Price incl. VAT | |
| ORICO 3.5" HDD/SSD Protection Box Grey | |
|
Need help?
Call us Mon-Fri 8:30am-7pm or Sat-Sun 9am-6pm(GMT)
+44 203 514 4411 (UK)
|
|
|
Discontinued
|