![]() |
No Products to Compare
|
|
|
|
|---|---|
|
HP Color LaserJet Pro MFP M277dw JetIntelligence
Winner
|
|
4.8
|
|
Printing parameters |
|
| Print speed in black and white - maximum | 18 PPM |
| Input trays | 150 sheets |
| Output trays | 100 sheets |
| Print speed in colour - maximum | 18 PPM |
| Maximum monthly usage | 30,000 pages/month |
| First page out time (black and white printing) | 12.74 s |
Scanning |
|
| Scanning Speed | 21 PPM |
| Scanner features | Scan to Email |
Dimensions |
|
| Height | 322 mm |
| Width | 420 mm |
| Depth | 417 mm |
Colour |
|
| Colour | White |
Function |
|
| Features | AirPrint, Automatic two-sided printing (duplex), Copying & scanning, Fax |
Supported Paper Sizes |
|
| Standard Paper Sizes | A4 |
Connection |
|
| Connection | LAN, NFC, USB, Wi-Fi |
Equipment |
|
| Display | Touch |
Package includes |
|
| Package Includes | Power cable, USB Cable |
Type |
|
| Print colour | Colour |
| Print technology | Laser |
|
Price
|
|
| You Save / MSRP | |
| Price excl. VAT | |
| Price incl. VAT | |
| HP Color LaserJet Pro MFP M277dw JetIntelligence | |
|
Need help?
Call us Mon-Fri 8:30am-7pm or Sat-Sun 9am-6pm(GMT)
+44 203 514 4411 (UK)
|
|
|
Discontinued
|