![]() |
No Products to Compare
|
|
|
|
|---|---|
|
Canon PIXMA G1410
Winner
|
|
5.0
|
|
Printing parameters |
|
| Input trays | 100 sheets |
| Print speed in colour - maximum | 5 PPM |
| Print speed in black and white - maximum | 8.8 PPM |
| Available alternative refill | No |
Dimensions |
|
| Height | 135 mm |
| Width | 445 mm |
| Depth | 330 mm |
Colour |
|
| Colour | Black |
Function |
|
| Features | Borderless Printing |
Connection |
|
| Connection | USB |
Equipment |
|
| Display | Without Display |
Type |
|
| Print technology | Inkjet |
|
Price
|
|
| You Save / MSRP | |
| Price excl. VAT | |
| Price incl. VAT | |
| Canon PIXMA G1410 | |
|
Need help?
Call us Mon-Fri 8:30am-7pm or Sat-Sun 9am-6pm(GMT)
+44 203 514 4411 (UK)
|
|
|
Discontinued
|