![]() |
No Products to Compare
|
|
|
|
|---|---|
|
Epson M200
Winner
|
|
4.7
|
|
Printing parameters |
|
| Output trays | 30 sheets |
| Input trays | 100 sheets |
| Print speed in black and white - maximum | 34 PPM |
Dimensions |
|
| Height | 226 mm |
| Weight | 6 kg |
| Width | 435 mm |
| Depth | 377 mm |
Colour |
|
| Colour | Black |
Function |
|
| Features | Copying & scanning, Tank System |
Supported Paper Sizes |
|
| Standard Paper Sizes | A4, A5, A6 |
Connection |
|
| Connection | LAN, USB |
Type |
|
| Print technology | Inkjet |
Package includes |
|
| Package Includes | Power cable |
|
Price
|
|
| You Save / MSRP | |
| Price excl. VAT | |
| Price incl. VAT | |
| Epson M200 | |
|
Need help?
Call us Mon-Fri 8:30am-7pm or Sat-Sun 9am-6pm(GMT)
+44 203 514 4411 (UK)
|
|
|
Discontinued
|