Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Posílaní knih na Kindle přes email

Firma Amazon umožňuje pohodlně posílat zakoupené knížky přímo do Kindle. Podmínkou je registrace čtečky u Amazonu, znalost vlastní emailové adresy pro kindle a povolené zasílání z Alza.cz

Jak zjistím emailovou adresu čtečky?

Při registraci čtečky u Amazonu dojde k vygenerování speciální emailové adresy ve tvaru jmeno@kindle.com, která je určená pro zasílaní knih pomocí emailu. Adresu je možne po přihlášení k Amazon účtu najít v sekci Personal Document Settings.

Jak povolit doručování knih z Alza.cz

Nastavení se provádí ve stejné sekci - Personal Document Settings. Pod nadpisem Approved Personal Document E-mail List stačí použít odkaz Add a new approved e-mail address. Do pole E-mail address zadejte text @alza.cz a potvrďte ho tlačítkem Add address. Tento krok je naprosto nezbytný. Pokud adresu na stránce nepovolíte, nebudeme vám moci knihy posílat.

Jak to funguje?

V sekci Moje knihovna stačí vybrat knížku, kliknout na formát KINDLE a zadat email čtečky. Knížku odešleme přímo na vaši čtečku, kde dojde do několika minut ke stažení knihy přes WiFi nebo 3G síť. V prvním případě je služba poskytována zdarma, v druhém je od Amazonu zpoplatněna.

Dialogové okno pro odesílání knih na Kindle

0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB20