FreeBuy_pravidla 7. týden

Pravidla soutěže Nakup zadarmo

pro týden 15.10.2012 až 21.10.2012

1. Úvodní ustanovení

1.1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:00 hodin dne 15. 10. 2012 do 23:59 hodin dne 21. 10. 2012 marketingovou soutěž zvanou „NAKUP ZADARMO“ (dále jen „Soutěž“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce https://www.alza.cz/nakup-zadarmo-pravidla provozované Alzou.

2. Základní podmínky účasti v soutěži

2.1. Každá fyzická osoba starší 15-ti let a právnická osoba (dále jen „Účastník“), která splní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech, se může účastnit Soutěže, zejména nikoliv však výlučně:

a. Je plně způsobilá k právním úkonům nebo je rozumově tak vyspělá, že dokáže posoudit následky svého jednání jako Účastníka, a zároveň je schopná své jednání ovládnout;

b. Zakoupí v termínu od 00:00 hodin dne 15. 10. 2012 do 23:59 hodin dne 21. 10. 2012 (dále jen „Termín“) u Alzy na jí provozovaných e-shopech jakékoliv zboží a/nebo získá licenční oprávnění a/nebo si objedná službu (dále jen „Plnění“);

c. Prokáže řádnou úhradu a nabytí Plnění dle shora uvedeného;

d. Účastník se může účastnit s jedním daňovým dokladem týkající se Plnění (byť se týká více položek) pouze jedenkrát. Vícenásobná účast v této Soutěži je možná, ale vždy s novým číslem daňového dokladu, to jest se získáním dalšího Plnění od Alzy;

e. Není v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

2.2. Ze Soutěže budou vyloučeni, případně jim nebudou poskytnuty výhry, ti, kteří:

a. Nesplní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech;

b. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti se Soutěží;

c. Uvedou v Soutěži nepravdivé nebo neúplné informace.

3. Pravidla účasti v soutěži

3.1. Každý Účastník odpoví v Termínu do třiceti (30) minut po objednání Plnění na otázku „Kolik si myslíte, že je celkem MB RAM paměti v tabletech, které Alza prodá v období od pondělí 22.10.2012 do neděle 28.10.2012 (12:00)?“ (dále jen „Otázka“), přičemž tím, že zadá odpověď na Otázku do příslušného okénka, potvrzuje, že splňuje podmínky pro účast v Soutěži a hodlá se jí účastnit a odsouhlasí své kontaktní údaje z příslušné objednávky Plnění i pro Soutěž. Registrace odpovědi Účastníka na Otázku se provede teprve po provedení transakce týkající se Plnění, tedy přijetí Plnění Účastníkem, se zpětnou účinností k času poskytnutí odpovědi na Otázku Účastníkem.

3.2. Po provedené registraci zašle Alza Účastníkovi potvrzovací email mj. s Otázkou a odpovědí Účastníka na Otázku spolu s podmínkami Soutěže.

3.3. V případě, že bude z jakéhokoliv důvodu zrušena smlouva týkající se Plnění, jehož fakturace byla využita k účasti a výhře v Soutěži, bude výherce povinen neprodleně výhru vrátit Alze, případně mu nebude umožněno využít šek na nákup zboží v Alza, tímto si Alza vyhrazuje právo šeky deaktivovat.

3.4. Alza pro upřesnění uvádí, že termínem „prodá“ v Otázce se rozumí: „zákazníci objednají u Alzy a Alza vystaví daňový doklad“.

3.5. Alza dále uvádí, že termínem „tablety“ v Otázce se rozumí: „všechny prodané produkty zařazené v kategorii https://www.alza.cz/tablety/18852388.htm“.

4. Ceny v soutěži

4.1. Účastníci Soutěže mohou při splnění podmínek v těchto pravidlech vyhrát následující:
1. – 100. cena – Šek/y na nákup zboží Alzy na portálech provozovaných Alzou v hodnotě Plnění včetně DPH, kdy tyto šeky lze použít jednotlivě či ve svém souhrnu na jednu či více transakcí v termínu do 31. 12. 2012, avšak v žádném případě nelze tyto šeky vyměnit za peníze.

4.2. Alza vyhodnotí dne 29.10.2012 ve svém sídle došlé odpovědi na Otázku a prověří, že příslušný Účastník splnil podmínky v těchto pravidlech.

4.3. Výherci Soutěže se stávají Účastníci Soutěže, kteří splnili podmínky v těchto pravidlech a odpověděli správně na Otázku. V případě, že žádný Účastník neodpoví správně na otázku, budou ceny rozděleny podle blízkosti ke správné odpovědi na Otázku. V případě shody dvou či více tipů na Otázku, tedy tzv. blízkosti ke správné odpovědi na Otázku, bude mít přednost ten, který byl doručen Alze dříve.

4.4. Alza bude považovat za správnou odpověď na Otázku údaj získaný z informačního systému Alzy.

4.5. Alza bude výherce kontaktovat elektronicky na email výherce, který uvedl Účastník před odpovědí na Otázku, a to nejpozději ve lhůtě tří (3) pracovních dnů po vyhodnocení Soutěže.

4.6. Nepřevzaté výhry, respektive kupóny, které se nepodaří výherci doručit, propadají po uplynutí lhůty třiceti (30) dnů od vyhlášení výsledků Soutěže Alze.

4.7. Cena bude výherci předána Alzou elektronicky na email, který zadal Účastník jako kontaktní při objednávce Plnění, nebude-li dohodnuto jinak. Účastníci Soutěže berou na vědomí, že Alza provede aktivace šeku na nákup zboží Alzy na portálech provozovaných Alzou pro výherce nejdříve šestnáctý (16.) den po převzetí Plnění Účastníkem.

5. Osobní údaje

5.1. Zasláním odpovědi na Otázku dává Účastník Alze ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon“), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména jméno, příjmení, adresa za účelem prověření jeho účasti v Soutěži a předání ceny. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Alze a má za následek vyloučení Účastníka z další účasti v Soutěži včetně ztráty nároku na předání výhry, stane – li se tak před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.

5.2. Účastí v Soutěži dává Účastník souhlas tím, že jeho jméno, příjmení, kontaktní město, fotografie a slovní projevy mohou být použity pro účely propagace Alzy a Alza může zdarma použít veškeré slovní projevy, audio i video nahrávky a fotografie Účastníka, které pořídil v souvislosti s pořádáním a vyhodnocením Soutěže a předáním ceny, a to na období pěti (5) let od počátku Soutěže.

6. Závěrečná ustanovení

6.1. Ve smyslu ust. § 845 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů nelze výhru ze Soutěže vymáhat.

6.2. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

6.3. Alza si vyhrazuje právo změnit podmínky Soutěže a nahradit ceny v Soutěži za ceny podobného typu nebo odpovídající stejné hodnotě.

6.4. Tato pravidla Soutěže nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník zasláním odpovědi na Otázku vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly.

6.5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Soutěže nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza dle svého uvážení.


V Praze dne 12.10.2012

Vytisknout

P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací