Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

Pravidla studentské soutěže

 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ


1.1 Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 22. 10. 2013 do 23:59 hodin dne 31. 12. 2013 (dále jen „Doba konání“) marketingovou soutěž zvanou „Zaregistruj se s ISICem“ (dále jen „Soutěž“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce https://www.alza.cz/soutez-pro-studenty provozované Alzou.

 1. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI


2.1 Každá fyzická osoba starší 15 let (dále jen „Účastník“), která splní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech, se může účastnit Soutěže, zejména nikoliv však výlučně:

 1. Je plně způsobilá k právním úkonům a zároveň je schopná své jednání ovládnout;
 2. Vlastní platnou studentskou kartu ISIC;
 3. Provede platnou a kompletní registraci držitele karty ISIC na www.alza.cz (včetně svého jména, příjmení, adresy včetně země, emailu a mobilního telefonu);
 4. Není v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

2.2 Ze Soutěže budou vyloučeni, případně jim nebudou poskytnuty výhry, ti, kteří:

 1. Nesplní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech;
 2. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti se Soutěží;
 3. Uvedou v Soutěži nepravdivé nebo neúplné informace.

2.3 V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

 1. PRAVIDLA ÚČASTI V SOUTĚŽI


3.1 Každý Účastník, který splní podmínky základní podmínky Soutěže a odpoví v Době konání na otázku „Kolikrát vyhrála Alza cenu kvality v soutěži ShopRoku?“ (dále jen „Otázka“) bude mít možnost vyhrát nepeněžitou výhru, přičemž tím, že odpoví na Otázku do samostatného pop up okna, které se aktivuje při přihlášení na www.alza.cz a zároveň přihlášen pod svojí registrací ISIC, potvrzuje, že splňuje podmínky pro účast v Soutěži a hodlá se jí účastnit a odsouhlasí své kontaktní údaje ze své tzv. studentské registrace na www.alza.cz i pro Soutěž.

 1. CENY V SOUTĚŽI


4.1 Účastníci Soutěže mohou při splnění podmínek v těchto pravidlech vyhrát následující:
 

 • 1. – 2. cena – Tablet Asus MeMO Pad (dále jen „Tablet“);
 • 3. – 6. cena – Hra pro PC Fallout: New Vegas (dále jen „Hra“)
 • 7. – 13. cena – Brašna Evolve GC532b (dále jen „Brašna“)
 • 14. – 19. cena – Myš ASUS UT210 tmavě modrá (dále jen „Myš“)
 • 20. – 21. cena – Amazon Kindle Keyboard 3G (dále jen „Čtečka“)
 • 22. – 29. cena – Hra pro PC The Simcity CZ (dále jen „Hra 2“)
 • 30. – 33. cena – Pouzdro ASUS Terra 12 na notebook (dále jen „Pouzdro“)
 • 34. – 37. cena – Sluchátka Lenovo Headset P160 Cherry Pink (dále jen „Sluchátka“)
 • 38. – 40. cena – 21,5“ BenQ GW2250M (dále jen „Monitor“)
 • 41. – 44. cena – Brašna na NB ASUS Matte Carry Bag 16 (dále jen „Brašna 2“)
 • 45. – 48. cena – Hra pro PC Fallout: New Vegas (dále jen „Hra“)
 • 49. – 54. cena – Myš ASUS UT210 tmavě modrá (dále jen „Myš“)
 • 55. – 57. cena – Amazon Kindle Keyboard 3G (dále jen „Čtečka“)
 • 58. – 64. cena – Brašna Evolve GC532b (dále jen „Brašna“)
 • 65. – 70. cena – Hra pro PC The Simcity CZ (dále jen „Hra 2“)
 • 71. – 73. cena – Pouzdro ASUS Terra 12 na notebook (dále jen „Pouzdro“)
 • 74. – 78. cena – Myš ASUS UT210 tmavě modrá (dále jen „Myš“)
 • 79. – 81. cena – Sluchátka Lenovo Headset P160 Cherry Pink (dále jen „Sluchátka“)
 • 82. – 84. cena – Tablet Asus MeMO Pad (dále jen „Tablet“);
 • 85. – 90. cena – Hra pro PC The Simcity CZ (dále jen „Hra 2“)


4.2 Alza vyhodnotí dne 10. 1. 2014 ve svém sídle došlé odpovědi na Otázku a prověří, že příslušný Účastník splnil podmínky v těchto pravidlech.

4.3 Výhercem se stává Účastník Soutěže, který splnil podmínky této Soutěže a správně odpověděl na Otázku ve stanoveném pořadí. Každý stý (100.) Účastník Soutěže se správnou odpovědí získává cenu do rozdání všech výher (tj. první (1.) cenu získá ten, který správně odpověděl na Otázku jako prvostý (100.) v pořadí, druhou cenu získá ten, který správně odpověděl na Otázku jako druhostý (200.) v pořadí a tak dále až do rozdání všech devadesáti (90) výher, poslední výherce ceny č. 90 je tak ten, který odpověděl správně na Otázku jako devíti tisící (9000.)).

4.4 Jednotliví výherci včetně svého jména, příjmení, města budou po vyhodnocení zveřejněni na https://www.alza.cz/soutez-pro-studenty

4.5 Alza bude považovat za správnou odpověď na Otázku údaj získaný z informačního systému Alzy.

4.6 Alza bude výherce kontaktovat na email Účastníka uvedený v jeho registraci na www.alza.cz, tj. email, ze kterého zasílali odpověď na Otázku, a to nejpozději ve lhůtě tří (3) pracovních dnů po vyhodnocení Soutěže.

4.7 Ceny budou výhercům distribuovány následně poštou do 31. 1. 2014 na adresu výherce uvedenou v jeho registraci na www.alza.cz. Bez ohledu na uvedené, výhry, které se nepodaří doručit výherci, propadají po uplynutí lhůty třiceti (30) dnů od vyhlášení výsledků Soutěže Alze.

4.8 O případném vyřazení ze Soutěže je výherce informován telefonicky a je mu sdělen důvod jeho vyřazení pověřeným zaměstnancem Alzy.

4.9 Alza neposkytuje na výhry žádnou záruku, nicméně v případě poškození výhry přímo z výroby provede výměnu.

 1. OSOBNÍ ÚDAJE


5.1 Zasláním odpovědi na Otázku dává Účastník Alze ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon“), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména jméno, příjmení, datum narození, adresa a kontaktní telefon za účelem prověření jeho účasti v Soutěži a předání ceny. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Alze a má za následek vyloučení Účastníka z další účasti v Soutěži včetně ztráty nároku na předání výhry, stane – li se tak před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.

5.2 Účastí v Soutěži dává Účastník souhlas tím, že jeho jméno, příjmení, kontaktní město, fotografie a slovní projevy mohou být použity pro účely propagace Alzy včetně zasílání obchodních sdělení a Alza může zdarma použít veškeré slovní projevy, audio i video nahrávky a fotografie Účastníka, které pořídil v souvislosti s pořádáním a vyhodnocením Soutěže a předáním ceny, a to na období pěti (5) let od počátku Soutěže.

 1. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ


6.1 Ve smyslu ust. § 845 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů, nelze výhru ze Soutěže vymáhat.

6.2 Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

6.3 Alza si vyhrazuje právo změnit podmínky Soutěže a nahradit ceny v Soutěži za ceny podobného typu nebo odpovídající stejné hodnotě.

6.4 Tato pravidla Soutěže nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník zasláním odpovědi na Otázku vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly.

6.5 Veškeré případné spory, které vyplývají z této Soutěže nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza dle svého uvážení.
 
 
V Praze, dne 18. 10. 2013

Vytisknout

P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací