PET AD homeoffice

Pravidla soutěže „Probuď v sobě kutila“

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Přijďte 6. nebo 7. dubna na showroom v Holešovicích. Připravili jsme pro vás přehlídku zahradní techniky, na které si budete moci vyzkoušet kvalitní nářadí BOSCH. A nejen to! Součástí akce bude i soutěž o hodnotné výhry. Níže pak najdete podrobná pravidla soutěže „Probuď v sobě kutila“.

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 10:00 hod. dne 6. 4. 2019 do 18 hod. dne 7. 4. 2019 (dále jen „Doba konání“) soutěž zvanou „Probuď v sobě kutila“ (dále jen „Soutěž“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/probud-v-sobe-kutila a ve stanu Bosch před showroomem Alzy na adrese Jateční 33a, Praha 7.

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE

2.1. Spotřebitel starší 18 let z České republiky (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat výhru:

 • 2.1.1. V průběhu Doby konání soutěže se zaregistruje do účasti v Soutěži tím, že v místě konání dle bodu 3.1. těchto pravidel vyplní elektronický formulář, ve kterém uvede své jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefon. Každý Účastník se smí do Soutěže registrovat pouze jednou.
 • 2.1.2. V Době konání Soutěže absolvuje sérii 3 obodovaných dovednostních aktivit ve stanu Bosch před showroomem Alzy na Praze 7 (dále jen „Aktivity“) a dosáhne jednoho ze tří nejlepších výsledků za celou dobu konání soutěže, tj. od 10:00 hodin dne 6. 4. 2019 do 18:00 hodin dne 7. 4. 2019 s tím, že v případě, že jednoho ze tří nejlepších výsledků dosáhne více Účastníků, vítězem se stane ten Účastník, který tohoto výsledku dosáhl jako první.

2.2. Ze Soutěže budou vyloučeni ti, kteří:

 • 2.2.1. Nesplní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech;
 • 2.2.2. Budou během plnění Aktivit jakýmkoliv způsobem podvádět;
 • 2.2.3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti se Soutěží;
 • 2.2.4. Uvedou v Soutěži nepravdivé nebo neúplné informace;
 • 2.2.5. Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

2.3. V případě vyloučení Účastníka, nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

3. PODROBNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

3.1. Účastník se zúčastní Soutěže tím, že splní dovednostní aktivity ve stanu Bosch před showroomem Alzy na adrese Jateční 33a, Praha 7, čímž souhlasí s těmito podmínkami Soutěže.

3.2. Výsledek Aktivit může být zapsán a započítán pro účely Soutěže pouze za účasti promotéra Alzy.

3.3. Účastníci musí postupně absolvovat 3 dovednostní aktivity, přičemž každá z nich je bodově ohodnocena (viz detailní popis u každé aktivity níže):

 • 3.3.1. Práce s vysokotlakým čističem – Účastník se bude na definovanou vzdálenost (vyznačenou páskou v místě konání Soutěže) trefovat do připraveného terče, v jehož středu je umístěný otvor, po dobu přesně 15 vteřin. Při trefení středu terče bude voda protékat skrze otvor a bude zachycena do připraveného kbelíku. Účastník obdrží 1 bod za každých 100 ml zachycené vody.
 • 3.3.2. Stříhání větví – Účastník bude 15 vteřin stříhat zahradními nůžkami Bosch připravenou dřevěnou tyč představující větev (unifikovaná tyč o jednotném průměru je použita z důvodu zachování rovných podmínek pro všechny účastníky). Účastník obdrží 1 bod za každý úspěšně odstřihnutý kousek.
 • 3.3.3. Šroubování vrutů – Účastník bude 15 vteřin šroubovat akumulátorovým šroubovákem Bosch připravené šrouby do dřevěného hranolu. Účastník obdrží 1 bod za každý plně zašroubovaný vrut (hlavička plně zašroubovaného vrutu nesmí vyčnívat nad povrch dřevěného hranolu).

3.4. Výsledný počet bodů vznikne součtem dosažených bodů v jednotlivých Aktivitách.

3.5. Výherci budou kontaktováni nejpozději do 26. 4. 2019 a vyzváni k vyzvednutí výhry v síle Alzy v běžnou pracovní dobu.

3.6. Pokud si výherce výzvu odmítne převzít, tak bude výherce určen náhodným způsobem ze všech ostatních Účastníků Soutěže. Takto vybraný výherce bude kontaktován Alzou a pokud si výhru do 7 pracovních dnů ode dne kontaktování Alzou v sídle Alzy v běžnou pracovní dobu nepřevezme, bude výherce určen obdobným způsobem.

3.7. V Soutěži lze vyhrát tyto výhry (dále jen „Výhry“):

 • 3.7.1. Cena za 1. místo: akumulátorová rotační sekačka Bosch UniversalRotak 36-560 Li se 2 akumulátory 36 V / 2 Ah v balení
 • 3.7.2. Cena za 2. místo: akumulátorový nízkotlaký čistič Bosch Fontus s 1 akumulátorem 18 V / 2,5 Ah v balení
 • 3.7.3. Cena za 3. místo: akumulátorový vrtací šroubovák s příklepem Bosch AdvancedImpact 18 Li se 3 vrtacími nástavci a 1 akumulátorem 18 V / 2,5 Ah v balení

3.8. Při převzetí Výhry je výherce povinen podepsat předávací protokol. Převzetí Výhry může být doprovázeno vyfotografováním Účastníka pro marketingové účely Alzy, případně natočením videa pro marketingové účely Alzy.

3.9. Alza výslovně uvádí, že Výhru není možné proplatit v hotovosti, není určena k dalšímu prodeji a Účastník není oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u Výhry.

4. OSOBNÍ ÚDAJE

4.1. Správcem osobních údajů Účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt.

4.2. Účelem zpracování osobních údajů Účastníka je řádná účast v Kampani a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení Účastníků, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Kampaně ze strany Účastníků, veřejné vyhlášení výherce Výhry (zejména na webových stránkách a sociálních sítích Alzy) a kontaktování výherce Výhry.

4.3. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji Účastníka za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý Účastník se Kampaně účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje Účastníka nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Kampaň nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt-ostatní-osobní-údaj-vznesení námitky).

4.4. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy.

5. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

5.1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

5.2. Alza si vyhrazuje právo změnit podmínky Soutěže nahradit ceny v Soutěži za ceny podobného typu nebo odpovídající stejné hodnotě, případně Soutěž zcela zrušit.

5.3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojených s účastí v Soutěži.

5.4. Tato pravidla Soutěže nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník (resp. Finalista) projevením zájmu účastnit se Soutěže (viz 3.1 podmínek Soutěže) vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly.

5.5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Soutěže nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

Vytisknout
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací