Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Všechny dárky jako na dlani Kolofix

Pravidla soutěže: Probuď v sobě profíka

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Zlatý český ručičky mají sraz v Holešovicích! 8. a 9. června vám doporučujeme zabrousit před náš showroom v Praze 7, kde vám Letenský manžel předvede geniální výměnný systém X-LOCK pro brusky plus další vychytávky a nářadí od Bosch Professional. Všechno si můžete vyzkoušet a taky pro vás máme SOUTĚŽ! Níže najdete podrobná pravidla soutěže „Probuď v sobě profíka“.

1.    ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1.    Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 10:00 hod. dne 8. 6. 2019 do 18:00 hod. dne 9. 6. 2019 (dále jen „Doba konání“) soutěž zvanou „Probuď v sobě profíka“ (dále jen „Soutěž“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/probud-v-sobe-profika-pravidla a ve stanu Bosch Professional před showroomem Alzy na adrese Jateční 33a, Praha 7.

2.    ZÁKLADNÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE

2.1.    Spotřebitel starší 18 let z České republiky (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat výhru, pokud:

2.1.1.    V průběhu Doby konání Soutěže se zaregistruje do účasti v Soutěži tím, že v místě konání dle bodu 3.1. těchto pravidel vyplní elektronický formulář, ve kterém uvede své jméno, příjmení, e-mailovou adresu nebo telefon. Každý Účastník se smí do Soutěže registrovat pouze jednou.

2.1.2.    V Době konání Soutěže absolvuje sérii 3 obodovaných dovednostních aktivit ve stanu Bosch Professional před showroomem Alzy na Praze 7 (dále jen „Aktivity“) a dosáhne jednoho ze 3 nejlepších výsledků za celou Dobu konání Soutěže, tj. od 10:00 hod. dne 8. 6. 2019 do 18:00 hod. dne 9. 6. 2019 s tím, že v případě, že jednoho ze 3 nejlepších výsledků dosáhne více Účastníků, vítězem se stane ten Účastník, který bude vylosován příslušnými zaměstnanci společnosti Alza. 

2.2.    Ze Soutěže budou vyloučeni ti, kteří:

2.2.1.    Nesplní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech;

2.2.2.    Budou během plnění Aktivit jakýmkoliv způsobem podvádět;

2.2.3.    Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti se Soutěží;

2.2.4.    Uvedou v Soutěži nepravdivé nebo neúplné informace;

2.2.5.    Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

2.2.6.    Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k pořádané akci, v rámci které probíhá Soutěž

2.3.    V případě vyloučení Účastníka, nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

3.    PODROBNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

3.1.    Účastník se zúčastní Soutěže tím, že splní dovednostní Aktivity ve stanu Bosch Professional před showroomem Alzy na adrese Jateční 33a, Praha 7, čímž souhlasí s těmito podmínkami Soutěže.

3.2.    Výsledek Aktivit může být zapsán a započítán pro účely Soutěže pouze za účasti promotéra Alzy.

3.3.    Účastníci musí postupně absolvovat 3 dovednostní Aktivity, přičemž každá z nich je ohodnocena (viz detailní popis u každé Aktivity níže):

3.3.1.    První aktivita – Stanoviště profesionálních vysokotlakých čističů - míření vodním paprskem na terč – ve stanoveném čase 15 vteřin bude uživatel mířit na terč vodním paprskem vysokotlakého čističe. Po uplynutí časového limitu se změří obsah nádoby s vodou za terčem. Tento obsah se zapíše do tabulky jako výsledek.

3.3.2.    Druhá aktivita – Stanoviště X-Lock – ve stanoveném limitu 30 sekund uživatel bude měnit kotouče do úhlové brusky s novým revolučním upínáním X-Lock – výsledkem je počet vyměněných kotoučů.

3.3.3.    Třetí aktivita – Stanoviště akumulátorových šroubováků – šroubování vrutů do dřeva na čas – ve stanovené časovém limitu 15 vteřin bude uživatel šroubovat připravené vruty do dřevěného hranolu. Po uplynutí časového limitu se spočítají plně zašroubované vruty. Výsledkem je počet zašroubovaných vrutů.

3.4.    Výsledek vznikne součtem dosažených hodnot v jednotlivých Aktivitách.

3.5.    V Soutěži lze vyhrát tyto výhry (dále jen „Výhry“):

3.5.1.    Cena za 1. místo: Vysokotlaký čistič Bosch Professional GHP 5-75 X

3.5.2.    Cena za 2. místo: Pro Core šroubovák Bosch Professional GSR 18V-60 C

3.5.3.    Cena za 3. místo: Úhlová bruska Bosch Professional X-Lock GWX 17-125 S

3.6.    Výherci budou kontaktováni nejpozději do 31. 6. 2019 a vyzváni k vyzvednutí Výhry v sídle Alzy v běžné pracovní době.

3.7.    Pokud si výherce Výhru odmítne převzít, tak bude jako náhradní výherce vybrán Účastník náhodným losem ze všech ostatních Účastníků Soutěže. Takto vybraný výherce bude kontaktován Alzou a pokud si výhru do 7 pracovních dnů ode dne kontaktování Alzou v sídle Alzy v běžné pracovní době nepřevezme, bude výherce určen obdobným způsobem.

3.8.    Při převzetí Výhry je výherce povinen podepsat předávací protokol. Převzetí Výhry může být doprovázeno vyfotografováním Účastníka pro marketingové účely Alzy, případně natočením videa pro marketingové účely Alzy.

3.9.    Alza výslovně uvádí, že Výhru není možné proplatit v hotovosti, není určena k dalšímu prodeji a Účastník není oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u Výhry.

4.    OSOBNÍ ÚDAJE

4.1.    Správcem osobních údajů Účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt.

4.2.    Účelem zpracování osobních údajů Účastníka je řádná účast v Soutěži a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení Účastníků, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Soutěže ze strany Účastníků, veřejné vyhlášení výherce Výhry (zejména na webových stránkách a sociálních sítích Alzy) a kontaktování výherce Výhry.

4.3.    Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji Účastníka za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý Účastník se Soutěže účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje Účastníka nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Soutěž nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky).

4.4.    Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy.

5.    ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

5.1.    Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

5.2.    Alza si vyhrazuje právo změnit podmínky Soutěže nahradit ceny v Soutěži za ceny podobného typu nebo odpovídající stejné hodnotě, případně Soutěž zcela zrušit.

5.3.    Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojených s účastí v Soutěži.

5.4.    Tato pravidla Soutěže nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník (resp. Finalista) projevením zájmu účastnit se Soutěže (viz 3.1 podmínek Soutěže) vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly.

5.5.    Veškeré případné spory, které vyplývají z této Soutěže nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi