Průvodce nabídkou značky Alienware

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Když přijde řeč na herní notebooky, monitory nebo příslušenství, tak ti největší znalci vypálí jako první značku Alienware. Ano, jedná se o legendární herní divizi známého počítačového výrobce Dell. Čím se však Alienware odlišuje od konkurence? A čím si vás určitě získá?

Průvodce nabídkou značky Alienware – OBSAH

 1. Představení značky Alienware
 2. Alienware se angažuje v e-sportech
 3. Herní notebooky Dell Alienware
 4. Herní monitory Alienware
 5. Herní sluchátka Alienware
 6. Příslušenství: klávesnice, myši a oblečení Alienware

Představení značky Alienware

Společnost Alienware vznikla už v roce 1996 a od samotného počátku se zabývá výstavbou high-end počítačů a notebooků. Časem se přidalo i další herní příslušenství. Díky zacílení na relativně úzkou oblast jsou produkty s neodmyslitelným logem hlavy mimozemšťana proslulé v celé herní komunitě.

V roce 2006 pak Alienware přechází pod křídla společnosti Dell. Díky společným synergiím se podařilo dosáhnout optimalizace na straně nákladů a relativně snadným způsobem se produkty s logem Alienware rozšířily do států, kde působí mateřský Dell.

Alienware, herní příslušenství
Kompletní herní příslušenství od značky Alienware.

Alienware se angažuje v e-sportech

V oblasti elektronických sportů je značka Alienware mimořádně aktivní. Kromě vlastního celosvětového projektu Alienware Game Arena pak spolupracuje i s nejúspěšnějším profesionálním herním týmem v České republice a na Slovensku. Ano, Alienware je hrdým partnerem týmu eSuba.

Ve světě pak Alienware spolupracuje s týmem Team Liquid. Počítače Alienware rovněž zajišťují výkon pro soutěžní herní turnaje, například ELEAGUE a ESL, jelikož nejlepší hráči na světě očekávají zařízení s bezkonkurenčním výkonem a konstrukcí, které dokáže zajistit jen Alienware.

Herní notebooky Dell Alienware

Pokud si chcete dopřát maximum herního výkonu zabaleného do přenosného těla notebooku, jste na správné adrese. Notebooky Dell Alienware jsou vybaveny tím nejlepším dostupným hardwarem. A pro jejich bezpečné přenášení máme připraveny batohy Dell Alienware Vindicator.

Alienware řady Area-51m, herní notebook
 • Naprosto dokonalé provedení
 • Obsahují až procesory Intel Core i9 9900K nebo grafiky NVIDIA GeForce RTX 2080
 • Pokročilý způsob chlazení
 • Zážitek na úrovni stolního PC

Více o herních noteboocích Dell

Notebook Alienware řady Area-51m se liší od všech mobilních herních zařízení, jaká kdy vznikla. Díky využití nejlepšího dostupného CPU s 8 jádry a 16 vlákny máte zajištěný výkon, který plně obstojí i ve 4K rozlišení. Navíc takový notebook nabízí až nečekané možnosti v oblasti pozdější výměny komponentů. Časem lze totiž vyměnit právě CPU i GPU, což je mimořádně neobvyklé. Dokonce máme k dispozici přímo konfigurátor, kde si můžete naklikat zcela vlastní hardwarové součásti notebooku Alienware Area-51m.

Alienware Area-51m
Moderně pojatý notebook Alienware Area-51m.

Takový výkon na úrovni stolních PC si žádá příkladný přístup k chlazení. Alienware používá speciální technologii Cryo-Tech v2.0. Šasi notebooku Area-51m upřednostňuje výkon a je vybaveno duálními ventilátory, které nasávají studený vzduch z dolních a horních otvorů a vypouštějí teplý vzduch zadními a bočními otvory, aby byly základní komponenty optimálně chlazeny. Takto navržený systém notebooku Area-51m je tak účinný, že při běžné práci funguje prakticky nehlučně.

Výrobce si nachystal i takovou lahůdku, jakou je bezesporu výměnná klávesnice Alienware TactX s možností stisknutí libovolného počtu kláves. Díky osvětlení AlienFX pro jednotlivé klávesy si můžete přizpůsobit podsvícení a díky programovatelným makro klávesám můžete nastavovat herní i neherní klávesové zkratky pro více než 150 herních titulů.

Alienware Area-51m, notebook
Detailní pohled na výměnné komponenty notebooku Alienware Area-51m.

Nový futuristický design notebooku Area-51m odráží rozmanitost a vývoj hráčů po celém světě. Vyznačuje se vysokým kontrastem a konstrukcí zaměřenou na výkon – díky sladěným liniím, různým zaoblením, výraznému osvětlení a špičkovým tepelným vlastnostem. Hráči si mohou vybrat mezi novým a futuristickým vzhledem Měsíčního světla nebo tradičnějším vzhledem Odvrácené strany měsíce.

Herní notebooky Dell Alienware

Herní monitory Alienware

Dle dat IDC (Mezinárodní datové korporace) drží firma Dell největší podíl na trhu s monitory. A to už 6 let po sobě! Jedná se zároveň o jednoho z mála výrobců, kteří v roce 2018 zaznamenali vyšší než 10% růst. I z toho je patrné, že herní řada monitorů Alienware na tom bude hodně dobře. K dispozici jsou buď se 34", nebo 24,5" úhlopříčkou.

Dell AW3420DW Alienware
 • Skvělé parametry ve všech směrech
 • Až 240Hz odezva
 • Vynikající pokrytí barevných rozsahů
 • Mimořádný design – monitor bude ozdobou vašeho stolu

Více o herních monitorech Alienware

S herním monitorem Dell AW3420DW Alienware zakusíte senzační zážitky. Ponořte se naplno do úchvatného zakřiveného displeje 1900R s úhlopříčkou 34", který vás maximálně vtáhne do hry. Díky poměru stran 21 : 9 je obraz strhující ze všech úhlů pohledu. Zakřivený displej maximalizuje zorné pole a snižuje potřebu pohybů očí, abyste se mohli na hru déle pohodlně soustředit. Samozřejmostí je 4K rozlišení a dokonce 120Hz odezva s podporou technologie NVIDIA G-Sync.

Dell AW3420DW Alienware
Nádherný herní monitor Dell AW3420DW Alienware se zakřivenou obrazovkou.

Monitor také nabízí plně přizpůsobitelný systém osvětlení AlienFX. Dynamické světelné efekty jsou úzce vázány na probíhající herní akci. Čtyři nezávislé přizpůsobitelné světelné zóny na monitoru v kombinaci s ostatními zařízeními s podporou technologie AlienFX vám umožní vyladit design osvětlení přesně podle vašeho gusta. Jednoduše si vytvořte nebo stáhněte jedinečné motivy pro více než 145 různých her.

Dell AW3420DW Alienware, monitor
Dell AW3420DW Alienware obsahuje světelné zóny pro nastavitelné RGB osvětlení.

Z opačného cenového spektra se hlásí o pozornost 24,5" monitor Dell AW2518HF Alienware s obnovovací frekvencí 240 Hz a podporou technologie AMD FreeSync. Agresivní design je korunován profesionální konstrukcí z výhradně prvotřídních materiálů. Pro dlouhé herní seance oceníte otáčení ve více směrech i výškové nastavení.

Dell AW2518HF Alienware, monitor
Cenově dostupný herní monitor Dell AW2518HF Alienware.

Herní monitory Dell Alienware

Herní sluchátka Alienware

Výběr správných herních sluchátek je poměrně obtížný úkol, ale můžeme vám garantovat, že u Alienware nelze zvolit špatný model.

Dell Alienware Wireless AW988
 • Drátová i bezdrátová varianta
 • U dražšího modelu i RGB osvětlení
 • Uzavřená konstrukce pro maximální zvukový zážitek

Více o herních sluchátkách Alienware

Špičkový herní headset Dell Alienware Wireless AW988 se pyšní integrovaným mikrofonem a stylovým RGB podsvícením. Jeho výhodou je, že poskytne křišťálově čistý a naprosto pohlcující zvuk, který vás dokonale vtáhne do herní akce. Díky virtuálnímu 7.1 prostorovému zvuku lépe určíte polohu vašich nepřátel, a získáte tak značnou výhodu na své cestě k vítězství.

Jistě potěší zhruba 15 hodin výdrže na baterii, přičemž v nejhorším případě jednoduše připojíte audio kabel s 3,5mm jack konektorem. Polstrovaný hlavový most a měkké otočné náušníky ze speciální tkaniny poskytnou dokonalý komfort i při dlouhých pařbách. Moderní design doplňuje uživatelsky nastavitelné RGB LED podsvícení s 6,8 milionu barev a systémem AlienFX.

Dell Alienware Wireless AW988, sluchátka
Herní sluchátka Dell Alienware Wireless AW988 mají skvělý zvuk, design i dílenské zpracování. Jejich používání vás bude jednoduše bavit.

Herní sluchátka Dell Alienware AW510H Lunar Light disponují měkčeným hlavovým mostem a komfortními náušníky z paměťové pěny, které poskytnou maximální pohodlí i při dlouhých herních akcích. Díky pasivnímu tlumení okolních ruchů vás během hry nebude nic vyrušovat. S počítačem či notebookem sluchátka propojíte přes 3,5mm jack konektor nebo USB DAC rozhraní. Kromě bílé varianty jsou sluchátka k dispozici i v černém provedení Dell Alienware 7.1. Headset AW510H Dark Side of the Moon.

Herní sluchátka Alienware

Příslušenství: klávesnice, myši a oblečení Alienware

Pokud již například notebook nebo monitor značky Alienware vlastníte, rozhodně bude dobrý nápad vše designově sladit i s klávesnicí nebo myší. Pokud máte značku Alienware ve velké oblibě, máme k dispozici trika, mikiny, nebo dokonce i čepice.

Dell Alienware Elite Gaming Mouse AW959
 • Mechanické klávesnice s podsvícením
 • Bezdrátové myši s vysokým rozlišením
 • Navrženo na míru přímo pro hráče

Více o herním příslušenství Alienware

Stylová klávesnice Dell Alienware AW510K se stane nepostradatelným doplňkem výbavy každého nadšeného gamera. Využívá špičkové spínače Cherry MX Red s nízkým profilem a odolností až 50 milionů sepnutí. Výhodou je též integrované RGB podsvícení s podporou systému AlienFX. Kromě černé varianty najdete v nabídce opět i bílé provedení Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Lunar Light. Lehkou nevýhodou jsou pouze klávesy s americkou lokalizací.

A pokračujeme k myším, bez nichž si na PC nezahrajete žádnou FPS. Pokud preferujete bezdrátové provedení, je jasnou volbou Dell Alienware AW610M v provedení Dark Side of the Moon. Jednotlivé ovládací prvky jsou opatřeny kvalitními spínači Omron s životností až 50 milionů kliknutí. Díky duálnímu režimu napájení lze myš používat bezdrátově nebo s připojeným USB kabelem. Potěší i celkem 7 programovacích tlačítek a samozřejmě podpora synchronizace RGB podsvícení v systému AlienFX.

V rámci herního příslušenství můžeme na závěr doporučit i podložku pod myš a klávesnici zároveň. Dell Alienware TactX Extra Large Gaming s rozměry 830 × 370 mm pokryje velkou část pracovního prostoru. Díky měkčenému povrchu budou mít vaše ruce pohodlí i při delším hraní. Také pro pohyby myší získáte mnohem více místa než na základní podložce.

Příslušenství: klávesnice, myši a oblečení Alienware

Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Lunar Light               
Navržena pro vítězstvíStylová klávesnice Dell Alienware AW510K se stane nepostradatelným doplňkem výbavy každého nadšeného gamera. Díky ergonomickém
Více
3 429 Kč
i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:

Vyberte si ze skvělé nabídky americké značky Alienware. Vysoká kvalita a celkové zpracování překvapí i ty náročnější uživatele.

4,7 14×
Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Lunar Light - US
Herní klávesnice , mechanická, drátová, nízkoprofilové klávesy, americká lokalizace kláves, USB, bílá
3 429,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ADP2c030a
4,6 22×
Dell Alienware Wired/Wireless AW610M Gaming Dark Side of the Moon
Herní myš - bezdrátová, symetrická, optická, připojení skrze USB, bezdrátový USB přijímač, na Li-ion baterie, citlivost 16000 DPI, odezva 1 ms, 7 tlačítek, RGB podsvícení, délka kabelu 2 m, rozměry 4,29 × 7,76 × 13,3 cm (V׊×H), hmotnost 120 g
1 899,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: ADP2f020f
4,6 22×
Dell Alienware Wired/Wireless AW610M Gaming Lunar Light
Herní myš - bezdrátová, symetrická, optická, připojení skrze USB, bezdrátový USB přijímač, na Li-ion baterie, citlivost 16000 DPI, odezva 1 ms, 7 tlačítek, RGB podsvícení, rozměry 4,92 × 7,76 × 13,3 cm (V׊×H), hmotnost 120 g
1 899,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: ADP2f020j
Vytisknout
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací