Zkuste naše cookies My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Alzak icon
Zobrazit katalog
NOTHING Ear(a) White - Bezdrátová sluchátka

Recenze NOTHING Ear(a) White

Zajímají Vás názory a recenze na NOTHING Ear(a) White? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 498 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s NOTHING Ear(a) White. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na NOTHING Ear(a) White i vy.
2 490,- 1 990,-
Skladem > 5 ks
Do košíku Více informací

Uživatelské recenze

Jan, Nová Včelniceflag
Hodnoceno 12.12.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
dlouhá vydrž baterie
3 velikosti špuntů
potlačení hluku
silné basy
skvělý zvuk
jednoduché ovládání
0 ×Nahlásit
Anonymní zákazníkflag
Hodnoceno 04.12.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
Skvěle hrající sluchátka za cenu do 2000. Recenzí je tu dost, tak pro zajímavost porovnání s Apple Airpods Pro 2. Pořídil jsem si Airpody v black friday akci, ale zvuk mě za ty peníze celkem zklamal, čekal jsem zvuk, keterý by se alespoň vyrovnal kabelovým in-earům do dvou tisíc. Akorát že vůbec. Narazil jsem na Nothing Eary v akci, mají podobný desing a stejně poholně sedí v uchu. Nakonec Airpody vracím, jsou to sice dotaženější sluchátka s lepším ANC, ale zvukově jsou za mě Nothing Eary o level lepší - hlavně z hlediska detailů a separace nástrojů. A eště k tomu stojí třetinu. Zahrají skvěle jak klasiku, tak rock, elektro, techno. Zvuk se dá ještě přizpůsobit pomocí ekvalizéru (je omezený oproti vyšší verzi sluchátek, ale pořád dobrý). Aplikace funguje jak na iOS, Androidu a je k dispozici i webová aplikace (asi neofiko) Jediné zápory: ANC je celkem dobré, ale hlas by mohlo potlačovat víc. Transparency mode je stále funkční tak napůl, je to nepříjemné pro telefonování, obvzlášť kdo máte hlubší hlas. Sluchátka při nandavání do uší vydávají nepříjemný hlasitý tón, snad to v updatu změní. Regulace hlasitosti není řešena "swipem", musí se kliknout a podržet, to je pomalé a nepraktické, i když se dá časem zvyknout.
Super zvuk
Zajímavý design
Pohodlné
Dobré ANC
Super aplikace, i webová verze
Kvalitní zracování
Ovládání "klikáním" místo dotykem, podobné jako u airpods
ANC by mohlo být ještě lepší (hlavně transparency mode)
Otravný zvuk při nandavání do uší
Regulace hlasitosti na dvojklik
O velikost menší špunty než obvyklé
0 ×Nahlásit
Kristián, Plzeňflag
Hodnoceno 30.11.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
Pekný sluchátka , super aplikace .
Hrajou čiste ale po tichu
Extremne tiché , čekal jsem mnohem víc za tu cenu se nemůžou rovnat se sluchátky které jsem měl dřív od Niceboy… Neměli potlačení hluku ani nic a o 1000kč levnější a i tak lepší.
Nesedí v uších
Bolí uši po cca 45min poslouchaní
Gumyčky do uší jsou malé velikosti proti normálním na co jste zvyklí
kratší kabel
0 ×Nahlásit
Tomáš, Zakřanyflag
Hodnoceno 30.11.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
Ergonomie
Material
Kvalitni case. Chce to si zvyknout na jine ukladani ale ve vysledku je to pohodlnejsi nez airpods.
Dual bt connect. Funguje fakt dobre, zapnu hudbu na pc jede, zapnu na telefonu jede..zadny preparovavani
Aplikace
ANC. Potlaceni je ooravdu dostacujici. Konecne se muzu soustredit na praci
Gesta
Famozni zvuk!
Bohuzel i pres vylepseni je v nekterych hrach porad poznat latence
0 ×Nahlásit
Zákazník, Praha 9flag
Hodnoceno 10.10.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
Design, zvuk, výdrž
Žádné
0 ×Nahlásit
Tereza, Nový Jičínflag
Hodnoceno 08.10.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
Sluchátka Nothing Ear (1) používám již měsíc a jsem s nimi velmi spokojená. Za svou cenu nabízejí opravdu skvělý poměr výkonu a ceny. Zvuková kvalita mě příjemně překvapila, zejména při porovnání s mými staršími Beats Solo3. Aplikace pro nastavení zvuku je intuitivní a umožňuje mi přizpůsobit si poslech přesně podle mých preferencí. Nicméně jsem narazila na několik drobných nedostatků. Chybí mi možnost ručně upravit hlasitost. Dále mi sluchátka bohužel nesedí ideálně, zejména při větším pohybu mívají tendenci vypadávat z uší, což může být nepříjemné. Zkoušela jsem různé velikosti špuntů, ale bohužel bez úspěchu. Po delším nošení mě začíná bolet ušní boltec, (mám menší uši). Celkově hodnotím sluchátka Nothing Ear (1) velmi pozitivně. Kvalita zvuku a možnost přizpůsobení jsou pro mě velkým plusem. Pokud by lépe seděla v uších, byla by to pro mě ideální volba.
Výborný poměr cena/výkon
Kvalitní zvuk
Možnost přizpůsobení zvuku přes aplikaci
Dobré potlačení okolního hluku
Hezký design
Chybí možnost ručního nastavení hlasitosti
Špatné padnutí do uší (mám menší uši). Po delším nošení způsobují bolest ušního boltce.
0 ×Nahlásit
Samuel, PRAHAflag
Hodnoceno 20.09.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
Nejlepší zvuk bassy úplně super
0 ×Nahlásit
Anonymní zákazníkflag
Hodnoceno 18.09.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
Za tu cenu není co vytknout
Zvuk
ANC
Nastavitelné ovládání
Aplikace s EQ
Mikrofon občas detekuje/upřednostňuje hlasy z okolí
Jen 3 velikosti špuntů
0 ×Nahlásit
Pavel, Liberecflag
Hodnoceno 18.09.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
cena/výkon
kvalita
výdrž baterie
nemožnost dotykového ovládání hlasitosti
0 ×Nahlásit
Anonymní zákazníkflag
Hodnoceno 12.09.2024, varianta NOTHING Ear(a) White
Ověřený nákup
krásný zvuk
sluchátka hrají opravu nahlas
dobře drží v uších
hezký design krabičky a sluchátek
relativně dlouhá výdrž
aplikace
rychlé párování s android telefonem
poměr kvalita/cena
3 velikosti špuntů
aktivní tlumení okolního hluku funguje tak napůl a vydává nepřijemý zvuk, ale dá se vypnout
nevyhovuje mi senzor, který pozastavuje hudbu nebo video při vyndání z ucha
0 ×Nahlásit
31 - 40 z 201
P-DC1-WEB14