Reklama

Zobrazit katalog

Obecně

 • Vzhledem k velkému množství a různorodosti jednotlivých reklamních kampaní naše společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, upozorňuje, že závazné informace, dostupnost jednotlivých výrobků, ceny za jednotlivé výrobky a podmínky dané kampaně jsou uvedeny pouze na webu www.alza.cz.
 • Nabídka naší společnosti je omezena do vyprodání zásob zboží, na které se vztahuje, popřípadě je omezena ztrátou schopnosti naší společnosti plnit (např. v důsledku nedodání zboží dodavatelem v důsledku mimořádné okolnosti apod.). Naše společnost nemůže garantovat trvalou dostupnost výrobků, které jsou propagovány prostřednictvím tiskové, televizní (včetně HbbTV), rádiové nebo jiné obdobné reklamy s ohledem na povahu reklamy. Obsah těchto reklamních sdělení proto ze strany naší společnosti nelze považovat za závazné nabídky na uzavření smlouvy, a to s ohledem na to, že takové sdělení neobsahuje podstatné náležitosti smlouvy ve smyslu ustanovení § 1732 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.
 • Rozhodující a závazné jsou informace a ceny uveřejněné na webu www.alza.cz v okamžiku potvrzení objednávky, s výjimkou zjevných chyb v ceně zboží (viz čl. 6 našich obchodních podmínek).

Slevové kódy

 • Naše společnost v kampani používá termín „sleva na nákup“ jako označení pro unikátní slevový kód pro použití na internetovém obchodě www.alza.cz, kdy poskytneme vybraným zákazníkům (účastníkům kampaně) slevový poukaz na jedno použití při nákupu na www.alza.cz, za splnění následujících podmínek:
 • Sleva bude poskytnuta, pokud zákazník uplatní slevový poukaz na nákup produktu, služby a/nebo licence v minimální hodnotě stanovené v příslušné marketingové komunikaci (např. jemu adresované SMS zprávě nebo obdobné zprávě), a to vč. DPH. Do minimální hodnoty nákupu se nezapočítává cena dopravy. 
 • Sleva bude poskytnuta ve výši a/nebo hodnotě stanovené v příslušné SMS zprávě nebo obdobné zprávě.
 • Slevový kód nelze uplatnit na nákup dárkových poukazů, Alza Kreditu apod.
 • Naše společnost neposkytuje účastníkům kampaně žádné peníze a slevový kód nelze v kampani ani po ní vyměnit za peníze.
 • Kód je neměnný a nevratný, ani není možné jej nahradit jiným dárkem či slevou a zároveň není určen k dalšímu prodeji.
 • Neuplatněný slevový kód nemůže být účastníkovi jakkoliv nahrazen a na poskytnutí slevového kódu nemá účastník kampaně garantovaný nárok.
 • Kód nelze kombinovat s jinými slevami ani dárkovými poukazy naší společnosti, pokud to není výslovně stanoveno v těchto podmínkách nebo v příslušné SMS zprávě nebo obdobné zprávě odeslané naší společností.

Bannery, billboardy a rádiová, televizní a tištěná reklama

 • Mezi naší společností jakožto zadavatelem reklamy a našimi smluvními partnery, kteří pro nás reklamu zpracovávají, může dojít k chybě při přenosu dat (např. neaktuální ceny atp.), která nebyla zaviněna jednáním na straně naší společnosti.
 • Naše společnost neodpovídá za případné tiskové či jiné zjevné chyby v reklamních sděleních, ať jsou vyhotoveny v jakémkoliv formátu.
 • Veškeré obrazové materiály použité v reklamních sděleních mají pouze ilustrativní charakter, naše společnost nemůže garantovat přesnou shodu typu, modelu či barvy konkrétního výrobku a jeho obrazového vyjádření použitého v reklamním sdělení. Rozhodující je popis produktu užitý na webových stránkách www.alza.cz

Reklama na slevových portálech a cenových srovnávačích

 • K chybnému přenosu dat či přenosu neaktuálních dat může nastat též v případě nejrůznějších slevových portálů či cenových srovnávačů, jejichž provozovatelé nejsou smluvními partnery naší společnosti. Přesné a aktuální ceny společnost Alza.cz vždy uvádí na svých webových stránkách www.alza.cz.

Reklama na splátkový prodej

 • V případě reklamy na splátkový prodej jsou veškeré nezbytné údaje pro zákazníky dostupné zde.

Nechcete být v soutěži?

 • V případě, že nechcete být součástí soutěže, do které jste byli zařazeni, nás prosím kontaktujte.
Vytisknout
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací