Všechny dárky jako na dlani Nákupy Ona Dnes

REMEDIUM Praha o. p. s.

20.2.2015 - Posláním obecně prospěšné společnosti REMEDIUM Praha je zvyšování kompetence občanů v nepříznivé psychosociální situaci anebo občanů touto situací ohrožených.

REMEDIUM Praha organizuje aktivizační, vzdělávací, společenské a kulturní programy pro seniory.Od roku 1998 poskytuje seniorům, kteří dosáhli důchodového věku, kontakt se společenským prostředím, duševní a tělesné aktivity, podporuje jejich samostatnost a soběstačnost a běžný způsob života v domácím prostředí s využitím jejich vlastních možností. Pořádá jazykové kurzy, taneční, pohybové a relaxační kurzy, arte dílny - kreslení a malování, kurzy trénování paměti, kurzy práce na PC včetně digitální fotografie a internetové kavárny pro seniory. Také organizuje výlety a pobyty, provozuje Divadelní spolek Proměna a LouDkové divadélko Remedium.


 

 • Je poskytovatelem sociálně aktivizační služby. Služba je určena lidem důchodového věku, kteří se ocitli v těžké životní situaci, ve které si vlastními silami nedokážou pomoci.
   
 • Vzdělává pracovníky v sociálních službách a další pomáhající profese a podporuje jejich profesní a osobnostní růst. 
   
 • V rámci celoživotního vzdělávání pracovníků v pomáhajících profesích nabízí již od roku 1994 programy zaměřené na osobnostní a profesní rozvoj v oblasti krizové intervence, dluhové problematice, komunikace, řízení a supervize, sebezkušenosti a psychoterapie.
   
 • Poskytuje bezplatné, nezávislé, důvěrné a nestranné poradenství - věcné a správné informace.
   


Občanská poradna REMEDIUM

je registrovaným poskytovatelem odborného sociálního poradenství v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách.

Služby mohou využít osoby, které chtějí řešit svoji obtížnou sociální situaci a potřebují se seznámit se svými právy a povinnostmi a potřebné informace nenalézají či nemohou získat ve svém nejbližším okolí. Služby jsou poskytovány také osobám, které chtějí vzniku obtížné sociální situace předcházet. Občanská poradna REMEDIUM usiluje při poskytování svých služeb o naplňování principů nezávislé, nestranné, diskrétní a bezplatné pomoci.
 

Činnost společnosti REMEDIUM Praha podpořila Alza darování digitálního fotoaparátu v hodnotě 25.990 Kč. 

"S velkým potěšením jsme přijali vaši zprávu o tom, že nás Vaše společnost ALZA podpoří darováním fotoaparátu," Zuzana Radová, ředitelka.

 

REMEDIUM Praha o.p.s.

www.remedium.cz

0
Vytisknout

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi