Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Výměna nevhodného dárku Bridgestone

Robotické vysavače a mopy od iRobot zametou s nepořádkem

Zobrazit katalog

Jak by se vám líbilo vracet se z práce do dokonale uklizené domácnosti, sednout si na gauč, dát si kávu a věnovat se po zbytek dne své rodině? Že je to nemožné? Omyl. V milionech domácností po celém světě je to každodenní realitou. Neničte si záda u vytírání či vysávání, neztrácejte denně desítky minut úklidem a věnujte svůj čas aktivitám, které jsou pro vás důležitější. Přenechte starost o veškeré podlahy v domě robotům. Jak fungují robotické vysavače a mopy od iRobot?

Robotický vysavač iRobot

Robotické vysavače a mopy iRobot šetří čas i peníze

Zvládnout každodenní zápřah v práci či v domácnosti, postarat se o děti a o partnera, a ještě k tomu být krásní a plní energie za všech okolností 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, to je často nadlidský úkol.

i Podle výzkumu Sociologického ústavu AV ČR se každodennímu úklidu věnuje až 80 % Čechů a péče o domácnost jim zabere v průměru až 3 hodiny denně.

Naštěstí si miliony žen a mužů po celém světě dokáží spočítat, kolik času a energie jim ušetří jeden malý robot. A tak se v dnešní době stará o podlahy po celém světě více než 21 milionů robotických vysavačů a mopů iRobot, aby jejich majitelé mohli dělat to, co má skutečně smysl.

Robotický vysavač iRobot

iRobot Roomba, světově nejprodávanější robotický vysavač

Pokud máte doma jak koberce, tak i tvrdé podlahy, oceníte pomoc robotického vysavače iRobot Roomba. Je totiž určen k úklidu všech typů podlah a koberců. 

Díky inteligentní navigaci iAdapt uklidí každé místo v domácnosti 4×, což u žádného jiného robotického vysavače nenajdete. Přizpůsobí se prostředí, povrchu, množství nepořádku a na základě vstupních dat zvolí nejvhodnější pohyby a pustí se do úklidu. Spojení velkého množství senzorů, které monitorují uklízený prostor 67× za sekundu, 40 předdefinovaných pohybů a důmyslného softwaru zaručuje dokonalý úklid a chování robotických vysavačů iRobot, které se vyrovná umělé inteligenci. 

I když robotickému vysavači bude trvat úklid déle než vám, můžete si být jisti, že z výsledku budete nadšení. Nejen, že vás k úklidu nepotřebuje, a tak zvládne vysmýčit ještě před tím, než přijdete z práce, ale dosahuje absolutně nejvyšší efektivity, a to až 98% účinnosti.Robotický vysavač iRobot na psí chlupy

Dalším plusem robotických vysavačů je účinný filtr, který dokáže zachytit až 99 % nečistot a alergenů, a tak by neměl chybět v žádné domácnosti s malými dětmi, alergiky a domácími mazlíčky. Třístupňový čisticí filtr totiž dokáže hravě vysát prach a nečistoty, zvířecí chlupy i dlouhé vlasy.

Navíc vás vysavače iRobot Roomba vždy upozorní na zaplnění sběrného koše nebo je můžete ovládat skrze svůj smartphone přes aplikaci iRobot HOME i z druhé strany světa jako všechny ostatní smart home vychytávky.

Senzor robotického vysavače iRobot

Robotický mop iRobot Braava zamete a setře za vás

O robotickém mopu z rodiny iRobot Braava nebudete ani vědět. Zatímco se budete věnovat své rodině nebo kávě s přáteli, uklidí mimořádně tiše jakýkoliv typ tvrdé podlahy. Je vybaven několika čisticími režimy, a tak podlahu nejen zamete, ale i setře. Stačí si vybrat čisticí podložku, kterou na mop připevníte a iRobot Braava už si sám vybere nejlepší režim úklidu. Stejně jako robotický vysavač Roomba, i robotický mop Braava se umí sám navigovat a jakmile narazí na větší znečištění, obzvláště se na něj zaměří.

Robotický mop iRobot

Které modely iRobot patří v současnosti mezi ty nejoblíbenější?

Robotický vysavač Roomba 980

Momentálně nejlepší vysavač iRobot Roomba 980 je vybaven smart technologií, výkonnou Li-Ion baterií, funkcí odloženého úklidu a navigací iAdapt 2.0 s vizuální lokací. Pokud tedy hledáte opravdovou špičku v oboru, vyplatí se investovat do tohoto modelu. Oproti modelu Roomba 966 disponuje model Roomba 980 funkcí Carpet Boost. Tato funkce spolehlivě rozpozná, že vysavač vysává koberec, a tak desetinásobně zvýší sací výkon motoru, aby byl koberec vždy dokonale čistý. Co dalšího jezdící vysavač iRobot Roomba 980 dokáže?

 • Uklízí na povel kdykoliv a odkudkoliv na světě.
 • O svém úklidu může reportovat přes mobilní telefon
 • Je 10× výkonnější a 2× déle vydrží než nižší série.
 • Automaticky se sám dobíjí.
 • K úklidu používá třístupňový čisticí systém AeroForce.
 • Zaměřuje se na obzvlášť znečištěná místa.
 • Uklidí všechny typy podlah a koberců.
 • Nepadá ze schodů ani jiných vyvýšenin.
 • Překoná nerovnosti do výšky 2 cm (prahy, kusové koberce atd.).
 • Vysaje až 185 m2 na jedno nabití.
 • Zpomaleným dotykem ověří, zda může uklidit i za překážkou nebo ne.
 • Nezamotá se do kabelů.
 • Řekne si o vysypání sběrného koše.
 • Komunikuje naší mateřštinou atd.

Robotický vysavač Roomba 980

Robotický vysavač Roomba 966

Dalším špičkovým robotickým vysavačem je iRobot Roomba 966. Je vybaven navigací iAdapt 2.0 s vizuální lokací, třístupňovým čisticím systémem AeroForce, zabudovanou smart technologií pro ovládání z celého světa, funkcí odloženého úklidu a mnoha dalšími přednostmi.

 • Veškeré informace o úklidu vám sdělí prostřednictvím mobilní aplikace.
 • Je vybaven třístupňový, čisticím systémem Aeroforce.
 • Nespadne ze schodů ani jiných vyvýšenin.
 • Překoná nerovnosti do výšky 2 cm (prahy, kusové koberce atd.).
 • Nezamotá se do kabelů.
 • Uklidí tvrdé podlahy i koberce.
 • Umí uklidit prostor o průměru 1 m2 i celý byt.
 • Je šetrný k nábytku. Zpomaleným dotykem ověří, zda může uklidit i za překážkou nebo ne.

Robotický vysavač iRobot Roomba 966

Robotický mop Braava jet 240

Nahraďte smeták a kýbl roztomilým a mimořádně tichým robotickým mopem se skvělým designem iRobot Braava jet 240. Pomůže vám nejen zamést, ale i vytřít všechny tvrdé podlahy ve vaší domácnosti. Je prostě ideálním řešením, jak mít perfektně čisté podlahy kdykoliv i bez bolavých zad a rozmáčených rukou. Chytrý mop je vybaven smart technologií, navigací iAdapt, vibrační čisticí hlavou, třemi režimy úklidu i senzory proti pádu ze schodů. Jaké další funkce a vlastnosti se v malém robotickém mopu ukrývají?

 • Umí vytřít na povel kdykoliv a odkudkoliv ze světa.
 • Ovládá se pomocí jednoho tlačítka.
 • Vytře i na těžko dostupných místech.
 • Nabízí použití třech typů čisticích podložek pro různé druhy úklidu.
 • Režim virtuální zdi umožní úklid konkrétní části místnosti.
 • Je mimořádně důsledný. Uklízí i pod nábytkem a podél stěn.

Robotický mop iRobot Braava 240

Jakým modelem iRobot doplníte svou chytrou domácnost?

Věnujte svůj drahocenný čas raději rodině než úklidu. Investujte do chytrých produktů od společnosti iRobot a dělejte to, co má skutečně smysl. Protože člověk se nenarodil pro to, aby uklízel. Zato iRobot ano.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi