Alzaboxy Výhodné nákupy pro živnostníky

Samsung Galaxy A 2021 (SROVNÁNÍ): mobily střední třídy přehledně

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

Samsung má široké portfolio mobilních telefonů a jednou z jeho modelových řad je série Galaxy A. Ta zahrnuje stylové, vybavené a dostatečně výkonné telefony střední třídy, které sice nejsou vlajkové lodě, přesto mají rozhodně co nabídnout. Technologické inovace navíc nezřídka přináší dříve než top modely. V roce 2021 mezi její zástupce patří například velmi oblíbené modely Galaxy A52 nebo A72. Co vše řada a její jednotliví zástupci nabízí?

i Tento článek je rozdělený na tři části – Samsung Galaxy A 2021 a starší Galaxy A 2020 a 2019. V jednotlivých částech najdete všechny modely dostupné na českém trhu.

Samsung Galaxy A 2021 (SROVNÁNÍ)

Letošní řada Samsung Galaxy A pro rok 2021 se nese ve znamení postupných designových úprav i nemalých inovací ve výbavě či výkonu. Oproti slabšímu minulému roku se letos spousta modelů dočkala razantního vylepšení a do řady dokonce přibylo i několik modelů zcela nových.

Pohled na Samsung Galaxy A52 a A72 v podání kolegů z AlzaTechu.

Samsung Galaxy A 2021 – OBSAH

 1. Samsung Galaxy A02s je skvělým telefonem pro nenáročné
 2. Samsung Galaxy A12 – snaživec v nižší třídě
 3. Samsung Galaxy A22 je všestranný smartphone pro každodenní využití
 4. Samsung Galaxy A22 5G – cenově dostupný 5G chytrý telefon
 5. Samsung Galaxy A32 má elegantní fotoaparát bez fotomodulu
 6. Samsung Galaxy A42 s 5G a solidním výkonem
 7. Samsung Galaxy A52 boduje 120Hz Super AMOLED displejem
 8. Samsung Galaxy A52s 5G ambiciózně staví na populárním základu
 9. Samsung Galaxy A72 zaujme fotoaparátem s optickým zoomem
Samsung Galaxy A02s

Samsung Galaxy A02s je skvělým telefonem pro nenáročné

 • Poměrně výhodná cena
 • 6,5" TFT panel, podpora NFC
 • Baterie o kapacitě 5 000 mAh

Samsung mezi ty nejlevnější telefony vloni nezabrousil, letos jsme se však dočkali nového Samsungu Galaxy A02s. Ačkoliv si na něm nejnáročnější hry nejspíše nezahrajete, nenáročného uživatele telefon potěší plynulým rozhraním a hlavně dlouhou výdrží na jedno nabití. Trojnásobný fotoaparát pak zvládne běžné focení. Zajímavostí je podpora technologie NFC pro platby mobilem, která u levnějších telefonů rozhodně není pravidlem.

Více o telefonu Samsung Galaxy A02s

Samsung Galaxy A02s je zajímavým zástupcem nižší třídy. Zaujme například 6,5" TFT displejem nebo čipsetem Qualcomm Snapdragon 450. Kombinace 3 GB paměti RAM a 32GB interního úložiště sice není nijak slavná, ale běžné používání aplikací a surfování po internetu zvládne bez problémů. 5 000mAh baterii je ale nutné pochválit. Navíc díky podpoře technologie NFC lze i bezdrátově platit v obchodech.

Fotoaparát je zde trojitý. Ten hlavní má 13 Mpx (f/2,2) a doplňuje jej 2Mpx makro a snímač hloubky ostrosti. Přední fotoaparát pak nabídne 5 Mpx o světelnosti f/2,2. Designově se telefon snaží zaujmout hezkou texturou v plastových zádech.

Samsung Galaxy A02s
Samsung Galaxy A02s má dostatečný výkon pro běžné používání a navíc i zajímavý design.
Samsung Galaxy A12

Samsung Galaxy A12 – snaživec v nižší střední třídě

 • Slušný čtyřnásobný fotoaparát
 • 6,5" TFT panel s kapkovým výřezem
 • Baterie o kapacitě 5 000 mAh

Samsung Galaxy A12 byl jedním z prvních oznámených Samsung smartphonů roku 2021. Cenovkou míří spíše do nižších sfér, má ale co nabídnout. Dominuje mu čtyřnásobný fotoaparát, solidní displej s technologií TFT LCD a 5 000mAh baterie. Galaxy A12 zaujme i designově, má texturovaná záda.

Více o telefonu Samsung Galaxy A12

Samsung Galaxy A12 si dal za úkol přinést dobré funkce blíže nižší třídě. Za pochvalu stojí 6,5" displej fungující na bázi technologie TFT LCD i čtyřnásobný fotoaparát. Nelze sice tvrdit, že bude dosahovat kvalit nejdražších modelů, rozhodně ale v této cenové kategorii neurazí. 

Hlavní snímač má 48 Mpx (f/2,0) a nabízí až 10násobný digitální zoom. 5Mpx širokoúhlá kamera (f/2,2) váš pohled rozšíří až na 123° a čtveřici uzavírá 2Mpx makro kamerka a hloubkový senzor. Přední fotoaparát v kapkovém výřezu pak nabídne 8 Mpx se světelností f/2,2.

Telefon běží na čipu MediaTek MT6765, který je populární zejména u levnějších telefonů. Nabízí dostatečný výkon na většinu aplikací a her, u těch náročnějších je ale nutné počítat s tím, že mu budou docházet síly. Standardní 4 GB RAM zde pak výrobce kombinuje se 64/128 GB úložiště, což stačí na mnoho aplikací, her, ale i například filmů. Posledním bodem k dobru je nepochybně baterie. Ta má kapacitu 5 000 mAh, což znamená velmi pěknou výdrž. Nabijete ji pomocí 15W nabíječky.

Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12 je ve všech ohledech slušný model v nižší střední třídě.
i Samsung Galaxy A12 (PREVIEW): skvělý fotoaparát a velká baterie za cenu nižší třídy 
Samsung Galaxy A22

Samsung Galaxy A22 – všestranný smartphone pro každodenní využití

 • Čtyřnásobná zadní kamera
 • 6,4" Super AMOLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí
 • Akumulátor s kapacitou 5 000 mAh

Samsung Galaxy A22 je prvním ze smartphonů, které přišly v druhé vlně řady Galaxy A pro rok 2021. Ideální je zejména pro ty, co hledají po všech stránkách solidní telefon pro každodenní využívání. Žádná vlastnost zde totiž nijak výrazně nevyčnívá, ale ani neuráží. Cenovkou model spadá do nižší střední třídy.

Více o telefonu Samsung Galaxy A22

Jednou z nejzajímavějších vlastností Samsung Galaxy A22 je nepochybně displej. 6,4palcový Super AMOLED s 90Hz obnovovací frekvencí totiž není něco, co byste v tomto cenovém spektru vídávali často. Rozlišení telefonu je pak HD+, tedy 1 600 × 720 pixelů.

Fotoaparát má na hlavním snímači 48 Mpx s velmi hezkou světelností f/1,8 a mj. také s optickou stabilizací. Druhé místo ve fotomodulu zaujímá 8Mpx ultraširoký objektiv s maximální světelností f/2,2 a zorným úhlem až 123°. Celou fotosestavu pak uzavírá dvojice 2Mpx kamerek pro makro a snímání hloubky.

O výkon se stará čipset MediaTek Helio G80, který zajistí běh operačního systému, aplikací a méně náročných her. U těch náročnějších však počítejte s tím, že se telefon trochu zapotí. Co do paměti nabízí Samsung Galaxy A22 4 GB RAM v kombinaci s 64, případně 128 GB vnitřního úložiště u vyšší verze. Telefon dále nabízí např. čtečku otisků v bočním tlačítku, podporu NFC nebo 5 000mAh baterii s 15W rychlonabíjením.

Samsung Galaxy A22
Samsung Galaxy A22 je pro vás ideální, pokud nehledáte nic konkrétního a chcete zkrátka všestranný smartphone.
i Samsung Galaxy A12 (PREVIEW): skvělý fotoaparát a velká baterie za cenu nižší třídy 
Samsung Galaxy A22 5G

Samsung Galaxy A22 5G – cenově dostupný 5G chytrý telefon

 • Nejrychlejší sítě 5G s cenovkou nižší střední třídy
 • 6,6" FHD+ displej s 90Hz obnovovací frekvencí běžící na technologii TFT
 • Akumulátor s kapacitou 5 000 mAh

Samsung Galaxy A22 5G je v mnoha ohledech velmi podobný základní variantě. Vypůjčil si od ní třeba design, fotoaparát nebo kapacitu baterie. Zásadním rozdílem je však podpora 5G sítí, a to jen s cenovkou o pár stovek vyšší. Kompromis musel výrobce udělat u displeje, který je sice větší a má větší rozlišení, místo technologie Super AMOLED je zde však uplatněna levnější TFT.

Více o telefonu Samsung Galaxy A22 5G

Díky využití čipsetu MediaTek Dimensity 700 5G se telefon dokáže připojit k nejrychlejším 5G sítím. Procesor také nabízí velmi solidní dávku výkonu, která vystačí na veškeré potřebné aplikace i středně náročné hry. V nabídce je však pouze 4GB operační paměť. Stejně jako základní model má i A22 5G dvě varianty úložiště – 64GB a 128GB.

Displej Samsung Galaxy A22 5G není výrazně horší, ani lepší. Technologie Super AMOLED totiž sice obecně nabízí lepší barevné podání, TFT panel s větším rozlišením však boduje na poli celkového požitku z multimédií a samotného používání.

Kromě displeje, čipsetu a s ním se nesoucí podpory 5G jsou oba telefony na chlup stejné. Najdete zde tedy stejnou čtyřnásobnou kameru se 48 Mpx (f/1,8) na hlavní čočce, 8Mpx ultraširokým objektivem, makro kamerkou a hloubkovým senzorem. Kapacita baterie zůstává také stejná, tedy 5 000 mAh. Telefon podporuje i 15W nabíjení, technologii NFC a také má čtečku otisků prstů v bočním tlačítku.

Samsung Galaxy A22 5G
Chcete raději 5G než Super AMOLED displej? Samsung Galaxy A22 5G je jedním z nejdostupnějších 5G smartphonů.
Samsung Galaxy A32

Samsung Galaxy A32 má elegantní fotoaparát bez fotomodulu

 • Unikátní a zajímavý design
 • 128GB úložiště a 5 000mAh baterie
 • Čtyřnásobný fotoaparát a solidní selfie kamera

Mezi zajímavé novinky letoška nepochybně patří Samsung Galaxy A32. Telefon, jenž se představil jak ve variantě LTE, tak 5G, nabízí solidní čtyřnásobný fotoaparát. Zajímavé je, že jeho jednotlivé objektivy nejsou umístěny v kapličce, ale samostatně. Potěší i 5 000mAh baterie s rychlonabíjením nebo podpora NFC pro bezdrátové platby v obchodech.

Více o telefonu Samsung Galaxy A32

Samsung Galaxy A32 se, jak už se zmiňujeme výše, prodává ve dvou variantách. Základní a 5G. Důležité je, že obě verze se liší i ve výbavě. Například zatímco základní verze nabízí 6,4" Super AMOLED displej, A32 s 5G modulem má 6,5" obrazovku. Displej u 5G varianty ovšem disponuje mnohem menším rozlišením a namísto technologie AMOLED zde našel využití TFT panel. Možná trochu nepřehledné, ale zákazníci mají každopádně na výběr.

Kamery jsou u obou variant podobné, liší se jen hlavním fotoaparátem. V základní variantě je usazen 64Mpx snímač o světelnosti f/1,8, zatímco v modelu 5G pouze 48Mpx se stejnou světelností. Zbylé tři objektivy jsou stejné pro oba telefony. 8Mpx (f/2,2) širokoúhlý snímač se zorným úhlem 123°, 5Mpx makro kamera a hloubkový senzor.

Hlavní výhodou Galaxy A32 5G je logicky podpora sítí 5G, což ve střední třídě ještě není zcela obvyklé. Zajišťuje ji čipset Mediatek MT6853. Základní model pak dostal Mediatek Helio G80. Obě varianty zakoupíte se 4GB pamětí RAM, 128 GB úložiště a 5 000mAh baterií.

Samsung Galaxy A32
Samsung Galaxy A32 nabízí hezký design fotoaparátu se čtyřmi objektivy.
i Samsung Galaxy A32 a A32 5G (PREVIEW): dva fešáci s přívětivou cenou
Samsung Galaxy A42

Samsung Galaxy A42 s 5G a solidním výkonem

 • 6,6" Infinity-U Super AMOLED displej se čtečkou otisků
 • Čipset Qualcomm Snapdragon 750 s podporou 5G
 • Kvalitní fotomodul i přední fotoaparát

Samsung Galaxy A42 letos nabízí velký 6,6" Super AMOLED displej se zabudovanou čtečkou otisků prstů. Novinkou je i podpora sítí 5G zajištěná čipsetem Qualcomm Snapdragon. Používá čtverný fotoaparát.

Více o telefonu Samsung Galaxy A42

Samsung Galaxy A42 má stejně jako předchůdce kupříkladu čtečku otisků v displeji – ten však letos narostl na 6,6". Běží tradičně na technologii Super AMOLED.

Samsung Galaxy A42 používá odpovídající fotoaparát. Čtyřnásobný fotomodul hostí 48Mpx (f/1,8) hlavní snímač, 8Mpx (f/2,2) širokoúhlý objektiv, 5Mpx makro kameru a hloubkový senzor. Přední kamera pak nabízí 20 Mpx a světelnost f/2,2. Fotoaparát mimo jiné umí pořizovat 4K videa se 30 snímky za sekundu.

Telefon láká hlavně na podporu sítí 5G, ta v této cenové kategorii totiž není tak častá. Podporu zajišťuje čipset Qualcomm Snapdragon 750 5G, který mj. nabízí i velmi slušný výkon. Ve spojení s 4 GB RAM si tak na telefonu zahrajete středně náročné hry. Telefon dále nabízí velké 128GB úložiště a 5 000mAh baterii, stejně jako další sourozenci ze série.

Samsung Galaxy A42
Samsung Galaxy A42 a A32 5G jsou jedněmi z nejlevnějších 5G telefonů.


Samsung Galaxy A52

Samsung Galaxy A52 boduje 120Hz Super AMOLED displejem

 • 6,5" Super AMOLED displej (90Hz, 5G – 120Hz)
 • Skvělý čtyřnásobný fotoaparát
 • Solidní výkon a velké úložiště

Modelem Samsung Galaxy A52, nástupcem loňského hojně prodávaného Galaxy A51, se už dostáváme k velmi schopným telefonům střední třídy. Displej s větším rozlišením a nadstandardní obnovovací frekvencí jistě potěší nejen hráče. Zajímavý je i výkon a fotoaparát jak klasické, tak 5G varianty.

Více o telefonu Samsung Galaxy A52

Samsung vybavil jak telefon Galaxy A52, tak A52 5G velkým 6,5" Super AMOLED displejem, který má oproti nižším modelům série větší rozlišení 2 400 × 1 080 px. Obraz je tím pádem ostřejší. Potěší pak nadstandardní obnovovací frekvence – konkrétně 90 Hz u základní varianty a 120 Hz u modelu 5G.

Velmi dobrý je u Samsungu Galaxy A52 fotoaparát. Kromě zajímavého designu samotného fotomodulu, který nyní sdílí lak se zbytkem těla, jsou samozřejmě důležité i parametry. Fotoaparát je čtyřnásobný, přičemž hlavní má 64 Mpx a světelnost f/1,8. A52 dále hostí širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 12 Mpx (f/2,2) a čtveřici doplňuje 5Mpx makro a snímač hloubky. Hlavní foťák kromě natáčení ve 4K zvládne i Full HD slow-motion, tedy zpomalená videa. Přední fotoaparát pak obdržel rozlišení 32 Mpx a optiku o světelnosti f/2,2.

O výkon obou telefonů se stará čipset Qualcomm Snapdragon. U základní varianty je to model 720G, u modelu 5G pak 750G. Výkonnostně jsou oba čipsety srovnatelné, 750G však nabízí podporu nejrychlejších sítí, takže telefon bude připraven, až se u nás rychlé sítě více rozšíří. Telefony se dodávají ve variantách se 6 nebo 8 GB RAM a 128 nebo 256 GB interního úložiště. O něco menší 4 500mAh baterii zde kompenzuje rychlejší 25W nabíjení.

Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52 nabídne opravdu impozantní Super AMOLED displej.
i Samsung Galaxy A52 (PREVIEW): oblíbená střední třída v novém kabátě 
Samsung Galaxy A52s 5G

Samsung Galaxy A52s 5G ambiciózně staví na populárním základu

 • 6,5" Super AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí
 • Slušný výkon díky čipsetu Qualcomm Snapdragon 778G a 6 GB RAM
 • Čtečka otisků v displeji, NFC a voděodolnost dle IP67

Modelem Samsung Galaxy A52s 5G představuje vylepšenou variantu velmi populární A52. Oproti základní verzi došlo k poměrně razantnímu zvýšení na ceně, nicméně změnu lze jasně poznat také na parametrech. Galaxy A52s 5G potěší třeba výkonným čipsetem Snapdragon, skvělým Super AMOLED displejem, ale i solidním fotoaparátem.

Více o telefonu Samsung Galaxy A52s 5G

Ačkoliv je Samsung Galaxy A52s 5G vylepšenou variantou populárního modelu ze začátku roku, vypůjčuje si od něj snad pouze design. Co do parametrů se zde výrobce zásadně nebál vylepšovat i za cenu vyšší cenovky, která se nyní pohybuje na úrovni plnohodnotné střední třídy. Základem telefonu je 6,5" Super AMOLED panel se zvýšenou obnovovací frekvencí, konkrétně 120Hz, a rozlišením FHD+ (2 400 × 1 080 px). Překrytý je odolným sklem Gorilla Glass 5, které je také jedním z důvodů, proč si A52s 5G vysloužil certifikát IP67 o odolnosti vůči prachu a vodě.

O výkon a zároveň připojení k sítím 5G se stará Qualcomm Snapdragon 778G 5G – 6nm čipset velmi populární u telefonů ve střední třídě. V kombinaci s 6 GB RAM si telefon poradí i s trochu náročnějšími hrami, o běhu systému ani nemluvě. Baterie pak nabízí kapacitu 4 500 mAh a podporu 25W rychlonabíjení.

Fotoaparáty byste v této cenové sféře našli i parametrově lepší, nicméně rozhodně není špatný. Mluvíme zde o čtyřnásobném fotomodulu, kde hlavní čočka má 64 Mpx (f/1,8) a optickou stabilizaci, 12Mpx (f/2,2) ultraširoký objektiv pak nabídne zorné pole až 123°. Čtveřice je však bohužel doplněna „jen“ 5Mpx kamerkami pro makro a snímání hloubky. Na druhou stranu má telefon i vcelku dobrou přední kameru s rozlišením 32 Mpx a maximální světelností f/2,2.

Samsung Galaxy A52s 5G
Samsung Galaxy A52s 5G nabízí solidní výkon, pohledný Super AMOLED displej a podporu sítí 5G.
Samsung Galaxy A72

Samsung Galaxy A72 zaujme fotoaparátem s optickým zoomem

 • 90Hz Super AMOLED displej o velikost 6,7"
 • Čtyřnásobný fotoaparát s 3× optickým zoomem
 • 5 000mAh baterie s 25W rychlonabíjením

Samsung Galaxy A72 představuje špičku série. Zaujme zejména skvělým čtyřnásobným fotoaparátem, který mj. nabízí také optický zoom a optickou stabilizaci. A rozhodně neurazí ani výkon nebo displej.

Více o telefonu Samsung Galaxy A72

Samsung nadělil modelu Galaxy A72, nikoli překvapivě, největší displej v sérii. Stejně jako vloni se jedná o 6,7" Super AMOLED panel, letos si však přilepšil o 90Hz obnovovací frekvenci. Kombinace svižného panelu spolu s čipsetem Qualcomm Snapdragon 720G a 8 GB paměti RAM potěší spoustu uživatelů i při hraní středně náročných her, rozdíl lze ale poznat i při běžném pohybu v rozhraní zařízení.

Fotografická výbava je na první pohled podobná předchůdci, na ten druhý však můžeme spatřit hned několik změn. Hlavní fotoaparát si ponechává rozlišení 64 Mpx a světelnost f/1,8, dostává však do vínku navíc i optickou stabilizaci. 12Mpx (f/2,2) širokoúhlý objektiv spolu s 5Mpx makro kamerou jsme viděli už loni. ToF senzor Galaxy A71 však letos nahrazuje 8Mpx (f/2,4) teleobjektiv, který podporuje jak optickou stabilizaci, tak i trojnásobný optický zoom.

Na vyšší hodnotu se vrací i baterie. Ta letos povyrostla na 5 000 mAh, přičemž telefon si ponechává i rychlejší 25W nabíjení. Úložiště nabídne kapacitu 128 GB a lze jej rozšířit o dalších až 512 GB pomocí microSD karty.

Samsung Galaxy A72
Samsung Galaxy A72 má vůbec nejlepší fotoaparát z celé řady.
i Samsung Galaxy A72 (PREVIEW): střední třída se skvělým displejem a slibným fotoaparátem

Samsung Galaxy A 2020 (SROVNÁNÍ)

Po úspěšném tažení mobilních telefonů Samsung Galaxy A v roce 2019 představil korejský výrobce jejich druhou generaci s prostým názvem Galaxy A 2020. Stejně jako u předchůdců, i nyní ukazuje modely postupně. Které telefony patří do této série mobilů střední třídy a co vše přináší?

Samsung Galaxy A 2020 – OBSAH

 1. Samsung Galaxy A21s - čtverný fotoaparát a 5 000mAh akumulátor
 2. Samsung Galaxy A31 - čtečka v displeji a opět velká baterie
 3. Samsung Galaxy A41 - čtečka v displeji a trojitý fotoaparát
 4. Samsung Galaxy A51 má obří displej a čočku navíc
 5. Samsung Galaxy A71 ještě vylepšuje už tak slušný foťák
Samsung Galaxy A21s

Samsung Galaxy A21s - čtverný fotoaparát a 5 000mAh akumulátor

 • Zadní fotoaparát se čtyřmi čočkami
 • Infinity-O displej s průstřelem pro přední kameru
 • Baterie s kapacitou 5 000 mAh

Samsung Galaxy A21s, který korejský výrobce představil v květnu 2020, je jasným zástupcem střední třídy. Samsung se v jeho případě opírá zejména o dva trumfy: Baterii s kapacitou 5 000 mAh, která slibuje výdrž až dva dny, a fotoaparát, který se inspiroval u výrazně dražších modelů. Hlavní slovo má 48Mpx snímač, kterému sekunduje trojice širokoúhlý, makro a hloubkový senzor.

Více o telefonu Samsung Galaxy A21s

Květnová novinka korejského výrobce je typickým zástupcem střední třídy. Zároveň se ale snaží zapůsobit lákadly, které nejsou v tomto segmentu úplným standardem. Na první pohled je to vidět u Infity-O displeje typu Super-AMOLED (rozlišení 1 600 na 720 pixelů, poměr stran uživatelsky příjemných 20 : 9), jehož plochu narušuje jen do levého horního rohu umístěný nenápadný průstřel pro selfie kameru. 

Druhé lákadlo je na zádech telefonu, konkrétně se jedná o čtyřoký fotoaparát. Ačkoliv jej Samsung v Ačkové řadě představil už staršího modelu Galaxy A31, v případě novinky výrazně posílil kvalitu samotného fotografického modulu. Hlavní fotoaparát má 48 Mpx a doplňuje jej 8Mpx ultraširoký snímač. Čtveřici pak uzavírá makro kamera a ToF snímač, oba svorně s rozlišením 2 Mpx. 

Jádrem nového telefonu je procesor Exynos 850, který v kombinaci s pamětí RAM od 3 do 6 GB (podle verze) nabízí výkon pro běžné každodenní používání. Dostatek energie je zajištěn - Samsung Galaxy A21s má baterii s velice solidní kapacitou 5 000 mAh, což by mělo stačit na dva dny. Úložiště lze zvolit v kapacitě 32 a 64 GB, přičemž rozhodně potěší možnost rozšíření paměti pomocí microSDXC karty. Dobrou zprávou pro uživatele je i přítomnost sluchátkového konektoru. 

Samsung Galaxy A21s
Samsung Galaxy A21s zaujme svým fotoaparátem se zajímavými parametry a baterií.
Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A31 - čtečka v displeji a opět velká baterie

 • 5 000mAh baterie s podporou rychlého 15W nabíjení
 • Čtečka otisků prstů v displeji
 • Fotoaparát se 4 snímači a přední 20Mpx kamera

Nástupce do nižší střední třídy Samsung Galaxy A31 láká na velmi dobrou výdrž baterie, čtečku otisků prstů, zabudovanou do displeje a čtyřsnímačový fotoaparát. Prodává se ve 4 barevné provedeních s názvem Prism Crush.

Více o telefonu Samsung Galaxy A31

Samsung v březnu 2020 představil model Galaxy A31, který je nástupce telefonu nižší střední třídy, Galaxy A30. Velkým lákadlem Samsungu Galaxy A31 je 5000mAh baterie s podporou rychlého 15W nabíjení, která telefon udrží v chodu nejméně dva dny běžného používání, a poté jej rychle nabije.

Zaujme ale i čtečka otisků prstů, zabudovaná přímo do displeje. Samotná obrazovka má 6,4 palců, je typu Super AMOLED a rozlišení činí 2 400 × 1 080 bodů. O pohon A31 se stará čipset Helio P65 s podporou 4 GB operační paměti RAM a 64 GB úložiště, přičemž k dispozici je i varianta se 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Galaxy A31 běží na Androidu 10.

Na zadní straně tohoto krasavce se nachází fotoaparát se čtyřmi snímači. Hlavní pracuje s 48 Mpx a světelností f/2,0 a společnost mu dělají 8MPx ultraširokoúhlý objektiv se světelností f/2,2, 5Mpx makro fotoaparát a 5Mpx senzor pro tvorbu bokeh efektu. Přední 20Mpx kamerka je umístěna v malém kapkovitém výřezu nad obrazovkou.

Ve vybavení telefonu dále nechybí ani LTE, NFC, 3,5mm jack nebo USB-C konektor. Samsung Galaxy A31 přichází ve 4 barevných provedeních, které výrobce nazývá Prism Crush. Konkrétně se jedná o červenou, modrou, bílou a černou barvu. Cena tohoto modelu, ani jeho termín dostupnosti v Česku zatím není známa (březen 2020).

Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A31 má velkou baterii a čtverný fotoaparát.
Samsung Galaxy A51; srovnání 2020; chytrý telefon

Samsung Galaxy A41 - čtečka v displeji a trojitý fotoaparát

 • Super AMOLED displej o velikosti 6,1"
 • V něm zabudovaná čtečka otisků prstů
 • Fotoaparát se 4 snímači a přední 5Mpx kamera

Novinka do rodiny Galaxy, Samsung Galaxy A41 láká na 6,1 palcový Super AMOLED displej se čtečkou otisků prstů, čtverný fotoaparát či 3 barevné varianty. Co dalšího nabídne?

Více o telefonu Samsung Galaxy A41

Dalším zástupcem střední třídy korejského výrobce je Samsung Galaxy A41. Telefon je vybaven například čtečkou otisků prstů v displeji, která je implementována do displeje. Ten má 6,1" a je typu Super AMOLED. Na rozdíl od příbuzných modelů jako například A31 nebo A30 pak A41 používá rozlišení Full HD+.

Zajímavostí také je, že Samsung Galaxy A41 je se svými rozměry 149,9 × 69,8 × 7,9 mm nejkompaktnější z telefonů této řady. To ale rozhodně nemusí být na škodu, někdo zkrátka preferuje telefony těchto rozměrů před obřími pádly. 

Dalším lákadlem modelu Galaxy A41 je trojitý fotoaparát. Hlavní snímač má rozlišení 48 Mpx a optiku o světelnosti f/2,0. Sekunduje mu širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a optikou o světelnosti f/2,2. Trojici uzavírá senzor pro sběr dat k hloubce ostrosti s rozlišením 5 MPx. Přední fotoaparát je umístěn ve výřezu na přední straně telefonu a pracuje s rozlišením 25 Mpx.

Model A41 používá procesor MediaTek Helio P65, paměť RAM s vnitřní kapacitou 4 GB a vnitřní paměť o velikosti 64 GB, která nabízí i slot na paměťové karty. Prostředí mobilního telefonu pracuje na bázi Androidu 10 s nadstavbou One UI 2.1. Telefon disponuje také 3,5mm jackem pro sluchátka. Baterie má kapacitu o velikosti 3 500 mAh a nabíjí se skrze USB-C s výkonem 15 W. Samsung Galaxy A41 bude dostupný ve 3 barevných provedeních, a to v bílé, černé a modré. Prodávat by se měl začít v květnu s cenovkou 7 999 Kč.

Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A41 disponuje trojitým fotoparátem a Super AMOLED displejem.


Samsung Galaxy A51; srovnání 2020; chytrý telefon

Samsung Galaxy A51 má obří displej a čočku navíc

 • AMOLED displej o velikost 6,5"
 • čtyřnásobný fotoaparát (48 Mpx, 12 Mpx, 5 Mpx, 5 Mpx)
 • cena okolo 9 499 Kč

Samsung Galaxy A51 je nástupcem modelu A50. Přihlédneme-li k jeho cenovce, je znatelné, že tento model o něco podražil. Ovšem Samsung telefon vylepšil tak, že rozhodně stojí za to o něm uvažovat.

Více o telefonu Samsung Galaxy A51

Displeje v modelové řadě A se Samsung rozhodl vybavit typem Infinity-O, průstřel selfie kamerky se tak nachází ve středu horní části přední strany. Pryč je tedy kapička z modelu A50. AMOLED displej pak narostl až na 6,5" a nabízí rozlišení 1 080 × 2 400 px. Zadní strana zaujme rozdělením na 4 různé části, přičemž každá jinak odráží světlo. Rozpoznání oprávněného majitele probíhá buď skrze čtečku otisků prstů v displeji, nebo přes detekci tváře.

Hlavním tahákem Galaxy A51 je fotoaparát. Telefon jich nabízí celkem 5. Přední kamerka o rozlišení 32 Mpx (f/2,2) zní velice slibně, to hlavní ale čekejme vzadu. Všechny 4 čočky jsou umístěny do tvaru písmene L a spolu s nimi je ve vyhrazeném obdélníčku i blesk. Hlavní snímač disponuje 48 Mpx (f/2,0) a je doplněn 12Mpx ultraširokoúhlou čočkou (f/2,2), 5Mpx (f/2,2) snímačem pro měření hloubky ostrosti a nakonec dalším 5Mpx (f/2,4) snímačem pro focení makro snímků.

Model Galaxy A51 se nenechá zahanbit ani po stránce výkonu. Do vínku dostal osmijádrový procesor Exynos 9611, který je podpořen 6 nebo 8 GB operační paměti. Komu nebude stačit interní paměť 128 GB, může si místo rozšířit o paměťové karty až do velikosti 512 GB. Kapacitu baterie má A51 shodnou s modelem A50, tedy velmi slibných 4 000 mAh a můžete ji bleskurychle dobít výkonem 15 W. Samsung Galaxy A51 běží na Androidu 10 s nadstavbou One UI 2.0 a je k dispozici v černé, modré a bílé barvě.

Samsung Galaxy A51 
Samsung Galaxy A51 má zadní stranu rozdělenou na 4 oblasti s různými odlesky.
Samsung Galaxy A; srovnání 2020; chytrý telefon

Samsung Galaxy A71 ještě vylepšuje už tak slušný foťák

 • Super AMOLED displej o velikost 6,7"
 • čtyřnásobný fotoaparát (64 Mpx, 12 Mpx, 5 Mpx, 5 Mpx)
 • kapacita baterie 4 500 mAh s rychlým dobíjením

Tím nejlepším ze série A je momentálně bezesporu Samsung Galaxy A71. Nabídne moderní design a oproti Galaxy A51 několik vylepšení. Které to jsou a jak se A71 liší i od svého předchůdce, modelu A70?

Více o telefonu Samsung Galaxy A71

Displej zůstává od verze A70 stejný, co se týče obrovské úhlopříčky 6,7", ale také sdílí stejné Full HD+ rozlišení. Infinity-O displej se vyznačuje vycentrovaným průstřelem po vzoru Samsungu Galaxy Note10. Od A51 se neliší ani rozlišením selfie kamerky (32 Mpx) či integrací čtečky otisků prstů přímo do displeje.

i Koukněte na aktuální nabídku telefonů Samsung.

Kde však změny přichází, je zadní fotoaparát. Ten je oproti předešlému modelu A70 čtyřnásobný a nabízí ještě lepší parametry včetně rozlišení než výše zmíněný Samsung Galaxy A51. Hlavní snímač s rozlišením 64 Mpx (f/1,8) zní velmi lákavě, doplňují ho pak již stejné snímače jako v případě modelu A51: ultraširokoúhlý 12Mpx, 5Mpx snímač pro měření hloubky ostrosti a 5Mpx makro čočka. Pohonem je Snapdragon 730, který spolupracuje s 6, nebo 8 GB operační paměti. Baterii o velmi pěkné kapacitě 4 500 mAh je možné dobíjet výkonem až 25 W. Samsung Galaxy A71 můžete mít v černé, modré a bílé barvě.

Samsung Galaxy A71 
Samsung Galaxy A71 je vizuálně velmi podobný modelu A51. Displej má však větší.

Samsung Galaxy A 2019 (SROVNÁNÍ)

Poté, co Samsung opustil řadu telefonů J, začal své smartphony střední třídy řadit do přepracované série Galaxy A. V průběhu celého roku 2019 do ní přidával nové a nové mobily, až řada čítala celkem 10 mobilů od Galaxy A10 až pod Galaxy A90. V této části článku se na všechny modely podíváme a ukážeme si, čím hodlají bojovat o peněženky zákazníků.

Samsung Galaxy A 2019 – OBSAH

 1. Samsung Galaxy A10:Dobře vypadající budgetový telefon se slabým hardwarem
 2. Samsung Galaxy A10s vylepšuje foťák a zabezpečení
 3. Samsung Galaxy A20e jako slibný snaživec nižší střední třídy
 4. Samsung Galaxy A30s: čtečka v displeji, trojice fotoaparátů a rychlé nabíjení
 5. S kvalitní přední kamerou se představil Samsung Galaxy A40
 6. Samsung Galaxy A50 vyzývá střední třídu s trojitým fotoaparátem a skvělou výdrží
 7. Ještě větší Samsung Galaxy A70 dělá čest vyšší střední třídě
 8. Samsung Galaxy A80 nabízí úplnou novinku – otočný fotoaparát
 9. Samsung Galaxy A90: Snapdragon 855, 5G a DeX
 10. Samsung Galaxy A – srovnání série v přehledné tabulce
Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

Samsung Galaxy A10: Dobře vypadající budgetový telefon se slabým hardwarem

 • HD+ displej s úhlopříčkou 6,2 palců
 • Baterie s kapacitou 3 400 mAh
 • Jedna kamera s rozlišením 13 Mpx
 • Nejlevnější zástupce řady Galaxy A

Samsung Galaxy A10 je nejnovějším přírůstkem do rodiny levných smartphonů, který se na konec dostane i na náš trh. Telefon u nás pořídíte za méně než čtyři tisíce korun (je nejlevnějším z řady Galaxy A) a jeho výbava je za tuto cenu celkem solidní.

Více o telefonu Samsung Galaxy A10

Galaxy A10 dominuje displej s úhlopříčkou 6,2" (HD+, IPS), jenž zabírá téměř celou přední stranu. Telefon samotný má kompletně plastové tělo, pohodlně se drží a všechna boční tlačítka jsou snadno dostupná. Schází čtečka otisků prstů, výrobce naopak použil široký „šuplíček“, kam se vejdou dvě nanoSIM karty a jedna karta paměťová. Prozkoumáme-li konektivitu, najdeme zde obvyklou klasiku, tedy microUSB a sluchátkový jack. Na pohled tak telefon nepůsobí jako šidítko, byť se samozřejmě musíme obejít bez prémiových materiálů.

Samsung Galaxy A10
Zpracování telefonu Samsung Galaxy A10 je řemeslně dobře zpracovaný, ztrácí ale na slabém hardwaru.

Samsung Galaxy A10 získává body za vzhled a kvalitní displej, hardwarová výbava je ale kompromisní. Spoléhá na 2 GB paměti RAM a průměrný osmijádrový procesor Exynos 7884. To je kombinace, s níž A10 zvládne nenáročné aplikace a běžné používání. Pokud jde o interní paměť, ta dosahuje kapacity 32 GB (pro uživatelská data je k dispozici 24 GB), je však rozšiřitelná pomocí microSD karty.

Baterie má kapacitu 3 400 mAh a zvládne minimálně jeden den běžného používání. Rychlonabíjení i bezdrátové nabíjení zde nenajdeme, to ale v této cenové relaci ani nelze čekat. Fotoaparát nabízí jednu kameru s rozlišením 13 Mpx. Na momentky dostatečné a v rámci budgetových telefonů docela slušné.

To se ostatně dá říct o celém smartphonu Samsung Galaxy A10. Na pohled působí kvalitně a bytelně. Hardware sice není nijak silný, na druhou stranu za tuto cenu ani nelze očekávat zázraky. To ostatně potvrzuje i recenze na PhoneYear.com: Telefon nemá problém při běžném užívání, telefonování SMSkování apod., ale ve chvíli, kdy se začne zahřívat, začíná tuhnout a lagovat. Nicméně pro standardní užívání je telefon dostatečný.

Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

Samsung Galaxy A10s vylepšuje foťák, baterii a zabezpečení

 • HD+ displej s úhlopříčkou 6,2 palců
 • Čtečka otisků prstů na zadní straně
 • Duální fotoaparát (13 Mpx, 2 Mpx)
 • Baterie s kapacitou 4 000 mAh

Samsung v srpnu 2019 představil vylepšenou verzi předešlého smartphonu, Samsung Galaxy A10s. „Esková“ varianta bude na pohled prakticky totožná s Galaxy A10 (HD+ displej s úhlopříčkou 6,2 palců), dočkali jsme se ale několika vylepšení. Paměť RAM má sice pouze 2GB, do vínku ale A10s dostane lepší zabezpečení v podobě čtečky otisků prstů, umístěné na zadní stranu telefonu.

Více o telefonu Samsung Galaxy A10s

Rovněž přibyl duální fotoaparát v kombinaci 13 a 2 Mpx, přední selfie kamera má rozlišení 8 Mpx. Jedná se tedy o docela příjemný posun, který může k tomuto levnému telefonu přilákat určitou cílovou skupinu zákazníků. Větší kapacitu dostala i baterie, tentokrát je to 4 000 mAh. Pokud jde o barvy, k dispozici bude klasická černá a trochu veselejší červená, zelená a modrá.

Samsung Galaxy A10s
Verze A10s přidává čtečku otisků prstů, lepší fotoaparát a baterii s větší kapacitou.

Otazníky nicméně visí nad tím, zda se bude Galaxy A10s prodávat i na našem trhu. V případě tohoto modelu totiž výrobce cílí hlavně na rozvojové trhy, jmenovitě Indii. Je ale možné, že se výrobce nakonec rozhodne i pro vstup do Evropy, potažmo do Česka.

Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

Samsung Galaxy A20e jako slibný snaživec nižší střední třídy

 • IPS displej o velikost 6,2"
 • Duální fotoaparát (13 Mpx, 5 Mpx)
 • Cena pod 5 000 Kč

Ačkoliv nejnižším představeným modelem byl již v březnu Samsung Galaxy A10, k nám se v nejbližší době nedostane. Zajímat nás tedy bude až Samsung Galaxy A20e, kde písmeno „e“ označuje mírně osekanou verzi pro evropský trh. Smartphone se řadí se svojí cenovkou pod pět tisíc do nižší střední třídy a nabízí v rámci možností odpovídající pěknou výbavu.

Více o telefonu Samsung Galaxy A20e

Největším tahákem bude pravděpodobně na Samsung neobvyklý vzhled, který celá řada nabízí. Čelní strana telefonu je totiž celá věnována IPS displeji, až na malinký notch, v němž si hoví přední kamerka s rozlišením 8 Mpx a světelností f/2,0. Hlavní fotoaparát je duální, primární nabídne rozlišení 13 Mpx a slušnou světelnost f/1,9. Sekunduje mu ultraširoký snímač o rozlišení 5 Mpx a světelnosti f/2,2.

i Samsung má v nabídce i model Galaxy A20 (bez e), ale na náš trh se nejspíš nedostane.

Z hlediska výkonu nejde o nic světoborného, ale nenáročným uživatelům výbava nepochybně postačí. Procesoru Exynos 7884 sekundují 3 GB paměti RAM. Interní úložiště pak poskytne 32 GB, což by mělo pokrýt potřeby běžných uživatelů. Spolu s nejnovějším Androidem 9.0 Pie a nadstavbou One UI se nenáročným uživatelům do ruky dostane plynule běžící smartphone, který zvládne každodenní používání. Nebude to však mít snadné, jelikož konkurence je poměrně zahuštěná. Samsung Galaxy A20e ale představuje solidní základ pro novou rodinku a šanci uspět rozhodně má.

Samsung Galaxy A20e 
Samsung Galaxy A20e vypadá díky úzkým rámečkům, malinkému notchi a velkému displeji velmi moderně.
Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

Samsung Galaxy A30s: čtečka v displeji, trojice fotoaparátů a rychlé nabíjení

 • Velký 6,4" AMOLED displej
 • Trojice fotoaparátů (25 Mpx, 8 Mpx, 5Mpx)
 • Čtečka otisků prstů v displeji
 • Baterie o kapacitě 4 000 mAh

Na sklonku léta 2019 představil největší korejský výrobce další přírůstek do Áčkového segmentu mobilních telefonů. Nový Samsung Galaxy A30s tak téměř uzavírá celou stovkovou číselnou řadu. Ač se jedná o telefon ze střední třídy, majitelům nabízí populární technologické výdobytky především vyšší kategorie mobilních telefonů.

Více o telefonu Samsung Galaxy A30s

Model A30s Samsung vybavil velkým 6,4" AMOLED displejem. Ten zajišťuje, že černá barva bude opravdu černá a díky vypnutým pixelům šetří i kapacitu baterie. Sice disponuje „pouze“ HD+ rozlišením, zato však nabídne čtečku otisků prstů v displeji — konstrukčně zabudovanou pod displejem.

Samsung Galaxy A30s 
Samsung Galaxy A30s na první pohled zaujme tenkými rámečky a miniaturním kapkovitým výřezem v horní části 6,4" displeje.

Přes 84 % přední strany s tenkými rámečky zaujímá displej, do něhož zasahuje pouze decentní kapkovitý výřez pro selfie kameru s 16Mpx rozlišením. Na zadní straně pak naleznete hned trojici fotoaparátů. Hlavní disponuje snímačem o rozlišení 25 Mpx a velice nízkou clonou f/1.7. Pro pořizování panoramat krajin či architektury poslouží druhá ultraširokoúhlá 8Mpx čočka. Trojici nakonec uzavírá snímač s 5 Mpx sloužící k vykreslení hloubky ostrosti.

Samsung Galaxy A30s bude v balení spolu s 15W USB-C nabíječkou, která se postará o rychlé dobíjení baterie s kapacitou 4 000 mAh. Samotný telefon je k dispozici v jediné konfiguraci, a to se 4 GB RAM a 64GB interním úložištěm. To je dále možné rozšířit až o dalšího půl terabajtu pomocí microSD karty. V černé, bílé a zelené barvě Galaxy A30s pořídíte za 6 999 Kč.

Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

S kvalitní přední kamerou se představil Samsung Galaxy A40

 • Selfie kamera s rozlišením 25 Mpx
 • Osmijádrový procesor Exynos 7885
 • 4 GB operační paměti

Za podobné peníze, dokonce ještě nižší než A30s, se prodává další zástupce nižší střední třídy – Samsung Galaxy A40. U něj můžeme vidět například specializaci na fanoušky selfie. Přední kamera má totiž úctyhodných 25 Mpx se světelností f/2,0, což u předního fotoaparátu není tak úplně zvykem. Ten zadní je pak duální. Primární kamera má 16 Mpx s velmi pěknou světelností f/1,7, druhý snímač je stejně jako u A20e ultraširoký a má rozlišení 5 Mpx.

Více o telefonu Samsung Galaxy A40

Designově se telefon poměrně věrně podobá předešlým modelům, avšak displej je o něco větší a zabírá asi o 5 % více přední strany. Nepochybným kladem je také technologie Super AMOLED, kterou najdete u smartphonů řady A od modelu 30s výše.

Samsung Galaxy A40 
Přední kamera smartphonu Samsung Galaxy A40 potěší každého selfie nadšence.

Také ve výkonu toho již poměrně dost, a to osmijádrový procesor Exynos 7885, kde dvě jádra běží na frekvenci 1,77 GHz a zbytek má 1,59 GHz. Na pořadu je dále interní úložiště o kapacitě 64 GB, což už postačí hodně uživatelům, pokud telefon nevyužívá nadstandardně (stahování filmů, uchovávání objemných dat, atd.). RAM paměť nabízí 4 GB a operační systém je samozřejmě taktéž Android 9.0 Pie se Samsung nadstavbou One UI.

i

Všechny novinky řady Samsung Galaxy A běží na operačním systému Android 9.0 Pie. Více se o něm dočtete v článku Android (SROVNÁNÍ): Co nabídne nová verze Q?

Vedle klasické verze u nás můžete také exkluzivně zakoupit Samsung Galaxy A40 v limitované edici Seznam. Základní telefon je v této verzi obohacen známými službami českého Seznamu. Předinstalované tak jsou třeba známé aplikace jako Mapy.cz, prohlížeč Seznam.cz nebo zpravodajský server Novinky.cz. O této speciální verzi si můžete přečíst více v dedikovaném článku. Shrnuto, podtrženo, Samsung Galaxy A40 je povedeným kouskem série, s nímž nešlápnete vedle.

Přední kamera smartphonu Samsung Galaxy A40 potěší každého selfie nadšence.

Dle zahraničních recenzí, například dle webu GSMarena, se jedná o slušný telefon s dobrým fotoaparátem, výborným displejem a aktuálním systémem. Vylepšení by si zasloužilo natáčení 4K videa a někomu by nemusela stačit výdrž na baterii. Jeden den intenzivního používání ale telefon vydrží.

Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

Samsung Galaxy A50 vyzývá střední třídu s trojitým fotoaparátem a skvělou výdrží

 • Trojitý fotoaparát (25 Mpx,, 8 Mpx, 5Mpx)
 • Osmijádrový procesor Exynos 9610
 • Čtečka otisků prstů v displeji
 • Baterie s kapacitou 4000 mAh

Spolu s telefonem Samsung Galaxy A50 se nyní přesouváme do střední třídy. Model vypadá slušně a mohl by se stát velice schopnou konkurencí. Na první pohled si pravděpodobně každý všimne trojitého fotoaparátu.

Více o telefonu Samsung Galaxy A50

Hlavní fotoaparát modelu Galaxy A50 má rozlišení 25 Mpx při skvělé světelnosti f/1,7, druhý ultraširoký má 8 Mpx se světelností f/2,2 a posledním z trojice je 5Mpx hloubkový senzor se světelností f/2,2. Telefon ovšem nekončí u skvělého zadního fotoaparátu. Nad velkým 6,4" displejem se nachází další 25Mpx čočka se světelností f/2,0.

Znatelný upgrade najdete i uvnitř telefonu. Galaxy A50 nabízí mnohem výkonnější osmijádrový procesor Exynos 9610. První čtyři jádra zde běží na frekvenci 2,3 GHz, další čtyři na frekvenci 1,7 GHz. Za zmínku také nepochybně stojí výdrž baterie. Ta má totiž kapacitu 4 000 mAh, což je vskutku skvělá hodnota, zvláště v této cenové kategorii. Nezávislé testy již prokázaly, že telefon bez problému zvládá běžné používání po dobu asi jednoho a půl dne.

Samsung Galaxy A50 
Samsung Galaxy A50 je první novinkou s trojitým fotoaparátem. Navíc vydrží jeden a půl až dva dny běžného využití.

Model A50 je také prvním ze série, který má čtečku otisků prstů implementovanou přímo v displeji. Paměť v telefonu jistě postačí téměř každému. Interní úložiště nabízí 128 GB, do kterých se vejde spousta fotek, filmů i aplikací. Operační paměť má už vcelku standardní 4 GB. Výbava Samsungu Galaxy A50 tedy zní už mnohem lákavěji, a pokud si myslíte, že by se vám mohl líbit, zakoupit jej můžete už teď.

Co se týče zahraničních recenzí, recenzenti z webu AndroidCentral si chválí dobrý displej, výkonný procesor a dobrou výdrž baterie. Jako zápor uvádí fotoaparát, jehož výsledky za šera jsou lehce pod průměrem.

Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

Samsung Galaxy A70 potěší zájemce o velký displej

 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Trojitý fotoaparát (32 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx)
 • 6,7" Super AMOLED displej

Ačkoliv je Samsung Galaxy A70 v podstatě „lepší“ Galaxy A50, nabízí pravděpodobně jeden z nejlepších poměrů ceny a výkonu z celé série A. Trojitý fotoaparát najdete samozřejmě i u tohoto mobilu. Hodnoty jsou zde o něco vyšší.

Více o telefonu Samsung Galaxy A70

Hlavní fotoaparát z trojice nabízí úctyhodných 32 Mpx, a přitom si stále ponechává skvělou světelnost f/1,7. 8Mpx ultraširoký snímač a 5Mpx hloubkový senzor má stejné parametry, jako je tomu u předchozího modelu. A aby to nebylo přednímu fotoaparátu líto, tak i zde se rozlišení zvyšuje na 32 Mpx. Světelnost pak zůstává nezměněná, tedy f/2,0.

Displej Samsungu Galaxy A70 je již na první pohled větší než předchozí modely. Za to může ještě o něco větší Super AMOLED displej. Ten má 6,7" a zabírá asi 86 % přední strany telefonu. Co se týče výkonu, Samsung se zde rozhodl použít Qualcomm Snapdragon 675 (2× 2,0 GHz, 6× 1,7 GHz), který je speciálně uzpůsobený pro hraní her a také pro umělou inteligenci. Nižší frekvence tak procesor nahrazuje přidanými funkcemi. Interní úložiště je u A70 taktéž 128 GB, operační paměť ovšem povýšila na 6 GB. Celkově zní Samsung Galaxy A70 jako poměrně slušně vybavený telefon a vy jej můžete zakoupit již na začátku května.

Samsung Galaxy A70 
Samsung Galaxy A70 nabízí skvělý výkon, kvalitní fotoaparát a čtečku otisků v displeji. Je to velmi konkurenceschopný model vyšší střední třídy.

I zde vám poskytneme náhled na zahraniční recenze. Server Android Authority si na Samsungu Galaxy A70 chválí (stejně jako na A50) solidní výkon a výdrž na baterii. Ani zde se ale výrobce moc s fotoaparátem nepolepšil a první zápor se týká právě foťáku. Druhé mínus bylo A70 uděleno za snadno poškrábatelná skleněná záda. Tomu ale snadno předejde pouzdro.

Na konci září Samsung navíc oznámil, že kromě běžných A70 bude nově k dispozici také model Samsung Galaxy A70s. Změny jsou tentokrát jen kosmetické a děly se hlavně uvnitř. Místo pouhých 6 GB paměti RAM je nyní na výběr mezi 6 a 8 GB. Procesor Snapdragon 675 zůstal na svém místě, v kombinaci se nám opět dostává kombo s velmi slušným výkonem. 

Samsung Galaxy A70 nabízí skvělý výkon, kvalitní fotoaparát a čtečku otisků v displeji. Je to velmi konkurenceschopný model vyšší střední třídy.

Největší změny se udály v oblasti fotoaparátu. Novinka má hned tři snímače: první s obřím rozlišením 64 Mpx, druhý v pořadí je širokoúhlý objektiv s 8 Mpx a trojici uzavírá 5Mpx senzor pro práci s hloubkou ostrosti. Na přední selfie kameru, schovanou v kapkovitém výřezu v horní části displeje, zbylo 32 Mpx. Do prodeje se telefon pravděpodobně dostane brzy, protože v Indii, kde byl i představen, se prodeje už rozjely. Zda zavítá i k nám, zatím není jasné. Doufejme, že ano.

Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

Samsung Galaxy A80 nabízí jedinečný otočný fotoaparát

 • Unikátní otočný (trojitý) fotoaparát
 • Procesor Qualcomm Snapdragon 730
 • 8 GB operační paměti
 • Bezrámečkový AMOLED displej

Na konferenci v Milánu a posléze i na internetu si nejvíce pozornosti, a nikoli nezaslouženě, získal nejvyšší model celé Áčkové série – Samsung Galaxy A80. Co je na něm tak zvláštního? Má unikátní otočný fotoaparát, který jinde jen tak nenajdete. Samsung si totiž pomyslel, že je škoda, když jsou přední kamery horší než ty zadní, a tak se rozhodl tyto dva fotoaparáty spojit. A podařilo se mu to originálním způsobem. Pokud přepnete do režimu přední kamery, hlavní fotoaparát se mírně vysune a otočí. Fotíte předním fotoaparátem, ale nijak neztrácíte na kvalitě. Proces je navíc plně automatický a ručně s fotoaparátem nepohnete.

Více o telefonu Samsung Galaxy A80

Hlavní fotoaparát má rozlišení 48 Mpx a světelnost f/2,0. Sekunduje mu pak ultraširoký snímač s rozlišením 8 Mpx a světelností f/2,2. Třetí čočka slouží k něčemu jinému, než byste možná očekávali. Jedná se totiž o 3D Time-of-Flight snímač fungující převážně jako hloubkový senzor. Terciární objektiv ale využijete také při odemykání. Galaxy A80 totiž podporuje i 3D Face ID.

i

S ToF snímačem se představil i v současnosti jeden z nejlepších fotomobilů Huawei P30. Telefonu jsme věnovali článek Huawei P30 (Pro, Lite) – Fotomobil, který posouvá hranice možného

Ani po výkonnostní stránce Samsung Galaxy A80 nekonkuruje vlajkovým lodím, Qualcomm Snapdragon 730 (2× 2,2 GHz, 6× 1,7 GHz) je ale důstojnou volbou. Ten navíc spolupracuje s 8GB operační pamětí. Pro ukládání dat slouží 128GB úložiště a energii telefonu dodává baterie o kapacitě 3 700 mAh.

Samsung Galaxy A70 
Zatímco výkon Samsung Galaxy A80 je vcelku průměrný, otočná zadní kamera je zcela unikátní funkcí.

Samsung Galaxy A80 představuje slušně vybavený mobil s unikátním fotoaparátem, který si za něj ale nechává zaplatit. Pokud se však chcete odlišit, je perfektní volbou. Telefon půjde do prodeje někdy v průběhu měsíce května.

Ani u nejvyššího modelu řady A vás nepřipravíme o klady a zápory očima zahraničních recenzentů. Ti ze serveru TechRadar si chválí dobře vypadající bezrámečkový AMOLED displej, přední kameru a nepřeberné množství výkonu. Výtky směřují k velikosti a jako další minus je uvedena absence 3,5mm jacku.   

Samsung Galaxy A; srovnání 2019; chytrý telefon

Samsung Galaxy A90: Snapdragon 855, 5G a DeX

 • Hlavní kamera 48 Mpx, selfie kamera 32 Mpx
 • Procesor Snapdragon 855
 • Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,7"
 • Baterie s kapacitou 4 500 mAh
 • Podpora pro 5G sítě a režim DeX

Předpokládaným vrcholem celé „áčkové“ řady by se měla stát na začátku září představená novinka Samsung Galaxy A90, která má několik zajímavostí. Vizuálně má spoustu společného s již dříve představenou Samsung Galaxy A70. I zde dominuje velký Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,7 palců a nenápadným výřezem ve tvaru kapky. Displej má rozlišení Full HD+ a najdeme v něm integrovanou čtečku otisků prstů, nicméně pouze v její optické variantě. 

Více o telefonu Samsung Galaxy A90

Fotoaparáty jsou na zadní straně telefonu tři. Hlavní kamera má rozlišení 48 Mpx, doplňuje ji širokoúhlá s úhlem záběru 123° a rozlišením 8 Mpx. Poslední do party je 5Mpx čočka pro práci s hloubkou ostrosti. Přední selfie kamera nezůstala opominuta a disponuje rozlišením 32 Mpx. 

Samsung Galaxy A90
Vizuálně Samsung Galaxy A90 rozhodně nepřekvapí.

Podstatné a zajímavé se skrývá „pod kapotou“. Samsung svou novinku osadil rychlým chipsetem Snapdragon 855. Pokud jde o paměti, na výběr bude z 6 a 8 GB RAM a 64 a 128 GB interní paměti. Do této oblasti spadá i možnost rozšíření paměti pomocí SD karty. Ta je bohužel poněkud omezená, protože slot na microSD kartu najdeme pravděpodobně pouze u verze s vyšší pamětí RAM. Žádným překvapením nebude aktuální Android 9 Pie s firemní nadstavbou. Energii dodá baterie s velkou kapacitou 4 500 mAh s podporou nabíjení.

Ty největší trumfy má Samsung Galaxy A90 dva. První z nich si uživatel v České republice zatím moc neužije, je jím totiž podpora 5G sítí. Druhý je tzv. režim DeX, který díky možnosti propojení s monitorem udělá z mobilního telefonu náhradu počítače. Cena telefonu pravděpodobně překročí 20 tisíc korun.

Pokud si na Samsung Galaxy A90 děláte zálusk, u nás si jej bohužel nekoupíte. Samsung jeho prodej na našem, ani slovenském trhu neplánuje. Jedním z důvodů bude nepochybně podpora 5G, která u nás v této chvíli nemá opodstatnění a která tím pádem „zbytečně“ navyšuje cenu telefonu.

Pokud se vám ale líbí výkon Snapdragonu 855, funkce DeX či velký displej, mrkněte na Samsung Galaxy S10+, Note10 či Note10+. Ty sice pohání Exynos 9820, resp. Exynos 9825, výkonem ale zaostávají jen málo.


Samsung Galaxy A – srovnání série v přehledné tabulce

Následuje přímé srovnání osmičky telefonů. V čem se jednotlivé modely liší?

Parametry/Model Samsung Galaxy A10 Samsung Galaxy A10s Samsung Galaxy A20e Samsung Galaxy A30s Samsung Galaxy A40
Úhlopříčka displeje 6,2" 6,2" 5,8" 6,4"
5,9"
Rozlišení a typ displeje 1520 × 720, IPS 1520 × 720, IPS 1 560 × 720 px, IPS 1 560 × 720 px, AMOLED 2 340 × 1 080 px, Super AMOLED
Poměr stran 19 : 9 19 : 9 19,5 : 9 19,5 : 9 19,5 : 9
Jemnost displeje 271 ppi 271 ppi 296 ppi 268 ppi 437 ppi
Výřez v displeji
Kolik plochy čelní strany zabírá displej? 81,6 % 80,7 % 80,7 % 84,9 % 85,5 %
Procesor Exynos 7884 Mediatek MT6762 Helio P22 Exynos 7884 Exynos 7904
Exynos 7885
Operační paměť RAM 2 GB 2 GB 3 GB 4 GB 4 GB
Interní úložiště 32 GB, micro SD (až 1 TB) 32 GB, micro SD (až 512 GB) 32 GB, microSD (až 512 GB) 64 GB, microSD (až 512 GB) 64 GB, microSD (až 512 GB)
Operační systém Android 9.0 Pie Android 9.0 Pie Android 9.0 Pie Android 9.0 Pie Android 9.0 Pie
Zadní fotoaparát 13 Mpx 13 Mpx (f/1,8) + 2 Mpx 13 Mpx (f/1,9) + 5 Mpx UW 25 Mpx (f/1.7), 8 Mpx (f/2.2), 5 Mpx (f/2.2) 16 Mpx (f/1,7) + 5 Mpx UW
Přední fotoaparát 5 Mpx 8 Mpx 8 Mpx (f/2,0) 16 Mpx (f/2.0) 25 Mpx (f/2,0)
Baterie 3 400 mAh 4 000 mAh 3 000 mAh 4 000 mAh 3 100 mAh
Rychlonabíjení
USB-C
3,5mm jack
Rozměry 155,6 × 75,6 × 7,9 mm 156,9 × 75,8 × 7,8 mm 147,2 × 69,5 × 8,3 mm 158,5 × 74,7 × 7,8 mm 144,4 × 69,2 × 7,9 mm
Hmotnost 168 g 168 g 140 g 166 g 140 g
Cena 3 999 Kč - 4 999 Kč 6 990 Kč 6 499 Kč
*Ceny platné ke 4. 10. 2019


Parametry/Model Samsung Galaxy A50
Samsung Galaxy A70 Samsung Galaxy A70s Samsung Galaxy A80 Samsung Galaxy A90
Úhlopříčka displeje 6,4"
6,7" 6,7"
6,7" 6,7"
Rozlišení a typ displeje 2 340 × 1 080 px, Super AMOLED
2 400 × 1 080 px, Super AMOLED 2 400 × 1 080 px, Super AMOLED
2 400 × 1 080 px, Super AMOLED 2 400 × 1 080 px, Super AMOLED
Poměr stran 19,5 : 9
19,5 : 9 20 : 9 19,5 : 9 20 : 9
Jemnost displeje 403 ppi
393 ppi 393 ppi 393 ppi 393 ppi
Výřez v displeji

Kolik plochy čelní strany zabírá displej? 84,9 %
86 % 86 % 85,8 % 86,1 %
Procesor Exynos 9610
Qualcomm Snapdragon 675 Qualcomm Snapdragon 675
Qualcomm Snapdragon 730 Qualcomm Snapdragon 855
Operační paměť RAM 4 GB
6 GB 6/8 GB 8 GB 6 GB/8 GB
Interní úložiště 128 GB, microSD (až 512 GB)
128 GB, microSD (až 512 GB) 128 GB, micro SD (až 1 TB) 128 GB, microSD (až 512 GB) 64 GB / 128 GB
Operační systém Android 9.0 Pie
Android 9.0 Pie Android 9.0 Pie Android 9.0 Pie Android 9.0 Pie
Zadní fotoaparát 25 Mpx (f/1,7) + 8 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,2)
32 Mpx (f/1,7) + 8 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,2) 64 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,2) 48 Mpx (f/2,0) + 8 Mpx (f/2,2) + ToF snímač 48 Mpx (f/2,0) + 8 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,2)
Přední fotoaparát 25 Mpx (f/2,0)
32 Mpx (f/2,0) 32 (f/2,0) otočný (viz zadní) 32 Mpx
Baterie 4 000 mAh
4 500 mAh 4 500 mAh 3 700 mAh 4 500 mAh
Rychlonabíjení

USB-C

3,5mm jack

Rozměry 158,5 × 74,7 × 7,7 mm
164,3 × 76,7 × 7,9 mm 164,3 × 76,7 × 7,9 mm 165,2 × 76,5 × 9,3 mm 164,8 × 76,4 × 8,4 mm
Hmotnost 166 g 183 g 187 g 220 g 206 g
Cena 8 999 Kč
10 499 Kč - 16 999 Kč -
*Ceny platné ke 4. 10. 2019

Nové přírůstky do řady Samsung Galaxy A nevypadají špatně. Z nabídky několika modelů s různou výbavou a cenou si vybere takřka každý. Některé nabídnou nižší cenu, jiné velký displej či unikátní fotoaparát, který nikdo jiný nemá. Několik modelů můžete zakoupit již nyní, další se v naší nabídce objeví do několika týdnů či měsíců.

i Mohlo by vás zajímat

Samsung Galaxy A52s 5G černá
Mobilní telefon - 6,5" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP67, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

9 999 Kč se slevovým kódem  SAMMT1500MTLEDEN
11 499,-
Koupit
Můžete mít ihned na 37 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0223b2
Samsung Galaxy A52s 5G bílá
Mobilní telefon - 6,5" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP67, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

9 999 Kč se slevovým kódem  SAMMT1500MTLEDEN
11 499,-
Koupit
Můžete mít ihned na 33 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0223b1
Samsung Galaxy A52s 5G fialová
Mobilní telefon - 6,5" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP67, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

9 999 Kč se slevovým kódem  SAMMT1500MTLEDEN
11 499,-
Koupit
Můžete mít ihned na 24 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0223b3
Samsung Galaxy A52s 5G zelená
Mobilní telefon - 6,5" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 778G 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP67, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

9 999 Kč se slevovým kódem  SAMMT1500MTLEDEN
11 499,-
Koupit
Můžete mít ihned na 37 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0223b4
Samsung Galaxy A12 64GB černá
Mobilní telefon - 6,5" PLS 1600 × 720, procesor Samsung Exynos 850 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 64 GB, Micro SD až 1024 GB, zadní fotoaparát 48 Mpx (f/2) + 5 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 8 Mpx + 48 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

3 999 Kč se slevovým kódem  SAMMT500LEDEN
4 499,-
Koupit
Na cestě > 5 ks
Očekáváme 21.01.2022
Objednací kód: SAMO0220c2
Samsung Galaxy A12 128GB černá
Mobilní telefon - 6,5" PLS 1600 × 720, procesor Samsung Exynos 850 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1024 GB, zadní fotoaparát 48 Mpx (f/2) + 5 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 8 Mpx + 48 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

4 499 Kč se slevovým kódem  SAMMT500LEDEN
4 999,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Dejvice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0220d2
Samsung Galaxy A12 128GB modrá
Mobilní telefon - 6,5" PLS 1600 × 720, procesor Samsung Exynos 850 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1024 GB, zadní fotoaparát 48 Mpx (f/2) + 5 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 8 Mpx + 48 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

4 499 Kč se slevovým kódem  SAMMT500LEDEN
4 999,-
Koupit
Na cestě > 5 ks
Očekáváme 21.01.2022
Objednací kód: SAMO0220d3
Samsung Galaxy A03s černá
Mobilní telefon - 6,5" PLS 1600 × 720, procesor MediaTek MT6765 8jádrový, RAM 3 GB, interní paměť 32 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 13 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 5 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

-21% 3 799,-
2 999,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0224b1
Samsung Galaxy A22 5G 128GB fialová
Mobilní telefon - 6,6" TFT 2400 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 48 Mpx (f/1,8) + 5 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 8 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

6 399,-
Koupit
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0219c2
Samsung Galaxy A22 5G 64GB bílá
Mobilní telefon - 6,6" TFT 2400 × 1080, 90Hz, procesor MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 64 GB, Micro SD až 1000 GB, zadní fotoaparát 48 Mpx (f/1,8) + 5 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 8 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice
+ ZDARMA Poukaz Předplatné digitální TV Telly na 30 dní

5 799,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: SAMO0219b1
Samsung Galaxy A32 černá
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, procesor MediaTek MT6769T 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1024 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 20 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

6 999,-
Koupit
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0215b2
Samsung Galaxy A32 modrá
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, procesor MediaTek MT6769T 8jádrový, RAM 4 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 1024 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 20 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

6 999,-
Koupit
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0215b4
0
Vytisknout
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací