AlzaBoxy Q1 Aplikace

Samsung Galaxy S23 5G (RECENZE): malý, ale skutečně šikovný fotomobil

Zobrazit katalog
Samsung Galaxy S23 5G, uvod

Samsung Galaxy S23 5G (RECENZE): malý, ale skutečně šikovný fotomobil

Recenze

Aktualizováno • Autor: Ondřej Chabr

Je štěstí, že Samsung ve své nadupané řadě Galaxy S stále nasazuje 3 různé modely. Ty se liší svou výbavou i velikostí. Pro fanoušky menších telefonů tu je právě Samsung Galaxy S23 5G. S očekáváním toho nejlepšího v kompaktním těle jsme si ho proklepli v testu. Jak na nás zapůsobil?

Samsung Galaxy S23 5G (RECENZE) – OBSAH

 1. Základní model Samsung Galaxy S23 je alternativa k jeho výkonnějším bratrům
 2. Samsung Galaxy S23 oproti loňské generaci zaručeně poznáte
 3. AMOLED displej Galaxy S23 patří stále k tomu nejlepšímu, změny nejsou potřeba
 4. Možná až příliš výkonný telefon s vynikající výdrží baterie
 5. Samsungu Galaxy S23 sedla každá scéna, foťák opravdu potěšil
 6. Kompaktních výkonných telefonů je na trhu více, Samsung není sám
 7. Co jsme o Samsung Galaxy S23 psali dříve

Základní model Samsung Galaxy S23 je alternativa k jeho výkonnějším bratrům

Po roce se na akci Galaxy Unpacked jihokorejský gigant rozhodl ukázat světu další povedenou řadu telefonů. Jeho nejlepší řada Galaxy S už se dočkala číslovky 23 podle roku, ve kterém byla uvedena. Znovu se setkáváme s trojicí modelů, přičemž ty mají zaujmout různé cílové skupiny uživatelů. Od základního Samsungu Galaxy S23 5G přes větší Galaxy S23+ 5G až po S23 Ultra, který má snad jediný kompromis, a to je velikost.

Pro naši recenzi jsme si tentokrát vybrali Samsung Galaxy S23, tedy základního zástupce nové generace Galaxy S. Společně se zbytkem pole se oproti minulým generacím posouvá zase o kus dále, takže se nesmíme nechat zmást jeho kompaktními rozměry a nevinným vzhledem. Recenzovaný kus v barvě „bílá“ je spíše lehce do béžova se světle zlatými boky. Testovaná konfigurace je ta nejlepší možná, tedy 256 GB úložiště a 8 GB RAM.

i

Noví králové androidu. Špičkově vybavené telefony Samsung Galaxy S24 integrují AI a model Ultra přidává titan

Samsung Galaxy S23 oproti loňské generaci zaručeně poznáte

Jako bychom v té záplavě masivních smartphonů již zapomněli, jaké to je třímat v ruce nadupaný telefon se snesitelnými rozměry. Naštěstí je Samsung po boku dalších výrobců jako Apple či Asus stále schopný plodit vlajkové mobily, které se téměř vejdou do dlaně. Z krabičky na mě vykoukl telefon s výškou ani ne 15 cm. I první potěžkání dává tušit, že to není žádná cihla. Velmi příjemně mi padl do ruky, rozměry jsou ideální. Zde je však názor opravdu subjektivní.

Samsung Galaxy S23, recenze, design, přední strana Samsung Galaxy S23, recenze, design, zadní strana
Přední i zadní strana jsou rovné plochy. Záda narušují jen vystouplé fotoaparáty.

Leštěné a kluzké hrany Galaxy S23 stále trpí mírnou vypouklostí, což přidává na eleganci, ale může být příčinou nejistého úchopu při zdvihání ze stolu. Třebaže se to může zdát nelidské vůči celkově povedenému designu, raději bych mobil vložil do pouzdra. Přední stranu si pro sebe samozřejmě celou uzmul displej s průstřelem selfie kamerky. Okolní rámečky považuji za opravdu tenké, nijak neruší. Přední i zadní strana nemají ohyb, jsou zcela rovné.

Samsung Galaxy S23, recenze, hrany Samsung Galaxy S23, recenze, vrchní hrana
Leštěné hrany na sobě občas zachytí nějaké ty otisky prstů.

Zadní strana není oproti konkurenčním telefonům příliš zajímavá. To však beru jako plus. Osobně mi hladké matné sklo s jediným prvkem v podobě vystouplých čoček přišlo jako velmi příjemné, nerušící. Přesto Samsung Galaxy S23 v záplavě mobilů poznáte. Novinkou je právě absence fotomodulu. Po vzoru modelu Ultra se fotoaparáty poskládaly přímo na záda telefonu a netvoří již jednolitý celek.

AMOLED displej Galaxy S23 patří stále k tomu nejlepšímu, změny nejsou potřeba

Stejně jako jsem hodnotil v případě Samsungu Galaxy S23 Ultra, i zde musím poznamenat, že změn v displeji jsme se nedočkali. Tedy abych byl přesný, jen jedné menší. A stejně tak opět mohu jen potvrdit, že nebylo potřeba. Díky neznatelným rámečkům se do poměrně malé plochy vměstnal 6,1" displej zvaný jako Dynamic AMOLED 2X. Vidět jednotlivé pixely je skutečně oříšek, rozlišení Full HD+ má opravdu smysl. Nejen výborné pozorovací úhly a vysoké rozlišení lahodí oku, stejně tak i rychlá 120Hz odezva.

Samsung Galaxy S23, recenze, displej Samsung Galaxy S23, recenze, rámečky
Displej je skutečně bravurní. Navíc rámečky kolem něj jsou velmi úzké, což působí stylově.

Novinkou Galaxy S23 je tedy o 35 % lepší maximální jas obrazovky, nyní dosahuje hodnoty 1 750 nitů. Přes menší úhlopříčku nás Samsung neochudil o možnost zobrazit si vedle sebe, resp. nad sebou, dvě aplikace zároveň. Tento pokročilejší multitasking s podporou drag&drop se jistě může v nějaké situaci hodit. Já však za dobu testování na mnoho situací nepřišel a při takové úhlopříčce si nemyslím, že by funkce přicházela na řadu příliš často.

Možná až příliš výkonný telefon s vynikající výdrží baterie

Samsung Galaxy S23 láme rekordy napříč smartphonovým trhem. Výrobce plošně nasadil pro novou řadu výkonný a úsporný Snapdragon 8 Gen 2. Reálné použití s 8 GB operační paměti je více než uspokojivé. Samsung bleskově reaguje při běžném použití, nezadrhne se ani při přesouvání oken aplikací zároveň zobrazených na displeji. Hráči mohou docenit grafický čip Adreno 740. V testu Geekbench si výsledky opravdu můžeme pochvalovat.

Samsung Galaxy S23 5G, recenze, obrazovka Home Samsung Galaxy S23 5G, recenze, lišta Samsung Galaxy S23 5G, recenze, multitasking
Základní domovská obrazovka Androidu 13, horní lišta s funkcemi a ukázka multitaskingu 2 aplikací naráz.

Kapacita vnitřního úložiště základní varianty zůstává na 128 GB a nese s sebou ještě drobnou vadu na kráse, kterou ale za normálních okolností nepostřehnete. Typ úložiště je UFS 3.1, místo UFS 4.0 dostupného pro vyšší paměťovou variantu. Samozřejmostí je nejnovější Android 13 s nadstavbou One UI. Nastavení je přehledné, možností uzpůsobit si vzhled máte hned několik. Subjektivně pak možná bude trvat, než najdete skutečně povedené téma.

Samsung Galaxy S23 5G, recenze, Geekbench Samsung Galaxy S23 5G, recenze, systém Samsung Galaxy S23 5G, recenze, aktualizace
Velmi slušný výsledek testu výkonu Geekbench 6. Testovaný kus měl kapacitu 256 GB.

Kde se základní model S23 odlišuje od svých bratrů, je zejména rychlost nabíjení. Výrobce tento model stále limituje výkonem 25 W. To bohužel není žádná hitparáda, každopádně celková kapacita 3 900 mAh není až tak monstrózní, takže zcela vybitý telefon stihnete dobít za méně než 1,5 hodiny. Díky úspornému procesoru a malému displeji si však udržuje velmi povedenou výdrž na baterii. Telefon mi vydržel celkem bez potíží i dva dny provozu. V balení adaptér nenajdeme, pouze napájecí USB-C kabel.

Samsungu Galaxy S23 sedla každá scéna, foťák opravdu potěšil

Jednotlivé fotoaparáty prošly spíše pouze vizuální změnou, tedy jiným uspořádáním na zadní straně. Menších změn doznala selfie kamerka, z 10 Mpx je náhle 12 Mpx. Parametry každopádně slibují velmi dobré výsledky. S hlavním fotoaparátem zůstává novinka na 50 Mpx a světelnosti f/1,8. Samozřejmě včetně optické stabilizace. Optické přiblížení zajistí 10Mpx teleobjektiv. Snímky s širokým úhlem záběru pořídí 12Mpx snímač.

Samsung Galaxy S23 5G, recenze, režim Pro Samsung Galaxy S23 5G, recenze, další možnosti Samsung Galaxy S23 5G, recenze, video
Prostředí fotoaparátu v režimu Pro. Další možnosti fotoaparátu jsou užitečné. Výběr rozlišení nahrávaného videa.

Je to neustálé omílání dokola, ale snímky jsou až moc saturované. Přesně tak, jak od každého smartphonu Samsung očekáváme. Na pohled jsou to líbivé fotografie, minimálně ve většině případů. Výsledek je ostrý, ani protisvětlo Samsung nerozhodí. Byl jsem spokojen i s ultraširokoúhlými fotografiemi. Pokud si na displeji dobře pohlídáte, jak je která část snímku zaostřena, vytáhnete z telefonu i velmi povedené makro snímky.

Samsung Galaxy S23 5G, recenze, širokoúhlé Samsung Galaxy S23 5G, recenze, makro Samsung Galaxy S23 5G, recenze, interiér
Ukázka širokoúhlého snímku, kvalitní makro fotografie se zaostřeným středem a foto v interiéru za dostatku přirozeného světla.

V rámci optického přiblížení máme u Samsungu Galaxy S23 na výběr maximálně 3násobné. To v mnoha situacích skutečně postačí. Snímek je světlý a zdá se mi, že barvy odpovídají realitě o kousek více. Pokud byste považovali maximální 30násobný digitální zoom za zbytečný, zadržte. Je opravdu znát rozdíl mezi dodatečně přiblíženým snímkem a tím foceným v takovém přiblížení. Umělá inteligence totiž detail během vteřiny vykreslí překvapivě kvalitně.

Samsung Galaxy S23 5G, recenze, běžné foto Samsung Galaxy S23 5G, recenze, 3násobné přiblížení Samsung Galaxy S23 5G, recenze, 30násobné přiblížení
Běžný snímek bez přiblížení, ze stejného místa pak 3násobné optické přiblížení a 30násobné digitální.

Často omílaný pojem Nightography platí na celou řadu Galaxy S23. I zde tedy máme být svědky kvalitních nočních záběrů. Překvapivě musím pochválit i širokoúhlé snímky a výsledky 3násobného optického přiblížení. S automatickým nastavením nočního režimu se snímek opravdu výrazně projasní, což není vždy chtěné. Doporučuji tedy záběr fotit raději dvakrát, jednou s aktivním režimem a podruhé bez.

Samsung Galaxy S23 5G, recenze, bez nočního režimu Samsung Galaxy S23 5G, recenze, noční režim Samsung Galaxy S23 5G, recenze, noční širokoúhlý
Foto bez použití nočního režimu, následně s ním. Noční režim pomůže i širokoúhlému snímku.

O 2 Mpx vyšší rozlišení selfie fotoaparátu asi není kdoví jak velká změna, skutečností ale je, že s fotkami jsem byl také spokojen. Samsung rozpozná v záběru více lidí a sám roztáhne úhel, třebaže nejde o velké rozšíření do stran. Video o vysokém rozlišení 8K nově zvládne natáčet ve snímkovací frekvenci až 30 sn./s a samozřejmě stále i ve filmových 24 snímcích. Obraz videa se nápadně podobá snímkům, opět saturované barvy.

Kompaktních výkonných telefonů je na trhu více, Samsung není sám

Telefonu Samsung Galaxy S23 může snadno konkurovat loňský model Galaxy S22 5G. Novinka totiž neprošla až tak výraznou změnou, aby mu dala šach mat. Jsou to většinou drobnosti jako lepší jas displeje, odolnější sklo, rychlejší úložiště, podpora Wi-Fi 6E či vyšší rozlišení selfie. Pak ale navrch přidává nový čip Snapdragon. Každopádně hranice mezi nimi je opravdu tenká. Za příplatek pár tisíc se ještě můžete rozhodnout pro Samsung Galaxy S23+ 5G s rychlejším nabíjením.

Samsung Galaxy S23 5G, konkurence, Samsung Galaxy S22
Vizuální rozdíl mezi novou generací a předchůdcem Galaxy S22.

Zajímavější už to bude v případě konkurence iPhone 14. Samozřejmě zde bude největší roli hrát rozdíl v systému. Fanoušci toho či onoho se budou přiklánět právě na jednu ze stran. iPhone 14 ale na stejně velkém displeji nedokáže vykouzlit 120Hz obnovu. Foto výbava je také skromnější. Vybral jsem základní model kvůli ceně, ale za příplatek pár tisíc získáte iPhone 14 Pro, který již Samsungu zatopí více. Především přítomností teleobjektivu či výkonného čipu A16 Bionic.

Samsung Galaxy S23 5G, konkurence, iPhone 14 Samsung Galaxy S23 5G, konkurence, Zenfone 9
Jak iPhone 14, tak Asus Zenfone 9 mají v segmentu menších smartphonů co nabídnout.

Do třetice tu máme kompaktní Asus Zenfone 9. Ten se dokonce vešel pod 6" úhlopříčku. Podobně s iPhonem 14 má omezenější schopnosti fotoaparátu, konkrétně chybí teleobjektiv. Pořídit si ho však můžete i se 16 GB operační paměti. O výkon se stará stále vysoce výkonný Snapdragon 8+ Gen 1 a dalším trumfem je přítomnost sluchátkového jack konektoru. Baterie má ze všech zmíněných konkurentů nejvyšší kapacitu, ale musíte se smířit s absencí bezdrátového nabíjení.

Parametry/ Model Samsung Galaxy S23 5G Apple iPhone 14 Asus Zenfone 9
Displej 6,1" (20 : 9) 6,1" (19,5 : 9) 5,9" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 422 ppi 2 532 × 1 170 px, 460 ppi 2 400 × 1 080 px, 445 ppi
Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz OLED, 60 Hz Super AMOLED, 120 Hz
Zadní fotoaparáty hlavní: 50 Mpx, f/1,8, OIS, 8K video s 30 fps
hlavní: 12 Mpx, f/1,5, 4K video s 60 fps
hlavní: 50 Mpx, f/1,9, OIS, 8K video s 24 fps
teleobjektiv: 10 Mpx, f/2,4, 120°
širokoúhlý: 12 Mpx, f/1,8
širokoúhlý: 12 Mpx, f/2,2, 113°
širokoúhlý: 12 Mpx, f/1,4,


Přední fotoaparát 12 Mpx, f/2,0, Full HD video s 30 fps
12 Mpx, f/1,9, 4K video s 60 fps
12 Mpx, f/2,5, 4K video s 30 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 8jádrový Apple A15 Bionic, 6jádrový Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, 8jádrový
RAM 8 GB 6 GB 8/16 GB
Interní úložiště 128/256 GB 128/256/512 GB 128/256 GB
Operační systém Android 13 iOS 16 Android 12
Podpora sítí 5G
Akumulátor 3 900 mAh 3 279 mAh 4 300 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 25 W/10 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 20 W/15 W
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 30 W/- 
USB-C
3,5mm jack
Stupeň krytí IP68 IP68 IP68
Audio stereo, Dolby stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby
Rozměry 146,3 × 70,9 × 7,6 mm 146,7 × 71,5 × 7,8 mm 146,4 × 68,2 × 9,5 mm
Hmotnost 167 g 172 g 165 g
Cena od 23 499 Kč od 23 990 Kč od 19 990 Kč
*Ceny jsou platné k 20. 3. 2023.

Samsung Galaxy S23 5G staví na prověřených základech

Samsung Galaxy S23 5G; recenze

Samsung Galaxy S23

Mobily

Samsung povýšil svou řadu Galaxy S opět o několik řádů výš. Od základního Galaxy S23 si přitom nemusel nikdo slibovat nic převratného. Ukázalo se ale, že jde o skutečně povedený smartphone, který čerpá sílu ze skvělého procesoru a ve spojení se zdařilými fotoaparáty schopnými potěšit i za nedostatku světla a 2denní výdrží baterie má šanci překvapit. Ideální adept na poměr cena/výkon.

Klady

 • Nový vzhled foťáků sjednocuje řadu Galaxy S
 • Skvělá 2denní výdrž
 • Lepší výsledky digitálního zoomu
 • Vysoký výkon díky čipu Snapdragon

Zápory

 • Pomalejší nabíjení
 • Skromnější balení, pouze kabel
i Mohlo by vás zajímat

Nejmenší z trojice nových Samsungů Galaxy S23 si dupnul a je z toho opravdu povedený výsledek. Tento kompaktní telefon s kvalitními parametry si zaslouží více pozornosti a neměl by být ve stínu Samsungu Galaxy S23 Ultra.

Co jsme o Samsung Galaxy S23 psali dříve

Článek

Aktualizováno • Autor: Ondřej Chabr

Nová generace nejlepších Samsungů právě dorazila. Řada Samsung Galaxy S23 opět investuje do nejlepší výbavy, která bude cílit na ty nejnáročnější. Vylepšení se dočkaly všechny modely. Pojďme si je představit.

i

Využijte Trade-in akce s nákupem nových telefonů Samsung Galaxy S23.

Samsung Galaxy S23, úvod

Samsung Galaxy S23 (PREVIEW) – OBSAH

 1. Nová trojice modelů Samsung Galaxy S23 je konečně tady
 2. Drobné designové změny na kvalitní a odolné konstrukci
 3. Osvědčené displeje netřeba měnit, nejen maximální jas potěší
 4. Procesor Snapdragon 8 Gen 2 posouvá mobilní hraní o kus dál
 5. Rekordní fotoaparát modelu Ultra opět překonává nastavenou laťku
 6. Jaké modely Samsung Galaxy S23 si můžete pořídit?

Nová trojice modelů Samsung Galaxy S23 je konečně tady

Jako vždy tu po roce máme jednu z nejočekávanějších řad smartphonů. Nabitá řada Galaxy S od Samsungu má každoročně výsadní postavení v rámci nových telefonů. Letos se pozornost upírá na telefony řady Samsung Galaxy S23. Už je zvykem, že máme co do činění s trojicí modelů odstupňovaných cenou, velikostí i výbavou. Letos to Samsung pojal podobně jako dříve, třebaže změny mezi dvěma nejlevnějšími modely jsou ještě patrnější.

Samsung Galaxy S23, všechny modely
Řada Galaxy S23 je nyní více sjednocená, minimálně po stránce designu. Zdroj: samsung.com

Samsung své novinky opět představil na akci Galaxy Unpacked, letos konané 1. února, společně s notebookem Galaxy Book3. Názvy mobilů se drží zažité tradice, trojice modelů představených v roce 2023 se jmenuje Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+ a Samsung Galaxy S23 Ultra. Co všechno o nich víme?

i

iPhone 14 (RECENZE): decentní novinky ve starém známém provedení

Drobné designové změny na kvalitní a odolné konstrukci

Řada Galaxy S cílí na nejnáročnější, čemuž odpovídá cena, výbava a samozřejmě i zpracování. Již roky jsme svědky velmi kvalitní konstrukce těchto smartphonů. Aby ne, když Samsung už zapracoval i na ohebných konstrukcích řady Galaxy Z. Proto se neobáváme, že by odolná těla s certifikací IP68 u nových telefonů nějak pokulhávala. Změnila se vůbec jejich podoba, nebo musíme rozdíly hledat pod lupou?

Samsung Galaxy S23, design
Modely Galaxy S23 a Galaxy S23+ nyní postrádají zadní výstupek. Zdroj: samsung.com

Už na první pohled nové modely rozpoznáte a s předešlou generací je nezaměníte. Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23+ se rozměrově drží stále stejných čísel. V případě Galaxy S23 tu máme kompaktní 6,1" telefon ze skla a kovu. Vylepšený a větší 6,6" Galaxy S23+ se nevymyká. Oba modely se ale nechaly inspirovat loňským nejlepším modelem Ultra a zadní fotoaparáty již nejsou součástí jednoho podlouhlého výstupku, stojí samostatně.

i

Celá nová řada Samsung Galaxy S23 láká na ohleduplnost k přírodě. Konstrukce je zhotovena z recyklovaného skla a recyklované PET fólie. Krabička byla vyrobena z recyklovaného papíru.

Tím se designově sladí i s novým Galaxy S23 Ultra, jenž si osvědčený vzhled ponechává. Oproti výše zmíněným bratříčkům se ale samozřejmě nadále liší ostřejšími rohy. Zepředu je opět patrný obdélníkový obrys. Fotoaparáty celé řady pak stoupají nad povrch skleněných zad. Vpředu se znovu setkáváme s odolným sklem, nově s Gorilla Glass Victus 2. Všechny modely jsou k dostání v bílé, černé, fialové a zelené.

Samsung Galaxy S23, model Ultra
Samsung Galaxy S23 Ultra opět přidává pero S Pen v základním balení. Zdroj: samsung.com

Osvědčené displeje netřeba měnit, nejen maximální jas potěší

Kvalitní AMOLED displeje už jsou nedílnou součástí nových Samsungů, a to nejen řady S. Proto u Galaxy S23 není přítomnost technologie Dynamic AMOLED 2X se 120Hz obnovovací frekvencí ničím nečekaným. Rozměrné plochy zobrazovacího panelu narušují jen známé průstřely selfie. Díky vysokému rozlišení Full HD+ se u obou levnějších modelů dostáváme na jemnost okolo 400 ppi, což už není rozeznatelné lidským okem. Model S23 Ultra jde svou úhlopříčkou 6,8" ještě dále.

Samsung Galaxy S23, velikosti displejů
Úhlopříčky všech modelů zůstávají na hodnotách známých z minulých let. Zdroj: samsung.com

Aby si zachoval detailní zobrazení na tak veliké ploše, rozlišení poskočilo na 3 088 × 1 440 pixelů s extrémní jemností 501 ppi. Samsung Galaxy S23 Ultra si dále ponechává podporu dotykového pera S Pen. Rozlehlý displej tedy můžete obsluhovat pomocí do těla zasazeného pera s nízkou latencí. Všechny modely mají jako maximální jas uvedeno skvělých 1 750 nitů pro pohodlnou práci i na přímém slunečním svitu.

i

Google Pixel 7 Pro (RECENZE): americký výrobce se opět překonal

Procesor Snapdragon 8 Gen 2 posouvá mobilní hraní o kus dál

Nová generace Galaxy S23 je osazena těmi nejlepšími vnitřnostmi současnosti. Velmi hbitý Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 je založen na 4nm výrobním procesu. Čip má samozřejmě kompatibilní příjem nejrychlejších mobilních dat 5G. Speciálně pak zvládá zpracovat náročný obrazový signál fotoaparátů a schopnosti AI. Modely S23 a S23+ spoléhají na kombinaci s 8 GB RAM. Galaxy S23 Ultra ve své paměťové kapacitě 512 GB ještě přidává a hodnota operační paměti se zastavila na 12 GB.

Samsung Galaxy S23, čip Snapdragon 8 Gen 2
Výkon nejmodernějšího Snapdragonu 8 Gen 2 si užijete nejen v mobilních hrách. Zdroj: samsung.com

V oblasti vnitřní paměti pro data je Galaxy S23 k dostání se 128 či 256 GB, Galaxy S23+ s 256 či 512 GB a stejně tak model Ultra. Operačním systémem se stává nejnovější Android 13 s možností budoucích updatů.

i

Nová řada Samsung Galaxy S23

Důležitá oblast je také výdrž baterie. Na reálné zkušenosti si musíme počkat, ale specifikace mluví následovně. Modely se od sebe kapacitou baterie liší. Základní Galaxy S23 v sobě zahrnuje 3 900 mAh baterii s 25W rychlonabíjením. Galaxy S23+ posiluje baterii až na 4 700 mAh společně s 45W rychlonabíjením. Velký model Galaxy S23 Ultra potřebuje nejlepší baterii, dostává se mu tedy 5 000 mAh a opět 45W rychlého nabíjení.

Rekordní fotoaparát modelu Ultra opět překonává nastavenou laťku

Na fotoaparátech si dal Samsung dost záležet. Již samotné pozvánky na akci slibovaly skvělý fotoaparát a kameru pro snímání při horších světelných podmínkách. Oba základní modely se v parametrech fotoaparátů shodnou. Jejich hlavní foťák disponuje rozlišením 50 Mpx a světelností f/1,7. Samozřejmostí je optická stabilizace obrazu. Teleobjektiv s 3násobným optickým přiblížením zůstává na 10 Mpx a zadní výbavu zakončuje ultraširokoúhlý 12Mpx senzor.

Samsung Galaxy S23 Ultra, fotoaparát
Profesionální foto sestava v čele s 200Mpx fotoaparátem modelu Samsung Galaxy S23 Ultra. Zdroj: samsung.com

Model S23 Ultra se opět vymyká a představuje velkou novinku. Dosud nejvyšší rozlišení hlavního fotoaparátu – 200 Mpx. Snímač Isocell HP2 dovolí ještě více detailní přibližování a zkombinuje i více pixelů do jednoho pro ještě jasnější záběry. K tomu ale napomůže i dvojice teleobjektivů s rozlišením 10 Mpx. Jeden zvládne 3násobné, druhý až 10násobné optické přiblížení. Širokoúhlé záběry zachytí 12Mpx fotoaparát.

i

ASUS ROG Phone 6 (RECENZE): Skvělá herní mašina, která ale není pro každého

Mimo optické přiblížení se modely pyšní i tím digitálním. Oba levnější modely mají 30násobný Space Zoom, S23 Ultra pak 100násobný. 

Samsung Galaxy S23, fotoaparát
Ani základní Galaxy S23 a S23+ se za foťák stydět určitě nemusí. Zdroj: samsung.com

Přední záběry zachytí selfie fotoaparát s rozlišením 12 Mpx. Také u něj došlo k lepšímu záznamu za horších světelných podmínek. Nejen noční snímky můžete snímat v aplikaci Expert RAW, a mít tak výsledné záběry v nejvyšší kvalitě s možností dodatečných úprav. Samsung se při prezentaci pochlubil také schopností videa. To nyní natočíme nejen v 8K rozlišení, ale také s rychlým snímkováním 30 fps.

Jaké modely Samsung Galaxy S23 si můžete pořídit?

Kompletní řada Samsung Galaxy S23 je k dispozici ve vyšších kapacitních variantách od 6. února. Základní paměti budou k dispozici od 17. února. Jednotlivé modely s kapacitami pamětí jsou následující: 

Parametry/ Model Samsung Galaxy S23 Samsung Galaxy S23+ Samsung Galaxy S23 Ultra
Displej 6,1" (20 : 9) 6,6" (20 : 9) 6,8" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 422 ppi 2 340 × 1 080 px, 390 ppi 3 088 × 1 440 px, 501 ppi
Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz
Zadní fotoaparáty hlavní: 50 Mpx, f/1,7, OIS, 8K video s 30 fps
hlavní: 50 Mpx, f/1,7, OIS, 8K video s 30 fps
hlavní: 200 Mpx, f/1,7, OIS, 8K video s 30 fps
teleobjektiv: 10 Mpx, f/1, 118°
teleobjektiv: 10 Mpx, f/1, 118°
teleobjektiv: 10 Mpx, f/1,12, Quad Pixel, 117°
širokoúhlý: 12 Mpx, f/1,4,
širokoúhlý: 12 Mpx, f/1,4,
širokoúhlý: 12 Mpx, f/1,4


teleobjektiv: 10 Mpx, f/1,12
Přední fotoaparát 12 Mpx, f/2,0, Full HD video s 30 fps
12 Mpx, f/2,0, Full HD video s 30 fps
12 Mpx, f/2,0, 4K video s 60 fps
Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 8jádrový Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 8jádrový Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 8jádrový
RAM 8 GB 8 GB 8/12 GB
Interní úložiště 128/256 GB 256/512 GB 256/512/1 024 GB
Operační systém Android 13 Android 13 Android 13
Podpora sítí 5G
Akumulátor 3 900 mAh 4 700 mAh 5 000 mAh
Rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 25 W/10 W Rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 45 W/10 W
Rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 45 W/10 W
USB-C
3,5mm jack
Stupeň krytí IP68 IP68 IP68
Audio stereo, Dolby stereo, Dolby stereo, Dolby
Rozměry 146,3 × 70,9 × 7,6 mm 157,8 × 76,2 × 7,6 mm 163,4 × 78,1 × 8,9 mm
Hmotnost 167 g 195 g 233 g
Cena 23 499 Kč* 29 999 Kč* 34 999 Kč*
*Ceny jsou platné k 1. 2. 2023.
i Mohlo by vás zajímat

Málokterá řada smartphonů má takovou tradici jako právě Samsung Galaxy S. Novinky jsou vybaveny lepším procesorem a posunují kvalitu nočních fotografií a videí. To jsou hlavní přednosti nové řady Samsung Galaxy S23. 

Co jsme o Samsungu Galaxy S23 psali dříve

Nadupaná řada Samsung Galaxy S se již za pár dní rozroste o další generaci. Bude se jmenovat Samsung Galaxy S23 a nepochybně bude chtít zaujmout prvotřídními parametry ve všech ohledech. Jaká bude výbava jednotlivých modelů, výkon či design a co vše budou umět? Veškeré průběžně známé informace najdete v tomto článku.

i

Článek je spekulativní, konečné parametry a názvy zařízení mohou být odlišné. Článek neustále aktualizujeme.

Samsung Galaxy S23, úvod

Samsung Galaxy S23 (SPEKULACE) – OBSAH

 1. Aktualizace 18. 1. 2023: Známe podobu i parametry, akce Samsungu je za dveřmi
 2. Předešlé aktualizace
 3. Řada Samsung Galaxy S23 bude složena ze 3 modelů
 4. Přední straně bude chybět jeden prvek, který generace odliší
 5. Jakého čipu se dočkáme v řadě Galaxy S23?
 6. Půjde si Samsung Galaxy S23 Ultra pro 200Mpx foťák?

Aktualizace 18. 1. 2023: Známe podobu i parametry, akce Samsungu je za dveřmi

Krátce po vydání předešlé aktualizace se sám Samsung vytasil s oficiální pozvánkou. Ta potvrzuje již řečené, akce Galaxy Unpacked se letos bude konat skutečně ve středu 1. února od 19:00 hodin. Přímý přenos pak bude nachystán na webu samsung.com. Na stránce se výrobce stále ohání pojmem Nightography a 3 jednotlivými čočkami v řadě za sebou. Nové modely tedy opět zapracují na kvalitě snímků za šera a i základní modely S23 a S23+ budou mít čočky samostatně bez výstupku.

Samsung Galaxy S23 spekulace, screen z oficiálního videa
Oficiální upoutávky ke Galaxy S23 se jasně přiklání k lepšímu fotoaparátu, konkrétně k nočním fotografiím. Zdroj: samsung.com

O tom se konekonců můžeme přesvědčit i dle úniku oficiálních fotek modelů ve všech barevných variantách. Uniklé fotky přinesly servery winfuture.de a nieuwemobiel.nl. Podle všeho to vypadá, že Samsung Galaxy S23 Ultra tentokrát nedostane svou speciální barvu. Všechny telefony budou zřejmě sjednoceny. Případně ve výčtu některá varianta chybí a nakonec se představí. Prozatím tedy počítáme s černou Phantom Black, světlou Cotton Flower, zelenou Botanic Green a fialovou Misty Lilac.

i

OnePlus 11 představen. Láká na 100W nabíjení i fotoaparáty od Sony

Známý web gsmarena.com pak překládá zprávu opět z webu winfuture.de ohledně přehledu rozdílů mezi Galaxy S23 a Galaxy S23+. Model S23+ opět nabízí o půl palce větší displej, bude k dispozici s kapacitou úložiště až 512 GB, má téměř o 1 000 mAh větší baterii a poradí si se 45W rychlým nabíjením.

Samsung Galaxy S23 spekulace, plakátek Galaxy S23 Samsung Galaxy S23 spekulace, plakátek Galaxy S23+
Na plakátcích jsou nové modely Galaxy S23 společně s hodinkami Samsung. Zdroj: winfuture.de

Předešlé aktualizace

Aktualizace 11. 1. 2023: Samsung neudržel v tajnosti datum představení, Galaxy S23 už je za rohem

Blížíme se do úplného finále s našimi spekulacemi. Poslední indicie naznačují drobnost ve vzhledu a oficiální datum uvedení nové řady Samsung Galaxy S23.

Standardně se nová generace každoročně objevuje na akci Galaxy Unpacked. Kdy se bude konat letos? Pravděpodobně díky přehmatu odhalil kolumbijský web Samsungu grafiku s datem akce. Uskuteční se již 1. února. Zároveň grafice nechybí vyobrazení tří samostatných fotoaparátů, které nově ozdobí zadní stranu i základních modelů Galaxy S23 a S23+. Stránka s danou informací už je odebrána. Zprávu přinesl web gsmarena.com.

Samsung Galaxy S23 spekulace, uniklé datum Galaxy Unpacked
Pokud se Galaxy Unpacked uskuteční 1. února, už brzy by Samsung měl rozeslat oficiální pozvánky. Zdroj: gsmarena.com

Čerstvým únikem je prezentační video, které vyzdvihuje kvality nočních fotografií nového Galaxy S23. Není však patrné, zda se vztahuje čistě ke konkrétnímu modelu či obecně na celou řadu. Ukázku videa sdílel @UniverseIce na svém Twitteru.

Vyzdvižení kvalit nočních snímků neuvidíme poprvé. Je to častá oblast zdokonalování.

Kromě toho se @UniverseIce dále činil a ukázal i detail laserového snímače u modelu Galaxy S23 Ultra. Ten se možná z červené přebarví na černou, proto na první pohled nebude patrný. K jiné změně ale dojít nemá. Nakonec uživatel ještě sdílel porovnání pouzder Samsungů Galaxy S22 Ultra a S23 Ultra. Zde je patrný nárůst velikosti fotoaparátů a lehké posunutí tlačítek hlasitosti a zapínacího tlačítka směrem dolů.

Samsung Galaxy S23 spekulace, srovnání pouzder
Vpravo vidíme obal chystaného nejvýkonnějšího modelu řady Samsung Galaxy S23. Zdroj: twitter.com (@UniverseIce)

Aktualizace 28. 12. 2022: Uniklá propagační grafika potvrzuje jen lehce inovovaný vzhled 

Do představení nových telefonů Samsung Galaxy S23 zbývá už pravděpodobně jen několik týdnů. Ve specifikacích jsme se utvrdili mnoha předchozími úniky, stejně tak i v jejich vizuální podobě. Nyní to vypadá na pomyslnou třešničku na dortu v podobě úniku přímo interních materiálů samotného Samsungu. I o jejich pravosti už se ale spekuluje, jelikož ne vše sedí s předešlými rendery. Obrázek přinesl web 91mobiles.com.

i

Telefony Xiaomi 13 dostávají špičkovou výbavu a nově i plnou voděodolnost

Uniklá grafika je rozdělena do 3 různých obrázků, které představují model Galaxy S23+ ve světle růžové, respektive fialové, variantě a dále vrcholný model Galaxy S23 Ultra ve světle zelené a šedé. Právě růžová a šedá varianta by měly být těmi „signature“ barvami, tedy těmi spjatými s propagačními materiály nových smartphonů. Kromě smartphonů se na fotce nachází i současná bezdrátová sluchátka Galaxy Buds a hodinky Galaxy Watch 5.

Samsung Galaxy S23 spekulace, uniklá prezentační grafika
Oficiálně vyhlížející plakátky odhalují dosud očekávané podoby dvou nejlepších modelů řady Samsung Galaxy S23. Zdroj: 91mobiles.com

V diskuzích se uživatelé podivují nad vyobrazeným modelem Galaxy S23+. Ten totiž podle tohoto údajně oficiálního materiálu nemá tak tlusté rámečky kolem displeje, jako by měl mít. I přes horší kvalitu grafiky jsou tenké rámečky patrné. Ostatní vyobrazené detaily odpovídají. Například na zádech modelu S23+ jsou jednotlivé čočky fotoaparátů umístěny na zadní straně samostatně po vzoru současného modelu Samsung Galaxy S22 Ultra.

Aktualizace 19. 12. 2022: Tak kolik megapixelů nakonec dostane Galaxy S23 Ultra?

Web gsmarena.com dal dohromady pár nově uniklých fotek údajných maket budoucích telefonů Samsung Galaxy S23. Makety jsou na fotkách v černé a bílé barvě a v zásadě se nijak zvlášť neliší od toho, co jsme doposud viděli. Přece jen ale drobnou novinku vidíme. Na dosavadních renderech, stejně tak i na současné řadě Samsung Galaxy S22, se slot na SIM kartu nachází na spodní hraně. Podle nového úniku by ale mohlo dojít k jejímu přesunutí na levý bok.

Samsung Galaxy S23, spekulace, maketa model Ultra Samsung Galaxy S23, spekulace, makety Samsung Galaxy S23, spekulace, slot na SIM nalevo
Makety překvapí maximálně změnou polohy slotu na SIM kartu. Zdroj: gsmarena.com

Nejlepší model Galaxy S23 Ultra se nyní objevil v databázi čínské certifikace TENAA. A soupis parametrů unikl na veřejnost. Spoustu z nich již považujeme za fakt, někde se informace rozchází. Fyzické rozměry bude nový vrcholný model sdílet se svým předchůdcem Galaxy S22 Ultra. Typická kapacita paměti bude pravděpodobně opět uváděna jako 5 000 mAh. Maximální takt jádra Snapdragonu 8 Gen 2 je povýšen až na 3,36 GHz a kapacity paměti RAM mají dosahovat 8 a 12 GB.

Kde nás ale nutí něco zapochybovat, jsou rozlišení fotoaparátů. Těch by opět mělo být celkem 5 i s přední selfie kamerkou, ale hlavní rozlišení nemá být avizovaných 200 Mpx, ale pouze dosavadních 108 Mpx. Dvojice 12Mpx foťáků vypadá dobře, ale vše zakončuje pouze 2Mpx objektiv. Takové jsou většinou vyhrazeny pro makro snímky, ale model Galaxy S22 Ultra takto nízké rozlišení neměl. Jsme zvědaví, jak si toto Samsung na počátku roku obhájí.

Samsung Galaxy S23 spekulace, certifikace TENAA
Výpis parametrů dle čínské TENAA. Zdroj: gizmochina.com

Aktualizace 1. 12. 2022: Certifikace potvrzuje parametry baterií a možná se dočkáme novinky po vzoru iPhonů 14

Oba nastávající základní modely Samsung Galaxxy S23 byly spatřeny v certifikaci na webu FCC. Zprávu o tom přináší web mysmartprice.com. Galaxy S23 a Galaxy S23+ mají modelová čísla SM-S911B a SM-S916B. Podrobnosti odhalují drobné změny v baterii. Zůstane sice u běžného 25W rychlonabíjení, zato kapacity baterií budou mírně navýšeny na 3 900 a 4 700 mAh. Telefony byly pro tyto účely testovány od počátku září do konce října.

i

Vivo X90 nabídne tři vybavené modely, jeden z nich pohání současná špička mezi procesory

Podle webu etnews.com se Samsung možná v nových telefonech pochlubí funkcí nově představenou třeba v řadě Apple iPhone 14. Jde o bezdrátovou komunikaci s použitím satelitů. Kooperace se společností Iridium by telefonům Samsung Galaxy S23 mohla přinést možnost zasílání zpráv a obrázků s nízkým rozlišením právě přes antény schopné spojit se s nízko obíhajícími satelity. Díky tomu se tato komunikace může uskutečnit i z míst bez signálu operátorů.

Samsung Galaxy S23 spekulace, satelitní spojení
Přidá se Samsung se schopností satelitního příjmu k Applu a Huawei? Zdroj: sammobile.com

A kdy se telefonů Samsung S23 konečně dočkáme? Jejich nástup se blíží. Stránka koreajoongangdaily.joins.com dokonce dle citace člověka ze Samsungu prozrazuje, že odhalení je plánováno na únor 2023 a proběhne ve Spojených státech na akci Unpacked. Spekuluje se, že by mělo jít o San Francisco.

Aktualizace 17. 11. 2022: Řada Galaxy S23 dostane výkonný čip Snapdragon a další foto z modelu Ultra

Samsung se rozhodl odměnit evropským uživatelům za roky strávené s výkonnostně slabšími procesory vlastní výroby Samsung Exynos. Alespoň to tak lze nadneseně říci v reakci na zprávu uživatele @UniverseIce. Ten ve svém tweetu uvádí screen z testu Geekbench 5 s výsledky údajného Samsungu Galaxy S23 Ultra. Celá nová řada by měla dostat nedávno představený Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s vyšší frekvencí 3,36 GHz.

Výsledky testu už jsme na jiných únicích viděli vyšší, ale jde tu hlavně o vyšší takt hlavního jádra.

O dalším úniku uživatele @UniverseIce opět reportuje gsmarena.com. Nyní se na světlo dostala nová fotografie z modelu Galaxy S23 Ultra. Ta navíc pro účely ohodnocení kvality má po boku ten samý záběr vyfocený současným Galaxy S22 Ultra a skvělým fotomobilem Google Pixel 7 Pro. I laickému oku je z výřezu jasné, že nejlepší detail povrchu dýně zvládl zachytit právě dosud nepředstavený S23 Ultra. Rekordních 200 Mpx snad povede k detailnějším záběrům.

Samsung Galaxy S23 Ultra fotka vs S22 Ultra vs Google Pixel 7 Pro
Porovnání fotky ze Samsungu Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra a Pixelu 7 Pro. Zdroj: gsmarena.com

Aktualizace 2. 11. 2022: Objevil se falešný plakát a model Ultra bude fotit podstatně lépe

V záplavě různých úniků informací se může snadno stát, že se objeví nějaká falešná. Jednou z posledních byl plakátek v korejštině na webu phonearena.com, přičemž plakát hlásil termín předobjednávek nové generace od 23. prosince do 5. ledna 2023. Tím pádem by telefony byly představeny ještě letos před Vánoci. Reklama také vyobrazuje očekávaný design modelů  Samsung Galaxy S23 a S23+ s čočkami umístěnými přímo na ploše zadní strany a bonusu k předobjednávkám v podobě sluchátek Galaxy Buds2.

Samsung Galaxy S23, falešný plakát předobjednávek
Toto by mělo na první pohled být lákadlo, kdy k předobjednávkám získáte sluchátka Galaxy Buds2. Plakát však není oficiální. Zdroj: phonearena.com

Pravost údajného cenného zdroje informací jihokorejské telefonní společnosti KT Corporation však následně vyvrátil Twitter uživatel @OreXda. Ten tvrdí, že v tomto případě nakonec došlo k publikaci uměle vytvořené reklamy, která tedy nemusí vůbec předestírat pravdu. Letošní uvedení se zdá skutečně velmi nepravděpodobné, když předcházející generace byly odhaleny až v prvních měsících nového roku.

Druhá zpráva by se již měla zakládat na pravdě. Uživatel @UniverseIce zveřejnil porovnání detailu fotky z telefonů Galaxy S22 Ultra a S23 Ultra. Zprávu přinesla gsmarena.com. Pokud jsou fotky pravdivé, budeme svědky skutečně působivého vylepšení detailů fotoaparátu. Ten by ze současných 108 Mpx měl povyskočit na 200 Mpx. Na fotce jsou patrné detaily, které se na fotce z předchozího modelu zcela vytrácí. Už teď se těšíme.

Samsung Galaxy S23 Ultra fotka vs S22 Ultra
Znatelně více detailů ze snímače s rozlišením 200 Mpx. Pokud takto bude skutečně nový S23 Ultra fotit, máme se nač těšit. Zdroj: gsmarena.com

Aktualizace 17. 10. 2022: Nový únik krytů neukazuje výstupek fotoaparátů základní dvojice

Častým a poměrně spolehlivým vodítkem k budoucím podobám nových telefonů jsou úniky jejich pouzder. Výrobci známých a mezi uživateli oblíbených krytů, pouzder a dalšího příslušenství mohou od výrobce telefonu předem získat přesné rozměry, pro které připraví své výrobky. K takovým únikům je občas potřeba být skeptický, jelikož obzvlášť v době 3D tiskáren není až takový problém nechat si vyrobit kryt libovolného tvaru.

Další únik krytu tentokrát zcela ignoruje celkový výstupek zadních fotoaparátů.

O nový únik krytů pro chystanou řadu Samsung Galaxy S23 se zapříčinil UniverseIce na Twitteru. Kryty poodhalují, že již nebudeme svědky výstupku celého fotomodulu, ale místo toho budou vystouplé jednotlivé čočky fotoaparátů, a to i u dvojice levnějších modelů. Dřívější aktualizace v tomto článku (najdete v roletce Předešlé aktualizace hned za tímto odstavcem) zobrazuje jiný kryt s decentním celkovým výstupkem, takže finální podoba ještě není zcela jasná. Podoba těla Galaxy S23 Ultra se neliší od současného modelu.

i

iPhone 14 (RECENZE): decentní novinky ve starém známém provedení

Aktualizace 3. 10. 2022: Lehké designové změny Galaxy S23, ovšem stále stejné nabíjení

Tentokrát náš zaplavilo větší množství zajímavých úniků o řadě Samsung Galaxy S23. Začneme dvojicí levnějších modelů Galaxy S23 a Galaxy S23+. Už minule jsme si ukázali, že v jejich případě Samsung nechá narůst okraje obrazovky. Web gsmarena.com pak přináší fotky prvních krytů, které neukrývají mnoho překvapení s ohledem na rozložení bočních tlačítek. Viditelně však ukazují nový výstupek fotoaparátu.

Samsung Galaxy S22, možná podoba krytu Galaxy S23/S23+
Z krytu je patrná nová podoba výstupku zadních fotoaparátů? Zdroj: gsmarena.com

Ten již nebude spojen s horním rohem telefonu, ale jednotlivé čočky budou spíše v decentnějším výstupku po vzoru ohebného Galaxy Z Fold4. Podle tweetu @UniverseIce by mohlo jít dokonce o zcela samostatné čočky, které nejsou součástí žádného výstupku.

Jak bude vypadat zadní strana Galaxy S23? Změní se tvar výstupku, nebo zcela zanikne?

Další tweet @UniverseIce opět hovoří o obou základních modelech, není však nijak povzbuzující. Podle certifikace výrobce budou novinky opět dosahovat maximálního výkonu 25 W při drátovém nabíjení. To je opravdu málo a konkurence je hodně napřed. Na druhou stranu třeba i takový Apple je se svými iPhony 14 Pro na podobné hodnotě. Model Galaxy S23 Ultra bude zřejmě pokračovat v trendu 45 W, který zavedl letošní Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22, design Galaxy S23 Ultra
Na novém Galaxy S23 Ultra si nelze nevšimnout ještě tenčích rámečků a zapuštěných snímačů teleobjektivu a laserového ostření. Zdroj: smartprix.com

Pěkných změn se nakonec dočká hlavní top model Galaxy S23 Ultra. Podle rozsáhlejších spekulací na stránce smartprix.com se nová generace protáhne do šířky a její horní a spodní okraje se ještě více ztenčí. Displej o stejné úhlopříčce si polepší v jasu, barevné přesnosti či HDR. Hrany smartphonu již nebudou tak zaoblené, ale naopak více ploché. Rozložení zadních fotosnímačů zůstane stejné, ale dojde ke změně, kdy dvojice těch menších na pravé straně bude zapuštěna do zad telefonu.

i

Samsung Galaxy Z Fold4 (RECENZE): vyšší výkon a lepší fotoaparáty v akci

Aktualizace 19. 9. 2022: Opravdu se základní modely Samsung Galaxy S23 dočkají tlustších rámečků?

Protentokrát zde máme spekulaci týkající se dvojice těch levnějších modelů řady Galaxy S. Leaker @UniverseIce oznámil přesné rozměry budoucí generace. Výška i šířka budoucích modelů narostla o třetinu milimetru, v případě modelu S23+ o 0,4 mm a my se nyní z webu gsmarena.com dozvídáme, jakým stylem. Ukázalo se, že jde o širší rámečky kolem displeje, a to dokonce rovnoměrně 0,15 mm, respektive 0,2 mm (u modelu S23+) ve všech 4 směrech.

Samsung Galaxy S22, větší rozměry
Rovnoměrné navýšení o 0,15 mm sice nezní jako nic přehnaného, v praxi to ale může být dosti viditelný rozdíl. Je snad ve hře větší baterie? Zdroj: gsmarena.com

Širší rámečky jsou na první pohled krokem zpátky, když se mobilní výrobci snaží naopak o jejich minimalizaci. Také model S23 Ultra má dle uniklých rozměrů oproti svému předchůdci rozměrnější tělo, a to o 0,1 mm na výšku a 0,2 mm na šířku. Jsme zvědaví, jak to bude v tomto případě, když model Ultra má zaoblené hrany. Každopádně jakýkoliv i sebemenší nárůst rozměrů může pro zájemce přecházející z loňského modelu znamenat koupi nového pouzdra

i

Telefony iPhone 14 a 14 Pro jsou zde. Přináší řadu novinek

Aktualizace 5. 9. 2022: Drobná změna v designu nové vlajkové lodi Samsung Galaxy S23 Ultra

Doposud se v případě nových Samsungů spekulace točily okolo výkonu, fotoaparátu, ale také designu. Právě v případě poslední jmenované oblasti se však význačných změn nedočkáme. Stále to vypadá, že minimálně u nejvyššího modelu S23 Ultra bude na první pohled novinku opravdu obtížné vůbec poznat. Dle nových informací uživatele @UniverseIce se boční rámeček rozšíří, čímž zbyde méně místa pro zaoblené sklo.

K designu se vztahuje také povedený koncept, který zveřejnil web notebookcheck.com. Ten vyobrazuje béžovou variantu Samsungu Galaxy S23 Ultra, která se vlastně nijak zásadně neliší od aktuálního modelu Samsung Galaxy S22 Ultra 5G. Současný design je opravdu vyveden téměř k dokonalosti, není tedy potřeba jej zásadně měnit. Koncept lze vidět na videu výše.

i

Ohebné telefony v novém. Samsung Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 mají špičkový výkon i výbavu

Aktualizace 24. 8. 2022: Rozměrově se nový Samsung Galaxy S23 Ultra nebude lišit

Krátká aktualita, která přišla z Twitteru a zmiňuje se o ní web gsmarena.com, hovoří o rozměrech chystaného nejlepšího modelu řady Samsung Galaxy S23. Ten by se oproti předchozí generaci, Samsungu Galaxy S22 Ultra, měl lišit jen velmi nepatrně. Konkrétně bude o 1 až 2 desetiny milimetru širší, ovšem zachová si tenkost necelých 9 mm. Nezmění se ani 6,8" displej.

Samsung Galaxy S22, rozměry
Také Samsung Galaxy S23 Ultra se dočká hranatého těla, do něhož se snadno vloží pero S Pen.

Další potvrzení chystaného 200Mpx snímače přichází z webu english.etnews.com. Podle něj divize Samsung Electronics' Mobile Experience potvrdila, že se právě toto rozlišení stane minimálně pro model Ultra skutečností. Prvním smartphonem s rozlišením 200 Mpx ale nebude, tím se nyní stala Motorola X30 Pro.

i

Huawei Mate Xs 2 (PREVIEW): designová skládačka, která sází na otevírání displeje ven

Aktualizace 9. 8. 2022: Známe kódové označení nejvýkonnějšího modelu, kapacita baterie zůstává

Kódové označení vyvíjeného produktu nemá potenciál odhalit chystané novinky, ale nyní jej známe a můžeme si dle něj případně dohledat další zákulisní informace. Na webové stránce pricebaba.com najdeme informaci podpořenou screenshotem, že nejvýkonnější chystaný Samsung Galaxy S23 Ultra má údajně mít kódové označení DM3. Modelové značení je pak SM-S918. Text má pocházet přímo z firmwaru chystaného modelu.

Samsung Galaxy S23, spekulace, kódové označení Galaxy S23 Ultra
Kódové značení je DM3. Modelové číslo vidíme před lomítkem ve tvaru SM-S918 a dokonce i jeho varianty. Všechny se však váží k nejdražšímu budoucímu modelu, tedy Samsungu Galaxy S23 Ultra. Zdroj: pricebaba.com

Nám již velmi dobře známý leaker Ice Universe se tentokrát podělil o jeden z úniků na čínské sociální síti Weibo. Opět se týká nejlepšího modelu budoucí řady a nepřináší příliš překvapivou zprávu. Galaxy S23 Ultra bude vybaven baterií s kapacitou 5 000 mAh. Třebaže je to dost, není to posun od jeho předchůdce Galaxy S22 Ultra. Na úspornosti, tedy i delší výdrži, by však mohl zapracovat chystaný čip Snapdragon 8 Gen 2.

i

Samsung Galaxy XCover6 Pro (PREVIEW): vyšší odolnost i více zajímavých funkcí

Aktualizace 25. 7. 2022: Blíží se první mobil s 200Mpx foťákem, Samsung jej bude následovat

O rekordním rozlišení hlavního fotoaparátu jsme ve spojení se Samsungem Galaxy S23 Ultra již mluvili. Stále však není zcela jisté, že se u něj 200 Mpx dočkáme. Dohnat k tomuto kroku může Samsung i jeho konkurence. Právě v následujících dnech až pár týdnech má být veřejnosti odhalena nová Motorola Frontier, o které už se delší dobu spekuluje jako o 1. telefonu s 200Mpx fotoaparátem.

Fotka ze 200Mpx snímače má vylepšenou kvalitu obrazových bodů právě díky kombinaci 4 pixelů v jeden.

Nárůst rozlišení v telefonech přitom není odůvodněn potřebou tisknout fotky ve větších formátech, ale především potřebou lepšího zachycení detailů díky spojení několika pixelů v jeden větší, kvalitnější pixel. Známý leaker @UniverseIce, který je vždy ohledně plánovaných novinek o krok vpřed, nyní ve svém tweetu zveřejnil fotku ze snímače Isocell HP1, který má mít právě ona Motorola. Jakým senzorem bude disponovat alespoň některý z telefonů řady Samsung Galaxy S23, zatím není jasné.

i

Samsung Galaxy XCover6 Pro (PREVIEW): vyšší odolnost i více zajímavých funkcí

Již jsme psali o tom, že Samsung by mohl čerpat z již představeného Isocell HP3. Ten je díky pixelům menším o 12 % ještě kompaktnější, a mohl by tak korejskému výrobci více sedět. Na další podrobnosti o foťácích si musíme počkat. Zatím není jisté nic, následující měsíce ale možná napoví.

Aktualizace 12. 7. 2022: Selfie pod displejem možná nebude, zato procesor Snapdragon ano

Web notebookcheck.net zveřejnil zprávu, která se týká možné integrace poddisplejové selfie kamery. Již nějakou dobu se hovoří o tom, že by se řada Galaxy S23 mohla vzhledově odlišit od svých předchůdců tím, že by na první pohled vynechala selfie kamerku. Ve skutečnosti by ji, podobně jako u modelu Galaxy Z Fold3 5G, skryla pod displej. Někdo z dodavatelského řetězce toto nyní popírá. Stále je risk spoléhat na tuto technologii, protože kvalita fotek není valná.

Skutečně se řadou Samsung Galaxy S23 dočkáme konce procesoru Samsung Exynos ve vlajkových lodích?

O zajímavém tweetu uživatele Ming-Chi Kuo informuje například i web tomsguide.com. Podle Kua se nový 4nm čip SM8550 stane jediným dostupným procesorem pro nadcházející řadu Samsung Galaxy S23. Pod tímto kódovým označením hledejme nástupce současného nejvýkonnějšího mobilního čipu od Qualcommu, půjde tedy s nejvyšší pravděpodobností o Snapdragon 8 Gen 2. Samsung Exynos 2300 prý nemá šanci jej porazit.

Aktualizace 28. 6. 2022: Základní modely si polepší v selfie fotoaparátu, model Ultra v rozlišení toho hlavního

Vzhledem k důležitosti fotoaparátů v řadě Samsung Galaxy S není divu, že dnešní novinky se převážně týkají právě této oblasti.

Uživatel @UniverseIce na svém twitter účtu zveřejnil podobu nově představeného senzoru Isocell HP3. Ten má rozlišení 200 Mpx a povedlo se mu zmenšit pixely až na hodnotu 0,56 μm, tedy o 12 % oproti předcházející generaci. Při focení za horších světelných podmínek lze pro nejlepší kvalitu využít kombinaci 16 pixelů, z čehož vznikne 12,5Mpx snímek. Velikost pixelu pak dosahuje 2,24 μm. Doufáme, že jím bude vybaven Samsung Galaxy S23 Ultra.

        
Ice universe ve svém tweetu komentuje nový snímač Isocell HP3

Nizozemský web galaxyclub.nl se domnívá, že si modely Samsung Galaxy S23 a Galaxy S23+ ponechají 10Mpx teleobjektivy. Nenastane tedy zlepšení oproti současným Galaxy S22 a Galaxy S22+. Nicméně k navýšení rozlišení by mohlo dojít, a to u selfie fotoaparátů. Samsung si u těchto modelů udržuje rozlišení 10 Mpx již od roku 2019, v roce 2023 by však základní modely Galaxy S mohly pořizovat až 12Mpx snímky.

Samsung Galaxy S23, spekulace, procesor Snapdragon 8 Gen 2
První spekulace ukazují na zvláštní skladbu 8 jader v poměru 1 + 2 + 2 + 3. Zdroj: crast.net

Poslední novinka se týká procesoru. Třebaže není jasné, zda si Samsung pro své top modely stále bude objednávat čipy od Qualcommu, tato společnost nyní zřejmě omylem na svém webu odhalila datum konání akce Snapdragon Summit pro tento rok. Na této akci obvykle výrobce odhaluje svůj nejvýkonnější mobilní čip, očekávaný je Snapdragon 8 Gen 2. Podle úniku, který přinesl web gsmarena.com, se letos akce bude konat o chlup dříve, a to již 14. až 17. listopadu.

Řada Samsung Galaxy S23 bude složena ze 3 modelů

Mobilní řada Samsung Galaxy S22 stále není nijak zaprášená, přesto už můžeme začít shromažďovat dosavadní dohady a spekulace o generaci následující. Očekává se opět příchod trojice modelů s klasickou konstrukcí. Ohebné telefony budou stále spíše záležitostí řad Galaxy Z Flip a Z Fold. Řada Galaxy S se vyvíjí a vždy si drží velmi vysoký standard. Určena je všem, kteří mají na mobilní telefon zvýšené nároky.

i

Google Pixel 7 a 7 Pro (PREVIEW): kupa nových funkcí v elegantním kabátku

Interně by měl být název nové řady Project Diamond, oficiálními názvy pak s největší pravděpodobností budou Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+ a Samsung Galaxy S23 Ultra. Příchod nové řady očekáváme v únoru či březnu 2023 s cenami startujícími na 22 tisících za S23, model S23+ začne na 27 tisících a nejvybavenější S23 Ultra na 32 tisících korun.

Přední straně bude chybět jeden prvek, který generace odliší

Generace Galaxy S21 a Galaxy S22 se od sebe rozeznávají těžko. Na první pohled vidíme vizuálně totožné telefony zachovávající si typické lehce zakulacené rohy a průstřel selfie kamerky. Příští rok by bylo vhodné novou řadu nějak výrazněji odlišit. Pomoci by tomu mělo odstranění přední selfie kamery a její skrytí pod displej. Proč se Samsung stále zdráhá? Prozatím jsme toto viděli u Galaxy Z Foldu3, a výrobce zřejmě nebyl spokojený s kvalitou takových fotek.

Samsung Galaxy S23, spekulace, bez průstřelu
Vypustí řada Galaxy S23 průstřel selfie? Pokud ano, špičkovému panelu AMOLED nebude nic stát v cestě. Zdroj: stuff.tv

Jakého čipu se dočkáme v řadě Galaxy S23?

Prozatím není vůbec jasné, jak se Samsung rozhodne v oblasti procesorů. V úvahu připadá několik možností. Svět je stále rozdělen na evropský trh s telefony s čipy vlastní výroby – Samsung Exynos, a třeba pro Ameriku je dodáván Snapdragon. Právě Exynos je však nezřídka kritizován recenzenty, kteří mají možnost otestovat jak tuto variantu, tak model s čipem Snapdragon, jako méně výkonný. Konkrétně se ve výkonnostních testech Exynos model ocitá až za Snapdragonem.

i

Jak se vyznat v telefonech Samsung (PŘEHLED)

Samsung se pro novou generaci buď rozhodne použít stejnou strategii s oběma různými čipy, také by mohl použít pouze jeden z nich, ale je tu ještě 3. možnost. Objevily se zprávy, že by se Samsung mohl zbavit dodavatele Qualcomm a jeho Snapdragon nahradit vylepšenou verzí čipu MediaTek.

Mimo samotný výkon bude možná povýšena technologie flash pamětí k ukládání dat. Aktuálně telefony spoléhají na UFS 3.1, ovšem Samsung na Twitteru oznámil novou generaci UFS 4.0. Takovou nápovědou, že se jí dočkáme v nové generaci telefonů, může být tvrzení, že je mimořádně vhodné použití v 5G telefonech pro svou šíři pásma. Hodit se podle výrobce bude i v případě VR a AR.

Samsung Galaxy S23, spekulace, možný design
Zlepší své fotoaparáty také oba základní modely? Zdroj: sammyfans.com

Nabíjení a kapacita baterií je téma, kde by si Samsung měl vzít příklad z konkurence. Baterie snad povýší své kapacity alespoň na 4 000 mAh u základního modelu a 5 000 mAh u obou dražších modelů. Samsung Galaxy S22+ a S22 Ultra zvládnou nabíjet výkonem až 45 W, novinkám by slušel ještě vyšší údaj. Třeba si Samsung skutečně tento parametr nechává jako prostor ke zlepšení a dočkáme se konkurenceschopnějšího údaje.

Samsung Galaxy S23, spekulace
Samsung experimentuje s designem zadního výstupku modelů Ultra. Jaký bude ten další? Zdroj: notebookcheck.net

Půjde si Samsung Galaxy S23 Ultra pro 200Mpx foťák?

Galaxy S22 Ultra by již konečně mohl povýšit již tak vysoké rozlišení 108 Mpx na rekordních 200 Mpx. Třeba podle zpráv z webu tomsguide.com je ve fázi příprav nový 200Mpx snímač Isocell HP3. Již dle číslovky se dá předpokládat, že Samsung na vývoji pracuje a snímač stále zdokonaluje, zatímco ve svých telefonech se drží více při zemi se 108 megapixely. Samsung totiž již loni dal nahlédnout pod pokličku a představil snímač Isocell HP1.

Parametry/ Model Samsung Galaxy S23 Samsung Galaxy S23+ Samsung Galaxy S23 Ultra
Displej 6,1" (20 : 9) 6,6" (20 : 9) 6,8" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 425 ppi 2 340 × 1 080 px, 393 ppi 3 088 × 1 440 px, 500 ppi
Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz
Zadní fotoaparáty hlavní: 50 Mpx, f/1,8, 8K video s 30 fps
hlavní: 50 Mpx, f/1,8, 8K video s 30 fps
hlavní: 200 Mpx, f/1,7, 8K video s 30 fps
širokoúhlý: 12 Mpx, f/2,2, 120°
širokoúhlý: 12 Mpx, f/2,2, 120°
širokoúhlý: 12 Mpx, f/2,2, 120°
teleobjektiv: 10 Mpx, f/2,4
teleobjektiv: 10 Mpx, f/2,4 teleobjektiv: 10 Mpx, f/2,4


teleobjektiv: 10 Mpx, f/4,9
Přední fotoaparát 10 Mpx, f/2,2
10 Mpx, f/2,2
40 Mpx, f/2,2
Čipset Qualcomm Snapdragon / Samsung Exynos/MediaTek Qualcomm Snapdragon / Samsung Exynos/MediaTek
Qualcomm Snapdragon / Samsung Exynos/MediaTek
RAM 8 GB 8 GB 8/12 GB
Interní úložiště 128/256 GB  128/256 GB 258/512 GB
Operační systém Android 13 Android 13 Android 13
Podpora sítí 5G
Akumulátor 4 000 mAh 4 800 mAh 5 000 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 45 W/15 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 45 W/15 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 45 W/15 W
USB-C
3,5mm jack
Stupeň krytí IP68 IP68 IP68
Audio stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby Atmos stereo, Dolby Atmos
Cena 22 000 Kč* 27 000 Kč* 32 000 Kč*
*Parametry a ceny v tabulce jsou spekulativní.
i Mohlo by vás zajímat

Už jsme opravdu velmi blízko uvedení. Je na co se těšit. Celá letošní řada bude pravděpodobně zase o kus lépe fotit a vhod přijde vyšší výkon.

4,8 139×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB bílá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem 02SAMSUNG10 17 541,-
19 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246b3
4,8 139×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB černá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem 02SAMSUNG10 17 541,-
19 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246b5
4,8 139×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB fialová
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem 02SAMSUNG10 17 541,-
19 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246b2
4,8 139×
Samsung Galaxy S23 5G 128GB zelená
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem 02SAMSUNG10 17 541,-
19 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246b4
Samsung Galaxy S23 5G 256GB bílá - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 139×
Samsung Galaxy S23 5G 256GB bílá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem 02SAMSUNG10 18 891,-
20 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246c3
Samsung Galaxy S23 5G 256GB černá - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 139×
Samsung Galaxy S23 5G 256GB černá
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem 02SAMSUNG10 18 891,-
20 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246c5
Samsung Galaxy S23 5G 256GB fialová - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 139×
Samsung Galaxy S23 5G 256GB fialová
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem 02SAMSUNG10 18 891,-
20 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0246c2
Samsung Galaxy S23 5G 256GB zelená - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 139×
Samsung Galaxy S23 5G 256GB zelená
Mobilní telefon - 6,1" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3900 mAh, model 2023, Android
Koupit s kódem 02SAMSUNG10 18 891,-
20 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0246c4
Samsung Galaxy S23+ 5G 512GB bílá - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,7 70×
Samsung Galaxy S23+ 5G 512GB bílá
Mobilní telefon - 6,6" AMOLED 2340 x 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4700 mAh, model 2023, Android
23 990,-
Skladem poslední 2 ks
Objednací kód: SAMO0245c3
Samsung Galaxy S23+ 5G 512GB zelená - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,7 70×
Samsung Galaxy S23+ 5G 512GB zelená
Mobilní telefon - 6,6" AMOLED 2340 x 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4700 mAh, model 2023, Android
23 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0245c4
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB bílá - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 206×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB bílá
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3088 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
29 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0244c3
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB černá - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 206×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB černá
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3088 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
29 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0244c5
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB fialová - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 206×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB fialová
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3088 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
29 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0244c2
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB zelená - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 206×
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB zelená
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3088 × 1440 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 45W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5000 mAh, model 2023, Android
29 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0244c4
Vytisknout
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací