Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Výměna nevhodného dárku Projektory Vankyo
Zobrazit katalog

SEČTENO,-

chytré online účetnictví

Jedinečná služba pro Vás

Ve spolupráci se společností Sečteno jsme si pro Vás připravili jedinečnou službu online účetnictví, která Vám ušetří čas i peníze. Pro prvních 100 klientů navíc na 3 měsíce zdarma. Stačí při objednávce na webu secteno.cz zmínit B2B program Alza.cz.

S čím vám Sečteno,- pomůže

Sečteno,- poskytuje služby, které každodenně šetří čas podnikatele a pomáhají mu při rozhodování

 • VEDENÍ ÚČETNICTVÍ A DAŇOVÉ EVIDENCE
  Posílejte nám své doklady, my je správně zúčtujeme a zajistíme veškeré zákonné povinnosti, tak aby bylo dle zákona o vedení účetnictví.
 • MZDOVÁ AGENDA
  Zpracováváme všechny druhy zaměstnaneckých poměrů a v portále pak vidíte přehled zaměstananců a kolik Vás zaměstnanci v daných měsících stojí.
 • CHYTRÝ REPORTING
  Sledujte své cash flow a plánujte si výdaje, dle výhledu do budoucna. V přehledech závazků a pohledávek sledujte Vaše nejlepší dodavtele a klienty.
 • VŠE PO RUCE V MOBILNÍ APLIKACI
  Aplikace Sečteno pracuje s Androidem a IOS, stačí stáhnout v Android marketu nebo App store.
 • PŘÍPRAVA PLATEBNÍCH PŘÍKAZŮ
  Neztrácejte čas vyplňováním velkého množství faktur, nechte to na nás. Připravíme do Vašeho Internetového bankovnictví. Na vás je jen autorizace.
 • PŘEHLEDY DODAVATELŮ A ODBĚRATELŮ
  Sledujte se kdo je Váš nejlepší klient a naopak kdo Vám nezaplatil a jak je to už dlouho.
 • UPOMÍNKY
  Nebojte se klientům připomínat, že mají zaplatit. 80% pohledávek se zaplatí do 90 dnů, po třech měsících naopak toto číslo klesá k 10%. My pro Vás upomínky hlídáme a rozesíláme.
 • AUTOMATICKÁ FAKTURACE
  Při velkém množství klientů s měsíční fakturací, nastavíme s Vámi proces, kdy ty faktury odesíláte každý měsíc. 1.000 faktur odejde do 20ti minut.
 • PÁROVÁNÍ PLATEB
  Nehledejte v bance zda Vám už zaplatili. Napojíme se na Vaši banku a párujeme výpisy tak aby data o zaplacení faktur byla co nejaktuálnější, platby pak vidíte v portále dle splatnosti faktur.

Veškeré informace naleznete na webu společnosti secteno.cz.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi