Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Cenové bomby

Síťové redukce Ugreen

Síťové redukce Ugreen – umíme doručit už v den objednávky. Vyberte si zboží bezpečně z domova a nechte si ho dovézt až domů, vyzvedněte si ho bezkontaktně z AlzaBoxu či na našich pobočkách, kde se striktně dodržují veškerá hygienická opatření. Přečtěte si, proč ještě nakupovat na Alza.cz.

Pokračovat

6 důvodů, proč nakupovat Síťové redukce Ugreen na Alza.cz

  • Síťové redukce Ugreen skladem umíme doručit už v den objednávky! Doručujeme i o víkendu.
  • Široká síť prodejen a Alzaboxů (odběrných míst) po celé České republice.
  • Máme pořádně širokou nabídku produktů i doplňkových služeb.
  • Reklamace do 1 000 Kč řešíme rovnou na místě.
  • Potřebujete poradit? Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně.
  • U každého produktu najdete všechny důležité informace. U některých z nich i uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem.
Skrýt popis

Nejprodávanější

1.
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M Skladem > 10 ks a na 2 prodejnách
Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení + ZDARMA Organizér kabelů Baseus v hodnotě 99,-
od 359,-

2.
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m Skladem > 10 ks a na 3 prodejnách
Datový kabel propojovací, 1,5 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení + ZDARMA Organizér kabelů Baseus v hodnotě 99,-
od 319,-

3.
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m Skladem > 20 ks a na 6 prodejnách
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení
od 79,-

Další nejprodávanější
10 položek
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m
Datový kabel propojovací, 1,5 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení

+ ZDARMA Organizér kabelů Baseus

od  319,-
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: ugre69
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení

od  79,-
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: UGREb3
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M
Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení

+ ZDARMA Organizér kabelů Baseus

od  359,-
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: UGREa1
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable
Optický kabel - odolný vůči elektromagnetickému rušení, vysoká přesnost, snadné zapojení, vysoká rychlost, délka: 3 m

od  103,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Dejvice
Skladem > 10 ks
Objednací kód: UGREb1
Ugreen Wall Plate Dual Ports 1pc/bag
Zásuvka - sloty s kryty pro port RJ-45 Ethernet a telefonní RJ11, materiál ABS + PC, samosvorný, proti prachu a vlhkosti, okénko pro označení, barva bílá

od  63,-
Můžete mít dnes do 9:15
Skladem > 20 ks
Objednací kód: UGREc1
UGREEN HDMI Extender 40m
Extender - signál na vzdálenost až 40 m, 1920×1080 px, porty: HDMI, RJ45

4 799,-
Můžete mít dnes do 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: UGREp4
Ugreen USB to RJ45 Console Cable 3M
Datový kabel propojovací, 3 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení

413,-
Můžete mít dnes do 9:15
Rozbaleno skladem
Objednací kód: UGREa1
Ugreen ST-ST Simplex Single Mode Fiber Optic Patch Cable
Optický kabel - odolný vůči elektromagnetickému rušení, vysoká přesnost, snadné zapojení, vysoká rychlost, délka: 3 m

119,-
Můžete mít dnes od 10:15
Rozbaleno skladem
Objednací kód: UGREb1
Ugreen LC-LC Singlemode Fiber Optic Cable 3m
Optický kabel propojovací, 3 m, male konektory: 2× LC, optický, rovné zakončení

91,-
Můžete mít ihned
Rozbaleno skladem
Objednací kód: UGREb3
Ugreen USB To RJ-45 Console Cable Black 1.5m
Datový kabel propojovací, 1,5 m, male konektory: 1× USB-A (USB 2.0), 1× RJ-45, rovné zakončení

367,-
Můžete mít dnes do 9:15
Rozbaleno skladem
Objednací kód: ugre69

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


P-DC1-WEB30
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací