Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Motorola

Telefony budoucnosti: skládací, ohebné, či modulární?

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

Vývoj alespoň v oblasti designu mobilních telefonech neprobíhá tak rychle, jak by si mnozí přáli. Jedním z důvodů je, že už téměř není kam se posunovat. Rámečky už o moc ztenčit nejdou a selfie kamery si definitivně našly své místo ve výřezu. Trend se tak stále více přesouvá směrem ke skládacím či ohebným telefonům. Na trhu už několik modelů je. Patří jim budoucnost? A které ohebné telefony si vůbec dnes můžeme koupit?

Mobilní telefony budoucnosti

Telefony budoucnosti: Skládací, ohebné, či modulární? – OBSAH

  1. OnePlus Open – velmi povedená skládačka z pera OnePlus
  2. Samsung Galaxy Z Fold5 – ideální pracant s podporou pera S Pen
  3. Samsung Galaxy Z Flip5 – přepracovaný pant a velkolepý vnější displej
  4. Google Pixel Fold – americký Google ohýbá svou řadu Pixel
  5. Oppo Find N2 Flip – vysoký výkon a obří displej na obzoru
  6. Motorola Razr 40 Ultra – displeje protáhlé do maxima
  7. Huawei Mate Xs 2 – čínský výrobce se vrací do hry
  8. Starší generace ohebných telefonů
  9. Project ARA: nadějný neúspěch modulárních telefonů

OnePlus Open – velmi povedená skládačka z pera OnePlus

Ohebná prvotina značky OnePlus se obecně mimořádně povedla. Telefon OnePlus Open zapadá do designové řady značky, takže čekejte luxusní zevnějšek, kov a sklo. Navíc se po složení dostáváme k dosud jedné z nejtenčích konstrukcí, která se v nejtlustším bodě těsně zastavila pod hranicí 12 mm.

Telefon dokonce nepostrádá ani populární přepínač tichého režimu na pravém boku. Na zadní straně zeleného provedení smartphonu se pak dává na odiv masivní kruhový výstupek s fotoaparáty, který chce dát najevo, že ty tu nebudou jen do počtu. Bohužel odolnost je pouze pod certifikací IPX4.

OnePlus Open
Tenká a pevná konstrukce telefonu OnePlus Open s masivním výstupkem s fotoaparáty. Zdroj: oneplus.com

Oba displeje disponují rychlou 120Hz odezvou, vysokým rozlišením a vysokým jasem. Vnější má velikost kompaktních 6,3" a podlouhlý poměr stran 20 : 9. Odolnost zajišťuje sklo Ceramic Guard. Vnitřní displej pod ohebným plastem má téměř čtvercový poměr stran a skutečně velkou úhlopříčku 7,82".

Fotoaparáty se s rozlišením nemazlí, hlavní i širokoúhlý mají shodně 48 Mpx, teleobjektiv pak dokonce 64 Mpx a možnost 3násobného optického přiblížení. Pyšní se objektivy firmy Hasselblad. OnePlus rozlišením neubral ani u selfie. Ta vnější má 32 Mpx, vnitřní 20 Mpx.

i OnePlus Open nevypadá špatně. Má pěkný design i v lecčems lepší výbavu než konkurenti

Výbavě neschází Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3 či infračervený port pro ovládání spotřebičů. Položením na zadní stranu telefonu sice bezdrátově nabíjet můžete, třeba sluchátka, samotný telefon se bezdrátově nedobije. Spoléhat tak můžete jen na to drátové, které je ovšem poměrně výkonné s hodnotou 67 W. Telefon dobijete do 45 minut.

Samsung Galaxy Z Fold5 – ideální pracant s podporou pera S Pen

Máte-li zálusk na pořádný ohebný mobil a jste předem smířeni s vyšší cenovkou? Samsung Galaxy Z Fold5 bude zřejmě splňovat náročné požadavky a na práci i zábavu nabídne dva parádní displeje. Stejně jako u Galaxy Flip5 se i zde Samsung popasoval s konstrukčním řešením pantu a maximalizoval dostupný výkon. Navrch přihodil třeba i nové barevné varianty - světle modrou a krémovou.

Samsung Galaxy Fold5
Pro ještě lepší práci s Galaxy Z Fold5 si můžete pořídit dodatečně pero S Pen. Zdroj: samsung.com

Skleněná konstrukce zůstává, na první pohled však vidíme, že blesk fotoaparátů opustil zadní výstupek a posunul se nahoru vedle něj. Další změny zaznamenáme především po uchopení Samsungu Galaxy Z Fold5. Lépe přiléhající půlky telefonu díky pantu Flex jsme zmínili, ovšem smartphone dokonce ubral na výšce díky tenčím rámečkům kolem displeje a celkově je konstrukce o 10 gramů lehčí.

Vnější displej pod přísnou ochranou odolného skla Gorilla Glass Victus 2 zvládá rychlou obnovu obrazu, navyšuje jas na 1 750 nitů a exceluje velikostí 6,2" pro plné využití celého systému telefonu. Pro maximální požitek stačí telefon otevřít a před námi už se ukáže 7,6" čtvercový displej, který podporuje i doteky stylusem S Pen.

i Samsung Galaxy Z Fold5 (PREVIEW): Etalon ohebných telefonů chce zapůsobit mnoha vylepšeními

Při ceně tohoto ohebného telefonu oprávněně čekáme to nejlepší, a toho se nám dostane. Procesor Snapdragon 8+ Gen 2 s 12 GB operační paměti si dělá náskok a dostatečnou rezervu i pro roky následující. Aktuální Android 13 s nástavbou One UI a možností ovládat ho již zmíněným perem S Pen zajistí telefonu maximální připravenost na vyřízení pracovních záležitostí, ale díky vysokému výkonu nezapomíná ani na mobilní hráče.

Fold5 si ponechává fotoaparáty z předešlé generace, tedy 50Mpx hlavní, 12Mpx širokoúhlý a 3násobné přibližování bez ztráty kvality dodává 10Mpx teleobjektiv. Také dvojice selfie kamer, z nichž ta vnitřní je schována pod displejem, mají stejná rozlišení 10 a 4 Mpx.

Samsung Galaxy Fold5 do tenkého těla už bohužel nepřidal větší baterii než 4 400 mAh. Nabijete ji maximálním výkonem 25 W přes USB-C konektor.

Samsung Galaxy Z Flip5 – přepracovaný pant a velkolepý vnější displej 

Aktuálním véčkem jihokorejského výrobce, které usiluje o výsadní místo na trhu, je Samsung Galaxy Z Flip5. Každým rokem telefon navyšoval rozměry vnějšího panelu, přičemž v letošním roce dokázal pokrýt už opravdu velkou část dostupné plochy. To však není jediným prodejním tahákem novinky. Za zmínku stojí lepší konstrukce a samozřejmě nárůst výkonu.

Samsung Galaxy Flip5
Větší displej nezasahuje do prostoru fotoaparátů a blesku. Zdroj: samsung.com

U displejů tedy došlo ke změnám. Větší má úhlopříčku úctyhodných 3,4", což mu dává dost prostoru na zobrazení nejen notifikací, ale také widgetů. Vnitřní panel o rozměrech 6,7" sice zůstává, avšak polepšil si v maximálním jasu. Ten atakuje horní hranici 1 750 nitů.

Obě části véčka k sobě nyní přesně přiléhají díky novému pantu. Dříve byla u ohybu po dovření patrná mezera, nyní Z Flip5 po složení ubírá na své tloušťce.

i Samsung Galaxy Z Flip5 (PREVIEW): Větší druhý displej a opět špičkový výkon i výbava

Své fotoaparáty Samsung Galaxy Z Flip5 oproti přechůdci nemění. Opět tu máme kombinaci 12Mpx hlavního a 12Mpx širokoúhlého fotoaparátu. Výrobce si pohlídal, aby Flip5 běžel na nejlepším dostupném čipu. Tím se stal Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy. Procesor v této variantě se ještě více snaží získat lepší výkon, než je tomu u regulérního Snapdragonu 8 Gen 2. Doplňme ještě 8 GB RAM a 3 700mAh baterii.

Google Pixel Fold – americký Google ohýbá svou řadu Pixel

K výrobcům, kteří se rozhodli vstoupit do kategorie ohebných smartphonů, se na jarní Google I/O 2023 konferenci přidal i Google. Svou řadu Pixel doplnil smartphonem v kombinaci s tabletem a nazval jej Google Pixel Fold. Telefon je poměrně kompaktní, v zavřeném stavu jeho vnější displej dosahuje nezvyklé šíře. Okolo něj vidíme černé rámečky. Přední selfie nesmí chybět a po vzoru Google Pixelu 7 Pro je umístěna v kruhovém průstřelu.

i Google Pixel Fold (PREVIEW): jak vypadá první skládačka výrobce?

U Pixelu 7 Pro se Pixel Fold inspiruje jednoznačně zadním fotomodulem se třemi fotoaparáty. Celý telefon má kovové tělo v kombinaci s ochrannými skly. Pixel Fold je tedy více zaměřen na šířku displejů, vnější 5,8" OLED panel je trochu cvalík.

Po rozložení se pozornost zaměřuje na 7,6" OLED displej s rozlišením 2 208 × 1 840 px. Poměr stran dosahuje 6 : 5, jedná se tedy o ideální displej na prohlížení webu. Procesor volí Google ten svůj, aktuálně nejvýkonnější Tensor G2, a k němu přidává celkem 12 GB RAM.

Google Pixel Fold
Jakoby Google vzal svůj Pixel a pouze jej rozevřel a dovnitř vložil sekundární displej.

Google je tahounem AI zejména v oblasti focení a úprav fotek. A ani ohebná konstrukce nevylučuje integraci opět skvělé fotosoustavy Google. Hlavnímu 48Mpx snímači dělají společnost téměř 11Mpx širokoúhlý foťák a stejně tak podrobný teleobjektiv s až 5násobným optickým přiblížením. 

Kapacitou baterie se Pixel Fold řadí ke své Samsung konkurenci. Nabízí 4 821 mAh a nabíjet je možné maximálně výkonem 30 W. Cena bude převyšovat 45 tisíc korun.

Oppo Find N2 Flip – vysoký výkon a obří displej na obzoru

Ohebné véčko, to není jen Samsung. Z popularity této konstrukce čerpají i další výrobci. Oppo Find N2 Flip má být smartphonem, který tady ubere, tady přidá, a celkově se v několika místech dokázal odpoutat od přílišné podoby právě s aktuálním Samsungem Galaxy Z Flip5.

Oppo Find N2 Flip
Oppo Find N2 Flip je k dostání v černé a fialové. Zdroj: oppo.com

Oppo na to s vnějším panelem jde trochu jinak. Protáhl jej do výšky až na úhlopříčku 3,26", ale levý prostor ponechává zcela volný pro dvojici fotoaparátů. Na displeji lze kontrolovat notifikace, ovládat hudbu, prohlížet počasí apod. Telefon si můžete vybrat pouze ve dvou barvách, a to černé a fialové. Konstrukce je ovšem zpracována skvěle. Po zaklapnutí není viditelná mezera mezi oběma půlkami. Bohužel jí chybí odolnost vůči vodě a prachu.

Vnitřní hlavní displej má působivou úhlopříčku 6,8" a vysoké rozlišení. Také další jeho specifikace budí respekt, jako 120 Hz, zobrazení HDR 10+ a vysoký jas až 1 600 nitů. Po displeji zmiňme vysoký výkon procesoru Mediatek Dimensity 9000+ a k němu 8–⁠⁠16 GB operační paměti. Základní kapacita úložiště se ustálila na 256 GB, což je příjemná hodnota. Nabít telefon můžete pouze drátově a výkonem 44 W.

i Oppo Find N2 Flip (PREVIEW): silná konkurence ohebných véček

Oppo se nedrží zkrátka v rozlišení hlavního fotoaparátu. To dosahuje 50 Mpx, na konkurenci ale ztrácí chybějící optickou stabilizací obrazu. Na širokoúhlé fotografie už musí postačit 8 Mpx. Dalšího početného rozlišení se pak dočkala ještě přední selfie, konkrétně 32 Mpx. 

Motorola Razr 40 Ultra – displeje protáhlé do maxima

A máme tu další ohebné véčko, které je nástupce populárního telefonu historie, a je jím Motorola Razr 40 Ultra. Aby výrobce ukojil představy běžných i náročnějších uživatelů, po bok nadupaného modelu Ultra přišel ještě s odlehčenou a levnější verzí Motorola Razr 40. Ta má daleko menší vnější displej, slabší procesor a fotoaparát.

Motorola Razr 40 Ultra
Vnější displej není pouze velký, má i vysokou obnovovací frekvenci 144 Hz. Zdroj: motorola.com

Model 40 Ultra protáhl vnější displej ze všech ohebných véček nejvíce. Celých 3,6" si zabírá tolik místa, že se do obrazu dostávají i oba fotoaparáty a přisvětlovací dioda. Na panelu si zahrajete hru či můžete ovládat téměř celý systém. Úzké vnitřní rámečky nechají vyniknout 6,9" OLED displeji s fantastickou frekvencí 165 Hz.

i Rovnou dva nové ohebné telefony. Motorola představila Razr 40 Ultra a Razr 40

Motorole k dostatku výkonu postačí stejný procesor Snapdragon 8+ Gen 1, který dostala také o rok starší generace. Společně s ním se o běh aplikací postará 8 GB operační paměti. Čtečka otisků prstů telefonu je na pravém boku. Motorola zvládne také Wi-Fi 6E a baterii o kapacitě 3 800 mAh kromě 30W drátového nabíjení nově nabijete i bezdrátově. Ač jen 5 W.

Zajímavě je na tom Motorola Razr 40 Ultra v oblasti fotoaparátů. Běžné snímky zachytíte 12Mpx snímačem s optickou stabilizací obrazu a příjemnou světelností f/1,5. Tomu sekunduje 13Mpx širokoúhlý fotoaparát, jež je schopný fotit také makro snímky. Fanoušci selfie ocení rozlišení 32 Mpx.

Huawei Mate Xs 2 – čínský výrobce se vrací do hry

Zatímco Samsung své ohebné telefony dále pumpoval jako na běžícím páse, Huawei si od představení Huawei Mate Xs dal krátkou pauzu. Nejnovější počin nazval jednoduše Huawei Mate Xs 2 a výrobce jasně ukazuje, že jdou ohebné mobily dělat i jinak.

Díky více než dvouleté pauze jsou změny od předchůdce o něco výraznější. Huawei se stále drží své filozofie a mobilu ponechává jeden displej, použitelný jak v rozložené, tak složené formě. Oproti předchůdci je s úhlopříčkou 7,8″ (2 200 × 2 480 px) trochu kompaktnější, zásadně si však polepšil na obnovovací frekvenci – ta je nyní 120 Hz. Když displej složíte, dostane se vám 6,5″ panelu s rozlišením 1 176 × 2 480 px.

Huawei Mate Xs 2
Zařízení Huawei se vždy od Foldu trochu lišila. Který mobil se vám více zamlouvá?

Fotomodul Mate Xs 2 je na druhou stranu Foldu velmi podobný. Hlavní snímač nabídne rozlišení 50 Mpx (f/1,8) s optickou stabilizací, 8Mpx teleobjektiv potěší trojnásobným optickým zoomem a stabilizací. Širokoúhlý fotoaparát je pak 13Mpx (f/2,2) s úhlem záběru 120°. Nutno ovšem dodat, že kvůli využití jiného čipsetu není fotoaparát schopný pořizovat 4K videa při 60 FPS – spokojit se tedy zákazníci budou muset se 30 snímky. Huawei Mate Xs 2 má ještě čtvrtou kameru v pravém horním rohu displeje. Ta je 10,7Mpx se světelností f/2,2.

i Huawei Mate Xs 2 (PREVIEW): designová skládačka, která sází na otevírání displeje ven

Telefon vám z hlediska variant moc na výběr, alespoň u nás, nedá. Na českém trhu je k mání pouze varianta s 8 GB RAM a 256GB úložištěm, v zahraničí se však vyrábí i model 12/512 GB. Spolu se starším čipsetem Qualcomm Snapdragon 888 bez podpory 5G je jasné, že Mate Xs 2 dává přednost spíše eleganci před špičkovými parametry.

Oproti Samsungu má telefon sice navrch v rychlonabíjení, které je zde 66W, chybí mu však možnost nabíjet bezdrátově. Čínský gigant se sice snaží, ale aktuálně se korejskému soupeři nevyrovná. Oproti předchůdci sice takřka dorovnal konkurenční cenu, největší problém je však v systému. Pro firmu Huawei stále platí zákaz využívání služeb Google, takže by si noví uživatelé museli navyknout na poměrně dost odlišný ekosystém Huawei Mobile Services.

Starší generace ohebných telefonů

Samsung Galaxy Z Flip4 – „véčko“ za rozumnou cenu

Telefon Samsung Galaxy Z Flip4 je, jak již název napovídá, čtvrtou verzí oblíbených „véček“ od Samsungu. Korejský gigant jej do světa vypustil na konci srpna 2022 a i nadále pokračuje v rozvíjení již ověřeného ohebného designu. Oproti předchozí generaci se zlepšil výkon, výdrž a nabídne také vůbec poprvé 512GB variantu úložiště. V neposlední řadě potěší také nyní až 25W rychlonabíjení a vylepšené je rovněž nabíjení bezdrátové. Zde si telefon polepšil na 15 W.

Samsung Galaxy Flip4
Samsung Galaxy Z Flip4 je vlastně modernizované ohebné „véčko“.

Na pohled je Galaxy Z Flip4 klasické véčko, po rozevření ovšem nenajdeme klávesnici, ale displej propojující horní a spodní část. Tvoří jej Dynamic AMOLED 2X panel s úhlopříčkou 6,7" a Full HD+ rozlišením 2 640 × 1 080 px. Výrobce zahrnul i rychlou obnovovací frekvenci o hodnotě 120 Hz. Přístroj má ještě jeden displej – na přední straně. Díky němu má uživatel přehled o všech notifikacích bez toho, aniž by musel telefon otevírat. Poslouží ale také jako hledáček fotoaparátu. Malý displej oproti předchozím modelům narostl na velikost 1,9" a dostal rozlišení 512 × 260 bodů. Jedná se o 60Hz Super AMOLED panel, který je samozřejmě dotykový.

Telefon si polepšil na odolnosti. Stejně jako předchůdce má sice odolný rámeček z hliníku, displeje však kryje ochranné sklo Gorilla Class Victus+, jenž nabízí o něco lepší vlastnosti než varianta bez plus na modelu z minulého roku.

i Ohebné telefony v novém. Samsung Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 mají špičkový výkon i výbavu

Samsung Galaxy Z Flip4 nezklame ani po výkonnostní stránce. Pohání jej špičkový čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, tedy ten aktuálně vůbec nejvýkonnější, v kombinaci s 8 GB paměti RAM. Telefon je nabízen ve třech variantách úložiště – 128 GB, 256 GB a vůbec poprvé také 512 GB pro ty, co nemají prostoru nikdy dost. Zmíněná vyšší výdrž je ale i prací větší, 3 700mAh baterie.

Fotoaparát nijak zvlášť nevyčnívá – už proto, že zůstal prakticky beze změny. Čočky hlavního fotoaparátu jsou stále pouze dvě, a to v sestavě 12 Mpx f/1,8 a 12 Mpx f/2,2. Přední fotoaparát má rozlišením 10 Mpx a světelnost f/2,4. Zajímavé je i to, že pro focení selfíček se dá díky vnějšímu displeji využit i hlavní fotoaparát.

K 16. září 2022 je Samsung Galaxy Z Flip4 k mání za nijak nepřemrštěných 27 490 Kč, což je jen o trochu více, než kolik činí cenovka u nejnovějšího iPhonu 14. Pokud máte rádi „véčka“ nebo se vám omrzel klasický vzhled mobilních telefonů, tohle zařízení by nemuselo být špatnou volbou.

i Telefony iPhone 14 a 14 Pro jsou zde. Přináší řadu novinek

Samsung Galaxy Fold4 – skládací telefon přichází již počtvrté

Samsung Galaxy Fold se stal prvním reálně použitelným ohebným telefonem (opravdu prvním byl Royole FlexPai, ten měl ale k použitelnosti na míle daleko a o prvenství usiloval jen, aby se výrobce zviditelnil). Nyní už je k dispozici o kus vybavenější verze Samsung Galaxy Z Fold4. Asi největší změny se konají na poli displeje, který přichází nejen s poměrem stran změněným pro lepší ovladatelnost, ale nově také s technologií LTPO. Vylepšení se pochopitelně týká i výkonu a fotoaparátu.

Samsung Galaxy Fold4
Skládací telefon Samsung Galaxy Fold4 je na první pohled odlišný svým poměrem stran.

I zde se dočkáme dvou displejů. Ten hlavní, ohebný, díky němuž telefon po rozevření prakticky získá parametry tabletu, tvoří Super AMOLED 2X panel s úhlopříčkou 7,6" a rozlišením 2 176 × 1 812 px a poněkud „čtveratějším“ poměrem stran 5:4. Dostal do vínku variabilní obnovovací frekvenci, která se díky LTPO pohybuje v rozmezí od 1 do 120 Hz a je tak úspornější. Přední 120Hz displej je oproti předchozí generaci trochu nižší a lépe ovladatelný jedním prstem. Má 6,2" a nabízí rozlišení 2 316 × 904 px. Pro ovládání telefonu je možné využívat také stylus S Pen, který však není součástí balení.

i Se stylusem S Pen je už kompatibilní také vlajková loď Samsung. Více o ní je článku Samsung Galaxy S22 Ultra 5G (RECENZE): konečně regulérní nástupce řady Galaxy Note.

Fotomodul na zadní straně telefonu má opět tři objektivy. Dějí se tu však velké změny. Hlavní snímač si zásadně polepšil až na 50 Mpx v kombinaci s objektivem o světelnosti f/1,8. Teleobjektiv je o něco schopnější a zvládne až trojnásobný optický zoom, má však menší, 10Mpx snímač. Širokoúhlý fotoaparát se pak příliš nezměnil. Opět jde o 12Mpx kameru se světelností f/2,2 a úhlem záběru 123°. Hlavní kamera a teleobjektiv pak nabídnou také optickou stabilizaci. 4Mpx selfie kamerka se opět usídlila pod vnitřním displejem a 10Mpx, rovněž selfie, fotoaparát na vrcholu panelu vnějšího. Oba sekundární fotoaparáty nově zvládnou 4K video při 60 FPS.

Výkon je ještě o úroveň výš než v případě Flipu. Stejně jako véčko je mobil vybaven špičkovým čipsetem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, stejně jako předchůdce však nabídne 12 GB RAM paměti UFS 3.1. I zde je k mání i nová varianta úložiště, celkem jsou tedy tři – 256, 512 a 1024 GB.

Project ARA: nadějný neúspěch modulárních telefonů

Ohýbací telefony nejsou v tomto směru jedinou inovací. V minulosti se například samotný Google snažil na trh přijít s modulárním telefonem. Projektu se říkalo ARA a spekulace kolem něj nás provázely několik let. Vše už je ale u konce. Ačkoliv ještě v květnu 2016 sliboval Google uvedení telefonu na trh, v září toho samého roku celý projekt zrušil. 

Poslední oficiální video Projectu ARA.

Project ARA byl revoluční koncept telefonu budoucnosti, který měl kompletně změnit způsob, jakým mobily používáme. Původní idea počítala s kompletní modularitou, nicméně vývojáři pocítili meze reality a základní tělo telefonu mělo náhle obsahovat nejen displej a základní reproduktory, ale také procesor a RAM.

Video shrnující ambiciózní myšlenku Projectu ARA, která nejednoho uchvátila.

I když Google ve vývoji údajně pokračoval, stával se zastaralým už i samotný koncept modulárního telefonu. Proč? V poslední době vzrostl hlad po velkých displejích v co nejmenších tělech, a k naplnění takových požadavků je zapotřebí bezrámečkového designu a vysoké úrovně integrace. A tu modulární telefon ze své podstaty nemůže nabídnout.

i Mohlo by vás zajímat

Ohebné telefony se nám pěkně rozjely. Výrobci to zkouší buď s véčkovou konstrukcí, s konstrukcí typu kniha, a někteří dokonce kombinují obě. Po mnoha dosud představených generacích už můžeme hovořit o vypilovaných parametrech a takovém konstrukčním řešení, které toho vydrží dost. Jsme zvědavi na další vývoj.

OnePlus Open 16GB/512GB zelená - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 11×
OnePlus Open 16GB/512GB zelená
Mobilní telefon - 7,82" AMOLED 2268 × 2440 (120Hz), operační paměť 16 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 48Mpx (f/1,7) hlavní + 48Mpx širokoúhlý + 64Mpx teleobjektiv, přední kamera 20Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 67W, baterie 4805 mAh, model 2023, Android
46 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0091b2
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB modrá - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB modrá
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
Cenová bomba
35 990,- Ušetříte 9 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0252b1
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB béžová - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB béžová
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
Cenová bomba
35 990,- Ušetříte 9 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0252b2
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB černá - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/256GB černá
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
Cenová bomba
35 990,- Ušetříte 4 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0252b3
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/512GB modrá - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/512GB modrá
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
Cenová bomba
39 990,- Ušetříte 5 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0252c1
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/512GB béžová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/512GB béžová
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
Cenová bomba
39 990,- Ušetříte 5 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0252c2
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/512GB černá - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 17×
Samsung Galaxy Z Fold5 12GB/512GB černá
Mobilní telefon - 7,6" AMOLED 2176 × 1812 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4400 mAh, model 2023, Android
Cenová bomba
39 990,- Ušetříte 5 000,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0252c3
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB zelená - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 26×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB zelená
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
25 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0251b1
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB fialová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 26×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB fialová
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
25 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0251b2
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB grafitová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 26×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/256GB grafitová
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
25 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0251b3
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 26×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB zelená
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
26 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0251c1
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB fialová - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 26×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB fialová
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
25 990,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: SAMO0251c2
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB grafitová - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 26×
Samsung Galaxy Z Flip5 8GB/512GB grafitová
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2640 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 512 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý, přední kamera 10Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IPX8, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 10W, baterie 3700 mAh, model 2023, Android
Super cena
25 990,- Ušetříte 1 000,-
Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Očekáváme 22.04.2024
Objednací kód: SAMO0251c3
Motorola Razr 40 8GB/256GB béžová - Mobilní telefon
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9
Motorola Razr 40 8GB/256GB béžová
Mobilní telefon - 6,9" P-OLED 2640 × 1080 (144Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, fotoaparát: 64Mpx (f/1,7) hlavní + 13Mpx makro, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 33W, bezdrátové nabíjení, baterie 4200 mAh, model 2023, Android
16 990,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SMTR525b1
Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací