Sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC): Jak fungují a která vybrat

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

Pokud si poslechem přes sluchátka krátíte čas na veřejnosti, možná jste narazili na problém. Ať se snažíte sebevíc, hluk okolí vás vytrvale ruší. Naštěstí existuje řešení. Jsou jím sluchátka s aktivním potlačením hluku, která umí odfiltrovat okolní zvuky. Jak technologie Active Noise Cancelling (ANC) funguje, co nabízí a jaká případná rizika skýtá? Podíváme se i na aktuálně nejlepší sluchátka s potlačením hluku na trhu.

ANC sluchátka - sluchátka s aktivním potlačení hluku

Sluchátka s aktivním potlačením hluku – OBSAH

 1. Jak Active Noise Cancelling funguje?
 2. Je Active Noise Cancelling bezpečný?
 3. Jak si vybrat ta správná Active Noise Cancelling sluchátka?
 4. Noise Cancelling sluchátka pro lepší spaní
 5. Nejlepší Active Noise Cancelling sluchátka 2023

Jak sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC) fungují?

Základní princip technologie ANC – tedy Active Noise Control, resp. Cancelling (v překladu sluchátka s aktivním tlumením nebo sluchátka s aktivním potlačením hluku) – je ve své podstatě jednoduchý. Spočívá ve vyrušení nechtěných zvuků tím, že se jim do cesty postaví jiný zvuk, který je eliminuje. K odstranění nežádoucího hluku se využívá co možná nejpřesnější napodobenina rušivého zvuku, ovšem s posunutou fází. Když se zvuková vlna hluku ve svém maximu spojí s minimem protizvuku, dojde k jejich vzájemnému vyrušení.

i

Jak poznat ANC sluchátka?

Výrobci tento typ sluchátek označují různě. Na internetu či v tištěných katalozích je najdete např. jako sluchátka s aktivním potlačením hluku, sluchátka s aktivním tlumením, ANC sluchátka či sluchátka s potlačením hluku. Používají se i anglická označení. Kromě zkratky ANC se tak setkáme s in ear noise cancelling headphones, noise cancelling headphones, noise cancelling headset, active noise cancelling, Active Noise cancelling sluchátka či best echo cancelling headphones.

Active Noise Cancelling: jak fungují
ANC se postupně adaptuje podle určitého hluku. Vytvořený hluk a ten vnější se nakonec téměř vyruší a vy můžete nerušeně poslouchat.

Snáze se eliminují zvuky, které se opakují. V podstatě se dá říct, že díky tomu má systém čas „rozpoznat“ zvukovou amplitudu a vytvořit opačnou. Jedná se tak o neurčitý šum hovoru, běžný hluk ulice či motoru dopravního prostředku. Pokud někde zahouká sanitka nebo zatroubí klakson, není příliš pravděpodobné, že by si s tím ANC systém poradil. A je i pravda, že u varovných zvuků tohoto typu to ani není žádoucí.

Aktivní tlumení hluku funguje nejlépe u nižších frekvencí (tedy běžný ruch, hluk, neurčitý hukot, který nás prakticky neustále obklopuje). Své využití však najde nejen ve sluchátkách, kde se o této technologii mluví asi nejvíce, ale také v mikrofonech u handsfree, u klimatizací či ve větších prostorech, jako jsou nástupiště metra. Účel je u všech použití stejný – omezit působení nepříjemného hluku na lidský sluch a nepřímo i psychiku.

Active Noise Cancelling Ilustrační
Active Noise Cancelling najde své uplatnění všude. V práci, při cestě městem, ale i při pouhé relaxaci.

V praxi aktivní tlumení hluku funguje na bázi přidaného mikrofonu (jednoho či více), který snímá zvuky okolí, vyhodnocuje je a následně přidá do zvukového proudu signál s opačnou amplitudou.

Eliminace hluku pro více než jednoho posluchače

Důležité je i to, kolika „posluchačů“ se eliminace hluku týká. Nejčastěji se setkáváme s jediným posluchačem, který hudbu poslouchá ze sluchátek a potřebuje se zbavit rušivých zvuků v okolí. Jenže noise-cancelling je možné využít i pro více posluchačů zároveň. Z tohoto úhlu pohledu tedy celý systém může fungovat jako jednodimenzionální a trojdimenzionální.
 • Jednodimenzionální – využívá pro své fungování pouze jednoho nebo dvou mikrofonů. Díky tomu je to způsob, který je využívaný v běžně dostupných sluchátkách nebo třeba v klimatizacích. Působí tedy pouze jedním směrem, na jediného posluchače, který je vůči zdroji hluku ve stejném úhlu.
 • Trojdimenzionální – využívá velkého množství mikrofonů a reproduktorů. Podstatný rozdíl je v tom, že oproti jednodimenzionálnímu systému se tento využívá k odhlučnění prostoru, v němž se pohybuje více osob. Není tedy závislý na pozici jediného posluchače (což je dostatečné u běžných sluchátek). Své využití ale nachází i u moderních mobilních telefonů, které eliminují rušivý zvuk při hovorech. Logicky je tak i dražší.

Je Active Noise Cancelling bezpečný?

Technologie Active Noise Cancelling slouží k tomu, abyste si užili příjemný poslech, má ale i jeden pozitivní vedlejší efekt. Jeho výhoda je nepřímá: Tím, že se daří odbourávat rušivé zvuky z okolí, si můžeme hudbu pouštět do sluchátek s výrazně nižší hlasitostí. Protože snažíme-li se okolní hluk přehlušit (ne tedy potlačit), zvyšujeme hlasitost a při dlouhodobém vystavení hlasitému zvuku může dojít k poškození sluchu. To se navíc může projevit až za mnoho let.

Active Noise Cancelling a bezdrátová sluchátka
Při použití ANC sluchátek na ulici si musíte dávat velký pozor na své okolí. Celkově raději doporučujeme používat je někde v bezpečí.

Sluchátka s ANC přitom nepouští do uší, resp. do mozku žádné škodlivé elektromagnetické vlnění – což je i argument těch, kteří je odmítají – vždy se jedná pouze o další zvukovou vlnu. To, že si nevymýšlíme, je slyšet u levnějších sluchátek s touto funkcí: ve chvílích ticha můžeme na pozadí zaslechnout jemný šum. ANC sluchátka jsou tedy sama o sobě naprosto bezpečná.

i

Nejlepší sluchátka 2023

Nepřímým důsledkem ANC sluchátek ale může být, že při eliminaci nežádoucích okolních zvuků člověk přestane vnímat, resp. se k jeho uším nemusí dostat zvuky, které ho mají před něčím varovat: upozornění na přechodu pro chodce, přijíždějící tramvaj, sanitka či hlášení rozhlasu na nádraží. Jak jsme ale již psali výše, nejedná-li se o periodicky se opakující zvuk, ANC sluchátka si s ním nemusí poradit tak snadno, takže stoprocentní izolace nehrozí. Zároveň některé modely sluchátek (viz níže v části o konkrétních výrobcích) nabízí výběr z více úrovní eliminace zvuků. A když vyberete tu, která je určena pro chůzi pro ulici, můžete si být jistí, že se k vašim uším dostane přesně to, co je potřeba. Jednotliví výrobci nazývají tuto technologii různě, u Apple je to např. Transparency mode, Sony zase používá označení Ambient Sound. 

V každém případě není na škodu zbystřit ostatní smysly. Dívat se kolem sebe, na přechodu se rozhlížet, všímat si svého okolí. Pak bude pohyb i s hudbou v uších bezpečný. A v případě těch nejnáročnějších situací, například na rušné křižovatce, určitě doporučujeme sluchátka z uší vyndat.

Jak si vybrat ta správná sluchátka s aktivním potlačením hluku?

Sluchátka lze rozdělit do několika kategorií, z nichž každá se hodí na něco trochu jiného. Podstatný je jejich účel. Hledáte sluchátka k mobilu na použití při cestování, nebo na domácí poslech z jiných zdrojů?

 • Drátová přes hlavu – hodí se nejvíce na domácí použití. Pokud tedy chcete aktivní sluchátka přes hlavu k počítači nebo notebooku, tato jsou pro vaše potřeby ideální. Cestujete-li často, vybírejte mezi modely, které lze složit.
 • Drátové špunty – ideální na cestování, na běh nebo další podobné aktivity. Taková sluchátka drží v uchu, a tak se jen výjimečně stane, že by vypadla. Sluchové ústrojí je kvůli tomu ovšem o něco více namáhané a při dlouhodobě vyšší hlasitosti může dojít k jeho poškození. Držte proto její úroveň v rozumných mezích.
 • Bezdrátová sluchátka bezdrátová sluchátka mohou být jak přes hlavu, tak i špunty. Pokud sluchátka nechcete jen na domácí použití, ale právě na cestu v MHD nebo sport, bezdrátová sluchátka jsou bezkonkurenčně nejlepší. Dráty vás nebudou omezovat, nevýhodou bezdrátových sluchátek je ale zpravidla vyšší cena.

i

Speciální podkategorií bezdrátových sluchátek jsou pak True Wireless sluchátka. Ta se totiž od kabelů oprošťují úplně a zajišťují tak maximální pohodlí při užívání.

Noise Cancelling sluchátka pro lepší spaní

Technologie eliminace nežádoucích zvuků využívají i trochu sofistikovanější špunty do uší (lidově zvané sluchátka na ticho nebo bezdrátová sluchátka na spaní), tedy ucpávky, které používáme v noci, aby se nám lépe spalo. Fungují ve dvou rovinách – vytvoří fyzickou překážku zvuku, který proniká do našich uší, a navíc právě pomocí Noise Cancellingu vytvoří překážku těm zvukům, jež si svou skulinu najdou. Je to třeba výše uvedený neustálý ruch města, který už jsme přestali vědomě vnímat, nicméně pro mozek je stále rušivý. Některé typy sluchátek na spaní jej navíc nejen utlumí, ale i nahradí speciálně zvolenými uklidňujícími zvuky, jež nám pomohou snáze usnout. Umí to například Noise Masking Sleeping Buds od společnosti Bose.

Aktivní potlačení hluku: ANC sluchátka
Pokud míváte problémy se spánkem, zkuste například Noise Masking Sleepbuds.

Nejlepší sluchátka s aktivním potlačením hluku 2023

Nyní následuje přehled pětice nejzajímavějších sluchátek s funkcí ANC, která letos na trhu najdete. Koupí jakýchkoli z nich neuděláte chybu.

Sony Hi-Res WH-1000XM5: další generace špičkových sluchátek od Sony

Jako první jsme vybrali nejnovější přírůstek v řadě oblíbených náhlavních bezdrátových sluchátek, Sony Hi-Res WH-1000XM5. Využívají toho, co představily předchozí populární modely a vše ještě dále vylepšují. Design opět využívá velkých náušníků s dotykovými plochami pro ovládání, samotná konstrukce je ale mnohem lehčí (pouze 250 g) a nyní i flexibilnější. Tato ANC sluchátka využívají technologie Bluetooth 5.2 a mohou se pyšnit i možností mít je připojená ke dvěma zařízením zároveň, např. notebooku a mobilnímu telefonu a automaticky mezi nimi přepínat. ANC využívá čtyři mikrofony na každém uchu, filtrování nežádoucího hluku je tak výrazně přesnější. 

ANC je nyní navíc automaticky optimalizováno podle okolního prostředí a například pozná, když promluvíte. V takovém případě se účinek ANC ztlumí a vy budete schopní přirozeně komunikovat se svým okolím, aniž byste museli sluchátka sundávat z hlavy. O kvalitní zvuk se starají 30mm měniče z kompozitního materiálu a uhlíkových vláken. Samozřejmostí jsou hands-free hovory, i v tomto případě s aktivní eliminací hluku okolí. Na jedno nabití vydrží Sony WH-1000XM5 30 hodin, a to i se zapnutým ANC. 

Sony Hi-Res WH-1000XM3
 • Až 30hodinová výdrž se zapnutým ANC
 • Podpora zvuku ve vysokém rozlišení (Hi-Res)
 • Měniče z kompozitních materiálů a uhlíkových vláken

i

Mezi skvělá sluchátka na cestování patří například i JBL Everest Elite 750NC, na která se můžete podívat v našem samostatném článku.

Bang & Olufsen BeoPlay H95: Luxusní design a skvělá kvalita zvuku

Ne nadarmo patří značka Bang & Olufsen mezi nejoblíbenější u posluchačů, kteří dají na skutečně špičkový zvuk. Taková jsou i jejich náhlavní sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H95. Díky jejich uzavřené konstrukci, s náušníky, které plně obemknou ucho, se budete moci zavřít do svého vlastního světa. Funkce aktivní eliminace okolního hluku od vás odizoluje okolní zvuky a samotná konstrukce sluchátek zabrání tomu, aby zvuky z vašich sluchátek unikaly ven. Není proto problém je mít na uších např. v kanceláři nebo při cestách MHD.

Sluchátka BeoPlay H95 s 40mm měniči mimo jiné podporují kodek AptX, což znamená vysokou kvalitu přednesu. Frekvenční rozsah činí 20 až 20 000 Hz, citlivost pak 101,5 dB/mW. Úctyhodnou výdrž baterie podtrhuje schopnost hrát na jedno nabití až 50 hodin.

Bang & Olufsen BeoPlay H95
 • Luxusní design
 • Výdrž až 50 hodin poslechu
 • Věrná reprodukce zvuku

Sluchátka Bose QuietComfort 45 přinesou tichý komfort

Ledacos už napovídá sám název bezdrátových sluchátek Bose QuietComfort 45. Díky jejich pokročilému systému aktivní eliminace okolního hluku (ANC) se posluchači dostane skutečně tichého komfortu při poslechu jeho oblíbených skladeb či podcastů. Stará se o to technologie Acoustic Noise Cancelling, která hluk okolí měří a účinně jej omezuje.

Sluchátka Bose QuietComfort 45 nabídnou funkční vzhled a spolehlivou odolnost. Tvoří je nárazuvzdorné materiály, takže se nemusíte bát je brát všude s sebou. Vydrží rovněž i mírné zmoknutí. Pokud máte jasnou představu o tom, jak má vaše oblíbená hudba znít, určitě oceníte i funkci ekvalizéru. Ta je součástí mobilní aplikace Bose Music (k dispozici pro iOS i Android) a dovoluje si přednes sluchátek upravit podle svých představ.   

Bose Quiet Comfortt
 • Odolná sluchátka
 • Podpora hlasového ovládání
 • Tři úrovně eliminace okolního hluku

Apple AirPods Pro 2022 jsou nově k mání i s USB-C

Spolehlivé ANC není výsadou jen velkých náhlavních modelů. Dokazují to nová True Wireless sluchátka od Apple, napjatě očekávaná AirPods Pro 2022. Designově se od předchozí generace mnoho nezměnilo, stále jsou to příjemně subtilní sluchátka s charakteristickou delší stopkou. Podstatné změny se udály uvnitř. Apple sluchátka osadil novým čipem H2, který vylepšuje nejen zvuk samotný, ale také ANC. Podle údajů výrobce je toto zlepšení v oblasti eliminace okolního hluku oproti předchozí generaci dvojnásobné. Posunul se ale i Transparency Mode, který je nyní adaptivní a sám reaguje na úroveň okolního ruchu. Novinkami je Spatial Audio, které se postará o ještě hlubší prožitek z poslechu, nebo nově například i ovládání hlasitosti posunem po stopce sluchátek.

Novinkou pro rok 2023, doplňující lineup nejnovějších iPhonů 15 s konektorem USB-C, je i aktualizace pro sluchátka značky. Apple AirPods Pro 2022 s USB-C MagSafe pouzdrem nabídnou stejné parametry jako AirPods Pro z minulého roku, jsou však určeny především pro uživatele iPhone 15, kteří chtějí nabíjet telefon i příslušenství jedním kabelem.

JBL Headphones
 • TWS sluchátka s ikonickým designem
 • Pokročilé ANC díky čipu Apple H2
 • 6 hodin výdrže na jedno nabití

i

AirPods Pro 2022 (RECENZE): nové špunty s ještě delší výdrží a lepším ovládáním

Sony True Wireless WF-1000XM5: špička mezi True Wireless sluchátky

Dalšími sluchátky v našem výčtu jsou nenápadná sluchátka do uší Sony True Wireless WF-1000XM5, která patří ke špičce toho, co může segment „skutečně bezdrátových“ sluchátek nabídnout. Oproti předchůdci sluchátka nabídnou větší, 8,4mm měniče v kombinaci s novým čipem V2 a jejich zvuk je tak zejména v rámci vysokých frekvencí mnohem jasnější. Velkou cestu urazila právě i jejich technologie ANC. V porovnání s WF-1000XM4 sluchátka potlačují hluk až o 50 % více, a to jak na nízkých, tak na vysokých frekvencích.

Pátá generace True Wireless sluchátek do uší od Sony přichází také s mírně upraveným designem, který nyní perfektně padne i do menších uší, s čímž měli někteří uživatelé minulé řady problémy. Sluchátka vůbec poprvé potěší také funkce sledování polohy hlavy – nehledě na to, jak se otočíte, zvuk bude vždy vycházet relativně ze „stejné strany“. Tuto funkci ocení hlavně filmoví fanoušci, jelikož takto můžete nenáročně nasimulovat např. reproduktory domácího kina.

Sony True Wireless WF-1000XM5
 • Minimalistický, ale ergonomický design
 • Pokročilá technologie ANC
 • Kvalitní zvuk pro hudbu i multimédia

i Mohlo by vás zajímat

Funkce eliminace okolního hluku (Active Noise Cancelling, ANC) je užitečnou součástí výbavy moderních sluchátek. Využijete ji prakticky denně. Už není nutné zesilovat hlasitost hudby na neúnosnou míru jen proto, abyste v hlučném metru vůbec něco slyšeli. ANC eliminuje rušivý hluk za vás.

4,6 233×
Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, stříbrná
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.2, podpora AAC, LDAC a SBC, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, sony Headphones Connect, frekvenční rozsah 4-40000 Hz, měnič 30 mm, výdrž baterie až 40 h
Zlevněno -8 %
7 990,- 8 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RO972j0d2
4,6 233×
Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, černá
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, na uši, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.2, podpora AAC, LDAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 4-40000 Hz, měnič 30 mm, výdrž baterie až 40 h
Zlevněno -5 %
7 990,- 8 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RO972j0d1
4,7 344×
Sony Hi-Res WH-1000XM4, stříbrno-šedá
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.0, pro PC, podpora AAC, LDAC a SBC, hlasový asistent, NFC, přepínání skladeb, přijímání hovorů, sony Headphones Connect, frekvenční rozsah 4-40000 Hz, citlivost 105 dB/mW, impedance 40 Ohm, měnič 40 mm, výdrž baterie až 38 h
Zlevněno -21 %
5 490,- 6 990,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RO972j0b2
4,8 362×
Apple AirPods Pro (2. generace) s MagSafe pouzdrem (USB-C)
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.3, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IP54, výdrž baterie až 30 h (6 h+24 h)
Zlevněno -6 %
5 890,- 6 290,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i4bms
4,7 369×
Apple AirPods (3. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, pecky, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, výdrž baterie až 30 h (6 h+24 h)
4 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i3d
4,7 134×
Apple AirPods Max Vesmírně šedá
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, měnič 40 mm, výdrž baterie až 20 h
13 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i5
4,7 134×
Apple AirPods Max Stříbrná
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, Hi-Res audio, hlasový asistent, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, měnič 40 mm, výdrž baterie až 20 h
13 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i6
4,7 134×
Apple AirPods Max Zelená
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, Hi-Res audio, hlasový asistent, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, měnič 40 mm, výdrž baterie až 20 h
13 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i9
4,7 134×
Apple AirPods Max Blankytně modrá
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, Hi-Res audio, hlasový asistent, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, měnič 40 mm, výdrž baterie až 20 h
13 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JA940i7
4,7 134×
Apple AirPods Max Růžová
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, Hi-Res audio, hlasový asistent, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, měnič 40 mm, výdrž baterie až 20 h
13 490,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: JA940i8
4,6 135×
Samsung Galaxy Buds2 Pro grafitová
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth, Ambient sound, Hi-Res audio, hlasový asistent, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IPX7 - voděodolná a potuodolná, výdrž baterie až 18 h (5 h+13 h)
4 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAAW0010f1
Bang & Olufsen Beoplay H95 Black - Bezdrátová sluchátka
Doprava
zdarma
4,5 37×
Bang & Olufsen Beoplay H95 Black
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.1, podpora AAC, aptX a SBC, Hi-Res audio, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 101,5 dB/mW, impedance 12 Ohm, měnič 40 mm, výdrž baterie až 50 h
23 990,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BEO015i2
3,7 141×
JBL Tune 230NC TWS černá
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 105 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 6 mm, výdrž baterie až 40 h (10 h+30 h)
1 790,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JJ092q1a9g1
3,9 149×
JBL Tune Flex modrá
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, pecky, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, Ambient sound, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 110 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 12 mm, výdrž baterie až 32 h (8 h+24 h)
2 590,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JJ092afx2
3,9 149×
JBL Tune Flex černá
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, pecky, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, Ambient sound, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 110 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 12 mm, výdrž baterie až 32 h (8 h+24 h)
2 590,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JJ092afx1
4,3 39×
JBL Live 460NC černá
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, na uši, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.0, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 96 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, výdrž baterie až 50 h
2 289,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JJ092q1b2h01
Bang & Olufsen Beoplay HX Black Anthracite - Bezdrátová sluchátka
Doprava
zdarma
4,3 25×
Bang & Olufsen Beoplay HX Black Anthracite
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.1, podpora AAC, aptX a SBC, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 20-22000 Hz, citlivost 95 dB/mW, impedance 24 Ohm, měnič 40 mm, odnímatelný kabel 1,25 m, výdrž baterie až 40 h
14 990,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BEO015j1
3,8 50×
Marshall Motif A.N.C. Black
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, aktivní potlačení hluku (ANC), polouzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 106 dB/mW, impedance 16 Ohm, výdrž baterie až 26 h (6 h+20 h)
Zlevněno -10 %
3 229,- 3 589,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MRS016b
3,9 151×
Niceboy HIVE Pins 3 ANC Black
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.3, podpora AAC a SBC, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 118 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 13 mm, výdrž baterie až 40 h (10 h+30 h)
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NCB050c9a1
4,0 51×
LAMAX HighComfort ANC
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, aktivní potlačení hluku (ANC), uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.0, podpora AAC, aptX, aptX HD a SBC, hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 115 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, odnímatelný kabel 1,2 m, výdrž baterie až 50 h
2 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LMA033c1
Vytisknout
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací