Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Vánoční přípravy DR

Sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC): Jak fungují a která vybrat?

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

Pokud si poslechem přes sluchátka krátíte čas na veřejnosti, možná jste narazili na problém. Ať se snažíte sebevíc, hluk okolí vás vytrvale ruší. Naštěstí existuje řešení. Jsou jím sluchátka s aktivním potlačením hluku, která umí odfiltrovat okolní zvuky. Jak technologie Active Noise Cancelling (ANC) funguje, co nabízí a jaká případná rizika skýtá? Podíváme se i na aktuálně nejlepší sluchátka s potlačením hluku na trhu.

ANC sluchátka - sluchátka s aktivním potlačení hluku

Sluchátka s aktivním potlačením hluku – OBSAH

 1. Jak Active Noise Cancelling funguje?
 2. Je Active Noise Cancelling bezpečný?
 3. Jak si vybrat ta správná Active Noise Cancelling sluchátka?
 4. Noise Cancelling sluchátka pro lepší spaní
 5. Nejlepší Active Noise Cancelling sluchátka 2021

Jak sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC) fungují?

Základní princip technologie ANC – tedy Active Noise Control, resp. Cancelling (v překladu sluchátka s aktivním tlumením nebo sluchátka s aktivním potlačením hluku) – je ve své podstatě jednoduchý. Spočívá ve vyrušení nechtěných zvuků tím, že se jim do cesty postaví jiný zvuk, který je eliminuje. K odstranění nežádoucího hluku se využívá stejného vlnění (zvuk je vlna, tzv. amplituda), jako je rušivý zvuk, jen na opačné frekvenci. Spojí-li se oba tyto zvuky, dojde k jejich vzájemnému vyrušení.

i Jak poznat ANC sluchátka?
Výrobci tento typ sluchátek označují různě. Na internetu či v tištěných katalozích je najdete např. jako sluchátka s aktivním potlačením hluku, sluchátka s aktivním tlumením, ANC sluchátka či sluchátka s potlačením hluku. Používají se i anglická označení. Kromě zkratky ANC se tak setkáme s in ear noise cancelling headphones, noise cancelling headphones, noise cancelling headset, active noise cancelling, Active Noise cancelling sluchátka či best echo cancelling headphones.
Active Noise Cancelling: jak fungují
ANC se postupně adaptuje podle určitého hluku. Vytvořený hluk a ten vnější se nakonec téměř vyruší a vy můžete nerušeně poslouchat.

Snáze se eliminují zvuky, které se opakují. V podstatě se dá říct, že díky tomu má systém čas „rozpoznat“ zvukovou amplitudu a vytvořit opačnou. Jedná se tak o neurčitý šum hovoru, běžný hluk ulice či motoru dopravního prostředku. Pokud někde zahouká sanitka nebo zatroubí klakson, není příliš pravděpodobné, že by si s tím ANC systém poradil.

Aktivní tlumení hluku funguje nejlépe u nižších frekvencí (tedy běžný ruch, hluk, neurčitý hukot, který nás prakticky neustále obklopuje). Své využití však najde nejen ve sluchátkách, kde se o této technologii mluví asi nejvíce, ale také v mikrofonech u handsfree, u klimatizací či ve větších prostorech, jako jsou nástupiště metra. Účel je u všech použití stejný – omezit působení nepříjemného hluku na lidský sluch.

Active Noise Cancelling Ilustrační
Active Noise Cancelling najde své uplatnění všude. V práci, při cestě městem, ale i při pouhé relaxaci.

V praxi aktivní tlumení hluku funguje na bázi přidaného mikrofonu, který snímá zvuky okolí, vyhodnocuje je a následně přidá do zvukového proudu signál s opačnou amplitudou.

Eliminace hluku pro více než jednoho posluchače

Důležité je i to, kolika „posluchačů“ se eliminace hluku týká. Nejčastěji se setkáváme s jediným posluchačem, který hudbu poslouchá ze sluchátek a potřebuje se zbavit rušivých zvuků v okolí. Jenže noise-cancelling je možné využít i pro více posluchačů zároveň. Z tohoto úhlu pohledu tedy celý systém může fungovat jako jednodimenzionální a trojdimenzionální.
 • Jednodimenzionální – využívá pro své fungování pouze jednoho nebo dvou mikrofonů. Díky tomu je to způsob, který je využívaný v běžně dostupných sluchátkách nebo třeba v klimatizacích. Působí tedy pouze jedním směrem, na jediného posluchače, který je vůči zdroji hluku ve stejném úhlu.
 • Trojdimenzionální – využívá velkého množství mikrofonů a reproduktorů. Podstatný rozdíl je v tom, že oproti jednodimenzionálnímu systému se tento využívá k odhlučnění prostoru, v němž se pohybuje více osob. Není tedy závislý na pozici jediného posluchače (což je dostatečné u běžných sluchátek). Své využití ale nachází i u moderních mobilních telefonů, které eliminují rušivý zvuk při hovorech. Logicky je tak i dražší.

  Je Active Noise Cancelling bezpečný?

  Technologie Active Noise Cancelling slouží k tomu, abyste si užili příjemný poslech, má ale i jeden pozitivní vedlejší efekt. Jeho výhoda je nepřímá: Tím, že se daří odbourávat rušivé zvuky z okolí, si můžeme hudbu pouštět do sluchátek s výrazně nižší hlasitostí. Protože snažíme-li se okolní hluk přehlušit (ne tedy potlačit), zvyšujeme hlasitost a při dlouhodobém vystavení hlasitému zvuku může dojít k poškození sluchu. To se navíc může projevit až za mnoho let.

  Active Noise Cancelling a bezdrátová sluchátka
  Při použití ANC sluchátek na ulici si musíte dávat velký pozor na své okolí. Celkově raději doporučujeme používat je někde v bezpečí.

  Sluchátka s ANC přitom nepouští do uší, resp. do mozku žádné škodlivé elektromagnetické vlnění – což je i argument těch, kteří je odmítají – vždy se jedná pouze o další zvukovou vlnu. To, že si nevymýšlíme, je slyšet u levnějších sluchátek s touto funkcí: ve chvílích ticha můžeme na pozadí zaslechnout jemný šum. ANC sluchátka jsou tedy sama o sobě naprosto bezpečná.

  Nepřímým důsledkem ANC sluchátek ale může být, že při eliminaci nežádoucích okolních zvuků člověk přestane vnímat, resp. se k jeho uším nemusí dostat zvuky, které ho mají před něčím varovat: upozornění na přechodu pro chodce, přijíždějící tramvaj, sanitka či hlášení rozhlasu na nádraží. Jak jsme ale již psali výše, nejedná-li se o periodicky se opakující zvuk, ANC sluchátka si s ním nemusí poradit tak snadno, takže stoprocentní izolace nehrozí. Zároveň některé modely sluchátek (viz níže v části o konkrétních výrobcích) nabízí výběr z více úrovní eliminace zvuků. A když vyberete tu, která je určena pro chůzi pro ulici, můžete si být jistí, že se k vašim uším dostane přesně to, co je potřeba. Jednotliví výrobci nazývají tuto technologii různě, u Apple je to např. Transparency mode, Sony zase používá označení Ambient Sound. 

  V každém případě není na škodu zbystřit ostatní smysly. Dívat se kolem sebe, na přechodu se rozhlížet, všímat si svého okolí. Pak bude pohyb i s hudbou v uších bezpečný. A v případě těch nejnáročnějších situací, například na rušné křižovatce, určitě doporučujeme sluchátka z uší vyndat.

  Jak si vybrat ta správná sluchátka s aktivním potlačením hluku?

  Sluchátka lze rozdělit do několika kategorií, z nichž každá se hodí na něco trochu jiného. Podstatný je jejich účel. Hledáte sluchátka k mobilu na použití při cestování nebo na domácí poslech z jiných zdrojů?

  • Drátová přes hlavu – hodí se nejvíce na domácí použití. Pokud tedy chcete aktivní sluchátka k počítači nebo notebooku, tato jsou pro vaše potřeby ideální. Cestujete-li často, vybírejte mezi modely, které lze složit.
  • Drátové špunty – ideální na cestování, na běh nebo další podobné aktivity. Sluchátka drží v uchu, a tak se jen výjimečně stane, že by vypadla. Sluchové ústrojí je kvůli tomu ovšem o něco více namáhané a při dlouhodobě vyšší hlasitosti může dojít k jeho poškození. Držte proto její úroveň v rozumných mezích.
  • Bezdrátová sluchátka – bezdrátová sluchátka mohou být jak přes hlavu, tak i špunty. Pokud sluchátka nechcete jen na domácí použití, ale právě na cestu v MHD nebo sport, bezdrátová sluchátka jsou bezkonkurenčně nejlepší. Dráty vás nebudou omezovat, nevýhodou bezdrátových sluchátek je ale zpravidla vyšší cena.

  i

  Speciální podkategorií bezdrátových sluchátek jsou pak True Wireless sluchátka. Ta se totiž od kabelů oprošťují úplně a zajišťují tak maximální pohodlí při užívání.

  Noise Cancelling sluchátka pro lepší spaní

  Technologie eliminace nežádoucích zvuků využívají i trochu sofistikovanější špunty do uší (lidově zvané sluchátka na ticho nebo bezdrátová sluchátka na spaní), tedy ucpávky, které používáme v noci, aby se nám lépe spalo. Fungují ve dvou rovinách – vytvoří fyzickou překážku zvuku, který proniká do našich uší, a navíc právě pomocí Noise Cancellingu vytvoří překážku těm zvukům, jež si svou skulinu najdou. Je to třeba výše uvedený neustálý ruch města, který už jsme přestali vědomě vnímat, nicméně pro mozek je stále rušivý. Některé typy sluchátek na spaní jej navíc nejen utlumí, ale i nahradí speciálně zvolenými uklidňujícími zvuky, jež nám pomohou snáze usnout. Umí to například Noise Masking Sleeping Buds od společnosti Bose.

  Aktivní potlačení hluku: ANC sluchátka
  Pokud míváte problémy se spánkem, zkuste například Noise Masking Sleepbuds.

  Nejlepší sluchátka s aktivním potlačením hluku 2021

  Nyní následuje přehled pětice nejzajímavějších sluchátek s funkcí ANC, která letos na trhu najdete. Koupí jakýchkoli z nich neuděláte chybu.

  Sony Hi-Res WH-1000XM4: nejnovější pokračování oblíbeného modelu

  První ve výběru jsou sluchátka Sony Hi-Res WH-1000XM4, která nabídnou vysoce kvalitní poslech. Navazují na oblíbené a vysoko hodnocené starší modely a dále rozvíjí to, na co jsme u těchto sluchátek byli vždy zvyklí. Mají čistý design v několika barvách a dotykovou plochou na náušnících. Ty jsou polstrované, pomáhají izolovat okolní hluk a na uších jsou pohodlné i při delším poslechu. Uvnitř se skrývají 40mm měniče, které přehrají i audio ve vysokém rozlišení.

  Se zapnutým ANC vydrží sluchátka Sony Hi-Res WH-1000XM4 až 30 hodin poslechu na jedno nabití, bez ANC ještě o šest hodin více. Nabíjení pomocí USB-C dodá za 10 minut energii na 5 hodin dalšího poslechu. Pro přenos signálu využívají sluchátka technologie Bluetooth 5.0, případně NFC. Nechybí podpora hands-free hovorů s technologiemi HD Voice nebo Echo Cancellation.

  Sony Hi-Res WH-1000XM3
  • Až 30hodinová výdrž se zapnutým ANC
  • Podpora zvuku ve vysokém rozlišení (Hi-Res)
  • Pohodlné náušníky

  i

  Mezi skvělá sluchátka na cestování patří například i JBL Everest Elite 750NC, na která se můžete podívat v našem samostatném článku.


  Apple AirPods Max: první náhlavní sluchátka značky Apple

  Se sluchátky Apple AirPods Max se společnost Apple poprvé pustila do sféry velkých náhlavních sluchátek. A hned zaznamenala úspěch. Kombinace pokročilých technologií a nezaměnitelného designu jde ruku v ruce s dotaženým zvukem. Sluchátka jsou vyrobena v kombinaci nerezové oceli a hliníku a mají teleskopická ramena k nalezení ideální polohy velkých náušníků. Ty jsou tvořeny prodyšnou látkou a větším množstvím paměťové pěny a skrývají dynamické 40mm měniče.

  Kromě ANC mají sluchátka i 7.1 prostorový zvuk a baterie vydrží 20 hodin na jedno nabití. Poté stačí 5 minut na to, aby získala dalších 90 minut poslechu.

  Apple AirPods Max
  • Jedinečná kombinace technologie a designu
  • Výdrž 20 hodin a rychlé nabíjení
  • Věrná reprodukce zvuku

  Sluchátka Bose QuietComfort 35 II přinesou tichý komfort

  Ledacos už napovídá sám název bezdrátových sluchátek Bose QuietComfort 35 II. Díky jejich pokročilému systému rušení okolního hluku se posluchači dostane skutečně tichého komfortu. Úroveň potlačení okolního hluku lze zvolit, jelikož je na výběr ze tří úrovní izolace.

  Sluchátka navíc velmi dobře vypadají a hodně toho vydrží. Jsou vyrobena z nárazuvzdorných materiálů a jejich jádro tvoří vysoce odolná nerezová ocel. Vydrží rovněž i mírné zmoknutí. A k tomu sluchátka Bose QuietComfort 35 II patří mezi nejpohodlnější na trhu a netlačí ani při mnohahodinových letech. Zajímavou součástí je i podpora hlasového ovládání Google Assistant. Se sluchátky na uších si tak můžete vyžádat například navigaci, když se náhodou zaposloucháte a zabloudíte, či si nechat na dálku vytočit číslo v telefonu, který máte v kapse. Funkce se aktivuje stiskem tlačítka na levém náušníku.

  Bose Quiet Comfortt
  • Odolná sluchátka
  • Podpora hlasového ovládání
  • Tři úrovně eliminace okolního hluku

  Sony True Wireless WF-1000XM4: špička mezi True-Wireless sluchátky

  Spolehlivé ANC není výsadou jen velkých náhlavních modelů. Dokazují to nenápadná sluchátka do uší Sony True Wireless WF-1000XM4, která patří ke špičce toho, co může segment „skutečně bezdrátových“ sluchátek nabídnout. Měniče o průměru 6 mm, v kombinaci se zbrusu novým procesorem V1 nabídnou velmi povedený zvuk, který je navíc díky ANC chráněn proti rušivým vnějším vlivům. Sluchátka jsou lehoučká a díky propracované ergonomii dobře padnou do ucha a nevypadnou ani při sportu. Nechybí ani odolnost certifikovaná na úroveň IPX4, což znamená, že jsou odolná proti prachu, potu a postříkání vodou.

  Sluchátka s vypnutým ANC vydrží až 36 hodin (12 hodin sluchátka + 24 hodin pouzdro), s ANC je potřeba počítat s přibližně poloviční výdrží. Pouzdro podporuje bezdrátové nabíjení. O stabilní připojení se stará Bluetooth 5.2 s podporou kodeků AAC, LDAC a SBC a jak je u společnosti Sony dobrým zvykem, sluchátka podporují i Hi-Res audio.

  Sony WF-SP700N
  • Minimalistický design
  • Propracovaná ergonomie
  • Pohodlná (nejen) sportovní sluchátka

  JBL Live 650BTNC disponují vysoce kvalitním zvukem

  Posledními sluchátky z našeho výčtu je zajímavý model JBL Live 650BTNC. Ten rovněž umí noise cancelling, který posluchače zbavuje rušivých zvuků okolí. Nechybí funkce Ambient Aware, která dovede zdůraznit a do uší vpustit podstatné zvuky z okolního prostředí. Sluchátka od JBL k tomu nabízí vysoce kvalitní zvuk a jsou skládací. Plně nabitá jsou za dvě hodiny.

  JBL Headphones
  • Spojení náhlavních sluchátek s výhodami bezdrátových modelů
  • Funkce Ambient Arrow myslí na vaši bezpečnost
  • Plné nabití už za dvě hodiny

  i Mohlo by vás zajímat

  Funkce eliminace okolního hluku (Active Noise Cancelling, ANC) je užitečnou součástí výbavy moderních sluchátek. Využijete ji prakticky denně. Už není nutné zesilovat hlasitost hudby na neúnosnou míru jen proto, abyste v hlučném metru vůbec něco slyšeli. ANC eliminuje rušivý hluk za vás.

  Sony True Wireless WF-1000XM4, černá, model 2021
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, podpora AAC, LDAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20 Hz-40000 Hz, měnič 6 mm, výdrž baterie až 24 h (8 h+16 h)

  5 990,- bez DPH 4 950,-
  Koupit
  Akční cena
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: RO972j0c1
  Sony True Wireless WF-1000XM4, stříbrná, model 2021
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, podpora AAC, LDAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20 Hz-40000 Hz, měnič 6 mm, výdrž baterie až 24 h (8 h+16 h)

  5 990,- bez DPH 4 950,-
  Koupit
  Akční cena
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: RO972j0c2
  Sony True Wireless WF-SP800N, modrá
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, Bluetooth 5.0, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, certifikace IPX5, výdrž baterie až 26 h

  2 990,- bez DPH 2 471,-
  Koupit
  Akční cena
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: RO980d9b
  Apple AirPods Max Stříbrná
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, prostorový zvuk 7.1, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, měnič 40 mm, výdrž baterie až 20 h

  14 990,- bez DPH 12 388,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: JA940i6
  Apple AirPods Max Zelená
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, prostorový zvuk 7.1, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, měnič 40 mm, výdrž baterie až 20 h

  14 990,- bez DPH 12 388,-
  Koupit
  Můžete mít dnes od 8:15
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: JA940i9
  Sennheiser MOMENTUM Wireless 3 black
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.0, podpora AAC, aptX a SBC, NFC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, frekvenční rozsah 6 Hz-23000 Hz, citlivost 99 dB/mW, impedance 100 Ohm, odnímatelný kabel 1,4 m, výdrž baterie až 17 h

  8 990,- bez DPH 7 430,-
  Koupit
  Můžete mít dnes od 8:15
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: JM165b4
  Sennheiser PXC 550-II Wireless
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, podpora AAC, aptX a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, frekvenční rozsah 17 Hz-23000 Hz, citlivost 110 dB/mW, impedance 46 Ohm, měnič 32 mm, výdrž baterie až 30 h

  5 390,- bez DPH 4 455,-
  Koupit
  Akční cena
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: JM122ef6
  Beats Solo Pro Wireless - černá
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, na uši, uzavřená konstrukce, Bluetooth, aktivní potlačení hluku (ANC), přijímání hovorů, hlasový asistent, měnič 19,7 mm

  6 990,- bez DPH 5 777,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: MON380a1a1
  Technics EAH-AZ60E-K černá
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, podpora AAC, LDAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), hlasový asistent, powerbanka, přepínání skladeb, přijímání hovorů, certifikace IPX4, měnič 8 mm, výdrž baterie až 24 h (7 h+17 h)

  5 899,- bez DPH 4 875,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: WG9576s7a
  Samsung Galaxy Buds Pro Silver
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, certifikace IPX7 - voděodolná a potuodolná, výdrž baterie až 28 h (8 h+20 h)

  5 999,- bez DPH 4 958,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: SAAW0010d2
  Samsung Galaxy Buds Pro Violet
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, certifikace IPX7 - voděodolná a potuodolná, výdrž baterie až 28 h (8 h+20 h)

  5 999,- bez DPH 4 958,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: SAAW0010d3
  JBL Live 460NC modrá
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, na uši, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.0, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 96 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, výdrž baterie až 50 h

  3 490,- bez DPH 2 884,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: JJ092q1b2h02
  AfterShokz Aeropex šedá
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, na lícní kosti, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, certifikace IPX7 - voděodolná a potuodolná, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 105 dB/mW, výdrž baterie až 8 h

  4 089,- bez DPH 3 379,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: AKZ120o56
  Marshall MID ANC Bluetooth
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, na uši, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth, podpora aptX, aktivní potlačení hluku (ANC), frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 98 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, odnímatelný kabel 1,5 m, výdrž baterie až 30 h

  od 3 832,- bez DPH 3 167,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: MRS010x21
  Bang & Olufsen Beoplay H95 Black
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 5.1, podpora AAC, aptX a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, hlasový asistent, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 101,5 dB/mW, impedance 12 Ohm, měnič 40 mm, výdrž baterie až 50 h

  19 990,- bez DPH 16 521,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: BEO015i2
  Huawei FreeBuds 4 Silver Frost
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless pecky, otevřená konstrukce, Bluetooth 5.2, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, měnič 14,3 mm, výdrž baterie až 22 h (4 h+18 h)

  3 090,- bez DPH 2 554,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: HU5012a1h2
  Huawei FreeBuds 4 Ceramic White
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless pecky, otevřená konstrukce, Bluetooth 5.2, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), s ovládáním hlasitosti, přijímání hovorů, přepínání skladeb, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, měnič 14,3 mm, výdrž baterie až 22 h (4 h+18 h)

  3 090,- bez DPH 2 554,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: HU5012a1h1
  Huawei FreeBuds 4i Carbon Black
  Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, podpora AAC a SBC, aktivní potlačení hluku (ANC), přijímání hovorů, přepínání skladeb, certifikace IPX4, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, měnič 10 mm, výdrž baterie až 22 h (10 h+12 h)

  -16% 1 999,-
  1 689,- bez DPH 1 396,-
  Koupit
  Můžete mít dnes do 2:05
  Skladem > 5 ks
  Objednací kód: HU5012a1f2
  0
  Vytisknout
  Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
  P-DC1-WEB23
  Zavoláme Vám a odborně poradíme
  +420 225 340 111
  Dotaz na objednávku
  Dotaz na zboží
  Prosím zadejte svůj telefon:
  Zavolejte mi