Jak dárek získat?

 • V období od 7. října 2021 do 30. listopadu 2021 kupte některou z vybraných televizí Sony BRAVIA XR. Jde o následující modely:

   

   

   

   

  Všechny způsobilé televize
 • Nejpozději do 31. prosince 2021 vyplňte a odešlete online formulář na stránce www.sony.cz/promo/tv. K formuláři je nutné přiložit kopii originálu účtenky nebo faktury a snímek sériového čísla a ID televize. Tyto dva údaje si zobrazíte na televizní obrazovce stiskem tlačítka „Help“ na ovladači a potom volbami v menu televize „Stav a diagnostika“ –⁠ „O systému“.
 • Po odeslání žádosti obdržíte potvrzení o jejím přijetí společností Sony.
 • Bude-li žádost platná, do 20 dnů obdržíte e-mailem dva dobíjecí kupóny pro PlayStation Store v celkové hodnotě 3 000 Kč.
 • Získané kupóny musíte uplatnit nejpozději do 31. května 2022, a to na webu my.playstation.com nebo prostřednictvím své konzole PlayStation

Herní televize Sony BRAVIA XR –⁠ to nejlepší pro nový PlayStation

Nová generace herních konzolí je tady a přináší takový výkon, že ho běžné televize nedokážou plně využít. I proto jsou herní televize čím dál oblíbenější a důležitější. Pokud už máte nový Sony PlayStation 5, případně jeho nákup zvažujete, nemůžete si k němu vybrat lepší televizi, než je Sony BRAVIA XR. Už při vývoji těchto herních televizí se počítalo se všemi parametry a technologiemi, které jsou nutné pro maximální využití výkonu PS5. Ostatně jak legendární konzole PlayStation, tak televize BRAVIA vyrábí ta samá značka – Sony. Televize Sony BRAVIA XR proto nesou označení „Ideální pro PlayStation 5“.

Auto HDR Tone Mapping – dokonalý kontrast ve všech herních scénách

PlayStation 5 zná parametry všech herních televizí Sony BRAVIA XR, takže ví, jaký signál má do televize vysílat, aby byl obraz co nejdokonalejší. Díky tomu může automaticky vybrat nejlepší úroveň mapování tónů pro daný televizor, což zaručí výborné zobrazení her v HDR. Všechny detaily proto skvěle uvidíte i ve velmi kontrastních scénách, v nichž se střídá ostré světlo s hlubokými stíny. Nejenže budete mít z hraní větší vizuální požitek, ale také toho uvidíte více a budete tedy moci snáz reagovat na nejrůznější podněty.

Auto Genre Picture – televize sama pozná, jak ji právě používáte

Přepínání mezi obrazovými režimy je na televizích Sony BRAVIA XR snazší než kdy předtím. Samy totiž poznají, k čemu je právě používáte. Pokud spustíte hru na PlayStation 5, vaše televize BRAVIA XR se automaticky přepne do herního režimu pro minimalizaci doby odezvy, abyste se do hry lépe ponořili a rychleji reagovali. Pokud se naopak díváte na film pomocí streamovací služby, nebo přes Blu-ray mechaniku zabudovanou v PS5, aktivuje televize standardní filmový režim, který naopak upřednostní filmovou obrazovou kvalitu, aby byl váš zážitek jako v kině.

4K při 120 sn./s – nová realita next-gen konzolí

Zkombinovat 4K rozlišení a počet snímků za sekundu vyšší než 60 bývalo téměř nemožné. Mohl za to nedostatek výkonu, kterým trpěly nejen konzole minulé generace, ale i většina počítačů. S příchodem next-gen konzolí se ale situace mění, neboť ty slibují 4K hraní až při 120 sn./s. Vysoká obnovovací frekvence 120 Hz, kterou televize BRAVIA XR nabízejí, zajistí ve spojení s next-gen konzolí mnohem plynulejší obraz. V tomto režimu uvidíte za jednu sekundu dvakrát více snímků, než bylo maximum starších televizí. Pohyb v obraze se tak více přibližuje pohybu ve skutečném světě, což vás okamžitě ponoří do hry.

HDMI 2.1 – nutná výbava moderní herní televize

Přenos signálu ve 4K rozlišení při 120 sn./s je extrémně datově náročný a starší specifikace kabelů a konektorů HDMI si s ním zkrátka neporadí. Zatímco minulý standard HDMI 2.0 měl maximální přenosovou rychlost 18 Gb/s, takže 4K obraz zvládl přenášet jen při 60 Hz (sn./s), nový standard HDMI 2.1 má přenosovou rychlost téměř trojnásobnou (48 Gb/s) a 4K obraz je proto schopen přenášet i při zmíněných 120 Hz. Z toho plyne jedno hlavní ponaučení – pokud chcete televizi vhodnou pro plnohodnotné využití next-gen konzole, musí mít HDMI 2.1. A všechny televize Sony BRAVIA XR HDMI 2.1 mají.

Herní režim a rychlá odezva pro ještě lepší zážitek

Ani herní televize nejsou jen herní. Naopak. Díky svému rozlišení a kognitivnímu procesoru BRAVIA XR jsou nové televize Sony lepší než kdy předtím i při zprostředkování filmových zážitků. Nicméně přehrávání filmů a hraní her vyžaduje jiné nastavení televize, a z toho důvodu existuje herní režim. Ten deaktivuje filmové funkce a udělá z televize spíše velký herní 4K monitor s velmi nízkou prodlevou, která činí jen 8,5 ms. Díky tomu bude obraz perfektně ostrý i ve velmi rychlých scénách. Televize BRAVIA XR navíc sama pozná, že je připojena k herní konzoli, a herní režim aktivuje sama.

Sony Bravia XR-65X93J: Peckovní herní telka ideální pro konzole!

Mohlo by vás zajímat

Nabídka televizí Sony BRAVIA XR

Různé ceny i úhlopříčky. Každý si vybere.

 

 

 

 

Kompletní nabídka