AP+ nový vizuál Aplikace

SOS tlačítka

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Vyberte si značku/model hodinek
Určení
Unisex
(7)
Seniorské
(11)
Kompatibilní OS
Android
(8)
IOS
(8)
Materiál pouzdra
Plast
(17)
Pryž
(1)
Bezdrátové technologie
LTE
(2)
GPS
(10)
Funkce měření sportu
Krokoměr
(6)
Tepová frekvence
(6)
Výpočet kalorií
(6)
Barva řemínku
Černá
(6)
Hnědá
(2)
Červená
(1)
Více barev
(2)
Materiál řemínku
Silikon
(7)
Nylon
(1)
Kůže
(2)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

SOS tlačítka jsou speciální tlačítka na rychlé přivolání pomoci. Využít je mohou především senioři a lidé s handicapem, užitečné ale mohou být v určitých situacích i dětem a dospělým. Ochránit mohou nejen vaše blízké, ale i majetek. Poradíme vám, v jaké podobě se s SOS tlačítky můžete setkat, jak takové tlačítka fungují a podle čeho zvolit to správné pro vás nebo vaše nejbližší. Chcete vědět víc? Čtěte dále.

Pokračovat

SOS tlačítko pro seniory může zachránit život

Pokud je zmáčknuto SOS tlačítko, zařízení vyšle signál a začne volat nebo posílat SMS zprávy na předem nastavené kontakty. Tlačítko je ovládáno jediným stisknutím, lze ho tedy využít jednoduše i v nouzi, kdy váš blízký není schopný použít mobilní telefon. Je to také řešení pro seniory, kteří použití mobilních telefonů odmítají. Díky tlačítku může přijet rychlá pomoc, která dokáže skutečně zachránit život, zvláště když jde o minuty.

i

SOS tlačítko pro seniory by měli mít vaši blízcí neustále u sebe

SOS tlačítko pro seniory na krk, SOS hodinky pro seniory, nebo přívěšek na klíče – to jsou nejčastější podoby pro nouzové tlačítko, které zaručují jednoduchý způsob, jak vaši nejbližší mohou mít tlačítko stále u sebe.

SOS tlačítko může ochránit i váš domov

SOS tlačítko se také může stát součástí vaší chytré domácnosti. Využít jej mohou nejen senioři, ale i děti a dospělí. V nabídce naleznete SOS tlačítka, která se zapojí do již stávajících bezpečnostních systémů a nastavují se v aplikaci dle výrobce. Po zmáčknutí spustí alarm a začnou vytáčet nastavená telefonní čísla a rozesílat SMS zprávy. Použití je vhodné nejen v domácích, ale také v komerčních prostorech.

SOS hodinky pro seniory
SOS hodinky pro seniory

SOS tlačítko pro seniory
SOS tlačítko pro seniory

SOS tlačítko pro chytrou domácnost
SOS tlačítko pro chytrou domácnost

SOS tlačítko může ve vaší chytré domácnosti sloužit i k ovládání například rolet, nebo světel. Stačí jej správně nastavit pomocí vašeho telefonu a zvolit si funkci, jakou bude plnit. SOS tlačítko nemusíte mít pouze jedno, každý v domácnosti může mít to svoje.

Jak vybrat SOS tlačítko?

SOS tlačítko vybírejte především podle toho, pro koho je určeno. Některá nouzová tlačítka ochrání vaši domácnost, jiné zase vaše blízké. Nouzové tlačítko pro seniory a osoby s handicapem by mělo být především jednoduché na ovládání a být schopné přivolat rychle pomoc. Výjimku tvoří chytré hodinky pro seniory, kde je SOS tlačítko pouze jako jedna z funkcí, kterou mohou senioři využívat v případě nouze.

 • Tlačítko vybírejte podle kapacity baterie. SOS hodinky pro seniory je třeba pravidelně nabíjet, mají však řadu dalších užitečných funkcí. Některá tlačítka mají výdrž baterie i rok, obvykle jsou to ty, které slouží pouze pro přivolání rychlé pomoci.
 • Při výběru se zaměřte, jestli bude SOS tlačítko pouze v domácím prostředí nebo jej bude daná osoba nosit neustále s sebou. Na základě toho se zaměřte na způsob, jakým může být tlačítko nošeno. Oblíbená je varianta na krk, nebo na zápěstí.
 • Vybírejte také podle způsobu připojení. Pokud potřebuje SOS tlačítko WiFi, je spíše pro domácí použití. Některá tlačítka využívají datové přenosy, nebo hledání lokace podle GPS signálu. Chytré hodinky pro důchodce mohou obsahovat i SIM kartu pro volání.

Chcete vědět více o tlačítkách SOS pro seniory? Podívejte se, jak SOS tlačítka a GPS fungují. Dozvíte se mnoho zajímavých informací, které vám mohou pomoci SOS náramek pro seniory vybrat. Vy se tak nebudete muset strachovat o jejich bezpečí.

V jaké podobě může být SOS tlačítko?

V nabídce naleznete mnoho podob bezpečnostního tlačítka, ze kterých můžete vybírat. Mezi nejčastější formy tohoto užitečného pomocníka patří SOS náramek pro seniory, který lze nosit pohodlně na zápěstí, nebo SOS tlačítko na krk, na klíče nebo jej senior může mít umístěné například u postele. Pokud hledáte více univerzální řešení, zkuste chytré hodinky pro důchodce. Ty kromě SOS tlačítka obsahují řadu užitečných funkcí.

SOS náramek pro seniory

SOS náramek pro seniory slouží pouze na přivolání pomoci. Obsahuje jediné tlačítko, které po stisknutí zavolá rychlou pomoc tím, že vytočí předem nastavená čísla, pošle SMS či emailové zprávy. Nemusí se dobíjet a nepotřebuje připojení k WiFi. SOS tlačítko pro seniory bývá často i voděodolné, lze s ním provádět i základní hygienu. Je vyrobeno z kvalitních materiálů, aby se nerozbilo při pádu, je odolné proti prachu a poškrábání.

i

SOS náramek pro seniory vs. zdravotní náramek pro seniory

SOS náramek pro seniory má primárně za úkol přivolat rychlou pomoc. Zdravotní náramek pro seniory může obsahovat i nouzové tlačítko, mezi jeho hlavní funkce však patří spíše měření tepu či kvality spánku.

SOS tlačítko na krk i na klíče

SOS tlačítko na domácí použití může být i v podobě přívěšku na krk nebo klíče. V případě, že máte tlačítko napojeno na chytrou domácnost, může mít každý člen domácnosti u sebe své vlastní tlačítko, nebo tlačítko můžete umístit v domácnosti na jedno místo, čímž zamezíte jeho hledání. Stejně jako SOS náramek pro seniory se po zmáčknutí začnou posílat SMS na předem zvolená telefonní čísla, případně také emailové zprávy.

Nemůžete se rozhodnout? Podívejte se, co říkají na SOS tlačítko pro seniory recenze. Názory ostatních vám mohou pomoci vybrat to správné tlačítko pro vaše blízké a vaše ujištění, že s SOS tlačítkem jsou v bezpečí.

Chytré hodinky pro seniory

Chytré hodinky pro seniory nabízejí tísňové tlačítko pro seniory v podobě elegantních hodinek s množstvím dalších funkcí. Mějte své blízké pod dohledem propojením hodinek s GPS s vaším mobilem, kdy vás aplikace jednoduše upozorní, pokud je zmáčknuto tlačítko sos. Pro seniory pak hodinky mimo pocitu bezpečí nabízí i volání, krokoměr, zjišťování tepové frekvence nebo výpočet kalorií.

 • SOS hodinky pro seniory obsahují bezpečnostní funkce jako GPS lokátor, detekce sundání z ruky nebo nastavení bezpečných zón.
 • Chytré hodinky pro důchodce lze využít i k volání po vložení SIM karty.
 • Chytré hodinky pro seniory mají jednoduché a intuitivní ovládání s velkými tlačítky.
 • Hodinky mají velkou výdrž baterie, někdy až 6 dní, a upozorní vás, pokud mají nízkou úroveň nabití.
 • Chytré hodinky pro seniory jsou v češtině, některé modely lze nastavit i do jiných jazyků.

Chytré hodinky pro seniory – hnědé
Chytré hodinky pro seniory – hnědé

Chytré hodinky pro seniory – černé
Chytré hodinky pro seniory – černé

SOS náramek pro seniory
SOS náramek pro seniory

Jaké funkce nabízí nejlepší chytré hodinky pro seniory?

Nejlepší chytré hodinky pro seniory obsahují mnoho funkcí, které využijí především aktivní senioři. Funkce těchto hodinek jsou přizpůsobeny k používání seniory, je tedy kladen důraz na srozumitelnost a velké, dobře viditelné číslice. Chytré hodinky pro důchodce jsou často voděodolné, označení IP67 značí odolnost proti vodě při dešti a umývání rukou, IPX7 je pak ochrana před dočasným ponořením do vody.

 • Chytré hodinky pro seniory obsahují sportovní funkce, jako je krokoměr, měření tepové frekvence, výpočet kalorií nebo měření překonané vzdálenosti. Tyto hodinky jsou tedy šikovným pomocníkem na zdravotní procházky.
 • Zdravotní funkce mají za úkol monitorovat váš aktuální zdravotní stav pomocí měření tlaku, monitoringu spánku, měřením tělesné teploty nebo saturace kyslíku v krvi. Chytré hodinky pro důchodce mají často také funkci připomenutí pohybu.
 • Chytré funkce, kterými tyto hodinky disponují, jsou režim nerušit, detekce pádu a samozřejmě SOS tlačítko. Zatímco funkce detekce pádu vám dá automaticky vědět, pokud někdo z vašich blízkých utrpěl těžký pád, u SOS tlačítka zůstává potřeba jej zmáčknout, pokud senior sám usoudí, že je v nouzi a potřebuje rychlou pomoc. Navíc vám i chytré hodinky pro seniory ukáží aktuální čas a datum.

i

Chytré hodinky pro seniory obsahují kompatibilní OS

Chytré hodinky pro seniory mají obvykle operační systém (OS) kompatibilní s androidem, nebo iOS. Samotné hodinky, nebo SOS náramek pro seniory obsahují vlastní OS od výrobce, případně Wear OS.

Chytré hodinky mají také základní hardwarové funkce

Chytré hodinky mají i hardwarové funkce, které bez kterých by nemohly tak skvěle fungovat. Reproduktor, vibrace a mikrofon vám umožní telefonovat a upozorní vás na příchozí hovor nebo třeba i na to, že máte málo pohybové aktivity. Pro bezpečnostní funkce je pak nezbytný akcelometr a systém Glonnas nebo Galileo, které pomáhají s určováním polohy. Některé hodinky také umožňují datový přenos LTE.

Hledáte nejlepší chytré hodinky pro seniory? Podívejte se, jaké zboží si zakoupili jiní zákazníci.

Dáte především na estetický dojem? I chytré hodinky pro důchodce mohou skvěle vypadat

I chytré hodinky pro důchodce mohou být velmi estetickým doplňkem zápěstí. Zvolte si vzhled ciferníku a řemínku podle svého vkusu. Barva pouzdra samotných hodinek může být červená, či černá. Velikost pouzdra může být až 65 mm, jeho váha se pak pohybuje maximálně okolo 72 g.

 • Obvyklá barva řemínku je černá, červená, nebo hnědá, může mít však více barev. Chytré hodinky pro seniory ozdobí jakýkoli řemínek, stačí si jen vybrat barvu, která se vám nejvíce zamlouvá. Můžete buď sladit řemínek s barvou pouzdra, nebo vytvořit zajímavé barevné kombinace.
 • Chytré hodinky pro důchodce budou vypadat elegantně se silikonovým, textilním, nebo koženým řemínkem. Je jen na vás, který materiál preferujete. U některých hodinek lze řemínky dokonce měnit, vašemu zápěstí tak bude tento doplněk jistě velmi slušet.
 • Minimální délka řemínku, která jde u hodinek nastavit je 15,5 cm, maximální délka je pak 24 cm. Chytré hodinky pro seniory by neměli na zápěstí škrtit, ale nesmí být ani natolik volné, aby z ruky padaly nebo nedržely pevně na zápěstí.

i

Kde sehnat levnější SOS náramek pro seniory?

Pořiďte si SOS náramek pro seniory nebo chytré hodinky levně. Pro vaši přehlednost jsme je seřadili od nejnižší ceny. A pokud vás stále trápí vysoká pořizovací cena, můžete se podívat, jaké chytré hodinky pro důchodce nabízí bazar.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Senzoor Klik Loc Skladem > 5 ks u dodavatele
SOS tlačítko pro přivolání pomoci s lokalizací, výdrž baterie 1 rok, nepotřebuje chytrý telefon, SIM součástí balení, poplach až na 5 tel. čísel pomocí SMS a tel. hovoru, automatické zaznamenávání polohy každých 8 hodin s možností úpravy intervalu, zobrazování polohy ve webovém rozhraní, potvrzení o doručení poplašné zprávy, vývoj a výroba v ČR, voděodolné, ochrana proti vyvolání nechtěného poplachu, záruka 24 měsíců, možnost vrácení zboží do 14 dnů
3 490,-

2.
Chytré hodinky - seniorské, kompatibilní s Android a iOS, 1,4" IPS displej, GPS, krokoměr, měření krevního tlaku a kyslíku v krvi, monitoring spánku, měření tepu, vodotěsnost IP67, maximální výdrž baterie 96 h, s ovládáním v češtině
2 490,-

3.
SOS tlačítko SOS tlačítko - aplikace Smart Life, Sít WiFi,alarm jedním tlačítkem a s tažným lanem, zvukový a světelný alarm, záznam historie a sledování stavu baterie v aplikaci, podpora automatizovaných scén, snadná instalace bez zásahu do elektrické sítě, pomáhá při krizových situacích, baterie: AA, samostatně funkční jednotka
599,-

Další nejprodávanější
18 položek
3,1 22×
WowME Senior Watch černé silikonové
Chytré hodinky - seniorské, kompatibilní s Android a iOS, 1,4" IPS displej, GPS, krokoměr, měření krevního tlaku a kyslíku v krvi, monitoring spánku, měření tepu, vodotěsnost IP67, maximální výdrž baterie 96 h, s ovládáním v češtině
Super cena
2 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: wowmSWb
3,8 10×
EVOLVEO bezdrátové nouzové SOS tlačítko pro Alarmex/Sonix
SOS tlačítko funkční pouze s hlavní jednotkou Alarmex, Sonix, vhodné k vyvolání poplachu
od  180,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RY202h
2,2
EVOLVEO WiFi SOS, chytré nouzové SOS tlačítko
SOS tlačítko SOS tlačítko - aplikace Smart Life, Sít WiFi,alarm jedním tlačítkem a s tažným lanem, zvukový a světelný alarm, záznam historie a sledování stavu baterie v aplikaci, podpora automatizovaných scén, snadná instalace bez zásahu do elektrické sítě, pomáhá při krizových situacích, baterie: AA, samostatně funkční jednotka
599,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EVO23_023
EVOLVEO Alarmex Pro (ACSALMBTZ) bezdrátové tlačítko/zvonek
SOS tlačítko - vhodné pro děti, seniory, nemocné i osoby s omezenou pohyblivostí, přenosová vzdálenost až 100 m, rozměry 5 × 5 × 1,2 cm
290,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EVO22_06
3,1 22×
WowME Senior Watch černé silikonové
Chytré hodinky - seniorské, kompatibilní s Android a iOS, 1,4" IPS displej, GPS, krokoměr, měření krevního tlaku a kyslíku v krvi, monitoring spánku, měření tepu, vodotěsnost IP67, maximální výdrž baterie 96 h, s ovládáním v češtině
2 369,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: wowmSWb
3,1 22×
WowME Senior Watch černé silikonové
Chytré hodinky - seniorské, kompatibilní s Android a iOS, 1,4" IPS displej, GPS, krokoměr, měření krevního tlaku a kyslíku v krvi, monitoring spánku, měření tepu, vodotěsnost IP67, maximální výdrž baterie 96 h, s ovládáním v češtině
2 119,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: wowmSWb
1,0
Ajax Button Black
SOS tlačítko - bezdrátové tísňové tlačítko, určené ke spuštění poplachu, funkční do vzdálenosti 1300 m, zadní otvory k upevnění na klíče, černé
1 009,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AJAX20006
EVOLVEO Alarmex Pro (ACSALMBTZ) bezdrátové tlačítko/zvonek
SOS tlačítko - vhodné pro děti, seniory, nemocné i osoby s omezenou pohyblivostí, přenosová vzdálenost až 100 m, rozměry 5 × 5 × 1,2 cm
279,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EVO22_06
3,1 22×
WowME Senior Watch černé kožené
Chytré hodinky - seniorské, kompatibilní s Android a iOS, 1,4" IPS displej, GPS, krokoměr, měření krevního tlaku a kyslíku v krvi, monitoring spánku, měření tepu, vodotěsnost IP67, maximální výdrž baterie 96 h, s ovládáním v češtině
2 369,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: wowmSWbl
3,0
WowME Senior SOS Band black
SOS tlačítko - seniorské, GPS, měření krevního tlaku, maximální výdrž baterie 48 h
469,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: wowmSOSbb
3,1 22×
WowME Senior Watch černé kožené
Chytré hodinky - seniorské, kompatibilní s Android a iOS, 1,4" IPS displej, GPS, krokoměr, měření krevního tlaku a kyslíku v krvi, monitoring spánku, měření tepu, vodotěsnost IP67, maximální výdrž baterie 96 h, s ovládáním v češtině
2 119,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: wowmSWbl
2,4
WowME Senior SOS Band red
SOS tlačítko - seniorské, kompatibilní s Android a iOS, GPS, krokoměr, měření krevního tlaku, monitoring spánku, měření tepu, maximální výdrž baterie 48 h
419,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: wowmSOSbr
3,0
WowME Senior SOS Band black
SOS tlačítko - seniorské, GPS, měření krevního tlaku, maximální výdrž baterie 48 h
419,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: wowmSOSbb
2,5
Senzoor Klik Loc
SOS tlačítko pro přivolání pomoci s lokalizací, výdrž baterie 1 rok, nepotřebuje chytrý telefon, SIM součástí balení, poplach až na 5 tel. čísel pomocí SMS a tel. hovoru, automatické zaznamenávání polohy každých 8 hodin s možností úpravy intervalu, zobrazování polohy ve webovém rozhraní, potvrzení o doručení poplašné zprávy, vývoj a výroba v ČR, voděodolné, ochrana proti vyvolání nechtěného poplachu, záruka 24 měsíců, možnost vrácení zboží do 14 dnů
3 490,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SenzPus2
REXpersonal SOS tlačítko s GPS lokalizací (na krk)
SOS tlačítko - vodotěsné, přenos poplachů ve formě SMS nebo notifikace, výdrž baterie až 3 roky
2 890,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: Rexlo021
5,0
Ajax Button White
SOS tlačítko - bezdrátové tísňové tlačítko, určené ke spuštění poplachu, funkční do vzdálenosti 1300 m, zadní otvory k upevnění na klíče, bílé
1 061,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: AJAX20007
1,0
Ajax Button Black
SOS tlačítko - bezdrátové tísňové tlačítko, určené ke spuštění poplachu, funkční do vzdálenosti 1300 m, zadní otvory k upevnění na klíče, černé
1 061,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: AJAX20006
REXpersonal SOS tlačítko s GPS lokalizací
SOS tlačítko - vodotěsné, přenos poplachů ve formě SMS nebo notifikace, výdrž baterie až 3 roky
2 790,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: Rexlo022
mobilní telefonyNěkteré parametry mají takřka vrcholné. Poco F6 a F6 Pro vstupují na trh Xiaomi představuje nejnovější přírůstky do rodiny Poco – modely Poco F6 a Poco F6 Pro. Tyto chytré telefony vyráží do boje s kartami jako moderní design, výkon či pokročilé funkce. Podaří se jim uspět v nabité střední třídě? Nebo zapadnou do šedého průměru?
Přichází nejvyšší z modelů Sony pro tento rok, Sony Xperia 1 VI. Telefon zaujme solidní trojicí fotoaparátů, vysokým výkonem a dalšími vlajkovými parametry, kterými chce nalákat co nejširší spektrum zákazníků. Co všechno Sony Xperia 1 VI dovede? Kdy bude k dostání a...
Sony se v rámci upgradu svých dvou modelů Xperia 1 a 10 dostává již na římské označení VI. Model Xperia 10 VI se dostává do hry s vylepšenými vnitřnostmi, kterými chce zaujmout dobrou pozici ve střední třídě. Ve výbavě ale nově nenajdeme jednu výraznou část výbavy.
mobilní telefonyHuawei Pura 70 (PREVIEW): Tři odvážné fotomobily, varianta Ultra zaujme vyjíždějícím objektivem Huawei se po kratší odmlce vrací do Česka s novou vlajkovou sérií Huawei Pura 70. Modely budou tři – základní, varianta Pro a Huawei Pura 70 Ultra. Zaujmout by měly hlavně fotoaparáty, do karet však výrobci nehrají stále trvající sankce od USA. Co všechno nová řada...
Na vydání řady Google Pixel 9 je sice ještě čas, již teď se však objevuje řada úniků prozrazujících mimo jiné podobu nových telefonů nebo složení vlajkové řady. Jak bude vypadat nadcházející devátá řada telefonů Google Pixel? Co všechno už víme, nebo alespoň tušíme?
Letošní hlavní událost Google I/O 2024 byla zaměřena takřka exkluzivně na umělou inteligenci. Americká firma nám dala nahlédnout do velmi blízké budoucnosti a opět nám ukázala, že se možnosti AI mění každým dnem. Toto všechno jsme na Google I/O 2024 viděli.
Více článků Všechny články

SOS tlačítka

V kategorii SOS tlačítka máme právě teď na Alza.cz celkem 18 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné SOS tlačítka Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší SOS tlačítka Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší SOS tlačítka Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v SOS tlačítka recenze
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací