Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ AlzaPlus+

Splněné projekty


Podívejte se na dobročinné projekty, které se podařilo splnit a podpořit díky vaší pomoci. Děkujeme vám všem za to, že se staráte o dobro ostatních.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
30 položek
Nadace Naše dítě - Pomoc pro ukrajinské děti v ČR
Charitativní projekt - Nadace Naše dítě reaguje na mimořádnou a naléhavou situaci ve společnosti a akutní potřebu pomoci pro uprchlé matky s dětmi, které už jsou na území ČR a pro další, které přijdou. Válka na Ukrajině se týká nás všech, a proto solidarita české veřejnosti pomůže uprchlým ukrajinským rodinám a dětem získat bezpečné zázemí v Čechách, ve kterém by se mohli cítit alespoň trošku jako doma. Projekt za 500 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00169
Nadace Naše dítě - Petřík potřebuje psího kamaráda
Charitativní projekt - Asistenční pes pro Petříka. Petřík trpí vzácnou genetickou vadou a potřebuje čtyřnohého parťáka Jesse, který mu usnadní život. Jess bude přímo Petříkovi pomáhat zejména v rámci canisterapeutického polohování, které bude přizpůsobeno jeho možnostem a aktuálnímu zdravotnímu stavu a bude mu pomáhat v rozvíjení jemné motoriky při hlazení a další interakci. Projekt za 145 000 korun.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00157
Nadace Naše dítě - Pomoc ve správný čas
Charitativní projekt - ve střednědobém až dlouhodobém časovém horizontu bude nadace přerozdělovat finance ve prospěch dětí z oblastí poničených tornádem. Věří, že momentální akutní humanitární pomoc v místech katastrofy je dostatečná, proto se chce zaměřit na pomoc, která nastane až po odklizení a odstranění nejhorších škod. Poté se zaměří na podporu dětí, aby se co nejrychleji mohly vrátit k normálnímu životu. Projekt za 200 000 Kč. Přestože se cílová částka nevybrala, organizace se rozhodla projekt ukončit.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00151
NF Českého rozhlasu - Pomáhejte s námi Moravě
Charitativní projekt - Jižní Moravu zasáhly extrémní bouře a tornádo. Některé části obcí na Břeclavsku a Hodonínsku jsou úplně zpustošené. Tisícům lidí se během pár okamžiku změnil celý život, zůstali v šoku na ulici třeba jen v županu. Jejich domy jsou zničené, bez střech a zdí. Pojďte jim s Nadačním fondem Českého rozhlasu a Radiožurnálem pomoci ve finanční sbírce.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00149
ADRA - Pomoc oblastem jižní Moravy zasaženým tornádem
Charitativní projekt - Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení, i proto ADRA vypsala veřejnou sbírku.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00148
Diecézní charita Brno - Pomoc lidem zasaženým tornádem na Hodonínsku a Břeclavsku
Charitativní projekt - Diecézní charita Brno vyhlásila sbírku na pomoc lidem zasaženým čtvrtečním tornádem na Hodonínsku a Břeclavsku. Pomozte přispěním lidem, kteří přišli o své domovy a veškerý majetek.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00147
Nadace VIA - Pomozme zničeným obcím na jihu Moravy
Charitativní projekt - přispějte na finanční sbírku na pomoc zasaženým obcím a jejich obyvatelům po tornádu a silných bouřích na jižní Moravě s nadací Via

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00146
Diakonie ČCE - středisko Praha - Vybavení zahrady nového Domova pro osoby zdravotně postižené
Charitativní projekt - V květnu 2020 za koronakrize otevřeli detašované pracoviště v Dol. Počernicích zatím pro 10 osob s mentálním či kombinovaným postižením od 18 let. Jejich sehraný tým poskytuje uživatelům důstojný domov a non stop péči 365 dní v roce. S jarem je čeká úprava zahrady, chtějí pořídit altán, nábytek, slunečníky i traktůrek, zahradnické nářadí, osivo apod. Projekt za 120 000 Kč. Ukončeno na přání organizace.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00137
Nadace Naše dítě - Rychlá covidová pomoc pro samoživitelky v krizi
Charitativní projekt - Kdo rychle dává, dvakrát dává. Pomozte nám v této neutěšené době zajistit základní potřeby pro znevýhodněné děti, které žijí pouze s jedním rodičem. V ČR je nyní 200 tisíc samoživitelek, třetina z nich má příjem pod 10 tisíc korun, přičemž až 90 % samoživitelek se musí obejít bez alimentů. Projekt Nadace Naše dítě za 100 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00118
NEJSTE SAMI – mobilní hospic - Mobilní specializovaná paliativní péče pro dospělé a děti
Charitativní projekt - Charitativní projekt na podporu poskytování mobilní specializované péče pro dospělé a děti v Olomouci a okolí. Nestátní nezisková organizace poskytuje své služby již od roku 2016. Nedělá nic převratného, navrací smrt do domovů. Dělá závěr života důstojný, plní pacientům přání zemřít doma, obklopeni rodinou a přáteli. Projekt MSPP za 50 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00107
NADĚJE - Pračka pro nemocné muže bez domova
Charitativní projekt - NADĚJE v Praze pomáhá lidem bez domova. Jednou z forem pomoci je ubytování v azylových domech. Azylový dům na Žižkově je určen mužům a bezbariérová část v přízemí je vyhrazena pro ty, kteří jsou nemocní, pohybují se na vozíku nebo mají jiný hendikep. Právě pro ně chceme pořídit novou průmyslovou pračku. Cílová částka projektu je 48 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00096
Nadace Naše dítě - asistenční pes pro Daniela
Charitativní projekt - Danielkovi je 13 let, narodil se předčasně a prvních sedm měsíců života strávil v nemocnicích, podstoupil řadu náročných operací, které se bohužel neobešly bez následků. Na výcvik asistenčního pejska, který by mu byl pomocníkem, potřebuje vybrat ještě 150 000 korun. Projekt Nadace Naše dítě za 150 000 korun.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00091
Nadace Naše dítě - podpora rodičů samoživitelů v nouzi
Charitativní projekt - podpora rodičů samoživitelů v nouzi souvisí s vyhlášením karantény a nouzového stavu v naší zemi. V případě, že rodič samoživitel pečuje o dítě s handicapem, jde o rodiče s vážným onemocněním či v invalidním důchodu, patří k nejvíce sociálně ohroženým skupinám. Proto se Nadace Naše dítě v této době rozhodla pomoci jim mimořádným příspěvkem na základní potřeby. Projekt Nadace Naše dítě za 50 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00083
Mobilní Hospic Ondrášek - dožít svůj život doma
Charitativní projekt - 80 % z nás si přeje zemřít doma, ale jen 20 % se to podaří. Projekt Dožít svůj život doma umožňuje nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem strávit poslední chvíle života důstojně a v domácím prostředí. Projekt Mobilního hospice Ondrášek za 160 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00084
Fandi mámám - mobilní aplikace materiální pomoci v souvislosti s COVID-19
Charitativní projekt V reakci na pandemii koronaviru spouštíme mobilní aplikaci materiální pomoci "FandiMat". Ta pomůže zprostředkovat pomoc lidem, kteří to nyní nejvíce potřebují - samoživitelkám, seniorům, lékařům a jiným. Díky aplikaci by lidé v nouzi i charitativní organizace mohly poptávat to, co potřebují a dárci z řad jednotlivců, organizací i firem nabízet takovou pomoc. Projekt organizace Fandi mámám za 30 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00073
Nadace Krása pomoci - Milá babi, milý dědo, zůstaňte dnes doma
Charitativní projekt - pojďte se složit na to, aby babičky a dědečkové v těchto dnech mohli zůstat v bezpečí domova. Dobrovolníci zajistí a donesou nákup potravin, vyzvednou léky, dojdou na poštu, zaplatí složenky a další tak, aby senioři mohli zůstat doma a nevystavovali se riziku nákazy. Pojďte jim pomoci ještě více! Přispějte nadaci na pokrytí nákladů za nákupy potravin – všechny ostatní služby jsou samozřejmě zdarma. Projekt organizace Krása pomoci za 100 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00071
Klub svobodných matek - mimořádný program pomoci samoživitelům v období pandemie koronaviru
Charitativní projekt - v reakci na zavření škol jsme okamžitě zareagovali novým programem pomoci, kdy poskytujeme nejvíce ohroženým rodičům jednorázovou pomoc (míněno jako akutní pomoc pro potraviny a léky) ve výši 2 000 Kč, protože 60 % ošetřovného za několik týdnů může být pro řadu samoživitelů likvidačních. Projekt organizace Klub svobodných matek. 100 000 Kč pomůže 50 rodinám samoživitelů.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00066
Elpida - linka seniorů pomáhá i v době koronaviru
Charitativní projekt - linka seniorů 800 200 007 je anonymní a bezplatná telefonická pomoc pro seniory a osoby pečující o seniory. V čase koronavirové epidemie posílila významně svůj provoz a poskytuje seniorům i jejich blízkým informace či podporu, a také je přímo propojuje s dobrovolníky. Obrátit se na Linku mohou i hendikepovaní či vážně nemocní, kteří se nachází v krizové situaci a pomoc skautských dobrovolníků by potřebovali využít. Projekt organizace Elpida za 30 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00065
ADRA pomáhá seniorům a dalším ohroženým skupinám v době pandemie COVID-19
Charitativní projekt - v souvislosti se šířením koronaviru v České republice pomáhá organizace ADRA prostřednictvím svých prověřených a proškolených dobrovolníků nejohroženějším skupinám obyvatel. Tedy hlavně seniorům a lidem, kteří se ocitli v izolaci a nemají možnost zajistit si např. nákup potravin a léků. Projekt organizace ADRA za 68 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00063
Nadace Dětský mozek - osobní asistence osob s postižením nervového systému
Charitativní projekt - nadace se soustředí na osobní asistenci osob s postižením nervového systému jako jsou autisté, lidé s dětskou mozkovou obrnou, po úrazech mozku, svalovou dystrofií apod. Cílem projektu je pomoci rodičům, kteří se starají o své blízké v domácím prostředí, aby si v mohli něco zařídit, případně si odpočinout a nabrat síly. Veškeré darované prostředky jsou věnovány konkrétní rodině. Projekt za 50 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00055
Život 90 - koordinační centrum pomoci pro seniory v Praze z důvodu pandemie koronaviru COVID-19
Charitativní projekt - ŽIVOT 90 zřídil v souvislosti s koronavirovou krizí Koordinační centrum pomoci pro seniory z celé Prahy. V rámci centra propojují osamělé seniory s dobrovolníky tak, aby se pomoci dostalo všem potřebným. Dobrovolníci seniorům zajišťují nákupy, vyzvedávají léky nebo venčí domácí mazlíčky, tak aby senioři mohli zůstávat v bezpečí svých domovů. Za tímto účelem byla zřízena i non-stop krizová linka pro seniory. Projekt organizace ŽIVOT 90 za 45 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00059
Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové - terénní služby na pomoc během pandemie koronaviru COVID-19
Charitativní projekt - pomoc seniorům v souvislosti s nouzovým stavem v zemi - významná podpora terénní sociální služby určené zejména pro seniory, aby nezůstali doma v izolaci bez přísunu potravin, léků či zdravotní pomoci. Pomoci může i veřejnost. Projekt organizace Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové v rámci Fondu podpory seniorů za 100 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00057
Seniorem s radostí - senior v době koronaviru COVID-19 a nouzového stavu v ČR
Charitativní projekt - v tuto chvíli je potřeba kromě zákazů a doporučení přidat i možnosti pomoci, abychom přemohli paralýzu, která společnost ochromila. Proto propojujeme seniory s 10 000 dobrovolníky po celé republice, kteří s nimi navazují kontakt, nosí nákupy a léky, obědy, či venčí psi. Naši psychologové a terapeuti nabízí bezplatné sezení. Tvoříme obsah na stránkách a v televizi. Pomáháme. Projekt organizace Seniorem s radostí za 14 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00060
ROSA - pomoc ženám a dětem ohroženým násilím
Charitativní projekt - oběti domácího násilí opouštějí na čas domov, pokud si chtějí zachránit zdraví a život. Pětina dětí, které s nimi přicházejí do azylového domu, pocítila násilí i na vlastní kůži. Vytváříme pro ně přátelské a bezpečné prostředí. Děti si zaslouží podporu i formou tvůrčích, relaxačních, odpočinkových aktivit. Maminky podporujeme po zajištění bezpečí a stabilizaci, k návratu zpět do života. Cílem je vybrat 60 000 Kč.

Cena nebyla stanovena
Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00037
článekJak pomoci po tornádu na jižní Moravě? Ve čtvrtek postihla jižní Moravu katastrofa nebývalých rozměrů. Alza.cz vyčlenila 5 milionů korun na...
Ještě nemáte dárky? Objednejte si je z našich velkých skladových zásob a vyzvedněte si je přímo na pobočce...
Udělejte někomu radost, a to klidně i za pět minut dvanáct. Dárkový poukaz vždy potěší. Darujte zážitek...
 

Již neprodáváme

Splněné projekty

V kategorii Splněné projekty máme právě teď na Alza.cz celkem 30 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné splněné projekty

P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací