Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Black Friday květen 2021 HP, Media Najdi se v hledáčku

Spolupráce s Nadací Charty 77

22.11.2013 - Stěžejní projekt Nadace Charty 77, Konto BARIÉRY, je první a dosud jediná kontinuální sbírka, které se již dvacet let účastní desetitisíce dárců. Z aktuálních potřeb osob s handicapem vychází Konto BARIÉRY i při formování nových projektů, které souvisejí se vzděláním, pracovním uplatněním a plnohodnotným životem lidí s handicapem.


NadaceCharty77
Mezi projekty Konta BARIÉRY patří i Počítače proti bariérám. Počítače jsou pro lidi s postižením mimořádně užitečnými pomocníky při začleňování do "běžného" života. Zjednodušují překonávání životních bariér, jsou neocenitelnými pomocníky při vzdělávání, zaměstnání, nebo běžné komunikaci. Díky počítačům mohou lidé se zdravotním postižením zůstat v kontaktu s okolním světem, komunikovat s rodinou, úřady nebo najít a vykonávat změstnání.

Projekt Počítače proti bariérám pomáhá osobám se zdravotním postižením a osobám jinak vyloučeným ze společnosti v těchto oblastech:
  • získat přístup k informačním technologiím
  • zvyšovat si kvalifikaci
  • najít a udržet si zaměstnání

Prostřednictvím Nadace Charty 77 darovala Alza.cz výkonný, lehký notebook paní Janě, která díky němu může, i přes své zdravotní omezení, využít znalostí získaných v rekvalifikaci a pracovat na otevřeném pracovní trhu.

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi