Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Mastercard Obchodník roku 2021 Přibližte si s Celestron

Koloběžky

Tempomat

Tato funkce je známá z automobilů a nyní se dostává i na elektrokoloběžky. Tempomat sám udržuje nastavenou rychlost a vy tak můžete dopřát odpočinek unaveným rukám při dlouhých cestách.

Rekuperace

Při tření jako třeba brždění vzniká v brzdách energie, která by za normálních okolností přišla nazmar. Proces rekuperace ovšem z této pohybové energie opět utvoří elektrickou energii, kterou buď vrací přímo zpět do motoru, nebo do akumulátorů.

Propojení elektrokoloběžky s telefonem

Někteří výrobci elektrických koloběžek nabízí možnost stáhnout si aplikaci pro ovládání koloběžek samotných. Díky ní můžete třeba sledovat ujetou trasu, nastavit rychlost koloběžky nebo ji zamknout.

Protiskluzová úprava

Protiskluzová úprava je bezpečnostním prvkem nejen koloběžek. Na stupátku je přidaný protiskluzový materiál, většinou guma, nebo speciální kovy, který zabraňuje uklouznutí. Nemusíte se tak bát úrazu, pokud máte třeba mokré boty.

Freeride

Freeride je označení adrenalinového způsobu jízdy v různých sportech. Jedná se o jízdu ve volném terénu, ve ztížených podmínkách. S termínem freeride se nejčastěji setkáte u snowboardu, lyžování nebo cyklistiky.

Freestyle

Freestyle je označení způsobu jízdy, při kterém jezdec využívá například U-rampy, zábradlí, schody a další pomůcky k provádění triků a akrobacie. Nejčastěji je praktikovaný při jízdě na boardech, speciálně upravených kolech, bruslích nebo koloběžkách.

Akumulátor

Akumulátor je zařízení, které můžete použít jako zdroj energie poté, co jej nabijete. Používá se jako pomocný zdroj energie. Zjednodušeně se jedná o baterii, kterou lze opakovaně nabíjet.

Ložiska

Čím kvalitnější je ložisko, tím menší je odpor koleček. Kvalitní nová ložiska se po roztočení zpravidla zastaví až po delší době, a to tiše a bez cukání. Stejně se ovšem mohou chovat i nekvalitní starší ložiska. Rozeznáte je tak, že i u kvalitních ložisek cítíte alespoň malý odpor.

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi