Barefoot boty

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Určení
Dámské
(114)
Pánské
(41)
Unisex
(3)
Dětské
(65)
EU
16
47,5
-
Mondo point
11,2 mm
302 mm
-
Barva
Béžová
(16)
Bílá
(2)
Černá
(83)
Červená
(32)
Fialová
(5)
Hnědá
(21)
Modrá
(49)
Oranžová
(13)
Růžová
(26)
Šedá
(92)
Zelená
(10)
Žlutá
(8)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Barefoot boty jsou unikátní typ obuvi, která poskytuje nohám maximální svobodu a přirozenost. Navržena tak, aby napodobovala chůzi naboso, podporuje barefoot obuv správnou posturu a rozvoj svalů. Díky minimalistickému designu a tenké podrážce poskytuje uživatelům blízký kontakt se zemí a zároveň ochranu. Pokud hledáte zdravější alternativu k tradiční obuvi, barefoot boty by mohly být právě pro vás. Čtěte dále, poradíme vám s výběrem.

Pokračovat

Co to jsou barefoot boty a jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Barefoot boty, známé také jako boty pro chůzi naboso, představují revoluční přístup k obouvání. Na rozdíl od tradiční obuvi, která často omezuje přirozený pohyb a deformuje tvar nohy, barefoot obuv nabízí dostatečný prostor pro prsty a umožňuje noze fungovat tak, jak byla přírodou zamýšlena. Podporuje zdravou chůzi, posiluje svaly nohou a zlepšuje postavení celého těla. Barefoot boty jsou vhodné pro širokou škálu aktivit, od běžného nošení přes sport až po turistiku. Boty na boso se těší velké oblibě a pořídit si v této variantě už můžete téměř jakýkoliv typ.

 • Barefoot obuv podporuje přirozený pohyb nohy a nedeformuje její tvar.
 • Zlepšuje cit pro rovnováhu, přirozeně posiluje svaly a zlepšuje postavení těla.
 • Boty na boso poskytují nohám a prstům dostatek prostoru pro celou řadu venkovních aktivit.
 • Simulují chůzi naboso, zároveň nohu chrání před poraněním, nečistotami a nepřízní počasí.

i

Jak začít s barefoot?

Začít s barefoot obuví je nejlepší pomalu a postupně, pokud venku nejste zvyklí chodit bosi. Nejprve zkuste barefoot boty nosit doma nebo na krátkých procházkách. Všímejte si, jak se mění vaše chůze a držení těla. Postupně zvyšujte dobu nošení i„ušlou vzdálenost, aby si vaše nohy mohly zvyknout na nový způsob chůze.

V čem se barefoot obuv liší od klasických bot?

Barefoot obuv se od klasických bot liší primárně svou tenkou a flexibilní podrážkou, která umožňuje noze cítit povrch a přirozeně se pohybovat. Na rozdíl od běžné obuvi neposkytuje výraznou podporu klenby ani tlumení, což podporuje správnou biomechaniku chůze a zdravý vývoj nohy. Prsty se v barefoot obuvi mohou rozvinout, palec zaujímá přímou polohu a noha se o něj při chůzi může opřít.

Barefoot boty přinášejí spoustu výhod, nehodí se však pro osoby s ortopedickými vadami v oblasti chodidel (plochá noha, vpáčené kotníky a další). Pokud váháte, zda je pro vás barefoot obuv vhodná, poraďte se raději se svým ortopedem či fyzioterapeutem.

Jak poznat barefoot boty?

Barefoot boty lze poznat podle několika klíčových vlastností: mají širokou špičku pro volný pohyb prstů, tenkou a flexibilní podrážku pro lepší vnímání terénu a nulový sklon mezi patou a špičkou, tzv. nulový drop, což podporuje přirozený pohyb. Ačkoliv barefoot obuv vypadá skoro stejně jako obuv klasická, přece jen je od sebe poměrně snadno rozlišíte, a to jak na pohled, tak i pomocí hmatu. Bosé boty se vyznačují těmito vlastnostmi:

 1. Tloušťka podrážky bosoboty nepřesahuje 5 milimetrů.
 2. Boty na boso jsou oproti klasickým botám velmi lehké.
 3. Podrážka je flexibilní a měkká, můžete ji ohnout všemi směry.
 4. Bosá bota nedisponuje ani pevným opatkem, kotník je tedy při pohybu zcela volný.
 5. Barefoot boty nemají žádný podpatek, mezi patou a prsty v podrážce tak není žádný výškový rozdíl.

Běžecké barefoot boty dámské

i

Kdy nosit barefoot obuv?

Barefoot obuv je ideální volbou pro každodenní nošení, neboť podporuje zdravou chůzi a posiluje svaly nohou. Vhodná je také pro sportovní aktivity, jako je běh, turistika nebo fitness, kde umožňuje lepší spojení s podložkou. Dále je barefoot obuv skvělá pro děti, které se učí chodit, protože napomáhá správnému vývoji nožní klenby a chodidel.

Na co jsou barefoot boty vhodné? Na běžné nošení, sport i do terénu

Už dávno neplatí, že barefoot boty jsou vhodné maximálně do letního počasí. V současné době se nabídka barefoot obuvi nijak zásadně neliší od nabídky klasických bot, snadno tak seženete boty na boso pro každou příležitost. K dostání jsou barefoot boty dámské, pánské i dětské.

 • Barefoot tenisky můžete využívat pro každodenní nošení i sport. Vybírat lze od klasických tenisek přes elegantní až po barefoot kecky.
 • Barefoot sandály jsou ideální pro letní počasí, jelikož jsou z lehkých materiálů. Pořídit lze jak dámské barefoot sandálky, tak i trekové sandály.
 • Celoroční barefoot obuv bývá většinou kotníková a hodí se na jaro a na podzim. Vyznačuje se odolným zpracováním vůči vodě a poškození.
 • Barefoot boty zimní lze pořídit jako kotníkové boty, kozačky i sněhule. Zimní bosoboty jsou klasicky zateplené a odolné proti vodě.
 • Barefoot běžecké boty se vyznačují odolnější podrážkou. Běhat v nich lze v terénu, ve městě i na pásu.
 • Barefoot baleríny jsou ideální volbou pro dámy i malé slečny. Posloužit mohou i jako společenská obuv.

Barefoot sandály pánské

i

Do terénu si pořiďte barefoot pohorky

Barefoot pohorky jsou navrženy s ohledem na maximální flexibilitu a minimální tlumení, což umožňuje nohám přirozeně se pohybovat a adaptovat na nerovný povrch. Díky odolnému materiálu a pečlivě promyšlené konstrukci nabízejí barefoot pohorky ochranu proti vlhkosti a terénním nástrahám, aniž by omezovaly přirozenou funkci nohy.

Dámské barefoot boty

Dámské barefoot boty kombinují zdravotní přínosy s elegantním designem, což z nich činí ideální volbu pro ženy, které chtějí během celého dne podporovat přirozenou funkci svých nohou. Na trhu je široká škála modelů, od casual přes sportovní až po elegantní varianty. Dámská barefoot obuv je navržena tak, aby respektovala anatomii ženské nohy, nabízela dostatečný prostor pro prsty a zároveň poskytovala ochranu a komfort.

Pánské barefoot boty

Pánské barefoot boty se vyznačují robustním designem a odolností, přičemž neztrácejí na principu barefoot – poskytování přirozeného pocitu při chůzi. Jsou ideální pro muže, kteří hledají kvalitní obuv pro aktivní životní styl, ať už ve městě, přírodě nebo při sportu. Pánská barefoot obuv je dostupná v„různých stylech, včetně trekových bot, casual obuvi, nebo dokonce pracovních bot, jež splňují bezpečnostní normy.

Barefoot běžecké boty dámské

Na barefoot běžecké boty se adaptujte pomalu a se zvýšenou opatrností. Běhejte v nich nejprve kratší tratě a klidně je vybavte vnitřní vložkou, a to i v případě, že jste zkušený běžec. Dbejte na správný dopad a odraz chodidla.

Dětské barefoot boty

Dětské barefoot boty jsou zásadní pro správný vývoj dětské nohy a podporují zdravé návyky od nejútlejšího věku. Jsou navrženy tak, aby imitovaly chůzi naboso, což je přirozený stav pro rozvoj silných a zdravých nohou. Nabízí široký prostor pro prsty, flexibilní podrážku a nulový sklon, což umožňuje dětem bezpečně prozkoumávat svět kolem sebe. Dětská barefoot obuv je k dispozici v mnoha veselých barvách a designech.

i

Dětské barefoot boty – ano, nebo ne?

Používání dětské barefoot boty je třeba zvážit dle aktuálního vývoje chodidla dítěte. Názory lékařů a fyzioterapeutů na barefoot dětské boty se poměrně liší. Dětská klenba se vyvíjí několik let a u dětí batolecího a předškolního věku tak nejsou výjimečná plochá chodidla či vpáčené kotníky. Pro děti s těmito problémy jsou pak barefoot botky zcela nevhodné.

Jak vybrat první barefoot boty?

Barefoot boty vybírejte stejným způsobem, jako klasickou obuv, tedy podle určení, typu, materiálu, vzhledu a velikosti. Číslování se může lišit dle výrobce, a pokud si nemůžete boty na boso osobně vyzkoušet, doporučujeme si nohu doma přeměřit. Je důležité vybrat takové, které vašim nohám nejlépe vyhovují a podporují jejich přirozenou funkci. Při výběru se zaměřte na několik základních aspektů:

 • Preferujte přírodní a prodyšné materiály, které zajistí komfort nošení.
 • Ujistěte se, že boty na boso mají dostatečně širokou špičku pro volný pohyb prstů.
 • Podrážka by měla být dostatečně flexibilní, aby umožňovala noze přirozeně se ohýbat a otáčet.
 • Věnujte pozornost nejen délce, ale i tvaru boty na boso, aby co nejvíce odpovídal anatomii vaší nohy.
 • Hledejte barefoot boty s nulovým převýšením mezi patou a špičkou, což podporuje přirozenou postavu.

Levné barefoot boty nabízejí výhody chůze naboso i pro ty s omezeným rozpočtem. Na našem webu najdete širokou škálu cenově dostupných modelů, které vám umožní zažít všechny přínosy barefoot obuvi bez vysokých nákladů.

Barefoot obuv – jaký materiál zvolit?

Barefoot obuv může být stejně jako obuv klasická vyrobena z nejrůznějších materiálů, vybírejte tedy podle toho, v jakém ročním období a při jaké příležitosti ji budete nosit. Ideální materiál by měl být lehký, prodyšný a zároveň odolný proti vnějším vlivům. Přírodní kůže nebo bavlna jsou často preferovány pro jejich schopnost přizpůsobit se tvaru nohy a zajistit dobré odvětrávání, což je zásadní pro udržení zdravého mikroklimatu uvnitř boty. Na druhou stranu, moderní syntetické materiály mohou nabídnout vyšší odolnost a snadnější údržbu, stejně jako voděodolné varianty pro specifické použití.

Kožené boty se hodí pro běžné nošení, vybírat můžete i z veganské kůže a kombinace kůže a pryže. Barefoot tenisky a pohorky bývají pro maximální komfort vyrobeny z polyesteru a síťoviny. V teplém a suchém počasí lze volit i barefoot boty z bavlny či plátna.

Podrážka barefoot boty je zásadní

Podrážka barefoot boty se liší tloušťkou a materiálem. Nejčastěji se můžeme setkat s podrážkou vyrobenou z tvarované a profilované gumy, může být ale rovněž kaučuková nebo kožená. Rozmezí tloušťky podrážky barefoot obuvi se pohybuje od 1 do 5 mm. Pro začátečníka je lepší zvolit tlustší podrážku, protože nohy si na barefoot musí zvyknout a příliš tenká podrážka by pro ně nemusela být komfortní.

i

Jaké jsou nejlepší barefoot boty?

Nejlepší barefoot boty kombinují kvalitní materiály, optimální design a komfort ve všech situacích. Mezi nejprodávanější a„nejlépe hodnocené modely patří značky jako Vivobarefoot, Keen a Merrell, které nabízejí barefoot boty pánské, dámské i„dětské. Prozkoumejte naše nejlepší produkty a najděte perfektní boty na boso, které splní všechny vaše potřeby.

Jak vybrat velikost barefoot obuvi?

Na rozdíl od tradiční obuvi, kterou může být někdy žádoucí „vychodit”, barefoot obuv měla dobře sedět od prvního nošení. Je důležité vybrat takovou velikost, která poskytne dostatek prostoru pro přirozený pohyb prstů, bez přebytečného materiálu, který by mohl způsobovat tření nebo sklouzávání nohy. Mnoho výrobců nabízí podrobné tabulky velikostí a instrukce pro měření nohy, což je krok, který by neměl být při výběru prvních barefoot bot přehlížen.

Stejně jako klasické boty, i barefoot obuv vybírejte dle velikosti vašeho chodidla. Započítejte i šířku nohy. A jak si nohu změřit? Přečtěte si podrobný návod v našem článku Mondopoint: Jak zjistit velikost bot?

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Keen Rapids H2 M Black/Steel Grey Skladem dle varianty
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 250 g
739,-

2.
Sandály dětské, materiál svršku: syntetika
1 049,-

3.
Keen Clearwater CNX M Skladem dle varianty
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 238 g
1 689,-

Další nejprodávanější
223 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
Keen Newport H2 Youth ribbon red/gargoyle - Sandály Varianty
4,0
Keen Newport H2 Youth ribbon red/gargoyle
Sandály dětské, materiál svršku: syntetika
od  1 049,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT12358nad
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Keen Rapids H2 Men black/steel grey EU 44/285 mm - Sandály Varianty
5,0
Keen Rapids H2 Men black/steel grey EU 44/285 mm
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 250 g
Koupit s kódem ALZADNY10 1 529,-
Cenová bomba
1 699,- Ušetříte 300,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1410
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,9
Keen Clearwater CNX M
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 238 g
2 711,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen009nad
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Keen Targhee Iii Sandal Men bison/mulch EU 43 - Sandály Varianty
5,0
Keen Targhee Iii Sandal Men bison/mulch EU 43
Sandály pánské, vhodné pro volný čas, Ne membrána, materiál svršku: kůže, hmotnost boty 350 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 087,-
2 319,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1273
Keen Rapids H2 M Black/Steel Grey - Sandály Varianty
5,0
Keen Rapids H2 M Black/Steel Grey
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 250 g
Cenová bomba
od  1 699,- Ušetříte 300,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1401nad
Keen Rapids H2 Men black/steel grey EU 44,5/290 mm - Sandály Varianty
5,0
Keen Rapids H2 Men black/steel grey EU 44,5/290 mm
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 250 g
Koupit s kódem ALZADNY10 1 529,-
Cenová bomba
1 699,- Ušetříte 300,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1411
Keen Newport Men bison EU 45 - Sandály Varianty
5,0
Keen Newport Men bison EU 45
Sandály pánské, vhodné pro volný čas, materiál svršku: kůže, hmotnost boty 430 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 483,-
2 759,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1355
Keen Newport H2 M - Sandály Varianty
5,0
Keen Newport H2 M
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 403 g
2 992,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen063nad
5,0
Keen Clearwater CNX M
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 238 g
od  1 999,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen447nad
Keen Ravine H2 W Black/Dawn Pink - Sandály Varianty
4,7
Keen Ravine H2 W Black/Dawn Pink
Sandály dámské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 250 g
od  1 629,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1415nad
Keen Clearwater CNX M raven/tortoise shell EU 47 / 294 mm - Sandály Varianty
5,0
Keen Clearwater CNX M raven/tortoise shell EU 47 / 294 mm
Sandály pánské, vhodné pro volný čas, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 238 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 087,-
Cenová bomba
2 319,- Ušetříte 290,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen450
Keen Newport H2 Men india ink/rust - Sandály Varianty
5,0
Keen Newport H2 Men india ink/rust
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 430 g
od  1 869,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen071nad
Keen Newport Men bison EU 42,5 - Sandály Varianty
5,0
Keen Newport Men bison EU 42,5
Sandály pánské, vhodné pro volný čas, materiál svršku: kůže, hmotnost boty 430 g
1 919,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1351
4,0
Keen Newport H2 Youth ribbon red/gargoyle EU 32,5
Sandály dětské, materiál svršku: syntetika
Koupit s kódem ALZADNY10 1 079,-
Cenová bomba
1 199,- Ušetříte 420,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT12358
4,0
Keen Newport H2 Youth ribbon red/gargoyle EU 35
Sandály dětské, materiál svršku: syntetika
Koupit s kódem ALZADNY10 1 079,-
Cenová bomba
1 199,- Ušetříte 420,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT12360
Keen Clearwater Cnx Leather Women wine/red dahlia EU 40 - Sandály Varianty
5,0
Keen Clearwater Cnx Leather Women wine/red dahlia EU 40
Sandály dámské, materiál svršku: kůže, hmotnost boty 280 g
Koupit s kódem ALZADNY10 1 799,-
Cenová bomba
1 999,- Ušetříte 475,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1260
Keen Newport Men bison EU 46 - Sandály Varianty
5,0
Keen Newport Men bison EU 46
Sandály pánské, vhodné pro volný čas, materiál svršku: kůže, hmotnost boty 430 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 573,-
2 859,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1356
Keen Newport Men bison EU 44 - Sandály Varianty
5,0
Keen Newport Men bison EU 44
Sandály pánské, vhodné pro volný čas, materiál svršku: kůže, hmotnost boty 430 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 519,-
2 799,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1353
4,0
Keen Newport H2 Youth ribbon red/gargoyle EU 37
Sandály dětské, materiál svršku: syntetika
Koupit s kódem ALZADNY10 1 079,-
Cenová bomba
1 199,- Ušetříte 420,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT12362
Keen Ravine H2 Women black/dawn pink EU 39 - Sandály Varianty
4,7
Keen Ravine H2 Women black/dawn pink EU 39
Sandály dámské, vhodné pro volný čas, Ne membrána, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 250 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 249,-
2 499,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1422
Keen Ravine H2 Women black/dawn pink EU 37 - Sandály Varianty
4,7
Keen Ravine H2 Women black/dawn pink EU 37
Sandály dámské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 250 g
Koupit s kódem ALZADNY10 1 529,-
Cenová bomba
1 699,- Ušetříte 300,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1418
Keen Clearwater Cnx Leather Women wine/red dahlia EU 39,5 - Sandály Varianty
5,0
Keen Clearwater Cnx Leather Women wine/red dahlia EU 39,5
Sandály dámské, materiál svršku: kůže, hmotnost boty 280 g
Koupit s kódem ALZADNY10 1 592,-
Cenová bomba
1 769,- Ušetříte 1 110,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: SPTkeen1259
Keen Newport Men bison EU 44,5 - Sandály Varianty
5,0
Keen Newport Men bison EU 44,5
Sandály pánské, vhodné pro volný čas, materiál svršku: kůže, hmotnost boty 430 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 501,-
2 779,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen1354
Keen Newport H2 Men india ink/rust EU 45 - Sandály Varianty
5,0
Keen Newport H2 Men india ink/rust EU 45
Sandály pánské, materiál svršku: syntetika, hmotnost boty 430 g
Koupit s kódem ALZADNY10 1 826,-
Cenová bomba
2 029,- Ušetříte 850,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTkeen074

Barefoot boty

sportMondopoint: Jak zjistit velikost bot? Mondopoint udává nejdelší rozměr chodidla. Lze si pomocí něj ověřit, zda bota bude správně sedět. V tomto článku poradíme, jak jej změřit.
Stojíte před nákupem nových bot a chcete zvolit tu správnou velikost hned na poprvé, abyste je nemuseli kvůli nevyhovujícím rozměrům vracet? Poradíme vám, jak nejspolehlivěji vybrat velikost obuvi i při nákupu na internetu.

Barefoot boty

V kategorii Barefoot boty máme právě teď na Alza.cz celkem 223 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné barefoot boty Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší barefoot boty Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší barefoot boty Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v barefoot boty recenze
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací