Tmely na kolo

Tmely na kolo umíme doručit ještě v den objednávky! Stačí, aby bylo vybrané zboží skladem. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?

Pokračovat

7 důvodů, proč nakupovat Tmely na kolo na Alza.cz

  • Máme širokou síť prodejen, kde dodržujeme veškerá hygienická opatření, a bezkontaktních Alzaboxů (odběrných míst) po celé České republice.
  • U každého zboží hned vidíte, kdy si ho můžete vyzvednout. Nezapomeňte, že doručujeme i o víkendu.
  • Přijímáme většinu typů plateb, včetně bezkontaktních a skrze kryptoměny.
  • Vrácení nebo reklamaci můžete jednoduše provést také v našich Alzaboxech.
  • Potřebujete poradit? Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně.
  • Sortiment doplňujeme nabídkou příslušenství i doplňkových služeb.
  • U každého produktu najdete všechny důležité informace. U některých z nich i uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem.

Na co se zaměřit, vybíráte-li Tmely na kolo?

Pokud se chystáte pořídit Tmely na kolo, je zde pár aspektů, které pomohou ke zvolení toho správného produktu. V levém menu můžete využít parametrický filtr, a zúžit si tak nabídku šitou na míru vašim preferencím. Rovněž doporučujeme využít řazení podle oblíbenosti či ceny.

Usnadněte si výběr. Využijte předpřipravené filtry pro kategorii: Tmely na kolo

Hledáte nejlepší Tmely na kolo? Prohlédněte si produkty seřazené podle prodejnosti, případně dejte na recenze od ostatních uživatelů.

Nejlevnější vs. nejdražší Tmely na kolo

Pokud vás zajímá zboží z hlediska ceny, podívejte se na nejlevnější Tmely na kolo, nebo zvolte typ řazení od nejdražšího.

Skrýt popis
10 položek
4,6
Hlídat dostupnost nebo cenu
BikeWorkx Super Sealer 1 litr
Tmel - univerzální tmel pro bezdušové pláště a duše, zaceluje díry do 6 mm
Super cena 599,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTbiwo050
5,0
Hlídat dostupnost nebo cenu
Muc-Off No Puncture Hassle Road & Gravel Sealant 1 l
Tmel - bezdušové pláště, silniční kola, gravel kola, cyklokros, syntetický latex, biologicky odbouratelné částice, netoxický, nezpůsobuje alergie, defekty do 7 mm, minerální vločky, bambusová vlákna, vodní báze, CO2 kompatibilní, tlak 110 PSI, teploty -15 °C až +50 °C, výdrž 3-6 měsíců, snadná aplikace, Presta ventil, ochrana proti defektům
  849,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmuc0098
5,0
Hlídat dostupnost nebo cenu
Muc-Off No Puncture Hassle MTB Sealant
Tmel - těsnicí mléko, bezdušové pláště, trhliny do 6 mm, UV detekční systém, inovovaný latex, nekorozivní, snadno omyvatelný, kompatibilní s CO2, Downhill, Enduro, Road, Gravel, teploty -20 °C až +50 °C, tlak 15-80 PSI, výdrž 6+ měsíců, porézní pláště, patka/ráfek
  649,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmuc0097
4,5
Hlídat dostupnost nebo cenu
Muc-Off No Puncture Hassle 1L
Tmel těsnící do bezdušových plášťů všech typů jízdních kol
  699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTms2862a
4,5 21×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Muc-Off No Puncture Hassle 140ml
Tmel těsnící do bezdušových plášťů všech typů jízdních kol
  279,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTms2862d
4,5
Hlídat dostupnost nebo cenu
Muc-Off No Puncture Hassle Inner Tube Sealant 300ml
Tmel - pro lepení dušových pneumatik, pro až 4mm defekty, objem 300 ml, aplikuje se dovnitř duše
  329,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmuc0024
4,4
Hlídat dostupnost nebo cenu
BikeWorkx Super Seal Star 125 ml
Tmel - univerzální tmel pro bezdušové pláště a duše, zaceluje díry do 6 mm
Zlevněno -5 % 169,- 179,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTbiwo049
5,0
Hlídat dostupnost nebo cenu
Effetto Mariposa CafféLatex 1000 ml
Tmel Preventivní tmel proti propíchnutí pneumatik, Objem 1000 ml, zacelí defekty až o průrazu 6 mm (MTB) a 3 mm (Road), není agresivní vůči ráfkům, šetrný k životnímu prostředí, použitelný při teplotách -20° až +50° C
  582,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTtmel001
5,0
Hlídat dostupnost nebo cenu
Effetto Mariposa CafféLatex 250 ml
Tmel Preventivní tmel proti propíchnutí pneumatik, Objem 250 ml, zacelí defekty až o průrazu 6 mm (MTB) a 3 mm (Road), není agresivní vůči ráfkům, šetrný k životnímu prostředí, použitelný při teplotách -20° až +50° C
  258,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTtmel002
Hlídat dostupnost nebo cenu
Effetto Mariposa Sprej pro opravu defektů Espresso Dopio
Tmel
  284,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTaaa5368
 

Již neprodáváme

V kategorii Tmely na kolo máme právě teď na Alza.cz celkem 10 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné tmely na kolo Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší tmely na kolo Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v tmely na kolo recenze