AlzaPlus+ Vybavte se na letní dovolenou!

Sjezdové lyže

Plánujete si pořídit nové sjezdové lyže a plně si užívat upravenou sjezdovku či náročnější terén? V nabídce máte k dispozici různé typy. Ten pravý model najdete podle vaší výšky, lyžařských schopností, oblíbeného stylu a dalších parametrů. Nepodceňte výběr a přečtěte si, jak vybrat sjezdové lyže šité přímo pro vás.

Pokračovat

Klasické sjezdové lyže vs. carvingové lyže – v čem je rozdíl?

V minulých desetiletích pojem carvingová lyže neexistoval a k mání byly jen klasické (rovné) sjezdové lyže. Dnes už v naší nabídce rovné lyže neseženete, jelikož standardem jsou jen a pouze carvingové lyže. Ty na první pohled poznáte podle jejich vykrojení – část pod botou je úzká, zatímco u špičky a paty se výrazně rozšiřuje. Díky tomu jsou carvingové lyže snáz točivé a dostanete je lehce do oblouku.

Jak vybrat sjezdové lyže dle stylu jízdy a terénu sjezdovky?

Pokud máte svůj oblíbený lyžařský styl nebo terén, bude pro vás výběr snazší. Jednotlivé sjezdové lyže se totiž liší právě těmito parametry. Pokud patříte mezi začátečníky, nezoufejte, níže vám jednotlivé rozdíly popíšeme.

 1. Klasické lyže na sjezdovku jsou délkou i tvarem přizpůsobené průměrné jízdě po upravené sjezdovce. Jejich skluznice není příliš vhodná do hlubokého sněhu.
 2. Allround/allmountain lyže dosahují střední rychlosti ve středním oblouku. Jde o univerzální modely, na kterých je možné jezdit na upravené sjezdovce i mimo ni. Lyže by měly být o 15 cm menší než lyžař.
 3. Slalomky jsou určeny pro upravené sjezdovky. Jedná se o kratší a výrazněji vykrojené lyže, se kterými jezdíte krátké řezané oblouky. Délka slalomových lyží by měla být o 10–20 cm kratší než lyžař.
 4. Obřačky jsou také vhodné pro upravené sjezdovky. Oproti slalomkám se využívají k jízdě ve středním či dlouhém oblouku. Sjezdař by měl lyže převyšovat o cca 10 cm, ne více.
 5. Freeride/freestyle lyže jsou určeny do terénu mimo upravené sjezdovky. Jsou široké a mají zvednutou špičku a patu. Freestyle lyže mají posunuté těžiště pro použití nejen na zemi, ale i ve vzduchu – snowparky.

Vybírejte také podle pohlaví – dětské i dámské sjezdové lyže mají svá specifika

Na výběr máte buďto unisex lyže, které se hodí pro dámy i pány, nebo modely přizpůsobené konkrétnímu pohlaví. Zvláštní pozornost určitě věnujte tomu, jak vybrat lyže pro děti.

 • Pánské lyže se vyrábí v největších délkách. Mají taky nejčastěji tvrdší strukturu než dámské a dětské modely. V kategorii pánských najdete nejvíce lyží uzpůsobených pro rychlou a ostrou jízdu.
 • Dámské sjezdové lyže jsou oproti lyžím unisex lehčí, ale stejně výkonné, měkčí a snadněji se ovládají. Důraz se klade také na design. K dispozici jsou modely pro začátečnice či rekreační lyžařky i pro pokročilé.
 • Dětské sjezdové lyže bývají velmi lehké a s umožněním měkkého pohybu. Měly by být alespoň o 10 až 20 cm kratší než dítě, což usnadní učení. Pro děti je důležitý také design, proto lyže vybírejte s nimi.

Dámské carvingové lyže Elan
Dámské sjezdové lyže

Dětské sjezdové lyže Atomic
Dětské sjezdové lyže

Pánské sjezdové lyže Head
Pánské sjezdové lyže

Nebojte se, že bychom nabízeli modely jen pro začínající lyžařky a malé lyžaře. U nás si vyberete i dětské a dámské lyže pro pokročilé s větší délkou a tvrdším jádrem.

Bigfoot sjezdové lyže vypadají jako pro děti, jaká je ale pravda?

Bigfoot sjezdové lyže mají speciální zkrácené a rozšířené rozměry. Původní modely připomínaly nohu Yettiho. Kombinují techniku jízdy na lyžích a snowboardu. Díky tomu si s nimi užijete rychlý sjezd i mnoho zábavy ve skateparku. Bonusem bude jejich snadné přenášení a dobrá skladnost.

Bigfoot sjezdové lyže nejsou určeny jen pro malé děti, mohou na nich jezdit všechny věkové kategorie. Ideální jsou pro dospěláky, kteří se teprve učí lyžovat.

Sjezdové lyže – správná délka závisí na více faktorech

Správná délka sjezdové lyže závisí na schopnostech lyžaře, výšce a váze. Díky určení délky podle více ukazatelů se již nemusíte trápit, kde koupit lyže – zvládnete to hravě online. Celý výběr vám navíc usnadní parametrový filtr, kde si můžete pohodlně navolit veškeré parametry.

Jak se liší délka lyží podle váhy lyžaře?

Dalším z parametrů je délka lyží podle váhy. Pro lyžaře s nižší hmotností jsou vhodné kratší a lehčí lyže, jelikož do nich přenáší nižší sílu. Pro těžší a urostlé lyžaře jsou lepší tvrdší a delší lyže, které si mohou dovolit více zatížit.

Vybíráte-li sjezdové carvingové lyže, délka je zásadní. Pokud si stále nevíte rady, pomůže vám náš článek Jak vybrat sjezdové lyže, kde naleznete tabulku doporučených délek.

Unisex i dámské sjezdové lyže vybírejte podle vaší zdatnosti

Kdysi dávno se carvingové lyže vybíraly tak, aby byly po bradu. Takto zjednodušený výběr však není zcela správný – důležité jsou zkušenosti lyžaře a jeho výška. Čím méně má lyžař zkušeností a čím je menší, tím kratší lyže by měl mít. Například unisex i dámské sjezdové lyže 140 cm dlouhé se hodí pro začátečníky a menší osoby.

 1. Začátečník by měl zvolit o 15–20 cm kratší lyže, než je jeho výška. Neměly by být však delší než 170 cm.
 2. Mírně pokročilý by měl zvolit o 10–20 cm kratší lyže, než je jeho výška, maximálně však do 180 cm.
 3. Velmi pokročilý může zvolit délku, která se rovná výšce postavy. Lyže by však neměly přesáhnout 190 cm.

i

Podle pokročilosti rozlišujeme sjezdové lyže na další druhy.

 • Rekreační sjezdové lyže jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé.
 • Sportovní sjezdové lyže ocení spíše náročnější či pokročilejší lyžaři.
 • Závodní sjezdové lyže jsou určeny pro perfektní lyžaře, kteří zvládají techniku.

Jak vybrat sjezdové lyže podle šířky?

Dalším krokem, jak vybrat sjezdové lyže, je volba šířky, která je závislá především na terénu. Šířka lyže se měří v oblasti vázání, tedy pod botou. Standardní šířka lyží pro upravené tratě se pohybuje mezi 65–75 mm. Do terénu můžete zvolit i širší modely v rozmezí od 80 do 100 mm – širší plocha lyží se do sněhu tolik neboří.

Sjezdové lyže se správným rádiusem zajistí požadovanou rychlost lyžování

Rádius představuje poloměr oblouku, který sjezdové lyže vyjedou vzhledem ke svému vykrojení. Menší rádius představuje kratší oblouk, tedy ostřejší zatáčení, ale menší rychlost. Vyšší rádius pak představuje pomalejší nástup do oblouku a zatáčení vyžaduje lepší techniku – dosáhnete však mnohem rychlejší jízdy.

 • Krátký oblouk a živou jízdu zabezpečí rádius v rozmezí 9–12 m.
 • Střední oblouk je vhodný pro většinu lyžařů, zajistí ho rádius 13–17 m.
 • Dlouhý oblouk a klidnou jízdu zaručí rádius v rozmezí 18–25 m.

Záleží také na tvaru skluznice – mírně vs. značně vykrojené carvingové lyže

Skluznice je část lyže, kterou jezdíte po sněhu. Její tvar také přímo souvisí s rádiusem – čím větší je vykrojení, tím menší je rádius. Díky tomu vám carvingové lyže umožňují jednodušeji zatáčet.

 • Méně vykrojené sjezdové lyže jsou vhodnější pro zkušené lyžaře, jelikož při jízdě snadno dosáhnete vyšší rychlosti. Rádius se pohybuje v rozmezí 13 až 17 metrů.
 • Více vykrojené lyže ocení především začátečníci, jelikož dosahují nižší rychlosti. Snadněji se s nimi zatáčí a oblouk tak vytvoříte s menším úsilím. Rádius je v rozmezí 9 až 12 metrů.

S vykrojením souvisí i takzvaný sidecut, který ovlivňuje vlastnosti sjezdové lyže

Sidecut je označení tří rozměrů – šířka sjezdové lyže na špičce, středu a patě. Čím je špička širší, tím snadněji zahájíte oblouk. Střed ovlivňuje univerzálnost lyže, což znamená, že širší střed umožňuje lyžovat i mimo upravené sjezdovky, kde je stabilnější a sjezd je pohodlnější. Užší pata pak usnadňuje výjezd z oblouku.

Měkké lyže jsou pro začátečníky, tvrdší pak pro pokročilé

S vašimi lyžařskými zkušenostmi souvisí také tvrdost, která je dána materiálem jádra. Měkké lyže, tedy lyže pro začátečníky mají kompozitové jádro, zatímco tvrdší carvingové lyže jsou zhotoveny z dřevěného jádra, který je často zesílený titanem.

 • Měkké lyže jsou určené pro začátečníky a rekreační lyžaře, kteří se nepohybují velkou rychlostí a dávají přednost opatrnější jízdě. Snadněji zatáčí a jsou poddanější, ovšem ve velké rychlosti mohou začít kmitat.
 • Tvrdé lyže ocení především zkušení lyžaři, kteří milují rychlou jízdu. Jsou stabilnější ve velkých rychlostech, ale vyžadují větší sílu a koordinaci pohybu – tvrdé lyže totiž hůře zatáčejí.

i

Hledáte nové, ale cenově dostupnější unisex či dámské sjezdové lyže? Výprodej posledních kousků je ideálním řešením. Pokud se rozhodnete neutrácet za nové sjezdové lyže, bazar může být správnou volbou – mnohdy zde totiž naleznete plně funkční zboží za zlomek ceny.

Správně fungující vázání sjezdové lyže je zárukou bezpečnosti

Vázání sjezdové lyže by mělo být vždy seřízené přesně podle vašich parametrů, kterými jsou věk, hmotnost, pohlaví a úroveň zdatnosti. Tyto parametry stanoví ideální nastavení vypínací síly (DIN). Přibližná hodnota jedné této hodnoty DIN je 10 kg. Například tedy lyžař s hmotností 60 kg bude mít nastaveno vázání na 6 DIN.

 • Rekreační sjezdové lyže jsou vybaveny vázáním, které má měkčí nastavení – dosahuje hodnot 5–10 DIN.
 • Sportovní sjezdové lyže mají tvrdší vázání, které má hodnotu 12 a více DIN pro maximální přenos síly.
 • Dětské sjezdové lyže mají velmi citlivé vázání cca 2,5–6 DIN, a to z důvodu nízké hmotnosti a bezpečnosti.

Doporučujeme pořídit si sjezdové lyže rovnou s vyladěným vázáním.

Jaké speciální vlastnosti mohou mít sjezdové lyže?

Sjezdové lyže najdete v nejrůznějších provedeních a na to se váže i různorodost jejich ideálních vlastností pro jednotlivé způsoby jízdy. Pojďme si představit prvky, které mohou vylepšovat jejich jízdní vlastnosti.

 • Grip Walk boty na lyže mají speciální úpravu podrážky pro pohodlné chození. Nezapnete je ale do každých lyží, proto si zkontrolujte, zda vámi vybrané lyže podporují úpravu Grip Walk ještě před koupí.
 • Servotec Light technologie zvyšuje agilitu a stabilitu lyže, čímž usnadňuje její řízení.
 • Tip Rocker Profile je označení pro lyže s výraznějším opačným prohnutím přední špičky. Umožňuje lepší manévrování a hravost lyže. Ideálně se hodí například do vysokého prašanu.

Nezapomeňte na příslušenství! Přilba, brýle či vak na lyže přijdou vhod

Sjezdové lyže už máte, pokud ale chcete vyrazit na svah, budete potřebovat mnoho dalšího vybavení. Helma na lyže vám zajistí lepší bezpečnost, díky brýlím na lyže uvidíte lépe na cestu a praktický vak na lyže vám usnadní jejich přenášení do auta i převoz, po konci sezóny pak i jejich skladování.

No a poslední otázka – kam na lyže?

Pokud už máte všechno potřebné vybavení a váháte, kam na lyže, máme pro vás pár tipů. Na odpolední lyžování s dětmi můžete klidně zajít na malý kopec ve vašem okolí. Na skutečnou lyžařskou výpravu doporučujeme větší horská střediska v Krkonoších, Jeseníkách nebo Beskydech. No a nejdelší sjezdy s krásným výhledem si užijete nejvíce v zahraničí, třeba v nedalekých Tatrách či Alpách.

Máte to rádi také na rovince? U nás si vyberete i běžecké lyže

Když se vám zrovna nebude chtít jezdit pořád tu stejnou trasu nahoru a dolů po sjezdovce, můžete se vrhnout na běh na lyžích. V naší nabídce najdete běžecké lyže všech velikostí, takže budete moci vyrazit s celou rodinou.

i

A co dělat, když sleze sníh? Kolečkové lyže jsou správnou volbou pro vás

Pokud se vám mimo lyžařskou sezónu zasteskne po rychlých sjezdech kopců nebo běžkování, zachránit vás mohou kolečkové lyže. S těmi můžete jezdit po rovné silnici a zlepšit tak vaši fyzičku nebo vyrazte na speciálně přizpůsobený svah a vychutnejte si na nich i rychlý sjezd.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Fischer Trinity ws SLR + RS9 SLR Skladem dle varianty
Sjezdové lyže s vázáním RS 9 GW SLR BRAKE 78 [H], určené na sjezdovku, sidecut 118-68-100, jádro Air Tec
5 239,-

86 položek
Lidovka
Fischer Trinity ws SLR + RS9 SLR
Sjezdové lyže s vázáním RS 9 GW SLR BRAKE 78 [H], určené na sjezdovku, sidecut 118-68-100, jádro Air Tec

5 239,- bez DPH 4 330,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPTfis0808nad
Zlatá střední cesta
Atomic Redster X7 AW + FT 12 GW Grey/Green vel. 163 cm - Sjezdové lyže Varianty
Atomic Redster X7 AW + FT 12 GW Grey/Green vel. 163 cm
Sjezdové lyže délka 163 cm, s vázáním F 12 GW, určené na sjezdovku, sidecut 114,5-70-102, jádro PowerWoodcore

8 459,- bez DPH 6 991,-
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTatm1149
Pro náročné
HEAD Supershape iMagnum SW + PRD 12 GW - Sjezdové lyže Varianty
HEAD Supershape iMagnum SW + PRD 12 GW
Sjezdové lyže s vázáním PRD 12 GW, určené na sjezdovku, sidecut 131-72-110, jádro Woodcore

11 409,- bez DPH 9 429,-
Skladem dle varianty
Objednací kód: SPThead0406nad
Fischer RC4 RCS AR + RC4 Z11 PR vel. 160 cm - Sjezdové lyže Varianty
Fischer RC4 RCS AR + RC4 Z11 PR vel. 160 cm
Sjezdové lyže délka 160 cm, s vázáním RC4 Z11 GW Powerrail BRAKE 78 [G], určené na sjezdovku, sidecut 116-68-100, jádro SW-Sidewall

12 190,- bez DPH 10 074,-
Můžete mít ve středu 29.6.
Skladem 2 ks u partnera
Objednací kód: SPTfis0938
Elan Explore 6 Green LS + EL 9.0 GW SHIFT vel. 152 cm - Sjezdové lyže Varianty
Elan Explore 6 Green LS + EL 9.0 GW SHIFT vel. 152 cm
Sjezdové lyže délka 152 cm, s vázáním EL 9 GW Shift, určené na sjezdovku, sidecut 122-74-103, jádro Dřevěné jádro Mono

7 010,- bez DPH 5 793,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 1 ks
Objednací kód: SPTela131
Salomon E S/FORCE SX + M10 GW L80 vel. 160 cm
Sjezdové lyže délka 160 cm, s vázáním E M10 GW L80, určené na sjezdovku, sidecut 124-74-107, jádro Kompozitní

5 219,- bez DPH 4 313,-
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTsalomon1006
Fischer RC4 RCS AR + RC4 Z11 PR vel. 155 cm - Sjezdové lyže Varianty
Fischer RC4 RCS AR + RC4 Z11 PR vel. 155 cm
Sjezdové lyže délka 155 cm, s vázáním RC4 Z11 GW Powerrail BRAKE 78 [G], určené na sjezdovku, sidecut 116-68-100, jádro SW-Sidewall

12 190,- bez DPH 10 074,-
Můžete mít ve středu 29.6.
Skladem 1 ks u partnera
Objednací kód: SPTfis0937
ATOMIC VANTAGE GIRL X 100-120 + C5 GW Pink/Berr vel. 110 cm - Sjezdové lyže Varianty
ATOMIC VANTAGE GIRL X 100-120 + C5 GW Pink/Berr vel. 110 cm
Sjezdové lyže dětské, délka 110 cm, s vázáním C 5 GW, určené na all mountain, sidecut 105 - 67 - 86, jádro Densolite

2 979,- bez DPH 2 462,-
Můžete mít dnes od 16:00
Skladem poslední kus
Objednací kód: SPTatm0805
ATOMIC VANTAGE GIRL X 100-120 + C5 GW Pink/Berr vel. 110 cm
Sjezdové lyže dětské, délka 110 cm, s vázáním C 5 GW, určené na all mountain, sidecut 105 - 67 - 86, jádro Densolite

2 458,- bez DPH 2 031,-
Můžete mít dnes od 9:30
Použité skladem
Objednací kód: SPTatm0805
Sporten FREE GURU set 170 cm
Skialpinistické lyže unisex, vhodné pro rekreační lyžaře, délka lyží je 170 cm, s vázáním ambition 12 AT, jádro lyže dřevěné dřevěné, sidecut 124-81-111

13 679,- bez DPH 11 305,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem 1 ks
Objednací kód: SPTsport052
Elan Explore 6 Green LS + EL 9.0 GW SHIFT vel. 146 cm - Sjezdové lyže Varianty
Elan Explore 6 Green LS + EL 9.0 GW SHIFT vel. 146 cm
Sjezdové lyže délka 146 cm, s vázáním EL 9 GW Shift, určené na sjezdovku, sidecut 122-74-103, jádro Dřevěné jádro Mono

7 010,- bez DPH 5 793,-
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem poslední 2 ks
Objednací kód: SPTela130
Salomon E S/FORCE SX + M10 GW L80 vel. 167 cm
Sjezdové lyže délka 167 cm, s vázáním E M10 GW L80, určené na sjezdovku, sidecut 124-74-108, jádro Kompozitní

5 219,- bez DPH 4 313,-
Můžete mít ve středu 29.6. od 8:00
Skladem 1 ks
Objednací kód: SPTsalomon1007
Fischer Trinity ws SLR + RS9 SLR vel. 160 cm
Sjezdové lyže délka 160 cm, s vázáním RS 9 GW SLR BRAKE 78 [H], určené na sjezdovku, sidecut 118-68-100, jádro Air Tec

5 239,- bez DPH 4 330,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTfis0811
Atomic BALANZE + M 10 GW Black vel. 155 cm - Sjezdové lyže Varianty
Atomic BALANZE + M 10 GW Black vel. 155 cm
Sjezdové lyže délka 155 cm, s vázáním M 10 GW, určené na sjezdovku, sidecut 120-71,5-98,5, jádro Densolite

4 619,- bez DPH 3 817,-
Můžete mít dnes od 16:00
Skladem 1 ks
Objednací kód: SPTatm1146
HEAD Epic Joy SLR + JOY 11 GW vel. 158 cm - Sjezdové lyže Varianty
HEAD Epic Joy SLR + JOY 11 GW vel. 158 cm
Sjezdové lyže délka 158 cm, s vázáním Joy 11 GW, určené na sjezdovku, sidecut 122-65-100, jádro KARUBA dřevěné

9 199,- bez DPH 7 602,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem poslední kus
Objednací kód: SPThead0417
HEAD Epic Joy SLR + JOY 11 GW vel. 163 cm
Sjezdové lyže délka 163 cm, s vázáním Joy 11 GW, určené na sjezdovku, sidecut 122-65-100, jádro KARUBA dřevěné

9 715,- bez DPH 8 029,-
Můžete mít dnes od 9:30
Rozbaleno skladem
Objednací kód: SPThead0418
SULOV vel. 70 cm dětské, světle modré
Lyžařský set dětský, délka lyží 70cm, pro děti od 5 let, sada obsahuje plastové lyže, pružné nastavitelné vázání a hůlky bez kovových hrotů, nosnost 30kg

480,- bez DPH 397,-
Můžete mít dnes od 9:15
Zánovní skladem
Objednací kód: SPTrul188
HEAD Epic Joy SLR + JOY 11 GW vel. 158 cm
Sjezdové lyže délka 158 cm, s vázáním Joy 11 GW, určené na sjezdovku, sidecut 122-65-100, jádro KARUBA dřevěné

8 860,- bez DPH 7 322,-
Můžete mít dnes od 16:00
Rozbaleno skladem
Objednací kód: SPThead0417
SULOV vel. 70 cm dětské, světle modré
Lyžařský set dětský, délka lyží 70cm, pro děti od 5 let, sada obsahuje plastové lyže, pružné nastavitelné vázání a hůlky bez kovových hrotů, nosnost 30kg

502,- bez DPH 415,-
Můžete mít dnes od 9:15
Rozbaleno skladem
Objednací kód: SPTrul188
Salomon E S/FORCE W 7 + M10 GW L80 vel. 160 cm
Sjezdové lyže délka 160 cm, s vázáním M10 GW L80, určené na sjezdovku, sidecut 124/76/107, jádro Dřevěné - Sandwich Sidewall (Poplar Wood Core)

9 341,- bez DPH 7 720,-
Můžete mít dnes od 9:30
Rozbaleno skladem
Objednací kód: SPTsalomon981
Sporten FREE GURU set 178 cm
Skialpinistické lyže unisex, vhodné pro rekreační lyžaře, délka lyží je 178 cm, s vázáním ambition 12 AT, jádro lyže dřevěné dřevěné, sidecut 124-81-111

18 598,- bez DPH 15 370,-
Můžete mít dnes od 9:30
Rozbaleno skladem
Objednací kód: SPTsport053
Sporten FREE GURU set 170 cm
Skialpinistické lyže unisex, vhodné pro rekreační lyžaře, délka lyží je 170 cm, s vázáním ambition 12 AT, jádro lyže dřevěné dřevěné, sidecut 124-81-111

13 506,- bez DPH 11 162,-
Můžete mít dnes od 16:00
Rozbaleno skladem
Objednací kód: SPTsport052
Armada Trace 88 vel. 172 cm - Skialpinistické lyže Varianty
Armada Trace 88 vel. 172 cm
Skialpinistické lyže dámské, vhodné pro sportovní lyžaře, délka lyží je 172 cm, jádro lyže caruba Core dřevěné, sidecut 116,5-88-108,5

8 389,- bez DPH 6 933,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem poslední kus
Objednací kód: SPTarm016
Armada Trace 88 vel. 152 cm - Skialpinistické lyže Varianty
Armada Trace 88 vel. 152 cm
Skialpinistické lyže dámské, vhodné pro sportovní lyžaře, délka lyží je 152 cm, jádro lyže caruba Core dřevěné, sidecut 113,5-88-106,5

8 809,- bez DPH 7 280,-
Můžete mít dnes od 9:30
Skladem poslední kus
Objednací kód: SPTarm014

Sjezdové lyže

zimní sportySe zimní výbavou Rulyt správnou bílou stopu neztratíte Sáňkování a bobování patří k oblíbeným zimním kratochvílím. Pokud chcete svým dětem nabídnout to nejlepší...
Páteřák a helma jsou nutným minimem pro bezpečnost na lyžích nebo snowboardu. A tyto produkty nabízí ve...
Propustnost zorníků lyžařských brýlí je parametr, který vám prozradí, jak moc budou vaše brýle filtrovat...
zimní sportyNosiče lyží ušetří místo v autě Zima klepe na dveře a milovníci zimních sportů hledají ten nejefektivnější způsob, jak převážet svou...
V čem se vydat vstříc zasněženým sjezdovkám a podle čeho si vybrat ideální vybavení? Vyzkoušel jsem...
Stále více lyžařů používá k přepravě lyžařského vybavení střešní box. Takzvaná „rakev“ pojme nejen lyže a...
Více článků Všechny články

Sjezdové lyže

V kategorii Sjezdové lyže máme právě teď na Alza.cz celkem 86 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sjezdové lyže Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sjezdové lyže Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sjezdové lyže Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sjezdové lyže recenze

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací